Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Hocam anlatmakla olmaz yaşaman lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Kardeşler Yamaha'ya fatura bugün gelecekmiş.
    Cuma'ya çıksa bari ruhsat plaka.

sonraki partilere kalanlar belki daha fazla bekleyip zam da yiyecekler ama zaman geçtikçe taksit - indirim gibi ödeme kolaylıkları da mutlaka olacaktır.Ayrıca artık uygunun ucuzun iyi satıldığını gören kör gözler mutlaka alternatif bişeyler bulup çıkaracaklar bu yaza.MT 07 gibi fiyat performans motoru 1-2 tane mutlaka çıkacaktır.Daha şimdiden MT 07 nin pahalı parçaları sesleri gelmeye başladı.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar. mt-07 de mt-09 daki gibi 3 farklı sürüş modu var mı?
    Bildiğim kadarı ile sürüş modu yok, çünkü ride by wire yok. Alıştığımız gaz kolu...
    xismailaydin bunu beğendi.

Wolvie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tenere 660
    Adana'da biberoglu'nda yakindan gordum, gercekten on numara alet. Bana biraz ufak (187 boy 100 kg) ama bir cok naked motorlar arasinda en irisi diyebilirim. Race blu ozellikle cok can yakar. Yanlis da anlamadiysam ellerinde bir tane vardi (kirmizi abs)

Gelen 5 aletin 4 u zaten aninda ucmus

arkadaslar yamaha bayısı ıle konustum 2. parti en gec haftaya cuma gelıcekmıs tabı nezaman teslim alabiliriz bilemicem.Motoru alanlar surus deneyımlerını yazabılırlerse guzel olur

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Hangi bayi?

Arkadaşlar benim motorun bursa bayii ye hala ulaşmadı is ten bir hafta izin aldım mt 07 için bursa ilk sıradayız ama lojistik firma hala getiremedi. Ayrıca ben Abs siz istedim kutudan abslı çıkma gibi bi ihtimal var mi?

kızıltoprak delta motor fakat ortalıgın cok karısık oldugunu soyledıler ugrasıyorlarmıs

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı yamahamt07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yamaha bayısı ıle konustum 2. parti en gec haftaya cuma gelıcekmıs tabı nezaman teslim alabiliriz bilemicem.Motoru alanlar surus deneyımlerını yazabılırlerse guzel olur
    gelsin gözümün önünde dursun da teslimat için birkaç gün daha beklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

aslında beni düşündüren hangi renk ve absli den kaç adet geleceği.. yedi bitirdi bunu düşünmek..
    xismailaydin bunu beğendi.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelsin gözümün önünde dursun da teslimat için birkaç gün daha beklerim
    Dostum sana gün verdiler mi?

Benim motosiklet Abssiz Race Blu ve Baydar bu Cumartesi günü teslim alabileceğimi söyledi. (Belgeleri haftaya Pazartesi, Salı hazır olurmuş.)
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    Es moto ile bende şimdi konuştum 1tane race blue varmış abs li olasa hemen alirdim vallahi ama değil maalesef

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sana gün verdiler mi?

Benim motosiklet Abssiz Race Blu ve Baydar bu Cumartesi günü teslim alabileceğimi söyledi. (Belgeleri haftaya Pazartesi, Salı hazır olurmuş.)
    ben iki üç defa sordum hepsinde de sabit ve net bir şekilde 20 nisan denildiyse 20 nisanda teslim edeceğiz dediler. Bende şaşgın şaşgın bekliyorum ... nasıl olacak bu iş diye . race blue abs için

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben iki üç defa sordum hepsinde de sabit ve net bir şekilde 20 nisan denildiyse 20 nisanda teslim edeceğiz dediler. Bende şaşgın şaşgın bekliyorum ... nasıl olacak bu iş diye . race blue abs için
    Dostum sen de deseydin ya "20 Nisan Pazar gününe denk geliyor. Nasıl olacak o iş?" deyü.

Pazar açıksalar yine sorun yok tabi ;)
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen de deseydin ya "20 Nisan Pazar gününe denk geliyor. Nasıl olacak o iş?" deyü.

Pazar açıksalar yine sorun yok tabi ;)
    ilk önce dikkat etmedim ama sana demişlerse cumartesi diye elbet benimkide 19u olabilir umudum yok pek bu haftasonu için ama.... yani mükemmel bir sürpriz olur eğer motorlar gelirse.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar benim motorum geçen cumartesiden (hatta cuma sandıktan inmiş sanırım) beri Tuna otomotivde yatıyor. duyduğuma göre fatura da gelmiş. yalnız ruhsat, sigorta işleri için teknik bilmemne belgesi beklenşyormuş o bir türlü gelmemiş. sanırım tr de ilk kez çıkan model olduğu için teknik belgesi yok şu an. ama birkez belge çıktı mı diğer partidekilerin bu kadar bekleyeceğini düşünmüyorum.

uzun lafın kısası ben motoru dahi hiç görmeden renk ne olursa fark etmez diye hemen ilk sıralara yazıldım ama şimdi bu tavrım anlamsız geliyor. ilk parti ile ikinci parti hemen hemen aynı anda trafiğe çıkacak. bu sebepten istediği rengi özellikle dayatanların yaptığı daha mantıklı bana göre. gerçi renk işi zevk işi millet raceblu diye ölüyor bana göre de motorun tek kötü rengi.

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorum geçen cumartesiden (hatta cuma sandıktan inmiş sanırım) beri Tuna otomotivde yatıyor. duyduğuma göre fatura da gelmiş. yalnız ruhsat, sigorta işleri için teknik bilmemne belgesi beklenşyormuş o bir türlü gelmemiş. sanırım tr de ilk kez çıkan model olduğu için teknik belgesi yok şu an. ama birkez belge çıktı mı diğer partidekilerin bu kadar bekleyeceğini düşünmüyorum.

uzun lafın kısası ben motoru dahi hiç görmeden renk ne olursa fark etmez diye hemen ilk sıralara yazıldım ama şimdi bu tavrım anlamsız geliyor. ilk parti ile ikinci parti hemen hemen aynı anda trafiğe çıkacak. bu sebepten istediği rengi özellikle dayatanların yaptığı daha mantıklı bana göre. gerçi renk işi zevk işi millet raceblu diye ölüyor bana göre de motorun tek kötü rengi.
    Aynen zevk ve renk tartışılmaz meselesi ama canlı olarak baktınmı race blue'ya seninki hangi renk birde abs limi abs siz mi yan yana ise bende bir resim var yükleyim mağazada yan yana olabilir

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Tr ilk kez çıkan bi motor alırsam iki olsun aha buraya yazdım

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen zevk ve renk tartışılmaz meselesi ama canlı olarak baktınmı race blue'ya seninki hangi renk birde abs limi abs siz mi yan yana ise bende bir resim var yükleyim mağazada yan yana olabilir
    yükleme şansınız varsa çok iyi olur

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçi renk işi zevk işi millet raceblu diye ölüyor bana göre de motorun tek kötü rengi.

Hemfikirim. Race blue'yu internette gördüğüm ilk andan beri en güzelinin bu renk olduğunu düşünüyordum.
    Ancak gerçeğini görünce durum değişti. Şu ana kadar Türkiye'ye gelen tüm renkleri görme şansım oldu.
    Şahsen birinci sıraya mat olması sebebi ile griyi koyarım, inanılmaz hoş bir dokusu var.
    Race blue'nun mavi kısımları benim tahmin etiğimden çok daha açık bir tonda çıktı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler