Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mt-07 abs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70 küsür hp olması lazım 696 180 lik takmayı düşünmezmisiniz.gayet yakışırda bence gayet güzel olur.
    hastasıyım 180 lastiğin ama sadece amerikaya giden 696 larda 5 inç genişlikte jant var diğer bütün ülkelerde 4,5 genişlik geliyor o da maks 160 olur deniyor , 180 takmışlar ancak bombesi fazla olursa sıkıntı olur mu diye bilemediğim için riske girmek istemiyorum ama bir yanımda zaten mitas ucuz al beğenmezsen geri 160 a dönersin diyor :D

Motosikleti
    MT-07
    Viraj performansın ciddi oranda azalır. 180 takınca, çoğunluğunu kullanamayacağın bir arka lastiğin olur.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Viraj performansın ciddi oranda azalır. 180 takınca, çoğunluğunu kullanamayacağın bir arka lastiğin olur.
    bende öyle tahmin ettim o yüzden 160 devam ama her mt07 görünce keşke benimde öyle dana gibi olsa diyorum sevmediğim tek yanı o

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öyle tahmin ettim o yüzden 160 devam ama her mt07 görünce keşke benimde öyle dana gibi olsa diyorum sevmediğim tek yanı o
    Walla mt-07 Sahibi olarak bir monster hayranıyım. Takılma öyle şeylere
    berk_cglr bunu beğendi.

Arka lastik büyük olunca bi başka duruyor motor. Ben orjinsl lastiklerke 5 bin km yi devirdim.. çok deli dolu olmadığım için problem yaşamadım ama lastik ölçülerizmiz aynı sanırım... Orta üst olarak ne tavsiye edersiniz...

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    hastasıyım 180 lastiğin ama sadece amerikaya giden 696 larda 5 inç genişlikte jant var diğer bütün ülkelerde 4,5 genişlik geliyor o da maks 160 olur deniyor , 180 takmışlar ancak bombesi fazla olursa sıkıntı olur mu diye bilemediğim için riske girmek istemiyorum ama bir yanımda zaten mitas ucuz al beğenmezsen geri 160 a dönersin diyor :D
    zorlama olmaz zaten o jant detayı enteresanmış.bombe olayı sakat tutarsız olur adamı korkutur sakat iş zaten.korlasa falan sormak lazım ducati servislere belki onlar bilir uygun olup olmadığını.160a dönersinde zarar ettirir baya bi sökma takma 2. el lastik vs sağlama alıp korlastan öğren derim

Motosikleti
    sordum zaten onlar söyledi jant ebatlarınıda 160 lık orjinal gelen ebatlar olduğunu ama isterseniz 5 lik jnat var verelim hemen dediler 3000 eurocuk diyince birden hat düştü zaten :D

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    sordum zaten onlar söyledi jant ebatlarınıda 160 lık orjinal gelen ebatlar olduğunu ama isterseniz 5 lik jnat var verelim hemen dediler 3000 eurocuk diyince birden hat düştü zaten :D
    o zaman denemeye gerek yok hocam.3000euro koyup motoruda satsan monster 821 alabiliyorsun varsa 160lık mitas onlara bak ama o seride sanırım yok.

Motosikleti
    MT-07
    Desmo bakımın kaç euro ki jant olsun 3000 euro?

Motosikleti
    Desmo bakımın kaç euro ki jant olsun 3000 euro?
    euro hesabını yapmadım ama kayışlar , gergiler rulmanlar , yağ (3 lt) , zincir dişli değişimi işçilik dahil 3750 tl tuttu jantlar bir şey alaşım dedi ama o fiyatı önden sununca o kısma tam odaklanıp anlayamadım açıkcası
    Angrypower ve maktama bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Hey maşallah. Benim zincir dişli 980 + 20k bakımı 820, 2000tl tutacak. Gene ducati'den ucuza geliyormuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir süredir gözümde olan pirelli mt 60rs leri bugün taktırdım.Eve dönüş yolunda üstümde eski lastikleri taşıdığım için pek bir test etme şansım olmadı malesef.Aancak görüntü ve tarz olarak çok tam istediğim gibi oldu .Zamanla lastik ile ilgili geri dönüşleri yapacağım.

http://<a href="https://hizliresim.c...OJ.jpg</a></a>
    Şunun geri dönüş yapma zamanı gelmedi mi halen?
    berk_cglr bunu beğendi.

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eywallah kardeşim çok sağol.Bu arada lastigin hem ıslak hemde kuru performansından aşırı memnunum.Virajlara baya kendi giriyor lastik ilginc bir olay
    Daha kar kosullarında deneyemedim onu da yaparim Tam spor performansı icin ama darlık sezonunu bekliyorum,şuan oralar hep çamur malesef.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Cümleten Selamun Aleyküm,

Maalsef motorsuzluğa alışamadım ve tekrar motor almaya karar verdim. Fiyatlar yükseldiği için benim motordan bir tık daha iyisine 3500- TL fazla vereceğim daha 2 ay geçmeden. Piyasa çıldırmış. :\

Motosikleti
    MT-07
    Eski kasa mt-09’lara bak artık. Mt-07 kovalamanın bir anlamı yok.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    onun temizini bulması eski model kullanması ve benim için tipi de önemli mt 09'ların eski kasalarını pek tutmuyorum hocam ya

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onun temizini bulması eski model kullanması ve benim için tipi de önemli mt 09'ların eski kasalarını pek tutmuyorum hocam ya
    Bende aksi gibi o eski kasa MT-09'ların hastasıyım. Tcs'li bir tane edindin mi tamamdır.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Bende aksi gibi o eski kasa MT-09'ların hastasıyım. Tcs'li bir tane edindin mi tamamdır.
    ilanlara bi göz gezdirdim de valla pek içime sinen çıkmadı ya :S

Motosikleti
    MT-07
    MT-07'yi kullanmış biri olarak bir daha aynı motordan almazdım şahsen. Başka şeylere yönelirdim.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanlara bi göz gezdirdim de valla pek içime sinen çıkmadı ya :S
    Eski kasa mt09 ların hepsi haşat😊 yeni kasalarında fiyatı çok yüksek almışken bence mt09 al tekrar 07 alma. İşletme maliyetleri birebir aynı sadece ilk alırken zorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler