Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    eğer olurda 1 hafta içinde gelmezse en azından havalar kötü diye bi bahaneniz olucak. kötünün iyisi ne diyeyim. valla bana ne oluyosa bende gaza geldim bekliyorum. neredeyse bende bayileri arıyıcam ne zaman gelicek diye:D
    alidogru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler Tuna'yı aradım. ilk gelecek 5 motorluk partideyim teslimat 26 mart dediler. ona göre herkes kendi teslimat tarihini hesaplasın.
    İstanbul'dan var mı haber hocam?

doziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Hafta başı konuştuğumda bana da Nisan 20-30 arası gelecek dediler(ABS'li için). Siparişi vermeden önce Haziran'ı da beklerim ne olacak diyordum kendi kendime... Bekleyemiyormuşum...

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    bu sabah yamaha tuna ya kapora verip race blue rengini aldım abs li nisan 20 si olarak tarih verdi teslimat için. arada bu partiyi sordum bir arkadaşım için tenere 660 alıcak yarın gelicek dedi bir ihtimal yarın mt07 ler bayiye gelicek olabilir!

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Merhaba arkadaşlar;
    Aranıza yeni katıldım Istanbul içi heryeri aramam rağmen mt-07 abs bulamadım hep mayıs sonu tarih veriyorlar.
    Aranızda motosiklet içinyeni kapora vermiş olan belki stok bilgisi hakkında bılgısı olan arkadaslar vardır.? Tuna motoru aradım mayıs sonu dedi,Kardeşler mayıs dedi. Acaba satışçılarına göremi çözemedim.
    Motoru aldıktan sonra buradayım artık aktif uye olarak

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    hoşgeldin

tavsiye eline bir miktar kapora tuna otomotive git bir race blue var birde beyaz nisan 20 de gelicek partide 2 race blue vardı birini ben aldım

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    evet hani nerede 26 sında motoru teslim alacak arkdaşlar ??

yamaha dan ses yok mu beyler ? izmir izmoto ?

Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    İzmoto nisan başı demişti bana, bundan 2 hafta kadar önceydi galiba. Anladığım kadarıyla seçimler sonrası euro nun 3 liranin aşağısına düşmesini bekliyorlar

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    aradım şimdi bende izmotoyu 10 gün içinde gelecek dıyor hem abs li hem normal i

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    inan dostum artık hiç arayıp sormuyorum. onlar biz sizi arayacağız deyip durduklarından boş verdim. ancak daha önceden de biliyordum maalesef yine teyit oldu ki yamaha.tr bu konularda ciddiyetsiz bir firma. her zaman söylerim türkiye'de motosiklet sektörü bir iş değil bir hobi kulübü gibi işletiliyor. en büyük markalardan birinin hali ortada.

arada ciddi fiyat farkı olmasa fz8 e dönmeyi dahi düşünebilirdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

haber saati arkadaşlar (gerçi ne dediysek hikaye çıktı kimse dinlemez artık ama)

bekleyen diğer arkadaşların da hatırına sordum tekrar tuna'ya. düşük ihtimal bu cumartesi yüksek ihtimal haftaya salı ilk parti düşüyor diyorlar. acaba diyorum seçimlerden sonra ekonomik toparlanma bekleniyor, dövizin düşüşünü mü bekliyor bu adamlar. olmaz olmaz demiyorum artık hiçbir şeye.

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Hangi limanda bu motorlar gidip batlatalım neyse walla bende bir ara xj6 ya mı dönsem dedim de neyse kasıma kadar koca bir sezon var acele yok...

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Şu başlığa her baktığımda, kulaklarımda "sen gelmez oldun" isimli şarkının çalması...
    numan, Phoenixs ve SULH bunu beğendiler.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi adıma söyleyeyim,ne heyecan kaldı,ne istek kaldı,1 aydır motorsuzum,hayvanlar gibi metrobüs işkencesi çekmekten bıktım,artık sadece şu motor gelsin de bana araç olsun diye bekliyorum,işin başındaki o heyecan kalmadı çok sıkıldım artık beklemekten,bu adamların sürekli yalan söylemesinden de bıktım,yok 10 gün yok 2 hafta,ay sonu ay başı,abi siz bizimle dalgamı geçiyorsunuz ya,bunun kesin tarihi ya vardır o da belki 2-3 gün oynar,kur farkından elde edicekleri 3 kuruş paraya bukadar mı muhtaçlar anamıyorum ki,sanki kur 1 liraya düşecek,

abi motorsuzluk perişan etti beni ya,ben zaten yaz kış motora binen biriyim ama şu saatten sonra,istanbul da sel,heyelan,kasırga,hortum,yanardağ gibi felaketler olsa bile yine işimi motorla halledicem,insanlar kendilerine hayvanlar gibi davranılmasına alışmış artık,o metrobüs kapıları açıldığında adamların vücutarından adrenalin salgılanıyor boş koltuğu kapabilmek için,bir şey desen kavga çıkıyor,bir şey demesem başka türlü...uyuya kaldım geçen gün,beni uyandırıp bana yer ver diyen insanlar var,madem oturuyorsun ozaman POETLERİMİ TAŞI diyen tipler,erkeğin yanına oturmam lütfen kalkın diyen kadınlar falan,ölürmüsün öldürürmüsün yani......

bunları niye yazdım bilmiyorum ama araya sıkıştırayım bari
    Redmoon bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Arkadaşlar ben 1 ay öncesinden Yamaha merkezi aradığımda ilk partinin Nisanın 1. haftasında 2. partinin de Nisanın son haftasında geleceğini söylediler. Aynı şeyi Adana Yamaha Gizerler bayii de söyledi. Dolayısıyla ortada çelişen bir durum yok.

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    katılıyorum izmir izmoto da aynı şekilde . en başından beri nisan ilk hafta diyor . "3 gün sonra gelir" diyen bayilerin işgüzarlığı . akılları sıra müşteri kaybetmemeye çalışıyorlar. yeni modellerde bu gibi sıkıntılar oluyor honda bile cbr 250 yi ilk getirdiğinde deli gibi bekletmişti milleti hatırlıyorum.

haftaya herkes motosikletlerine kavuşacak şüphem yok tek soru hangi renk kaç adet olacak

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Motoru aldığınız bayiler tarih ile yalan söylüyorsa lafınızı eksik etmeyin beyler, her sene aynı oyunlar dönüyor.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Alıntı SudoThrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldığınız bayiler tarih ile yalan söylüyorsa lafınızı eksik etmeyin beyler, her sene aynı oyunlar dönüyor.
    ben balıkesir motohandan aldım. fuarda yanımızda Yamaha Türkiye yetkilisi varken konuştuk; ilk partinin mart sonu nisan başında ikinci partinin de ilk partiden 10 gün sonra geleceği söylendi.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    evet bugun kü mt haberleri nerede

kaldı nısana 3 gün

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Maltepe Tuna Otomotiv'e motosikletler gelmeye başlamış. Hergün bir kamyon gelip motosikletleri indirip geri gidiyor. Bende Tunadan x-city 250 aldım. Allah kısmet ederse bugün teslim alacağım.
    deep_far bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı Coniysa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maltepe Tuna Otomotiv'e motosikletler gelmeye başlamış. Hergün bir kamyon gelip motosikletleri indirip geri gidiyor. Bende Tunadan x-city 250 aldım. Allah kısmet ederse bugün teslim alacağım.
    ilk defa sevindirici bir paylaşım oldu bu

teşkkürler = )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler