Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi akşamlar beyler,

bugün yine aradım,motorlar nerde dedim, biz de tam sizi arıyorduk baayiye çağırmak için dedi,nezaman dedim şimdi gelebilirsiniz dedi,yarın gidiyorum bakalım ne olacak,sanırım tamamen satın alıcam yarın.
    oerdogan007 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar beyler,

bugün yine aradım,motorlar nerde dedim, biz de tam sizi arıyorduk baayiye çağırmak için dedi,nezaman dedim şimdi gelebilirsiniz dedi,yarın gidiyorum bakalım ne olacak,sanırım tamamen satın alıcam yarın.
    hangi bayi hocam?

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar beyler,

inanır mısın şuan sanki ben bayiye gidecek gibi heycanlandım yaa...

ulubatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 07 Race Blue
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanır mısın şuan sanki ben bayiye gidecek gibi heycanlandım yaa...
    Al benden de okadar nasil bir his acaba biz hala beklemdeyiz deli ediyo adamı bu yamaha nasil bi pazarlama stratejileri var bunların arkadaş yahu

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    beyler biliyorsunuzdur herhalde ben yine yazayım olay tamam. motorlar tuna'ya c.tesi iniyor. plaka ruhsat derken teslimat salı çarşamba. yalnız maalesef bu sadece ilk parti. ikinci partinin ilk partiyle aynı anda inmesini bekleyen arkadaşlar birkaç hafta daha bekleyecek. bunların mart ayı teslimatı olduğu söylendi.

ayrıca gelenler sadece mt değil tuna 60 - 70 kadar motor indiriyormuş c.tesi ye. hatta yamaha ya yapacakları ödeme için mümkünse biraz destek olur musunuz dediler.

haftaya motoru kullanır izlenimleri yazarım.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler biliyorsunuzdur herhalde ben yine yazayım olay tamam. motorlar tuna'ya c.tesi iniyor. plaka ruhsat derken teslimat salı çarşamba. yalnız maalesef bu sadece ilk parti. ikinci partinin ilk partiyle aynı anda inmesini bekleyen arkadaşlar birkaç hafta daha bekleyecek. bunların mart ayı teslimatı olduğu söylendi.

ayrıca gelenler sadece mt değil tuna 60 - 70 kadar motor indiriyormuş c.tesi ye. hatta yamaha ya yapacakları ödeme için mümkünse biraz destek olur musunuz dediler.

haftaya motoru kullanır izlenimleri yazarım.
    işte haber diye buna denir sonunda

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Hadi gözünüz aydın ben de hergün başlığa girip "bugün de gelmemiş" demekten bıkmıştım yorumlarınızı bekliyoruz en yakın zamanda... bol keyifli sürüşler...

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    az önce aradım ben yamaha izmoto yu

kesinlikle çarşamba günü burada dıyor

ama ilk patide gelen 7 motorun hepsi satıldı dıyor

3 adet absli modelin kaldıgını söyledi

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Motorunu teslim alacak arkadaşlardan bir ricam olucak; mümkünse motoru alır almaz barkın (altın elbiseli adamla) irtibata geçip izlenimlerini almakta büyük fayda olucak diye düşünüyorum..

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu teslim alacak arkadaşlardan bir ricam olucak; mümkünse motoru alır almaz barkın (altın elbiseli adamla) irtibata geçip izlenimlerini almakta büyük fayda olucak diye düşünüyorum..
    Rodaj yapmadan vermenin bi anlamı olmaz....

Motosikleti
    cf moto 400
    Motorun rodajından sonra Barkın abiye verirseniz ona göre tamamsa 250cc takılanlarda ileride bir tane kapıp aranıza gelebilir :D

Motosikleti
    MT-25
    arkadaşlar bayilerle başka konuşan var mı?

armağan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    merhaba arkadaşlar.forumu yeni keşfettim ve hemen üye oldum bende sizin gibi sabırsızlıkla aşkımın gelmesini bekliyorum (mt-07).az önce dadaş motor düzce ile yaptığım görüşmede ilk partinin geldiğini ve ikinci partininde ayın 20si gibi yapılacağı öğrendim. bende bu 10günün geçmesini ve aşkıma kavuşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Abs li mi alsak abs siz mi. Bu ikilemde kalan oldu mu? Baktiginizda aralarinda 1600tl gibi fark var. 1600TL verip daha guvenli fren mi diyorsunuz yoksa uygun olsun abs para tuzagi mi diyorsunuz?

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs li mi alsak abs siz mi. Bu ikilemde kalan oldu mu? Baktiginizda aralarinda 1600tl gibi fark var. 1600TL verip daha guvenli fren mi diyorsunuz yoksa uygun olsun abs para tuzagi mi diyorsunuz?
    ben kesinlikle abs taraftarıyım .. nolursa olsun nekadar prof olunursa olunsun insanız.. elimiz denk gelir ayağımız denk gelir kitleriz tekerleri falan.. hem gerçekten dünya video izledim abs avantajı farkedilir derecede var. e 1600de bence bu güvenlik için verilecek bir para. bence absli tercih edin.

armağan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt-07 racing red
    ben kaldım ama abs siz i tercih ettim sağda solda araştırdımda abs her zaman devreye girmeye biliyormuş birde abs ye güvenipte taklayanda gelebiliyormuşsun. ona vereceğin para ilede daha kaliteli kask ve mont alabilirsinde. tabi bu benim görüşüm.

madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kesinlikle abs taraftarıyım .. nolursa olsun nekadar prof olunursa olunsun insanız.. elimiz denk gelir ayağımız denk gelir kitleriz tekerleri falan.. hem gerçekten dünya video izledim abs avantajı farkedilir derecede var. e 1600de bence bu güvenlik için verilecek bir para. bence absli tercih edin.
    O zaman aliyom absliyi. Haftaya kadikoye gidip kapora veriyim bayiiye, 1ay a gelirmis zaten

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Nisan ayı teslim demişler ilanda arkadaşlar. Almak isteyip de henüz sipariş vermemiş olanların bilgisine

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-delta-mototr-yamaha-dan-mt07-2014-model-nisan-ayi-teslim-156202717/detay

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman aliyom absliyi. Haftaya kadikoye gidip kapora veriyim bayiiye, 1ay a gelirmis zaten
    kesinlikle pişman olmazsınız

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    dostum her ne kadar fikrine çok saygı duysam da (no offense) ben o işi yapmam diye düşünüyorum.

aea her ne kadar sempatik esprili ve bilgili bir arkadaş olsa da nedense ben markalara ve motor tiplerine dair ön yargıları ve yönlendirici tutumu olduğunu düşünüyorum. her insan bir alem olduğundan ve her insanın beklenti ve zevkleri de çok farklı olduğundan insanlar kendi kararlarını kendileri versin ve çok fazla da etki altında kalmasınlar derim.
    zanyoscar bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler