Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayilerine ve yamaha eğitmenlerine söyledikleri ama bak sakın haaa kimseye söylemeyin dediklerinde herkesin öğreneceğini bildikleri fiyat olmalıydı

15-16 dan bahsedip 20.000 deyince baştan kaybeden olarak doğdu alet benim için. Hangi bayiden veya yamaha eğitmeninden veya genelmüdürlükte herhangi birinden 20.000 TL diye bi fiyat duydunuz ?

Ben diğer bahsedilen fiyatları belli başlı toplantılardan çıkanlardan DUYDUM.

15-16 denenebilir geleceği belirsiz bi model adına risk alınabilir elde patlama ihtimali %50, ya patlar/ya patlamaz

18 kötünün iyisi, herşeyin pahalı olduğu biyerde "sıradan" yani bu da pahalı, diğerlerinden hiçbi farkı yok.

20 hakkında yorum yapasım gelmiyor

Tipi haricinde ayırtedici hiçbir yanı kalmadı yani 19 liraya XJ6 alan adam bile bari 4 silindire biniyorum diyebiliyor mesela, veya en azından yüksek vergi ödemiyorum diyebiliyor ...

Bunu alan ne diyecek
    Sizin dediğiniz mantıkla yaklaşırsak eğer honda cbr250r 4 bin tl felan olmalı
    2 silindir 4 silindir ayrımı yapıyorsunuz TÜM DUCATI ler 2 silindir bunu alan adam YANLIŞ mı yapmış oluyor.

Türkiye deki vergi vs ile 15-16 bin tl ye hiç kimse SIFIR motor gelmeyeceğini biliyordu herkes birbirini kandırıyordu buna örnek olarak KAWASAKI NINJA300 e bakabilirsiniz.

İsteyen kabul etsin istemeyen etmesin bu motor PEYNİR EKMEK gibi satılacak bu sezon ve satıldıkça piyasası artacak 20 bin tl gibi rakamları motora ayıran biris ödedi 6 aylık vergiye bakmaz iş için motora biniliyorsa alınır bi mondial 2 bin tl ye binilir 20 bin tl vermişsen KEYİF için biniyorsundur.

Yok vergisi şu bu şu fiyattan çıkacaktı böyle olacaktı bunlar kuru gürültü.
    TAYFUNBORA, entuer, dyavol-77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Tamam ozaman pes ettim

Sıradan diğerleri gibi pahalı bi motosiklet değil, son derece makul, tüm motosikletlere kıyasla ucuz bile denilebilir,

hatta şuan son derece alınabilir, umarım talep gördükçe hızla fiyatı yükselir ve asıl hak ettiği fiyatlardan satılmaya başlar, yazık günah çünkü :/

Zaten yamaha çalışanlarının hiçbirisi Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan beri dolar euro enflasyon... yükseldiğini bilmiyordu ki onun için talihsiz fiyat sızdırdılar halka, bu sebepten orda da sorun yok

bende zaten kapitalizmi ve dahaaaa fazla kazanmak için hazlarımızdan faydalanan aracı kurumları sizden daha çok sevdiğimden ...

Ya böyle söyleyincemi samimi ve yanlış anlaşılmayan adam olacaım, çok net işte abi ya sıradan kazıklanacağımız bir model daha piyasaya girdi,

güzelde alet, muhteşem şaşırtıcı bi kampanya yaparlarsa bende alırım ama şu haliyle sıraya girilecek bi motosiklette değil yani alan alır okadar, sonuçta vespa 30 lira ve caddelerde bisürü gördüm

Mevzu iş için kullanmak değilki, yaz kış o keyfi tatmak için motosikleti sürekli kullanacağın vasıtan haline getirebilmek, her 6 ayda bir sevdiğimizden katlanıyoruz diye hatırlatan bi motosikletim olmasa daha iyi olur tabi ki. Olursada öderiz sorun değil ama bu o motosikletin hanesine herkes tarafından eksi ( - ) puan olarak yazılır bu çok olağan.

Neyse abi umarım dehşet satışlara ulaşır 30.000, 40.000 lere yükselir, yamaha Türkiye' de tutunma kararı alır, servis ağını genişletir, parça stoğu tutmaya başlar, 2. eller falan havalarda uçuşurda bari bi işe yarar alet, çok uygun çünkü

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    bu motorun mt-03 ten farkları nelerdir, cift silindir ve 100cc daha buyuk olması dışında?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun mt-03 ten farkları nelerdir, cift silindir ve 100cc daha buyuk olması dışında?
    Maksimum torkunu ( Keyfin Dibini) daha geç vermesi

8 yıl önceki MT-03'ten 30cc daha fazla diye biliyorum ben

Malzeme kalitesindede çağ atladığını düşünmüyorum aksi bile olabilir,

Beygir arttırılmış oda en önemsiz mevzu, +120 km/h kanunsuz işler demek zaten...

Yani herzaman var olan tüm motosikletler gibi " DÜZ "
    pistolpitt bunu beğendi.

Motosikleti
    honda nc700x
    ayrıca motoru gitim gördüm, bence boyu 1.80 den fazla bir arkadaş için fazlaca çelimsiz kalıyor. reklamlarında üzerindeki mankenlerin boyu oldukça kısaymış anlaşılan.

Mr.Kowalski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MT 07 fuarda var arkadaşlar..onun fiyat beklenildiği ölçüde de, asıl bombayı honda patlatmış bence..500 serisinin fiyatlar
    dyavol-77 bunu beğendi.

mt07 fuarda var 17900 fiyat daytonaya 2 adet gelicekmiş mart ayında ben bakarken birisi satıldı zaten. kıçıkırık 40 küsür hp cb500 e honda 19400 istiyor mt07 nin fiyatı çok uygun kalıyor bence. almayı düşündüm ama artçılıda bineceğim için vazgeçtim sayılır arka taraf çok rahatsız. ama mt09 a hasta oldum fuardaki makinanın üstünde 8bin tl civarında ekstra vardı gerçi. 09 çok güzel makina imkanım olsa alırdım düşünmeden.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    19500 de absli fiyatı vallahi motor harika.Çok kaliteli ve klas duruyor gerçekten deli satış olacağını düşünüyorum.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Fuara gittim ve bir adet mt07 aldim

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli uğurlu olsun hocam bende izmirde aradim ama daha motor gelmedi dediler
    ne zaman teslim alacaksın makinayi

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende yarın alacağım sanırsam.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı serkan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar mt-07 fuarda yok.. Lansmanı yapılacaktır belki ama bugun gidip göreyim isterseniz baştan söyleyeyim dedim..
    Kırmızı ABS'li modeli mevcuttu(standın en önde Sağ'da....
    The Power of The Dreams.

zanyoscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de bugun bi adet MT 07 almis bulunmaktayim Mor rengini sectigim icin nisanda teslim alacagim.Gordugum kadariyla bugun fuarin en ilgi cekici iki motoruydu mt 09 ve mt 07 .Motorlarn basi hic bosalmadi

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Hayırlı olsun....

bende mor düşünüyordum ama gri mat yok sanırım :(

Motosikleti
    BMW F650 GS 2005 sonraki sahibinde mutlu :)
    Arkadaşlar fotoğraf paylaşırmısınız?
    Ayrıca fiyatlar fuara mı özel yoksa liste fiyatları bu şekildemi olacak?
    Bayilere makineler nezaman gelecekmiş?
    Hiç soran eden yokmu??

Motosikleti
    st rs
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli uğurlu olsun hocam bende izmirde aradim ama daha motor gelmedi dediler
    ne zaman teslim alacaksın makinayi
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    teşekkür ederim arkadaşlar. absli almayı düşünerek gittim ama abssiz olanı için anlaştım bayi ile. arkadaş bahsetmiş mt-09 ve mt-07 çok fazla ilgi görüyordu. ben mart sonu gibi teslim alacağım inşallah.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    fiyat için 17 bin lira diyorlar siz ne kadara alldınız ?

Motosikleti
    st rs
    fiyat 17.900 hocam, sabah fotoğrafını da attım zaten.
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat için 17 bin lira diyorlar siz ne kadara alldınız ?

doraemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 SE 2014, Honda CB125E 2012
    Alanlar peşin mi aldılar? Kredi kartına taksit yapıyorlar mı? Komisyon var mı, oran?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler