Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıptır sorması ne kadar hocam ?
    eee ayıp oldu gerçekten :DD

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    doraemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 SE 2014, Honda CB125E 2012
    Renk olayı, zevk meselesi tabiki, ben şuanki motorumu (CB125e), YBR'nin beyaz'ı yok diye almıştım, bu yıl gelmiş beyaz YBR.
    fish does not think, cause fish knows everything

bilmeyenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuardan geliyorum. 1 dakikalık bir mt-07 ilk bakış videosu çektim youtube a yüklüyorum. Fuara gidemeyen arkadaşlar için. 1 saate linkini koyarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Bizzat çektiğim fuar videosudur. Buyrunuz...

https://www.youtube.com/watch?v=SxtdBrLOnQ4
    Motosiklet, eğlence, gırgır, şamata..
    Motora yeni başladım, sürecimi anlatıyorum.
    http://bilmeyenadam.wordpress.com

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıptır sorması ne kadar hocam ?
    Niye ayıp olsun ya zaten fiyatı belli, 17.900 motosikletin fiyatı 300 350 lira da sigorta plaka ruhsat masrafı var,
    fakat parayı peşin vereceğimi söylememe rağmen hiç indirim yapmamaları tuhafıma gitti yani,hani böyle bir ekonomik kriz zamanında 20 bin liraya peşin para motosiklet alıyoruz ama adamlar 1 kuruş bile inirim yapmıyor,tamam motorun fiyatı 600 ccler içine çok uygun fakat buda peşin para yani,nebileyim bir softbag çanta manta hediye bilmemne birşey falan bekliyor insan yani,hani sadece bende bekliyor olabilirim ama durum böyle yani

Edit;abs li almak istiyordum fakat abslisinin nezaman geleceği belli değil önümüzdeki 1 sene içinde gelmeme ihtimali bile var dediler,bilginiz olsun.

Motosikleti
    BMW F650 GS 2005 sonraki sahibinde mutlu :)
    Bloğunda bir inceleme,bir dokunuş yapsan pek bir güzel olabilir
    Selenin üzerindeki özgürlük...Var mı ötesi?

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    ben de abs lisini düşünüyordum ama gelip gelmeyeceği belli değilmiş. bi ihtimal haziran başı diyorlar. o yüzden abs'siz bi race blu alcam.
    millette deep armour çılgınlğı var yanlız. öyle böyle değil.
    bu arada bir bilgi paylaşayım. italyada deep armour ve race blu rnk seçeneği 100 euro daha pahalı diğerlerinden. Türkiyede aynı fiyat ama.

bilmeyenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ertug07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bloğunda bir inceleme,bir dokunuş yapsan pek bir güzel olabilir

Eğer bu teklif bana olduysa, sürmek lazım inceleme yapmak için. Öyle bir fırsatım olsaydı yapardım. Büyük motorlar değil de belki çin motorlarını sürüp incelemeler koyabilirim ilerleyen zamanlarda.
    Motosiklet, eğlence, gırgır, şamata..
    Motora yeni başladım, sürecimi anlatıyorum.
    http://bilmeyenadam.wordpress.com

Motosikleti
    BMW F650 GS 2005 sonraki sahibinde mutlu :)
    Alıntı bilmeyenadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bu teklif bana olduysa, sürmek lazım inceleme yapmak için. Öyle bir fırsatım olsaydı yapardım. Büyük motorlar değil de belki çin motorlarını sürüp incelemeler koyabilirim ilerleyen zamanlarda.
    Aynen sizeydi hocam,düzenleme yapamadığımdan mjıma ortaya oldu laf
    Belki 1 tane alırsınız diye şimdiden temenni etmiştim size
    Selenin üzerindeki özgürlük...Var mı ötesi?

Motosikleti
    Honda Nc750X
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye ayıp olsun ya zaten fiyatı belli, 17.900 motosikletin fiyatı 300 350 lira da sigorta plaka ruhsat masrafı var,
    fakat parayı peşin vereceğimi söylememe rağmen hiç indirim yapmamaları tuhafıma gitti yani,hani böyle bir ekonomik kriz zamanında 20 bin liraya peşin para motosiklet alıyoruz ama adamlar 1 kuruş bile inirim yapmıyor,tamam motorun fiyatı 600 ccler içine çok uygun fakat buda peşin para yani,nebileyim bir softbag çanta manta hediye bilmemne birşey falan bekliyor insan yani,hani sadece bende bekliyor olabilirim ama durum böyle yani

Edit;abs li almak istiyordum fakat abslisinin nezaman geleceği belli değil önümüzdeki 1 sene içinde gelmeme ihtimali bile var dediler,bilginiz olsun.
    bende senle aynı fikirdeyim peşine insan birşeyler yapar.Bende dedim madem indirim yok niye şuan alim.Bir test sürüşü filan yapar öle alırım.Siz alanların yorumlarını okuyarak.Bu fiyat fuara özel mi dedim.hayır diğer gelen partilerde bu fiyata satılcak dediler.
    xawa bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Mat grisini aldım gitti 20 martta gelecekmiş.... 20 gün geçmez şimdi

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mat grisini aldım gitti 20 martta gelecekmiş.... 20 gün geçmez şimdi
    bu mat grisi diye sattıkları race blu olmasın sakın. tekerlekleri mavi olan.. ben mat grisi gelmeyecek diye race blu satın aldım çünki, bugün kaparosunu verdim. gerçi gri tonları çok benzer. bi tek mavi jantla siyah jant farkı var gibi. ama dediğim gibi bence bir daha emin olun. çünkü 2014 broşürlerinde de yer almıyor matt grey. sadece kırmızı, beyaz, mor ve race blu var.
    Rock&Roll

Motora müthiş talep var.

Baya satılmıştır.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Voodoo Child adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu mat grisi diye sattıkları race blu olmasın sakın. tekerlekleri mavi olan.. ben mat grisi gelmeyecek diye race blu satın aldım çünki, bugün kaparosunu verdim. gerçi gri tonları çok benzer. bi tek mavi jantla siyah jant farkı var gibi. ama dediğim gibi bence bir daha emin olun. çünkü 2014 broşürlerinde de yer almıyor matt grey. sadece kırmızı, beyaz, mor ve race blu var.
    Fuara ankara bayiside gelmişti onunla konuştum katalogda yok ama matt grisi dedim bişey demedi sadece mor olanın nisanda gelecek dedi... Yamaha standı çok kalabalıktı motora oturmak için yarım saat bekledim

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Fuara ankara bayiside gelmişti onunla konuştum katalogda yok ama matt grisi dedim bişey demedi sadece mor olanın nisanda gelecek dedi... Yamaha standı çok kalabalıktı motora oturmak için yarım saat bekledim
    Ben de dün fuarda Yamaha Genel Md.'ne(japon kel amca) sorduğumda katalogda yok fakat 5 rengi(tamamı)de gelecek dedi,merak etmeyin arkadaşlar-Yamaha getirir...2011 'de honda hornet'i alırken siyah,beyaz vardı(sarı rengi TR'ye getirmediler...2012 de hornet'in sadece mat siyahını getridiler(diğer 3 rengi gelmedi: siyah,beyaz,mavi...)Yamaha - honda gibi değil - daha cömert ---hem renk alternatifi olarak-hemde fiyat olarak...Bakınız nc700s-yamaha mt 07(hem fiyat,hem renk,hem tasarim,hem performans)olarak Yamaha benim gözümde World number one of motorcycle manifacturers...
    marfatih ve Volki34 bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen çok kalabalıktı
    mt 07 manetleri aldıkdan sonra değiştirilebilir manetleri bana basit geldi

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Neyse benimkisi de race blu oluvermiş oldu. aksesuar hakkında bilgisi olan var mı peki? Bu alt sakal ve akrep ekzoz hakkında. Gelecekmiymiş? Ne Diolar fuarda

Motosikleti
    MT-07
    Neyse benimkisi de race blu oluvermiş oldu. aksesuar hakkında bilgisi olan var mı peki? Bu alt sakal ve akrep ekzoz hakkında. Gelecekmiymiş? Ne Diolar fuarda
    Aksesuarlar nisan sonu mayis başı gelecekmiş

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    satın aldınızmı ?

EminFurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bugün fuara Antalya dan geldim. Aklimda Honda cb500x vardi fakat Honda resmen bende intihar etmiş o fiyatlar ne öyle cb500x in fiyati belli degil ama 20.000 tl gibi olacakmis ordaki yetkili dedi. 500 lük makinaya onu vereceğime gider yamaha mt 07 alirim daha iyi zaten honda da getirmicek sadece cb500f getirecek fuarda zaten onun fiyati var bitek yamaha da zaten en ucuz motorlar bende gibisinden hiç ikram yapmiyor peşin alsan bile Antalyadaki bakiyisini buldum fuarda gel Antalya da hallederiz dedi Fuarin bence hiç bir avantaji yok boşuna Istanbula gelmiş olduk neyse yamaha fiyat konusunda rakipsiz motoru simdi alanlar bence avantajli olacak kur farklarini fazla yansitmadik dediler. Haziranda fiyatlar artar çünkü motora inanılmaz bir rağbet var. Kirmizi mt 07 süper Ducati yi andırıyor inşallah Bende bir tane alicam.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Fuarda başında en çok kalabalık olan motordu. 18 Bin tl de bence çok iyi bir fiyat. Motor yenileyecekler kaçırmasın bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler