Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino
    Motosiklet Online

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Dün servise sordum. Radyatör korumalar uyumlu değil dedi. Bende tüm umutlarımı tüketmiştim

Radyatör korumayı nereden aldın hocam? Ben tank pad’den ziyade yanlara kaydırmaz istiyorum. Yüksek hızlarda motoru kavrasanda dizler kaymaya başlıyor. Motordan bacaklarım kaymasın die istiyorum

Ön camın linki mevcut mudur halen?

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    OrhanGokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07
    Bayi siparişi kendisi verdi bence görseli göster ve inandır bende öyle yaptım çünkü banada uyumsuz demişlerdi ben taktıran birinin görselini gösterdim ve ertesi gün taktılar, kaydırmazlar için mt7 uyumlu olmasına pek gerek yok açıkcası yumurta şekilde olanlar işini görebilir, aliexpres kullanmıyorum şu an mt7 ön cam yazdığında bu görseli gördüğün ürünü güvenle alabilirsin

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Tamamdır teşekkür ederim. Zaten kış geldi. Bir branda alıp, motoru garaja yatırmayı düşünüyorum. Aklımı kurcalayan 2şey var. Padock almayıp yan ayakta aylarca yatarsa zarar görür mü acaba yan ayaklık? Yoksa padock ile mi kaldırmak lazım çözemedim. Akü ise başlı başına bela. Çıkarsan ayrı dert, takılı kalsa ayrı dert...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 Ni
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır teşekkür ederim. Zaten kış geldi. Bir branda alıp, motoru garaja yatırmayı düşünüyorum. Aklımı kurcalayan 2şey var. Padock almayıp yan ayakta aylarca yatarsa zarar görür mü acaba yan ayaklık? Yoksa padock ile mi kaldırmak lazım çözemedim. Akü ise başlı başına bela. Çıkarsan ayrı dert, takılı kalsa ayrı dert...
    Sen şimdi kışın motoru yatıracağını sanıyorsun ya bütün kış başının etini yiyeceğim "Hadi birader Şile'ye" , "Hadi birader İğneada'ya" diye.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen şimdi kışın motoru yatıracağını sanıyorsun ya bütün kış başının etini yiyeceğim "Hadi birader Şile'ye" , "Hadi birader İğneada'ya" diye.
    Kış gelsin senden benden çok biner motora,

Maksat muhabbet olsun diye yaziyor,yohh kışın motoru yatiracakmiş..yan ayaklikta kalmasida bahanesi..

Motosikleti
    2016 CB500F
    O seramik kaplamalar boşuna mı yaptırıldı, kışın yatırmak da ne demekmiş!? Tövbe tövbe

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Ben kışın yanlışlıkla motora binmeyeyim die lastik almadım. 3ayda 11000km yol yapmışım. Sözde kullanmayacağım diyordum. Millet 2014'te aldığı motorla 29000km anca yapıyormuş. Bakımı çoh pahalı

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Merhaba arka fren balatası almayı düşünüyorum ama hala karar veremedim. Orijinal fren balatası 280 Tl civarında , Brembo 07HO36SP (Sinterli) model 195 TL civarı , EBC FA174HH (Sinterli)model 195 TL civarı ve Gold AD021 (Seramik Karbon) model 128 Tl civarı. Biraz araştırdığımda bunları elde ettim ama hala kararsızım. Orjinalin fiyatı epey yüksek. Fiyat / Performans ürünü arıyorum ve uzun ömürlü olup diske de zarar vermesin istiyorum ( Az yaksın çok kaçsın ucuz olsun :D ) . Konu hakkında bana yardımcı olursanız önereceğiniz ya da farklı bir alternatif sunacağınız marka model var ise sevinirim.

Motosikleti
    2016 CB500F
    Alıntı Alper.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arka fren balatası almayı düşünüyorum ama hala karar veremedim. Orijinal fren balatası 280 Tl civarında , Brembo 07HO36SP (Sinterli) model 195 TL civarı , EBC FA174HH (Sinterli)model 195 TL civarı ve Gold AD021 (Seramik Karbon) model 128 Tl civarı. Biraz araştırdığımda bunları elde ettim ama hala kararsızım. Orjinalin fiyatı epey yüksek. Fiyat / Performans ürünü arıyorum ve uzun ömürlü olup diske de zarar vermesin istiyorum ( Az yaksın çok kaçsın ucuz olsun :D ) . Konu hakkında bana yardımcı olursanız önereceğiniz ya da farklı bir alternatif sunacağınız marka model var ise sevinirim.
    Uyumlu Galfer HH sinterli (1370 - 1371 serisi) balatalara da bakabilirsiniz. (ön: FD178G1370 ve arka: FD134G1371 - 2017 model için baktım... GalferUSA sitesinden başka bir model yılı için kontrol edebilirsiniz. MT-07 Amerika'da FZ-07 diye geçiyor...)

Benim Honda için orijinallerin yarı fiyatına geliyor.

Kaliteleri iyidir; İspanya Barselona'da üretilen bir mal...

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyumlu Galfer HH sinterli (1370 - 1371 serisi) balatalara da bakabilirsiniz. (ön: FD178G1370 ve arka: FD134G1371 - 2017 model için baktım... GalferUSA sitesinden başka bir model yılı için kontrol edebilirsiniz. MT-07 Amerika'da FZ-07 diye geçiyor...)

Benim Honda için orijinallerin yarı fiyatına geliyor.

Kaliteleri iyidir; İspanya Barselona'da üretilen bir mal...
    Ürün hakkında satışa ulaşamadım . Hangi sitede satış mevcut bilginiz var mı acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Trw Lucas sinterli olan balatalar var bir de 140 TL civarı onun hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
    Brembo marka isminden dolayı tercih edilesi geliyor ama bir arkadaş disk ömrünü kısaltıyor dedi ama bilemedim .

Motosikleti
    2016 CB500F
    Alıntı Alper.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün hakkında satışa ulaşamadım . Hangi sitede satış mevcut bilginiz var mı acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Trw Lucas sinterli olan balatalar var bir de 140 TL civarı onun hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
    Brembo marka isminden dolayı tercih edilesi geliyor ama bir arkadaş disk ömrünü kısaltıyor dedi ama bilemedim .
    http://www.denimoto.com.tr/ arayıp sorun isterseniz, Türkiye distribütörü burası...

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Merhaba arkadaşlar elimde 2 adet 2018 üretimi motul 7100 var. Birisini 2018 mart diğerini de ekim de açıp kullandım bakım sırasında ve yaklaşık yarım litre ikisinde de kullanıldı bende bunları birleştirip tek haline getirmiştim.Bakım zamanı bu yağları yeni alacağım 2 adet 2019 üretim yağlar ile birlikte kullansam sorun olur mu ?

Leoncino
    Daelim Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (1 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler