Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam. Fullbat bakabilirsin. BS üretiyor, ana firma Fransız. Motorun durduğu ortam uygunsa bir de akü şarj / şarjlı tutma cihazı alırsan bir akü ile 6 yıl bile idare edebilirsin.
    Maalesef öyle bir şansım yok. Eskiden akü şarj aleti fiyatlarına baktığımda, aküden daha pahalı olduğunu görmüştüm. Bu yüzden yeni akü alırım die uğraşmamıştım ama marşa basınca çalışmaması insanı üzüyor tabi

Son bir umut Silivri’ye gidip, dönmeye çalışacağım. Motor bıraktığımda yerde çalışırsa güzel olur. Yoksa sahilde motosikleti ittirip vurdurmaya çalışırken, millete komik görüntüler sunarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

Şimdi şöyle bir göz gezdirdim de bir akü bir milyar olmuş eski parayla. Asgari ücretin 1/4’üne akü mü alınır? Ciddi ciddi motosikleti güzelce brandalayıp, bisiklet almayı düşünmeye başladım.

Motosiklet Online
    Oktay Motor CF Moto Polaris Benelli RKS Kuba Segway Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2016 CB500F
    Ben de baktım şimdi benim motorun bataryası Türkiye'de en çok satan motosikletlerden olan MT-07, MT-09 gibi motosikletlerinki ile aynı ve stok şu anda çok kısıtlı.

Buradan anladığım ithalatçılar mal getiremiyor veya az getiriyor.

Hiç hoşuma gitmedi; MT-07'deki talep yüzünden ekstra para vermek zorunda kalacağım gibi. (Temmuz'da kayınpederin X-ADV'sine daha büyük kapasiteli Fullbat aküyü 680₺'ye aldık. Benim daha küçük kapasiteli aküm Angrypower'ın yazdığı gibi >=1.000₺. Baş ekonomistimiz sen çok yaşa!)
    Angrypower bunu beğendi.

Kargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 MT-07 ABS Race Blu
    Motor 38.000 km'yi geçmişken sübap ayarı yaptım. Egsoz sübapları çok sıkı çıktı. Bir dahakine 40.000 km beklemem ömrüm vefa ederse. 20 binde bir kontrol edilmeli.

Gofretcocuk5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Alıntı Kargaburun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor 38.000 km'yi geçmişken sübap ayarı yaptım. Egsoz sübapları çok sıkı çıktı. Bir dahakine 40.000 km beklemem ömrüm vefa ederse. 20 binde bir kontrol edilmeli.
    Subab ayarı kaç paraya yaptı Yamaha servisi

Kargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 MT-07 ABS Race Blu
    Kendim yaptım. Ufak bir kaza sonrası mecburen gittiğim servis tecrübesi yetti bana.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Merhabalar kolay gelsin. Plakalığım kırıldı, katlanır ve sinyalli plakalık önerisi olan var mı? Zaten sevmiyordum plakalığı, böylece kurtulmuş oldum

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Ölmüş buralar ölmüş!.. MT-07'ye Mitas lastik takımı kullanan var mı? Malum lastik fiyatları 7500tl'lere gidiyor istediğim takım için, Mitas kullanıp memnun olan var mı? Şimdiden alayım, seneye Road 4 'leri değiştirirken bunu kullanırım diyorum. Malum seneye 10000tl olur bir takım lastik!..

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Dostum,bende fiyatlar uçunca burun kivirdigim anlas viento taktırdım 4 ay önce.
    Anlas beni şaşırttı açıkçası...tutuşu çok hoşuma gitti.uzun vadede ne olur bilemiyorum ama şimdilik çok memnunum.tavsiye ederim.
    Angrypower bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler