Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben mt9 un test sürüşüne gitmiştim çok güzel bir motordu mt7 nasıl merak ediyorum yarın görecez bakalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zanyoscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar delta motoya ABS'siz olanlar gelmis.birazdan gormeye gidicem arkadasimla.Ilk haberi ben vereyim dedim)

Motosikleti
    xj6 diversion f
    Alıntı zanyoscar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar delta motoya ABS'siz olanlar gelmis.birazdan gormeye gidicem arkadasimla.Ilk haberi ben vereyim dedim)
    Seni delta motordan aradilar mi yoksa sen mi gordun? Ins gelmistir

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Beyler az once kiziltopraktaydim.hayirli olsun motorlariniz gelmis.yalniz abs'li gelmeyecek demistiniz ama abs'li modellerde vardi.bayi arkadasla epey konustuk.kafam cok rahat,hepsini sattik, insanlar suan da sirada dedi.ben alsam ne zaman elime ulasir dedim.rengine gore mayis sonu en erken alabilirsin dedi.indirim olarak ta 100-150 bisey yapariz dedi sembol olmasi acisindan. motosiklet cok hos bu fiyata bundan daha iyi bir motosiklet yok gercekten.fiyat performans asmis durumda mevcut turkiye sartlarinda.yoksa normali bu olmaliydi ulkede.
    Yamahadan ciktim hondaya gectim ne durumdalar diye.cb500f gorunurde yok ortalikta.2 tane gelmis satmislar.kim aldi gercekten merak ediyorum.tebrik edicem bulursam.cbr500r ler kuzu gibi yatiyor orda.kistirirlarsa verecekler birilerine.22bin lira etiket fiyati var.inceledim yeniden motoru ve buyuk bir hayal kirikligi.her ne kadar tarzlar bambaska olsada soylemeden gecemeyecegim.yamaha mt-07 18bin lira,cbr500r 22bin lira.cok buyuk bir saka,motosiklet suruculerinin zekasina hakaret etmektir bu.cb500f 20bin lira.bir kisi de cikip demedi mi acaba.biz ne yapiyoruz abi?ayip degilmi bu.bu sene almayi istedigim cb500x ulkeye girmedi bile.girse ne olacakti 23bin lira da ona cekerlerdi.yazik.
    hondaya 2006 model cbf500 var onu gormeye gittim.ona bile 12500 lira fiyat istiyorlar.neyse daha fazla konusmayayim buralari okuyorlardir belki.
    Son olarak mt-07 alan arkadaslari kararlarindan dolayi kutluyorum.daha iyi bir tercih olamazdi bu fiyata.gormeden siparis veren arkadaslar vardi.icleri rahat olsun gorunce iyi ki almisim diyeceksiniz.yamaha'yi tebrik ederim digerlerinden daha az yolunacak kaz olarak gormus musterilerini.

[URL=http://img493.yukle.tc/image.php?id=286920140411_144449.jpg][/URL

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Bu çılgın adam test etmiş belki ilginizi çeker.

http://www.youtube.com/watch?v=3mxV4uN1to4

http://www.youtube.com/watch?v=htRg9Vky3VA

İkinci video çok güzel adam kendinden geçmiş pis pis gülüp duruyorrr

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

İkinci videodaki performans testi süper Daha önce NC serisi kullanmış biri olarak NC nin bunun yanında hiç şansı yok..

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    önümüzdeki haftaiçi bu sayfa inanılmaz şenlenecek

Motosikleti
    yamaha mt 07
    çok sağolasın abi bu arada bütün bayilere dağıtılıyor deme
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler az once kiziltopraktaydim.hayirli olsun motorlariniz gelmis.yalniz abs'li gelmeyecek demistiniz ama abs'li modellerde vardi.bayi arkadasla epey konustuk.kafam cok rahat,hepsini sattik, insanlar suan da sirada dedi.ben alsam ne zaman elime ulasir dedim.rengine gore mayis sonu en erken alabilirsin dedi.indirim olarak ta 100-150 bisey yapariz dedi sembol olmasi acisindan. motosiklet cok hos bu fiyata bundan daha iyi bir motosiklet yok gercekten.fiyat performans asmis durumda mevcut turkiye sartlarinda.yoksa normali bu olmaliydi ulkede.
    Yamahadan ciktim hondaya gectim ne durumdalar diye.cb500f gorunurde yok ortalikta.2 tane gelmis satmislar.kim aldi gercekten merak ediyorum.tebrik edicem bulursam.cbr500r ler kuzu gibi yatiyor orda.kistirirlarsa verecekler birilerine.22bin lira etiket fiyati var.inceledim yeniden motoru ve buyuk bir hayal kirikligi.her ne kadar tarzlar bambaska olsada soylemeden gecemeyecegim.yamaha mt-07 18bin lira,cbr500r 22bin lira.cok buyuk bir saka,motosiklet suruculerinin zekasina hakaret etmektir bu.cb500f 20bin lira.bir kisi de cikip demedi mi acaba.biz ne yapiyoruz abi?ayip degilmi bu.bu sene almayi istedigim cb500x ulkeye girmedi bile.girse ne olacakti 23bin lira da ona cekerlerdi.yazik.
    hondaya 2006 model cbf500 var onu gormeye gittim.ona bile 12500 lira fiyat istiyorlar.neyse daha fazla konusmayayim buralari okuyorlardir belki.
    Son olarak mt-07 alan arkadaslari kararlarindan dolayi kutluyorum.daha iyi bir tercih olamazdi bu fiyata.gormeden siparis veren arkadaslar vardi.icleri rahat olsun gorunce iyi ki almisim diyeceksiniz.yamaha'yi tebrik ederim digerlerinden daha az yolunacak kaz olarak gormus musterilerini.

[URL=http://img493.yukle.tc/image.php?id=286920140411_144449.jpg]http://img493.yukle.tc/thumbs/286920140411_144449.jpg[/URL

Arkadaşa katılıyorum aynı kalite iki büyük marka biri 500 cc diyeri 700 cc aradaki fark uçurum ben honda hayranıyım ayrıca 2010 model honda cıvic kullanıcısıyım ama aptal değilim iyiki mt7 almışım
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çılgın adam test etmiş belki ilginizi çeker.

http://www.youtube.com/watch?v=3mxV4uN1to4

http://www.youtube.com/watch?v=htRg9Vky3VA

İkinci video çok güzel adam kendinden geçmiş pis pis gülüp duruyorrr

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

İkinci videodaki performans testi süper Daha önce NC serisi kullanmış biri olarak NC nin bunun yanında hiç şansı yok..
    kendi motoruda nc zaten. kendi motoru içinde konuşuyor. 2000 devirin kralı normalde nc diye anılır ama bunu sürdükten sonra huhahaha falan diyor yani mt09 un kendisi için çok çok fazla bir motor olduğunu çok eğlenceli olduğunu ama mt-07 nin tam kendisine göre olduğunu söylüyor
    herşeyiyle mt-09 ama panik yok korku yok diyor . ikisine de aynı testi uyguladı videolarını izledim. ve gerçekten mt-07ninde mt-09 satışlarını öldürebileceğini düşünüyor güzel inceleme

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Bir test yazım var belki fikir verir eğer okumadı iseniz.

http://motojektif.com/blog/deryali/4...lk-izlenimler-
    Deryali dostum teşekkür ederim bu başlığı baştan sona okudum, videoları falan izledim hep Faydası oldu senin yazının da... Bu okuduklarıma ve izlediklerime göre bizi haylı haylı tatmin edecek bu makina. Mt 09 arkadaşlar alınmasın ama bana göre şekli de MT 09 dan daha güzel. Kendim için sadece arka lastik ebatını canlı görmek istiyorum. Arkadaşımın boyu biraz uzun o görsün karar versin istiyoruz o kaldı yani

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    2.video kendimi daha da kötü hissetmemi sağladı adamın aldığı haz zevk yerin dibine kadar indir di beni saolsun yamaha tr bize bu hazzı çok görüyor adamlar avrupa da yapmadık km bırakmadı biz hala acaba geldi mi gelecek mi papatya falaı açalım

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    konuyu bir çırpıda okudum. ilk 30-40 sayfa fiyat tartışmasıyla geçmiş. sonra 10 sayfa o parayı eder etmez. biri alımışta kullanmışmı diye meraktan son sayfayı buldum. yeminle sipariş veren arkadaşların haline acıdım allah kurtarsın, ne diyim
    liseliçavo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    İlk fotoğraflar benden olsun o zaman

Bugraaa, armağan**, ulubatlı ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk fotoğraflar benden olsun o zaman
    ]
    aaa !! arkada 2 adet kırmızı var? her rengden birer tane denmişti? iki kırmızı var oofff.. ya bu bayiye kaç adet gelmiş???:D:D:D neresi?

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Motosikketin turlu turlu farkli test pilotu tarafindan incelemesi yapildi son 2 ayda hepsi de kendi segmentinde rakipsiz oldugunu soyluyor . Nc700 u okan sahisda bizim gibi halktan ortalama bir surucu olarak ne kadar etkilendigini anlatiyor. Bence bu kadar veri bir fikir sahibi olmak icin yeterli. Turkiye piyasasinda su an bu fiyatl ile rakibi yok. Ha 20 olsa bilenem ama 200 duke un 15000 300 ninjanin 17000 oldugu yerde tartisnasiz en iyi motor. Mcn nin son karsilastirmasinda 696 monster/er6n/gladius/ 690 duke ile karailastirilmis 1. Sira mt07 nin. Honda nc teste dahi alinmamis.

Gonul rahatligi ile alabilirsiniz. İlk partide 120 mt07 satilmasi umuluyor yaz sonu 200 mt07 satilmis olur .

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaa !! arkada 2 adet kırmızı var? her rengden birer tane denmişti? iki kırmızı var oofff.. ya bu bayiye kaç adet gelmiş???:D:D:D neresi?
    Dadaş motor. Kaç tane geldiğini sormadım ama benim de gördüğüm kadarıyla 2 tane var, aynadan yansıması sandım ilk başta

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dadaş motor. Kaç tane geldiğini sormadım ama benim de gördüğüm kadarıyla 2 tane var, aynadan yansıması sandım ilk başta
    pardon zaten cevap vermişsiniz ya

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon zaten cevap vermişsiniz ya
    Estafurullah hocam. Bende de sadece fotoğrafları var. Ders çalışmam lazım konsantre olamıyorum şu makine yüzünden, akıl beyin bırakmadı gavur

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Hadi bakalım.Hayırlı olsun,güle güle kullanın.Uzun bir bekleyişin ardından kavuştunuz sonunda motorlarınıza.Kendim kavuşmuş gibi sevindim walla..
    Şimdi sıra sizde çıkarın acısını,vurun kırbacı..
    Aman güvenliği elden bırakmayın..
    Tekeriniz düz bassın...

armağan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    eeee motorlar geldi msj lar kesildi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler