Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    bir şirkette çalışıyorsanız ve şirketin bankayla anlaşması varsa o durumlarda oranlar makul oluyor. yoksa çok da öyle farkedecek oranlar bulamazsınız.
    Alıntı OGUZKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş bankasından daha az bir oranla alınabilir mi iş bankasının oranı hiç fena degil bence ? 1.2 yanlıs mı dusunuyorum?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    sadece bi kaç ay önce Antalya'ya taşındım, mt07 yi uzun süredir takipteyim nebioğlu'na gelen ilk partiden kırmızı rengini almayı düşünüyorum.Bu nebioğlundan daha önce motor alan var mıdır acaba ?

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Plaka ruhsat işlemlerini hallettikten sonra MTV'yi yatırsak olur mu veya prosedür zaten bu mu, bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Plaka ruhsat çıkmadan MTV ödeyemezsiniz zaten, plaka ruhsat çıkar 1 haftaya kadar da MTV borcunuz üzerinize yüklenir

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Pardon yanlış başlığa oldu :D

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı serkangungor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka ruhsat çıkmadan MTV ödeyemezsiniz zaten, plaka ruhsat çıkar 1 haftaya kadar da MTV borcunuz üzerinize yüklenir
    Eyvallah hocam.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı xdanger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka ruhsat işlemlerini hallettikten sonra MTV'yi yatırsak olur mu veya prosedür zaten bu mu, bilgisi olan var mı arkadaşlar?
    temmuzda ikisi bir ödeyebilirsin. bu haksız vergiler ayrıca tartışılmalı. hükümetin yanlış politikaları sonucu dış borç ve dış borç faizleri nedeniyle olan bize de oluyor. Gerçi her geçen gün batıyorlar, her şeye zam geliyor, vergiye de zam geliyor. işin en saçma yönü, harçlara da zam geliyor. buna rağmen her seçim oy oranını artırıyorlar. bu memleket adam olmaz belki ama 4000 liralık motoru 6500 e alıyoruz bu gerçek. istanbul için aşırı sigorta primleri de zulumdur ayrıca. bari motosikletlere yapmayın.
    hititarslanı ve xdanger bunu beğendiler.

EminFurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temmuzda ikisi bir ödeyebilirsin. bu haksız vergiler ayrıca tartışılmalı. hükümetin yanlış politikaları sonucu dış borç ve dış borç faizleri nedeniyle olan bize de oluyor. Gerçi her geçen gün batıyorlar, her şeye zam geliyor, vergiye de zam geliyor. işin en saçma yönü, harçlara da zam geliyor. buna rağmen her seçim oy oranını artırıyorlar. bu memleket adam olmaz belki ama 4000 liralık motoru 6500 e alıyoruz bu gerçek. istanbul için aşırı sigorta primleri de zulumdur ayrıca. bari motosikletlere yapmayın.
    Arkadaş öyle bişey yazmissin ki 2 gündür foruma giriyorum senin sözlerinden sonra bişey yazan yok. Şaka bir yana bende motoru almaya karar verdim 8 bin nakit gerisi kredi cekecektim. 10 bini 18 ay vade ile alayayim dedim. Toplam geri odemesi 12200 dediler bide bunun 250 si dosya masrafi 100 de sigorta 12550 buluyor. 18 icin 2550 lira çok degil mi arkadaslar faizler bu kadar mi artti. Bende yazin para biriktircem peşin alicam. Gerçi bu seferde motorun fiyati artar ilgiden dolayi o ayri bir konu.

Wolvie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tenere 660
    faizler tavanda, 2012 de 10.000 tl ihtiyaç kredisi çekmiştim 18 ay, toplam 1000 tl gibi bir farkı olmuştu.

vergi konusu tam bir dangalaklık zaten, tr deki araçların vergi düzenlemesini kör cahil adamlar yaptığı için çok da şaşırmamak lazım. yamahanın şansına bu seneki iddialı modelleri 660 tnr, mt 07 vergi yükünden ucu ucuna nasibini alıyor.

Motosikleti
    Cb250r
    Arkadaşıma alacağız bu motoru inşallah süremem diye korkuyor biraz

doraemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 SE 2014, Honda CB125E 2012
    Alıntı OGUZKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce DAYTONA MOTOru aradım abs li versiyon nisan 15 den sonra gelecek dedi. kredi kartına vade farkı ile taksit yapıyorlar.(bonus a 9 taksit) ve banka kredisi için de teb ile anlaşmalılarmış 1.25 faiz ile kredi cıkartabiliyorlarmış.
    bu motoru kredi ile almayı dusunen ve uygun kredi aldıgını dusunen akradaslar ne kadar a ne kadar faiz ödeyecegini ve hangi vade aralıgını sectigini yazar mı ? bu motoru bende almayı dusunuyorum. Bu arada adam gelecek serinin hepsini sattıklarını iletti nisan 15 ten sonrası içinde sıraya giriyormuşsunuz..)
    Ben aradım geçen gün, ABS'li model için tarih veremiyoruz dedi Daytona, ayrıca bir başka bayiyi daha aradım, onlar da aynı şekilde. Cuma günü de Yamaha Türkiye'ye mail attım, hafta içi dönerler umarım.
    fish does not think, cause fish knows everything

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cuma günü gop kardeşler motora gittim, motorın şu anda gümrkte olduğunu, önümüzdeki hafta içinde gümrükten çekileceğini söylediler.neden ortada kesin birşey yok anlamıyorum

arkadaşlar birşey soracağım özellikle MT 07 modelinin teknik özellikler bölümünde Limited power version 35.0 kW diye bir ibare var.bu motorun içinde bir mod mu? yani bir tuşa basınca gücü sınırlamak mümkün mü?yakıt tasarrufu,hız tutkusunu perçınlemek amaçlı istesek de hız yapamama vs amaçlar için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

kendi sorumun cevabını buldum.35 KW için 105 euro olan bir dönüşüm kiti varmış.
    http://shop.alphatechnik.de/shop/ind...ll=&k_typ=RM04
    Mr.Kowalski bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bugün ben de kaporayı verip sıraya girdim arkadaşlar, artık günler geçmez bana...
    liseliçavo bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha mt 07
    Hepimiz için hayırlı olur inşallah

doziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Dün itibarıyla en morundan ABS'li için kaporamı verdim... Fuar fiyatından aldım ve Nisan sonu gibi teslim dediler... Hepimize hayırlı olsun hepbirlikte kazasız belasız inşallah
    motokovic bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorun fiyatı sonraki partilerde mutlaka artacaktır, o yüzden alacaksanız faizi falan çok düşünmeyin. Ödeyebiliyorsanız alın, vadesi bitince ikinci el piyasası zararın çoğunu karşılayacak seviyeye gelecektir. Bindiğiniz yanınıza kar kalır.

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Arkadaşlar MT 07 yi Konya dan almak istiyorum. Konya'dan sipariş veren varmı ?

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    arkdaşlar 540 lira vergiyi düşünmeden alan arkdaşlar nasıl aldı ?

ne yapmayı planlıyorsunuz

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar 540 lira vergiyi düşünmeden alan arkdaşlar nasıl aldı ?

ne yapmayı planlıyorsunuz
    belki grenajlı commutera 13.000 tl ya da 2005 ölmüş eşek fazer a 16.000 vermek yerine 17.900 a 2014 model sıfır km motor almayı düşünmüş, yıllık 540 lira vergiyi de buradan tolore etmişizdir.
    astral, adanalı, Voodoo Child ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler