Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    yamaha nın raceblue rengi en güzel rengi bence.her modeline çok yakışıyor
    Voodoo Child ve dyavol-77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda başında en çok kalabalık olan motordu. 18 Bin tl de bence çok iyi bir fiyat. Motor yenileyecekler kaçırmasın bence.
    Motor nerde...

Voodoo Child bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Ben bu sabah 10'da fuara girdiğim gibi direk 07'ye bakmaya gittim, rahat rahat inceledim uzun süre. 2-3 saat sonra son bir kere bakmaya gittiğimde yanına zor yaklaştım... İlgi müthiş... Şehiriçi için bence mükemmel bir motor; tasarım, kalite, boyutlar ideal... Sadece iri kıyım, yolcusu olan veya uzun yol beklentisi çok olanlar için çok ideal olmayabilir, alet CBR 250'den daha büyük değil... Zaten öyle bir iddiası da yok, tam bir cadde motoru, ama bu fiyat ve kaliteyle çoğu insana tarz değiştirtir ;) %90 ihtimalle de benim bir sonraki motorum olur...

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satın aldınızmı ?
    evet bugun kaparo biraktim. mart sonunda teslim aliyorum motoru hayirlisiyla

Ben dün gittiğimde nisan ortasında geleceğini ve sadece kırmızı renk kaldığını söylediler bu sebeple kırmızı aldım. Bugün giden arkadaşlara hem daha erken hemde renk seçeneğide sunmuşlar yarın arayıp güzelce bir konuşucam
    Voodoo Child bunu beğendi.

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Valla fuarın en mantıklı motosikleti olmuş resmen.

Büyük bir ihtimalle bu ilgiyi görünce daha hızlı getirmek için çalışmalara başlamışlardır

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Mantıklı olduğu kadarda güzel ama güzel olduğu kadarda eğlenceli çevik, güçlü ve ekonomik bence bundan daha iyi bir seçim olamaz kendi sınıfında tabiki...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    mt 07 patladı gitti
    alan herkese hayırlı olsun
    bir sitede divetson f modelini gördüm, gerçekten bu modeli var mı,bununla ilgili bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Voodoo Child adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bugun kaparo biraktim. mart sonunda teslim aliyorum motoru hayirlisiyla
    şimdiden hayırlı olsun bende ya kırmızı mt07 yada 2.el (bir ihtimal sıfır) xj6 arasında gel gitlerdeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt 07 patladı gitti
    alan herkese hayırlı olsun
    bir sitede divetson f modelini gördüm, gerçekten bu modeli var mı,bununla ilgili bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?
    evet fuarda diverson f de var naked versiyonuda var

cajamarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Merhaba, bugün Race Blu renginden satın aldım. Nisan ortasındaki partide gelecek gibi gözüküyor. Pazarlık yapabilen oldu mu acaba?

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bu kadar çok aldım diyeni duymak hiç garip gelmedi. arkadaş ne güzel motosiklet yapmışlar

mt-07 bu fiyattan satılıyorsa cb500 serisinin ederi kesinlikle 15-16 bindir! hondanın kalite iyice düşmüş ama fiyatların maşallahı var.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 8 gün sonra teslim alacağım, fakat bazı arkadaşlardan duydum 17.500 olarak biryer fiyat mı vermiş ne öyle bir söylentiler geçiyordu,canımı sıktı açıkcası yani,aslı varmı yokmu bilgisi olan varmı ?

Sırf 39 CC için 547 TL MTV mi olur.Ne mantıksız motor yapıyorlar ya.39 cc için neden her 6 ayda bir 198 tl fazla vereyim.649cc olsa ne olacaktı.Sırf bu yüzden 600f bakıyorum

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf 39 CC için 547 TL MTV mi olur.Ne mantıksız motor yapıyorlar ya.39 cc için neden her 6 ayda bir 198 tl fazla vereyim.649cc olsa ne olacaktı.Sırf bu yüzden 600f bakıyorum
    motorun üretildiği ülkede böyle bir vergilendirme sistemi yok bizdeki sistem bir garip kaldı. artık 650 cc eskisi gibi genel bir sınır değil.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    şimdiden hayırlı olsun bende ya kırmızı mt07 yada 2.el (bir ihtimal sıfır) xj6 arasında gel gitlerdeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

evet fuarda diverson f de var naked versiyonuda var
    Diverson f in fiyatı neydi acaba? Herkes çıplak olanını mı aldı?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diverson f in fiyatı neydi acaba? Herkes çıplak olanını mı aldı?
    xj6n 19900
    xj6f 21950

malesef ne aldıkları konusunda bir bilgim yok

Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun üretildiği ülkede böyle bir vergilendirme sistemi yok bizdeki sistem bir garip kaldı. artık 650 cc eskisi gibi genel bir sınır değil.
    Hacı valla 39 cc için 6 ayda bir 200 tl vermek koyuyor.Bu yüzden motoru almadım.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bugün çıplak gözle görme fırsatı buldum,alet gayet yakışıklı duruyor, blok ve şasi kalitesi son derece güzel ama kimse bana kızmasın plastik işini pek kıvırdıklarını söyleyemem :/

Daha 3günlük motosikletin sağı solu oynuyordu, depo pedi yapıştırılmasın diye koydukları o şey neredeyse yerinde tur atacak durumda, sele kenarı deri dönüşleri bi acaip, sele ilk okul sırası gibi,

artçı selesi hakkında yorum yapmasam daha iyi, artçımla denedik direk ben buna binmem dedi ...

Oturuş pozisyonu güzel, gidon ve ayak kontrolleri yerli yerinde, ayna açılarıyla epey oynadım ama bitürlü geniş görüşü sağlayamadım kör noktası çok.

Fuarda çok kurcalanmıştır falan diyenler olacaktır ama ben gittiğimde direk denedim 2-3 kişide bakınıyordu, NC 750 de sıra vardı bilen bilmeyen herşeyini kurcalıyordu ama bu tür bi sıkıntı hiç görmedim (özellikle sertçe kurcaladım)

Artık bi zahmet CC olarak bakmazsak duruma kıyaslayabileceğim en yakın motosiklet CB 500 dür, tam anlamıyla detay ve bitiş kaliteleri birebir benim gözümde.

Özellikle çıplak isteyen biri olsam CB 500 F (hiçbir yeri yinede oynamıyor) e karşın yinede dikkatli ve titiz kullanmayı göze alıp, yüksek vergiyi görmezden gelip, fazla yakıt tüketmeyi sallamayıp, daha yumuşak sele konforunu çözeriz deyip,

HP kesinlikle aramasam bile MT 07 alırdım, alet açık ara yakışıklı.

Hafiften artçımıda alıp uzun yola giderimi düşünüyorsam CB 500 X in gideri var. Tabi tüm kıyaslarım ABS olmak şartıyla ki zaten MT nin ABS liside halihazırda ortalarda yok bikaç ay beklemek lazımmışmış... ...

Özetle, nispeten genç işi ( veya genç hisseden ) şehir içi motosikleti olmaktan başka pek bi senaryo kuramadım MT 07 üzerine.

Şahsi fikrimdir, bunları bilerek alan kişi parasının karşılığını alır, fiyat performansı bu anlamda iyi değil "normal" veya dolu tarafından bakarsak kötünün iyisi. Alan arkadaşlara hayırlı olsun, güzel tercih
    xawa bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    böyle albenisi çok motorlar da illa böyle millete bi vergi den geçiriyorlar aynı nc700 de olduğu gibi ha unutmadan yamaha da tenre 660 bmw de de 650 gs bi üst sınıfta vergi ye giriyor
    bu sebele vstorm gibi motosikletler piyasada çok tutuluyor
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    xj6n 19900
    xj6f 21950

malesef ne aldıkları konusunda bir bilgim yok
    Ben mt07 nin f modelini demiştim
    linki şu sitenin
    www.vincent-maison.com/yamaha/MT-07-diversion-2014.html
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler