Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben alırken race blu için Mayıs ortası demişlerdi o yüzden pek dert etmiyorum ama motoru çat diye satınca ortada kaldık. Bir aydır motorsuzluktan iflahım kesildi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanarımda şu izmirde motorumu erken sattığıma yanarım

bizim kabahatımız bayilere güvenıp nisan başına plan yapmak oldu böyle olacagını bilsem hiç satmazsım kara şimşeğimi
    ufuk kardeşş güzel günler göreceksin sıkıntı yapma
    deep_far bunu beğendi.

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    mesele geç gelmesi değil yamaha en baştan diyecekti ki mayıs başı nisanda gelse mutlu olacaktık :D eyvallah ama hafataya gelecek yok haftaya gelecek.... bende parayı haftaya gönderecem abi haftaya gönderecem abi :D

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ninjamı ve scooterimi fuardan 1 hafta önce satmıştım,o günden itibaren 42 gündür motorsuzum,42 gündür toplu taşıma kullanıyorum,metrobüsle 25 durak gidiyorum artık bıktım,o metrobüsten yakınan arkadaş benim
    numan bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Valla beyler sizi gordukce ben sinir oluyorum.. 45 gundur kaporasini yada parasini verdiginiz motosikletlere binemiyorsunuz.. gormedigim motosiklete kapors vermemeyi ogrendim sayenizde.. varsin 2 ay gec gelsin

Motosikleti
    BMW F650 GS 2005 sonraki sahibinde mutlu :)
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninjamı ve scooterimi fuardan 1 hafta önce satmıştım,o günden itibaren 42 gündür motorsuzum,42 gündür toplu taşıma kullanıyorum,metrobüsle 25 durak gidiyorum artık bıktım,o metrobüsten yakınan arkadaş benim
    Offff kardeşim seni çok iyi anlıyorum..bendeki durumda senin kadar zor ve zahmetli olmasa da hergün işe sıkıla pıkıla gidiyorum.şu canım Antalya havasının her gününü boşa geçiriyorum..yanımdan geçen her motora iç geçirerek bakıyorum..hergün işime kafesimde gidiyorum.....arabamdan okadar soğudum ki.vs vs.. :(
    Emanet almama prensibim olmasa arkadaşımın scooterını alacağım..her gün al al dediği halde..çok karışık duygular..bu nasıl bir tutkudur arkadaş?
    Scooterlı arkadaşda bana 3 sene önce bu şeytan icadını hayatıma sokan adamdır
    Selenin üzerindeki özgürlük...Var mı ötesi?

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufuk kardeşş güzel günler göreceksin sıkıntı yapma
    motoru alayım ankaradayimm

yokki bi suzuki gsxr 600 um sen rahatsın tabi

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı Ertug07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Offff kardeşim seni çok iyi anlıyorum..bendeki durumda senin kadar zor ve zahmetli olmasa da hergün işe sıkıla pıkıla gidiyorum.şu canım Antalya havasının her gününü boşa geçiriyorum..yanımdan geçen her motora iç geçirerek bakıyorum..hergün işime kafesimde gidiyorum.....arabamdan okadar soğudum ki.vs vs.. :(
    Emanet almama prensibim olmasa arkadaşımın scooterını alacağım..her gün al al dediği halde..çok karışık duygular..bu nasıl bir tutkudur arkadaş?
    Scooterlı arkadaşda bana 3 sene önce bu şeytan icadını hayatıma sokan adamdır
    Prensiplerinden vazgeçme ve alma o skuteri
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Er6n
    Arkadaşlar vazgeçtim Dün bayiye gittim ve kaporamı geri istedim. Yukarıda yorum yapan arkadaşa katılıyorum eğer mart 20 sözü veriyosan o tarihte getirceksin. Paramızla rezil oluyoruz. Başka bir motor bakıyorum aklımda er6n var. Yamahada gitsin tutturmuş bir xmax onu satsın hatta bence Türkiyede marka adını xmax olarak değiştirsin Hobi niyetine almıyoruz hepimiz metrobüs çilesi çekiyoruz
    oerdogan007 ve deep_far bunu beğendiler.

abi ben de aynını diycektim herkes iptal etsin parasını geri istesin bunlar o zaman anlar ancak
    çocuk kandırır gibi ayıp ya

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Mt-07 diye bir.motor aslında yoğumuşşşş
    orhanay06 bunu beğendi.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    modelli bi er6n bulsam bende 18 e 19 a unu alabilrim ama oda yok piyasada

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Gavur memleketlerde adamlar makineleri alıp rodajı tamamladı, biz daha gaz tepkisini bile öğrenemedik. Hey yavrum be.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gavur memleketlerde adamlar makineleri alıp rodajı tamamladı, biz daha gaz tepkisini bile öğrenemedik. Hey yavrum be.
    Bize haziranda gelir dedikleri abs lilerle

YAMAHA MT-07 | Unboxing + Driving + Watching
    izmirian bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.youtube.com/watch?v=__NtIzZSzrM

Yamaha'nın lojistiğini yapan firmayı biliyor musun dostum? Arayıp onlara soracağım artık, bayiden aynı cevabı almaktan sıkıldım. İstanbul'daki bir bayiyi aradığımda bana "kargo şirketi değişti, o yüzden böyle gecikme oldu" dediler, kargo şirketini sormak için tekrardan arayıp muhattap olmak istemiyorum, işin köküne ineceğim artık.

Edit: yazım hatası

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.youtube.com/watch?v=__NtIzZSzrM

arkadaşım sana haziran diye yamaha baydar mı tarih verdi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

ingilizcesi iyi olan bir arkadaş mail yazsa. yamahaya mail atsak. Türkiyeye hala motorlarınız girmedi. sizin bayilerinizden bir cevap alamıyoruz. paralarımızı bile ödedik ama 1 aydan uzun süredir motosikletlerimizi bekliyoruz gibisinden birşeyler yazsak?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Yamaha Türkiyedeki potansiyeli görmezden geliyor, dışarıyada ulaşsanız geri dönüşleri çok zor. Birkaç arkadaşımız servis özellikle parça için dışarıya yazmıştı ama cevap bile gelmemişti çoğundan, bir geri dönüş hatırlıyorum o da geçiştirmeye yönelik bişeydi. Forumda yamaha parça, yamaha servis, yamaha yurtdışı sorun falan gibi şeyler yazıp hepsine ulaşılabiliyor. Bu sebepten birkaç arkadaşımız yamahasını satıp muadil başka marka almıştı, @savaşkayan abimiz bile WR250 sini satıp Kawa KL almıştı yanlış hatırlamıyorsam buna benzer sebeplerden.

İşin özü mevzu Yamahaysa bizi yine anlasa anlasa yamaha TR anlıyor, o da bukadar yetişebiliyor malesef, çünkü adamlarda dışarı bağlı ne yapsınlar :/

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    cahilliğime verin.... hiçbir adres bulamadım.. telefonlar var ama mail adresleri yok..

Motosikleti
    MT-07
    @xdanger
    Ah bi bilsem o lojistik firmasını bi stik verecektim onlara ama neyse...

@asomuncu
    Fuardan önce sorduğumda söylemişlerdi, sonra abs liler ne zaman geleceğini takip etmedim açıkcası...

Bayileri aramaya gerek yok onlarda bilmiyor nasıl olsa Yamaha Tr nin telefonu varsa yarın direk merkezi arıyacağım...

Motosikleti
    hd200 evo
    Bence 660 daha güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler