Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hocam bu motor 75 beygir. Videolarda surusu cok kolay vs. diyorlar ama sen dikkati elden birakma 75 bg in sakasi olmaz. Keyifli surusler...
    ulubatlı bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    İlginctir beyazi dahi cok yakisikli . Her rengine bayildim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:47 ----------

Simdi mt07 sahiplerine soruyoruz turkce kullanma kitabi verildi mi ? Bakim periyotlari neler . Gibi sorularimiz var

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginctir ben de race blue siparis verdim ama sonra kirmizi ile degistirdim. kask da kirmizi motorun kirmizisi cok cekici geldi
    iki rengi de inceledim kesinlikle doğru terch yapmışsın.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    ALAN ARKADAŞLAR VİDEO ATSANA İZLESEK ALAN KAYBOLDU GİTTİ =)

Motosikleti
    yamaha mt 07
    arkadaşlar herkese hayırlı uğurlu olsun,

Motosikleti
    HONDA VARADERO
    ARKADAŞIM ; HGS ALMADAN DA GEÇERSİN OTOBANDAN 1 HAFTA İÇİNDE HGS ALIRSAN SORUN OLMAZ.GEÇERKEN PLAKANI OKUYOR HGS Nİ ALINCA YATIRDIĞIN MEBLAĞ.DAN DÜŞÜYOR ÜCRETİNİ...

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Hadi arkadaşlar bırakın gezmeyi foto yağmuruna tutun şurayı.
    ukiran35 bunu beğendi.

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    Okadar aldim biniyorum diyen var ama bir tane resimyok nazara gelirdiyemi korkuyorsunuz arkadaşlarhadi fotoları görelim içimizin yağları erisin

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Harbiden yaa 1 2 foto koyun şenlensin şurası

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    bu kadar bekledikten sonra foto kesmez beni tr plakalı araçların arasında trafikte bi video isterim

Motoru alan arkadasların motor hakkında ıyı ve kotu yorumlarını resimlerle bekliyoruz senlendirelim burayı. bu arada delta motor plaka ruhsat sigorta vs 700 tl cıkarttı bu ıslemleri kendım yapsam yaklasık olarak kaca malolur

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı yamahamt07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru alan arkadasların motor hakkında ıyı ve kotu yorumlarını resimlerle bekliyoruz senlendirelim burayı. bu arada delta motor plaka ruhsat sigorta vs 700 tl cıkarttı bu ıslemleri kendım yapsam yaklasık olarak kaca malolur
    BUYUK IHTIMALLE 100-200 DAHA AZ MASRAFIN OLUR DIYE DUSUNUYORUM

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı yamahamt07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Ankara'da bayi 600 TL dedi. Araştırmalarım sonunda kendim yaptırırsam 420 TL gibi bir rakama halledebiliyorum.

Oradaki 100-120 TL İstanbul plakalı sigorta farkı, 100-120 TL de aracı şirketin alacağı miktar.

Yani 150 TL daha ucuza yaptırabilirsin diye düşünüyorum.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Ankara'da bayi 600 TL dedi. Araştırmalarım sonunda kendim yaptırırsam 420 TL gibi bir rakama halledebiliyorum.

Oradaki 100-120 TL İstanbul plakalı sigorta farkı, 100-120 TL de aracı şirketin alacağı miktar.

Yani 150 TL daha ucuza yaptırabilirsin diye düşünüyorum.

İstanbul'da, bayi benden vergi hariç 650tl aldı. Bu paranın 150 lirası filan iş takipçisi denen elemanlara gidiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka işlemleri için 1 ay mühlet veriyorlarmış. yani bence rahat rahat istediğin yere gidip plaka işlemlerine sonra başlayabilirsin.
    polis durduğunda da göstermek için bir belge veriyorlar sanırım.
    Sakın böyle birşey yapmayınız. 1 ay değil 1 dakika bile bir mühlet sözkonusu değil. Plakasız ruhsatsız araç ile trafiğe çıkamazsınız. Polis çevirirse ya da başınıza bir iş gelirse, çok uğraşırsınız, tadınız kaçar.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Beyler, bir konu yanlış anlaşılıyor.

Plakası olan motosiklet satılınca bile noterden alınan kağıtta "sigorta yapmadan, ruhsatı çıkarmadan trafiğe çıkmayacağını biliyorum" gibi bir ifade var.

Yani sen adama o kağıdı gösterdiğinde bile ceza yiyebilirsin. O kağıtta yazıyor zaten. Hiç okumuyoruz hiç.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bu arada teslim almalarla ilgili son durum nedir ? Ben dün bayiye ödeme yapmak için uğradığımda, bana Yamaha TR'den faturaları bugün kargoya verirlerse yarın (yani bugün) işlemlere başlarız, zaman zaman bu işlemler 3 gün bile sürebiliyor ancak ertesi gün (Çarşamba) teslim etmeye çalışırız dedi.

Sizlerde durum nasıl ?

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen perembe motosikleti satın aldım,bugün salı hala faturayı çıkaramadılar,motor gelmiş,mağzada yatıyor.

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Aydin Nazili de stoktan hemen teslim diyerek bugun ilan girmisler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-mt-07-stoklarimizda-beklemek-yok-hemen-teslim-tum-renkler-160980815/detay

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    ARKADAŞLAR DADAŞ MOTORU ARADIM MAYIS ICIN GELICEKMIS IKINCI PARTI AMA FIYAT KONUSUNDA SIKINTILI OYNAMA OLUCAKMIS ZAMLANIR DEDILER 500 TL CIVARI BILGINIZE

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı tolgatumlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benimde ilgimi çekmişti bu motor ve enson fiyatını fuar zamanı sordum,yetkili yamah bayii 16900 demişti abs siz olanına,şimdi 17900 yazmış arkadaşlar,zam gelmiş olmalı,
    bende 2 silindir olması nedeni ile titreşim ve ivmelenmesini merak ediyorum....
    Muhtemelen bir yanlış anlaşılma olmuş. Bu motosikletin fiyatı, fuarın ilk günü 17900 olarak açıklandı. Henüz ilk parti araçlar teslim ediliyor, fiyatta bir zamlanma yok.

İvmelenme ile ilgili youtube videolarını izlemenizi öneririm. Herkes "umduğundan fazlasını" buldum gibi yorumlar yapıyor.

Fikir vermesi açısından
    Şu videonun ilk 1 dakikasında elemanın aldığı keyfe bir bakın
    http://www.youtube.com/watch?v=htRg9Vky3VA

Yine videonun içinde bir yerde 0-100 hızlanması 5 saniye civarında, 0-160 hızlanması ise 10 saniyede gerçekleşiyor ki, eleman çok iyi bir kalkış da yapmıyor (videonun 12.dakikasında ). Beşinci viteste de 180 civarında bir hızdan altıncıya geçemeden yavaşlamak zorunda kalıyor.
    xismailaydin bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler