Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kasko harici,plaka ve sigorta 400 liraya yakın tutuyor, kasko parası nerden baksan 2 bin lira isterler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasko harici,plaka ve sigorta 400 liraya yakın tutuyor, kasko parası nerden baksan 2 bin lira isterler.
    evet şimdi oldu işte. aslında kasko fiyatlarına baktım şöyle bir.. mecburiyet

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Kasko için Şair Sigorta dan teklif alan oldu mu :?

Grupama kasko + sigorta 2600-3000 arası dedi

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    defalarca aramasına rağmen mt 07'nin akibetini öğrenemeyip, buna rağmen yılmayıp, heyacanın pik noktasını yaşadıktan sonra teslimat tarihini sorup öğrenebilen var mı aramızda :D

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malların şu anda gümrükte beklediğini söylüyorlar,kesin tarih hala vermemeleri iyice can sıkmaya başladı,her bayi 5 tane motor getiriyor,bunca zamandır biri neden öbüründen önce çekemedi anlamış değilim,bukadar zor olmamalı diye düşünüyorum,motorlar şu anda Türkiyede konteyner içinde bekliyormuş, hayır benim anlamadığım bir diğer nokta,o fuardaki 1 tane mt 07 kimin ? hangi bayinin,onu soktuysanız öbürlerini de sokun yani numune mi o valiz içinde mi soktunuz memlekete

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar; size şu linkteki depo üstü çanta hakkında birkaç sorum olacak; http://www.yamaha-motor.eu/uk/produc...ME-FTBAG-TR-00

Böyle depo üstü çanta kullanan var mı?
    Görüşü, sürüşü ve dengeyi etkiler mi?
    Kullanımı rahat mı?
    Depoya takılıyken depoyu çizer mi?

Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.
    Çanta değil ama çantanın altına giren tozlar, kumlar çizer. Öyle derin çizikler değil tabii... Pasta ile kapanabilecek ince çizikler

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malların şu anda gümrükte beklediğini söylüyorlar,kesin tarih hala vermemeleri iyice can sıkmaya başladı,her bayi 5 tane motor getiriyor,bunca zamandır biri neden öbüründen önce çekemedi anlamış değilim,bukadar zor olmamalı diye düşünüyorum,motorlar şu anda Türkiyede konteyner içinde bekliyormuş, hayır benim anlamadığım bir diğer nokta,o fuardaki 1 tane mt 07 kimin ? hangi bayinin,onu soktuysanız öbürlerini de sokun yani numune mi o valiz içinde mi soktunuz memlekete
    çok mu zormuş gümrükten mal çekmek, ben bayi olsam motoru kullanacak kişilerden daha çok baskı yapardım, 5 motosiklet gelirse ve her biri 18 bin TL olarak hesaplasak 90 bin TL yapar, yüzde kaç alıyorlar bilmiyorum ama garanti satılacak ve iyi bir kâr bırakacak ürünlerin takibini yapmıyorlar mıymış orasını anlamadım, gazoz kapağı vereceğiz sanki.

Motosikleti
    MT-07
    Bildiğim kadarı ile Gümrükten çekebilmesi için motorların parasını ödemesi gerekiyor... yani yamaha tr yamaha ya paracıkları göndermesi gerekiyor kurun düşmesini yönünde bir beklenti içindeler sanırım....

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarı ile Gümrükten çekebilmesi için motorların parasını ödemesi gerekiyor... yani yamaha tr yamaha ya paracıkları göndermesi gerekiyor kurun düşmesini yönünde bir beklenti içindeler sanırım....
    bizim michelin lastikleri irc ile değiştiriyor olmasınlar, adamın aklına türlü türlü şey geliyor :D

Motosikleti
    MT-07
    info@yamaha-motor.com.tr mail attım bakalım ne cevap gelecek

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    info@yamaha-motor.com.tr mail attım bakalım ne cevap gelecek
    takipteyim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim michelin lastikleri irc ile değiştiriyor olmasınlar, adamın aklına türlü türlü şey geliyor :D

Herşey olabilir İstanbul

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Para demeyelim, para akışı yamaha tr ile yamaha global arasında oluyordur. Bekleme sebebi gümrük vergisi ve belgelerin hazırlanması ile ilgili olabilir.

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ohooo ilk parti daha gelmediyse, abs'li modellerin gelmesi yaz aylarını bulur.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,2.parti nisan ortası ve sonunda geliyor,2. partide ABS'liler var.örneğin bana 2 tane gelecek.ürünlerin gümrüğe gelmesi ile birlikte birtakım yasal işlemler başlıyor ve teknik belgeler,uygunluk belgeleri gibi belgelerin hazırlanması biraz süre alıyor.malum 1 gemi dolusu motosiklet zaman alıyormuş.bunları sizi bilgilendirmek için yazıyorum.
    oerdogan007 ve dyavol-77 bunu beğendiler.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    ha geldi geliyor diye bekledik
    başka bir motora ondan gitmedik
    söyle yamaha biz sana ne ettik
    komşulara karşı çok ayıp oldu
    ormankebabi ve Mr.Kowalski bunu beğendiler.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Beklerken nezle oldum )), neden diye kafa yormayın belediye otobüsleri hapşıran aksıranlarla doldu son günlerde.... Bir gelse de kurtulsam mikrobik oksijensiz ortamda yolculuk yapmaktan...

Motosikleti
    BMW F650 GS 2005 sonraki sahibinde mutlu :)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,2.parti nisan ortası ve sonunda geliyor,2. partide ABS'liler var.örneğin bana 2 tane gelecek.ürünlerin gümrüğe gelmesi ile birlikte birtakım yasal işlemler başlıyor ve teknik belgeler,uygunluk belgeleri gibi belgelerin hazırlanması biraz süre alıyor.malum 1 gemi dolusu motosiklet zaman alıyormuş.bunları sizi bilgilendirmek için yazıyorum.
    Peki 2. Parti de kaçar adet gelebilir sizce? Yani ilk partiyi kaçırdık sanırım..bukadar taleple bulabilmemiz mümkün görünmüyor..
    Benim kaygım 2. partiden motor ayırtabilecekmiyiz?yoksa yine 3er 5 şer tane getirip ortadamı kalacağım?
    Neden ilk partiden isminizi yazdırıp kapora bırakmadınız diye sorabilirsiniz ama henüz motoru göremedim bile..üzerine oturup uygunmudur diye bakıp öyle karar vermek istiyorum..ilginize şimdiden teşekkür ederim..
    Selenin üzerindeki özgürlük...Var mı ötesi?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ertuğ kardeş,çok haklısın,görmek,dokunmak,tanımak istiyorsun.benim ilk parti ürünüm haftaya bugün 3 adet geliyor ama daha gelmeden satıldı.2.parti ürünüm,nisan ortası/sonu geliyor,2 ABS'li,2 normal.onunda normalinin 1 ini sattım bile.yine de şunu söyleyeyim,MT-09 sayı olarak 1 er 1 er geliyor.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    şuan çalıştıgım şirketin önünde motosiklerin arasında gördüm sanırım tam dikkatli bakamadım çok süper gözüküyor valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler