Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Hadi gelsin sizin şu motorlarda bir kaç resim yapıştırın şuraya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zanyoscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun son hafta olduğuna emin misiniz? benim tanıdığım yamaha mart ın son günlerinde anca verir. bana da tuna (ist - maltepe) 26 mart demişti.
    motorun parasinin tamamini odedinizmi yoksa teslim alinca mi odeyeceksiniz?
    onceden odemeyi yapin diye bski geliyor da bazi bayilerden oyuzden soruyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı zanyoscar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek parça görmediğim eşyanın parasını önceden ödemek benim mantığıma ters. 1990 yıllarında tofaş markasının ürettiği şahin, doğan ve kartal model araçlar gelsin diye 6 ay beklenilen ve parası önceden temin edilen zamanlarda değiliz zira. Teminat olarak kapora verdik zaten, diğer türlü yapılan muhabbetleri hoş bulmuyorum.

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Bayiye göre değişebilir... bana bi baskı gelmedi.... bayiye ben baskı yapıyorum

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiye göre değişebilir... bana bi baskı gelmedi.... bayiye ben baskı yapıyorum
    ola ki "motorunuz geldi, teslim alabilirsiniz" demek için ararlarsa diye telefonun çektiği yerlerde gezmeye özen gösteriyorum. Beni bu hallere sen düşürdün MT07, sen bir gel de ben sana yapacağımı biliyorum
    motokovic bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    hayır hepsini ödemedim 1000 tl ödedim. gerisi makine gelince.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır hepsini ödemedim 1000 tl ödedim. gerisi makine gelince.
    tsamamdir hafaya artik buralari resimlere bogmanizi bekliyoruz:D

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    ben de 500 tl kaparo verdim izmotoya bu 3 martta. ondan sonra bi gecen hafta ben aradim noldu tarih belli oldu mu diye... onlar da "valla biz de merak ve heyeecanla bekliyoruz motorlari, ay sonuna dogru gelecek ama daha belli olmadi maalesef. belki en gec nisan basini bulabilir" dediler.
    ama parayi odeyin falan gibi bi muhabbet hic olmadi. ben aramasam hic aramayacak keratalar. hangi densiz bayii parayi odeyin diyor ki allah askina?! sonucta kaparoyu verdiysen neden bahsediyor terbiyesizler?!

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu motor bi gelsin,paranın hepsini ödeyeceğim
    ilkayözdemir bunu beğendi.

Abisi mt09 gibi başarılı bir motorsa bende alıcı listesine adımı yazdırmayı düşünüyorum yanlız gözlemleme önemli tabi bakıp görücez bilgilendirme konusunda şipariş eden arkadaşların ilk yorumu çok önemli olcak benim için. Satın almış olan arkadaşlara şimdiden güle güle kullanmaları dilekleriyle

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Selam arkadaşlar; size şu linkteki depo üstü çanta hakkında birkaç sorum olacak; http://www.yamaha-motor.eu/uk/produc...ME-FTBAG-TR-00

Böyle depo üstü çanta kullanan var mı?
    Görüşü, sürüşü ve dengeyi etkiler mi?
    Kullanımı rahat mı?
    Depoya takılıyken depoyu çizer mi?

Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Alıntı Voodoo Child adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de 500 tl kaparo verdim izmotoya bu 3 martta. ondan sonra bi gecen hafta ben aradim noldu tarih belli oldu mu diye... onlar da "valla biz de merak ve heyeecanla bekliyoruz motorlari, ay sonuna dogru gelecek ama daha belli olmadi maalesef. belki en gec nisan basini bulabilir" dediler.
    ama parayi odeyin falan gibi bi muhabbet hic olmadi. ben aramasam hic aramayacak keratalar. hangi densiz bayii parayi odeyin diyor ki allah askina?! sonucta kaparoyu verdiysen neden bahsediyor terbiyesizler?!
    Var boyle bayiler simdi burda isimlerini vermeyeyim.adam dioki hani bak sukadar kapora veren var kardesim hatta paranin hepsini odeyen var oyle muhabbetler.adam odedi bana butun parasini ve ''abi benim icin onemli degil paraya suanda ihtiyacim yok'' dedi fln filan.....)
    Demek istioki yani sen de parayi ode paran bende dursun motor da artik nezaman gelir allah kerim.parayi onceden bi cukkalamak istiyolar nedense .hem de motorlar daha ortada yokken bunu diyebiliyor.

Motorlarimizi sag salim teslim alalim ayrintisiyla hangi bayinin boyle muamelesi oldugunu paylasiriz zaten.makineler bi gelsin de

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar; size şu linkteki depo üstü çanta hakkında birkaç sorum olacak; http://www.yamaha-motor.eu/uk/produc...ME-FTBAG-TR-00

Böyle depo üstü çanta kullanan var mı?
    Görüşü, sürüşü ve dengeyi etkiler mi?
    Kullanımı rahat mı?
    Depoya takılıyken depoyu çizer mi?

Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.
    o çanta zaten depoyu çizmesin diye özel üretim,kullanımı rahat,sürüşü engellemez,görüşü engellemesi için amuda kalkmak lazım yani görüşü de engellemez,arkadaşımın depo üstü çantasını kullanmıştım,benim için sıkıntı olmamıştı,ozamanlar ninja 250 kullanıyordum
    xdanger bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Yamaha mt 07 aksesuarları için bir diğer web adresi http://www.yamaha-motor.eu/de/products/motorcycles/mt/mt-07.aspx?view=accessories

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

Milan Motosiklet fuarında ayrıntılı mt 07 videosu
    http://www.picocent.com/fun_page.php?fid=videos&v=d-4AA2lAa7E

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Var boyle bayiler simdi burda isimlerini vermeyeyim.adam dioki hani bak sukadar kapora veren var kardesim hatta paranin hepsini odeyen var oyle muhabbetler.adam odedi bana butun parasini ve ''abi benim icin onemli degil paraya suanda ihtiyacim yok'' dedi fln filan.....)
    Demek istioki yani sen de parayi ode paran bende dursun motor da artik nezaman gelir allah kerim.parayi onceden bi cukkalamak istiyolar nedense .hem de motorlar daha ortada yokken bunu diyebiliyor.

Motorlarimizi sag salim teslim alalim ayrintisiyla hangi bayinin boyle muamelesi oldugunu paylasiriz zaten.makineler bi gelsin de
    Kimdir bunu söyleyen lütfen söyler misiniz, hangi bayi, hangi çalışanı ?
    #sürenadam

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    ALAN ARKADAŞLARDAN BİR TANESİ ALTIN ELBİSELİ ADAMA VERSEDE BİZDE RAHATCA Bİ İNCELEME İMKANI BULSAK SAFFETİN GARAJI İNCELEMEYEMİ GİTMİŞ ADA TANITIMINAMI BELLİ DEĞİL.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    teslim zamanları yaklaştığı için soruyorum arkadaşlar. yani hiç sıfır motosiklet almadım. sizce tahmini trafik sig.+kasko+plaka ne kadara mal olur?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı asomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teslim zamanları yaklaştığı için soruyorum arkadaşlar. yani hiç sıfır motosiklet almadım. sizce tahmini trafik sig.+kasko+plaka ne kadara mal olur?
    500-700 tl arası oluyours bayı bana oyle solemıstı
    asomuncu bunu beğendi.

Çok haklısın senin yazından sonra açtım izledim test mi yapmış turistlik gezimi yapmış belli değil bu yamaha türkiyedeki adamlar neyin kafasını yaşıyor çok merakediyorum Barkın Abi dururken AEA saffetin garajınamı kaldık bukadarmı güvenmiyolar bu motora ben işgillendim aga beklicem ben inatla

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500-700 tl arası oluyours bayı bana oyle solemıstı
    oo çok güzelmiş benim kafamda bi 2500ü çıkarmıştım gözden
    blackode bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler