Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thundersoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıslak zeminde lastiklerin kitlenmesi hızına bağlı olarak abs li motorda da olur. ıslak asfaltta ön frene basılmaz. zaten bastığın an 1 sn içinde yan yatarsın. ne de olsa düz kaymamanın sebebi ya motosikletin dengesizinin bozuk olması ya da ön freni sıkmandır.
    baba ön frene basılmaz diyorusun peki ne yapacaz sence gazmı açak
    dyavol-77 ve viper17 bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    absli motosikletin varsa ıslak zeminde de ön frene ani ve sonuna kadar basabilirsin
    test edildi
    numan bunu beğendi.

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Ben de o incelemeyi merak ediyordum video da selam durdular resmen. Nasil ulasabiliriz ya da usenmezseniz biraz daha bilgi rica etsem. Mcn bnm de favorilerimden

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    ıslak zeminde lastiklerin kitlenmesi hızına bağlı olarak abs li motorda da olur. ıslak asfaltta ön frene basılmaz. zaten bastığın an 1 sn içinde yan yatarsın. ne de olsa düz kaymamanın sebebi ya motosikletin dengesizinin bozuk olması ya da ön freni sıkmandır.
    Hiç ABS'li motor kullandın mı? Sıkma istersen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç ABS'li motor kullandın mı? Sıkma istersen...
    Youtube'de Honda hornet 600 abs vs Honda hornet 600 non abs^^ videosunu dikkatli bir şekilde izle - sana yardımcı olacaktır...
    The Power of The Dreams.

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Sanki ABS li ikinci elde daha iyi gider gibime geliyor.... biraz daha bekleyemem ama

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Arkadaslar selam, foruma yeni katildim, sohbetlerden anladigim kadariyla mt-07 baya heyecan yaratmis.

Ben de mcn dergisinin gecen haftaki sayisindaki mt-07 incelemesini bastan sona okudum.

Motosiklet cok begenilmis aslinda, bircok ozelligi rakiplerinden ustun. Yakit konusuna gelince nc700s'le neredeyse ayni tuketim degerlerine sahip. Cunku daha hafif ve bu hafiflik adiliginden degil tasarimindan kaynaklaniyor.
    Ben de o incelemeyi merak ediyordum video da selam durdular resmen. Nasil ulasabiliriz ya da usenmezseniz biraz daha bilgi rica etsem. Mcn bnm de favorilerimden
    Yamaha bayisi abssiz fiyatinin 18 000i gecmeyecegini soyledi ki, ikinci el nc700s alacagima sifir mt-07 alirim. Bu arada incelemede absiz freni ve lastikleri de cok begenilmis.

Isteyene diger yorumlari da anlatirim.
    Mcn dergisi cok prestijli ve motosiklet ureticilerinin baz aldigi bir dergidir. Zahmet olmazsa incelemeden biraz daha detay alabilir miyiz . Ben o sayiyi bulamadim zira

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mcn dergisi cok prestijli ve motosiklet ureticilerinin baz aldigi bir dergidir. Zahmet olmazsa incelemeden biraz daha detay alabilir miyiz . Ben o sayiyi bulamadim zira
    MCN videosunda Neeves abimiz very very very goood dediki zaten artık beğenmeyenlerin kişisel tercihidir...

Bu yamaha tr bugünde fiyat açıklamazsa bascam fuarı standlarını yıkacam ateş topu düş........

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    perşembe günü fuara giden var'mı varsa bir zahmet fiyatına'da bakıversin

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Ben bugün fuarda olucam haber veririm akşamına

Motosikleti
    honda nc700x
    arkadaşlar bugün haber veren olursa süper olur.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    ben bugün gideceğim akşam haber veririm.

arkadaşlar bugün haber veren olursa süper olur.

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    4 gozle bekliyoruz.. sonun da gun geldi cattı... :D

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer yapabilirseniz birde kulaklarını çekin bu kerestelerin

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MT07 nin fiyatını buraya ilk yazacak adamı beğeni yağmuruna tutuyoruz ,bakalım ilk kim yazacak

Motosikleti
    st rs
    Bulent78, Felon, architect ve 21 diğerleri bunu beğendiler..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Evet beyler dagilin artik, fiyat belli olmus. O degil de bu kadar adam ne konusacak simdi, butun heyecani kacti, herkes ne guzel iki gunde bir fiyat tahmini yapiyodu, numan resmen filmin sonunu soyledi bize

ABS lisi 18 olsa ve su anki motorumu almamis olsaydim yapistirirdim bir tane. 18 lira bence cok uygun bir fiyat degil, tamam ayni ayardaki er6 daha pahali ama kac senelik makina, kendini ispatlamis artik. Bu aletin test yorumlari ne kadar iyi olsa da daha kendini ispatlamasi gerekiyor. En fazla 17 bekliyordum ben, hayal kirikligina ugradim, almiyorum arkadas

Bu arada fuar 10 da acildi, fiyat listesi 10:22 de burda, ne kadar hizlisiniz arkadas

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

fz8 abs ile mt09 arasinda 2500 lira fark var. Ilk basta 16 lira dedikleri mt07 18 olmus, 24 e satilan mt09 25400 olmus, bence cok fazla zam gelmemis, o paraya hala mantikli bir motor mt09.
    Felon, sethplate, ozgurakman ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

BYRACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet Ama şimdilik :D
    HOnda cb500f soksun tenasul uzuvlarına mt-07 akar honda bakar!!!
    Voodoo Child bunu beğendi.

Motosikleti
    st rs
    Hocam yamaha bayiisi tanıdık facebookta paylaştı fotoğrafı arayıp teyit ettim sonra da direk paylaştım. Ben hayırlısı ile bugün gidip mt-07ye talip olacağım.

Mt-07 konusu haricinde genel olarak baktığımda bence yamahayı tebrik etmek lazım; fiyatlar çok fazla oynamadı. fazer8 abs düşünüyordum(kredi faizlerinin artması, olası askerlik gibi sebeplerden vazgeçtim) onu 30 bin olarak tahmin ediyorlardı ki sadece 950 lira zam gelmiş. ben fiyat politikasını başarılı buldum.(gönül ister ki vergiler daha az olsun herkes zorlanmadan istediği motosikleti alabilsin).

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet beyler dagilin artik, fiyat belli olmus. O degil de bu kadar adam ne konusacak simdi, butun heyecani kacti, herkes ne guzel iki gunde bir fiyat tahmini yapiyodu, numan resmen filmin sonunu soyledi bize

ABS lisi 18 olsa ve su anki motorumu almamis olsaydim yapistirirdim bir tane. 18 lira bence cok uygun bir fiyat degil, tamam ayni ayardaki er6 daha pahali ama kac senelik makina, kendini ispatlamis artik. Bu aletin test yorumlari ne kadar iyi olsa da daha kendini ispatlamasi gerekiyor. En fazla 17 bekliyordum ben, hayal kirikligina ugradim, almiyorum arkadas

Bu arada fuar 10 da acildi, fiyat listesi 10:22 de burda, ne kadar hizlisiniz arkadas
    Volki34 bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bu arada xj6 ya sadece 700 lira zam gelmis, 19200 du en son euro firlamasindan once. MT07 nin talep patlamasi yapacagini dusunup ona daha cok zam yapmislar kanimca.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    son zamanlardaki kur dalgalanmalarını düşünürsek fiyatlar çok da kötü değil
    ancak alıcıları heyecanlandıracak fiyatlar da değil bunlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler