Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    O degilde burada 23bin olacak 25bin olacak diye atip tutan arkadaslar vardi.nerede onlar goren var mi?yalniz yamaha hondanin 500 luklerine 20bin lira fiyat bictigi yerde bu modele 18bin lira dediya kelimeler kifayetsiz kaldi.acikcasi her ne kadar ederi bu olsa da yamaha bi tesekkuru haketti tuketiciden
    numan, dyavol-77, motokovic ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O degilde burada 23bin olacak 25bin olacak diye atip tutan arkadaslar vardi.nerede onlar goren var mi?yalniz yamaha hondanin 500 luklerine 20bin lira fiyat bictigi yerde bu modele 18bin lira dediya kelimeler kifayetsiz kaldi.acikcasi her ne kadar ederi bu olsa da yamaha bi tesekkuru haketti tuketiciden
    ....
    The Power of The Dreams.

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    fiyat güzel peki ikinci el mt03 leri 10 000 tl ye çeker mi ?

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Konu açıldığında euro nerdeydi şimdi nerde hani kriz olmasa bile ayda 6000 euro zaten yaklaşık 200-250 lira üstüne koyuyordu hani kiriz olmasa 16900 olurdu gene..

Yamahayı tebrik etmek lazım... Ninja 300 5860 euro :D insaff
    TAYFUNBORA ve numan bunu beğendiler.

serkan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı ABS'li modeli mevcuttu(standın en önde Sağ'da....
    Saat 11:50 de yoktu :((( Kusura bakmayın yanılttım
    --ULAŞIM=BİR YERDEN DİĞERİNE EN GÜVENLİ ŞEKİLDE GİTMEKTİR.--
    (HIZLI VEYA HAVALI DEĞİL)

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Bugün gittim fuara sabahtan, fiyatı açıklanmış;

ABS'siz model: 17,500

ABS'li modeli: 19,500

bunlara plaka masrafı dahil değil.

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Abs siz 17.900 diyorlardi.İndirim mi yapmislar?
    sahbazomer bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben boyutlarini gösterişini çok beğenmedim. arka sele emaneten var

tabi ağırlığı, gücü iyi. trafikte cok kıvrak olacaktir.

tek kişilik sürüş makinasi, pek işlevsel ve yakişıklı degil.

19.500 e de naked sınıfında kesin olarak karar kılınmadıysa pek cazip degil
    mete_han bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu fiyatlarla çok da abartılmasına gerek yok. 15 civarı olsaydı çirkinliğini görmezden gelirdim, ama bu fiyata kriterlerim değişir.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fuarda ilgi bence anlamsiz düzeydeydi. çünki biz Türk milleti bu güne kadar naked nedir bilmeyiz ve sevmeyiz

cbr500r ye ise millet fiyattan dolayi çoktan kıçını dönmüştü bile.

Sanırım milletçe artan ve saçmalayan fiyatlardan psikolojimiz bozuldu ve avantajlı fiyata birşeyler aldığımızı hissetmeye ihtiyacımız var.

Bu arada alanlara değil lafım eminim çok keyiflidir gazlaması meretin, herkez güle güle kullansın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Araştırdığım kadarıyla 2.el 2004-2006 modellerde 10-12 bin civarı temiz olarak Er6,12-14 bin arası fazer 6 dan başka motor bulamadım, ayrıca bu fiyatlardaki masrafsız olarak alıp kullanacağım bişey denk gelmedi.İlla 500-1000 tl arası zincir ıvır zıvır harcamak gerekiyor.
    Bu açıdan motor fiyat olarak bana cazip geliyor,kesin kararımı verdim nasip olursa mt07 yi almayı düşünüyorum.
    numan bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar forumu takip etsem de pek sık yazan biri değilim. ben kurların durumunu ve çabuk çabuk aşağıya dönmeyeceği öngörümü de hesaba katarak, fuara gitmeden ve motorun canlısını hiç görmeden bayide kalan son mt 07 için sıraya girdim. aklımda kırmızı vardı ama tek kalan beyaz olduğu için fırsat olarak gördüğüm durumu kaçırmak istemedim. canlısını görenlerden motorun beyaz rengi ile ilgili yorumlarını almak isterim.

bir de fiyat çok tartışılıyor ancak şunu hatırlatmak isterim ki 18 bandına 2011 - 2010 model düşük kmliler bile rahat satılıyor. yakıt avantajı ve 2 silindirin bu sınıf için daha mantıklı olduğu fikrini de dikkate almanızı dilerim.

bu arada elimde şu andan itibaren çok temiz satılık bir 2010 scarabeo 200 oldu.
    numan bunu beğendi.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak dilegiyle. bence temiz bir karar vermişsin. para konusunda bu dönem cok sıkıntı yaşıyorum yaşamamış olsam bende mt 07 yi cok istiyorum

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar forumu takip etsem de pek sık yazan biri değilim. ben kurların durumunu ve çabuk çabuk aşağıya dönmeyeceği öngörümü de hesaba katarak, fuara gitmeden ve motorun canlısını hiç görmeden bayide kalan son mt 07 için sıraya girdim. aklımda kırmızı vardı ama tek kalan beyaz olduğu için fırsat olarak gördüğüm durumu kaçırmak istemedim. canlısını görenlerden motorun beyaz rengi ile ilgili yorumlarını almak isterim.

bir de fiyat çok tartışılıyor ancak şunu hatırlatmak isterim ki 18 bandına 2011 - 2010 model düşük kmliler bile rahat satılıyor. yakıt avantajı ve 2 silindirin bu sınıf için daha mantıklı olduğu fikrini de dikkate almanızı dilerim.

bu arada elimde şu andan itibaren çok temiz satılık bir 2010 scarabeo 200 oldu.
    numan bunu beğendi.
    Hyosung GT250R

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    1-canlısını gören arkadaşlar hangi rengini en çok beğendiler? race blu nasıl?
    2-Türkiye'ye gelen ilk partilerde ABS olacak mı? fuardan bilgi alan arkadaşlar!

doraemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 SE 2014, Honda CB125E 2012
    Konu açıldığından beri euro&dolar %20 civarında prim yaptı. Bu oran fiyata 12-13 olarak yansımış - ABS siz versiyon için. Boş konuşmayı seven bir milletiz. Aynı klasmandaki motorlarla arada ciddi fiyat farkı var. 16 bin olsa alacaktım, şimdi mantıksız diyenlerin, küstüm oynamıyorum banane modundan öte bir durumu yok.

CC, performans rakipler

Suzuki Gladius 600 28000
    Suzuki 750cc 29xxx
    Kawasaki ER-6n 7.330 €
    Kawasaki ER-6n ABS 8.100 €
    Kawasaki Z800 e 9.550 €
    Honda NC750x 25.000

fiyat karşılaştırmasında, benzer fiyata sahip ürünler

Honda CB500F 19.450 (performans olarak alakası olmayan bir motorsiklet)
    KTM Duke 390 18990

Elma ile armutu kıyaslama konusunda üstümüze yok.
    Voodoo Child, dockerengin, numan ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Liste fiyatı üzerinden hiç indirim yapılmadı mı?

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    fuarda sadece kırmızı var.

absli versiyonu ilk partilerde gelmeyecek denildi.

Alıntı Voodoo Child adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-canlısını gören arkadaşlar hangi rengini en çok beğendiler? race blu nasıl?
    2-Türkiye'ye gelen ilk partilerde ABS olacak mı? fuardan bilgi alan arkadaşlar!

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araştırdığım kadarıyla 2.el 2004-2006 modellerde 10-12 bin civarı temiz olarak Er6,12-14 bin arası fazer 6 dan başka motor bulamadım, ayrıca bu fiyatlardaki masrafsız olarak alıp kullanacağım bişey denk gelmedi.İlla 500-1000 tl arası zincir ıvır zıvır harcamak gerekiyor.
    Bu açıdan motor fiyat olarak bana cazip geliyor,kesin kararımı verdim nasip olursa mt07 yi almayı düşünüyorum.
    fazer piyasası canlı olarak bakıtıgınızda, 12 15 bin fazerin ikinci eline verecegime 18 bine mt07 alıp binerim diyenler cok olacaktır.
    bana kalırsa cok iyi bi iş yapmış yamaha
    # motosikletle.blogspot

zanyoscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saolun arkadaslar.Simdi okudugum sorulara vermeye calisicam.

1- Fuarda sadece kirmizi olan vardi.Resmini cektim yukleyecegim.
    2- Ben bostanci tarafinda yasadigim icin Maltepe bayiisi yetkilisi Kaan Bey ile anlasma yaptim.Suanda elinde 1 adet beyaz ve 1 adet gri oldugunu soyledi.Bende motoru hemen almak istedigimden dolayi gri icin acaba alsammi diye dusundum fakat motoru canli goremedim hic.Neyse ki Yamaha standinda mt'nin videolarinda gorebildim.Bir de saffetin garaji programi incelemis galiba onu da gosterdiler.Acikcasi Ben iki rengi de begenmedim cunku beyaz olan sanki honda nc serisiymis gibi duruyor.(nc sahipleri yanlis anlamasinlar,motoru farkli gostermiyor demek istiyorum) Gri olanini da cok siradan bir renk.Motoru on plan cikarmiyor.Bastiklari brosurlerde ekstra olarak mor,kirmizi ve race blu var.Brosurun kapagina da mor rengi koymuslar.Ayrica tv'den mor rengini de izledim.Hic oyle dusunuldugu gibi cirtlak mor degilhatta gece falan siyaha yakin gozukuyor.Ama cok degisik bir renk.Ve motoru da farkli gosteriyor kesinlikle.Keza kirmizisi da oyle.Daha sportif duruyor kirmizisi.onun da alicisinin cok olucagini dusunuyorum.Neyse bayii yetkilisi bana Gri istersem mart ayinda gelecegini soyledi.Mor rengin ise nisan ayinda gelecegini soyledi.Ellerinde liste var ordan gordum hangi rengin hangi ayda gelecegi yaziyor.Ben de ABS li olani almak istedim ama Kaan bey dedi ki eski tecrubelerime dayanarak soyluyorum ABS li modeller her zamang ec gelir dedi hep sonra yolluyolar dedi.Tahminim Mayis ayi icerisinde yollamaya baslarlar dedi. Bu sebeple bende ABS'siz modeli satin aldim.Pazarlik yapmiyorlar cunku fuarda genel fiyatlara bakarsaniz hakikaten Yamaha honda ve suzuki'den daha uygun fiyatla cikmis.Insanlar hondaya cok tepkililerdi fiyat konusunda.
    3-BU Motoru gormeseydim direk XJ6n alicaktim. Cunku race blu serisi cok hosuma gidiyodu.sonra mt ye karar verince onun race blu modeline baktim.jant ve sasi disinda mavi renke hicbir yer yok ve biraz garip duruyor race blu modeli.Yani deponun oldugu kismi da mavi yapsalarmis ozaman tam olurmus gibime geldi.Yani sasi siyah depo mavi cok daha guzel olurmus gibi geldi ama oyle yapmamislar tabi.
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    dün fuarda yakından inceleme fırsatım oldu.teknik verileri performans vs.ayrı bir konu eyvallah ama malzeme kalitesi pek hoş görünmedi gözüme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler