Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    ben şeye taktım hyosung x5 konusu motosikelt modelleri altındayken bu konu neden moto sohbette?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkarımınız yanlış sayı olarak bakmak çok daha büyük yanlış.Bunun vites aralığı gaz tepkisi gibi olayları var.Bu motorun duruşu ve ekstra satılan ekipmanları şehir içi için güzel bir naked motor aynı zamanda da touringe çevirebileceğiniz bir motor havasıyla satıyor Yamaha bunu.Aklı başında bir adam,temel sürüş fonksiyonlarını bilen biri absli versiyonu rahatlıkla kullanır.Bunda da belki sürüş modu vardır gücü azaltan ve tepkileri sakinleştiren erken konuşuyoruz.
    benim bildiğim ve mt09 videosundan izlediğim kadarıyla ekonomik modda motosiklet yeni başlayan için değil ama 125-250 cc aralığından geçen için orta yol sunuabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Arkadaşlar sabah akşam MT-7 haberlerini araştırıyorum,yaprak kımıldamıyor,bu nasıl iş ,sonunda alın başınıza çalın deyip vazgeçmeyi düşünüyorum.Bukadar germeye ne lüzüm var,nedir bu kadar gizlilik anlamış değilim,fiyatını kesin olarak açıklasalardı bilelim uyarmı uymazmı,almaya zor karar verdim,malum piyasalar bozuk kriz kapıda,kolay vazgeçebilirim.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sabah akşam MT-7 haberlerini araştırıyorum,yaprak kımıldamıyor,bu nasıl iş ,sonunda alın başınıza çalın deyip vazgeçmeyi düşünüyorum.Bukadar germeye ne lüzüm var,nedir bu kadar gizlilik anlamış değilim,fiyatını kesin olarak açıklasalardı bilelim uyarmı uymazmı,almaya zor karar verdim,malum piyasalar bozuk kriz kapıda,kolay vazgeçebilirim.
    aynen çok sinir bozucu. bekleyelim bakalım ne olacak başka çare yok ben yavaş yavaş umudumu yitirmeye başladım fiyat konusunda.
    Redneck bunu beğendi.

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Hayır işin garip tarafı dünyada hiçbir yerde ne video ne resim hiçbirşey yok .... Nasıl iş anlamadım gitti.... Sanırsın Tüm dünya İstanbul Motosiklet Fuarını bekliyor...normalde tüm düyanda satışının başlaması lazımdı Türkiyeye malum geç gelmesi gerekir...adettendir...!!!

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    yurt dışında en azından fiyatı belli burda tık yok.

http://www.yamaha-motor.eu/de/produc...aspx?year=2014

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    16 bin kusur tl denk geliyor

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Kendinizi Yamaha TR deki görevli kişinin yerine koymanızı bekliyorum. 2dakikalığına.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    yeni modellerin gelişi gercekten gecikti. döviz kurundaki calkantı yeni yıl ile birlikte gelen zamlar derken yeni motor almayı planlıyanlar ne yapacagını şaşırdı acıkcası. bayiler zaten dünyadan bir haber. firmalar dan da bir acıklama gelmiyor her ne hikmetse. beklemekten başka care yok gibi .
    Ertug07 bunu beğendi.

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Japon Yeni baya düşmüş, Motorlar japonyadan geliyorsa ucuz gelebilir. Forumda fiyata inanmayan arkadaşlar için bir ihtimal var gibi gözüküyor
    http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/137649.asp

Motosikleti
    BMW F650 GS 2005 sonraki sahibinde mutlu :)
    Alıntı blacklord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon Yeni baya düşmüş, Motorlar japonyadan geliyorsa ucuz gelebilir. Forumda fiyata inanmayan arkadaşlar için bir ihtimal var gibi gözüküyor
    http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/137649.asp
    Ah dediğin gibi olsa ama aralık başı 100 yen 1.96 iken bugun 2.20 TL..

Avrupada bazı ülkelerde fiyatlar belli olmuş rakamlar ülkelere oranla bayağı değişiyor

hollanda 7000 euro = 21477 tl http://www.yamaha-motor.eu/nl/producten/motoren/mt/mt-07.aspx

İngiltere 5200 pound = 19375 tl http://www.yamaha-motor.eu/uk/products/motorcycles/mt/mt-07.aspx

Almanya 5500 euro = 16875 tl http://www.yamaha-motor.eu/de/products/motorcycles/mt/mt-07.aspx

İtalya 5800 euro = 17795 tl http://www.yamaha-motor.eu/it/prodotti/motocicli/mt/mt-07.aspx?view=featurestechspecs&mode=colors#gallery =color|image=http://cdn.yamaha-motor.eu/product_assets/2014/MT07/2014-Yamaha-MT-07-EU-Deep-Armor-Studio-002.jpg?width=950&quality=75

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hollandalılar deli kazıklanıyormuş

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    bizi de hollandalılar dan daha çok kazıklarlarsa şaşırmam

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Bir rüyaydı yaşananlar. Tadı kaldı dilimizde.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hollandalılar deli kazıklanıyormuş
    sıra bizede gelir merak etme sen

porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    Hollanda fiyatlarına bakarsanız bizde 24000 tl olan mt-09 fiyatı 9500 euro yaklaşık 29500 tl aynı şekilde bizde 46000tl olan R1 in fiyatı hollanda da 18.500 euro yaklaşık 57.500 tl .... yani mt-07nin fiyatının türkiyede hollanda fiyatıyla aynı olmasının imkanı yok gibi...benim tahminim almanya fiyatıyla aynı olacak gibi almanya sitesine bakarsanız diğer modellerin fiyatlarıyla karşılaştırın birbirini tutuyor.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doviz kuru tüm planları bozdu muhtemelen. MT-09'da kur düşükken geldi bir daha da gelmedi, piyasada yok şimdi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Fıyat muammasını bir kenara bırakırsak, mcn.com un haberine göre, şubat 7 de bir test sürüşü yapacaklarmış, dolayısıyla bunun incelemesini ya da videosunu şubat 10 a kadar görürüz gibime geliyor. Ben en çok performansını ve genel işçilik kalitesini merak ediyorum. Halen çok avantajlı gözüküyor. Testte çok kötü not almazsa, bize geliş fiyatını da uçurmazlarsa alınabilitesi çok yüksek.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    ybr125-fazer 600-ninja 250r-sv650a
    Muhtemel 16 dusuncesi cok yalan olmayacak bencede 18 civarı bi meblayla karsımıza cıkacak

şunun şurasında 7 şubata ne kaldı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler