Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben linkteki: https://www.sahibinden.com/ilan/yede...58568777/detay cam ve depo üstü çanta ile rüzgar olayını neredeyse çözdüm diyebilirim. Cam kötü durur mu gibi endişelerim vardı ama cam ile daha iyi durdu diyebilirim.
    Hocam o cam çok yüksek baktim ona da. Spor olsun biraz diye kisa bakiyorum ben. Teşekkürler degerli fikirleriniz için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o cam çok yüksek baktim ona da. Spor olsun biraz diye kisa bakiyorum ben. Teşekkürler degerli fikirleriniz için.
    Bundan kısası görsellikten ibaret. Rüzgar ile bir derdiniz yoksa alın gitsin.

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Puig sport kullanıyorum. Görüntü bence çok daha iyi oldu. Ruzgar tamamen kesmesini beklemeyin sadece ufak bir etkisi oluyor. (eskiden 110 km/h de hissettihim ruzgari simdi 120 km/h de hissediyorum. Sonrasi zaten firtina)

Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan kısası görsellikten ibaret. Rüzgar ile bir derdiniz yoksa alın gitsin.
    Derdim olmazmı 160a geldimi kadran kafam kendisi dönüyor arkaya
    @hknsaritas: O zaman touring olanı daha makbul desenize. Sonuçta rüzgar yememek adına takıyorum. Görüntüde bi yere kadar.

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    42 cm uzun cam kullanıyorum uzun yolda çok farkını gördüm kısa cam sadece hoş bir görüntü boş bir harcamadır. Bana faydası olmayan kilisenin papazı muhabbeti ...
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

Arkadaşlar eğer 0 motor alırsam direk egzost taktırabilir miyim? İlla ki rodaj bitimini mi beklemek gerekiyor?

Arkadaşlar motorum sanki sesli çalışıyor.
    Çalışırken çıt çıt ses geliyor motordan.
    Servise götürdüm siboplarda boşluk var her motordan gelir bu ses, asıl gelmezse sibop(subap)lar sıkışıktır randımanlı çalışmaz motor dedi.
    Daha önceki motorumda böyle ses yoktu.
    Acaba motorun karakteristik özelliğinden dolayımı böyle çalışıyor yoksa benim siboplar yada egzantirikte sıkıntımı var.
    Gaz açtıkça ses çoğalmıyor ama beni rahatsız ediyor.

O citirtiyi rolantide dinledigimde bende fark ettim bugun. Acikcasi kafami karistirdi. Aksama dogru yol uzerinde bir ustaya dinletecegim. Merak etim ne oldugunu

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alıntı SİYAH İNCİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    42 cm uzun cam kullanıyorum uzun yolda çok farkını gördüm kısa cam sadece hoş bir görüntü boş bir harcamadır. Bana faydası olmayan kilisenin papazı muhabbeti ...
    Bende de yamaha nın orjinal siyah camı var sadece axesuar.
    42 cm cam nerden aldınız link fiyat marka vs varmı ?
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Alıntı YaSeRr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O citirtiyi rolantide dinledigimde bende fark ettim bugun. Acikcasi kafami karistirdi. Aksama dogru yol uzerinde bir ustaya dinletecegim. Merak etim ne oldugunu
    Servise tekrar sordum bugün sıkıntı yok dedi. Arkadaşın mt de de aynı ses var. Bir diş az gibi o ama var yine de.
    Takmıyorum artık bende süreceğim böyle
    Bu arada 6000 bakımı motul 15-50 yağ koydurdum. 190 papel

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de yamaha nın orjinal siyah camı var sadece axesuar.
    42 cm cam nerden aldınız link fiyat marka vs varmı ?
    en uygun cam şampiyon motorda

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...58270183/detay
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

Orjinal jant şeritlerini çıkartan oldumu.
    Nasıl yapışmış meret çıkması pek muhtemel durmuyor

Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise tekrar sordum bugün sıkıntı yok dedi. Arkadaşın mt de de aynı ses var. Bir diş az gibi o ama var yine de.
    Takmıyorum artık bende süreceğim böyle
    Bu arada 6000 bakımı motul 15-50 yağ koydurdum. 190 papel
    Bende sordum 1 2 yere. Supap ayari yapmak gerekliymis. Sifir motorlarda bin 2 bin km den sonra bosluk olusuyormus. Tekrar bi ayar yapildimi sikinti kalmiyor dediler. Genelde bin bakiminda soyleyince yapiyorlarmis. Benim sesi tam anlami ile fark etmem zaman aldi. Egzozun sesinden ambulansi bile duyamiyordum bu citirtiyi fark etmem zaman aldi.

Alıntı YaSeRr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sordum 1 2 yere. Supap ayari yapmak gerekliymis. Sifir motorlarda bin 2 bin km den sonra bosluk olusuyormus. Tekrar bi ayar yapildimi sikinti kalmiyor dediler. Genelde bin bakiminda soyleyince yapiyorlarmis. Benim sesi tam anlami ile fark etmem zaman aldi. Egzozun sesinden ambulansi bile duyamiyordum bu citirtiyi fark etmem zaman aldi.
    R25te hiç yaşamadım bu ses sorununu bende. O zaman bayinin ellerinden öper bidaki bakıma bu subap olayı.
    Bende orjinal egzoz var tıs tıs her sesi duyuyorum. Elektrikli sanki mübarek

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Selamu aleykum mt07 alarak araniza katilmis bulunmaktayiz 12 bn de motorumuz ilk sahibi 6 bn bakimina sokmus bende smdi 12 bn bakima sokucam yag + birseyleri degisiyormu motorun ve fiyat olrak ne cikartiyor 12 bn bakimi

Arkadaşlar merhaba. 2 gün önce 2014 model 20binde mt07 aldim. İlk gün bir sıkıntı yoktu. İstanbuldan sakaryaya geldim. Bugun boş yolda biraz sıktıktan sonra yavaşladim debriyaj sıkılı iken 20km hız civarinda gidiyordum motor stop etti çaliştirip devam ettim motordan inerken birdaha stop etti elim debriyajda gün içinde 2 kere daha oldu başina gelen arkadaşlar varmidir, neden olmuş olabilirir acaba şimdididen cevapşar için teşekkürler

Alıntı leventK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. 2 gün önce 2014 model 20binde mt07 aldim. İlk gün bir sıkıntı yoktu. İstanbuldan sakaryaya geldim. Bugun boş yolda biraz sıktıktan sonra yavaşladim debriyaj sıkılı iken 20km hız civarinda gidiyordum motor stop etti çaliştirip devam ettim motordan inerken birdaha stop etti elim debriyajda gün içinde 2 kere daha oldu başina gelen arkadaşlar varmidir, neden olmuş olabilirir acaba şimdididen cevapşar için teşekkürler
    Yolda aldigin benzin dandik olmasin

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Arkadaşlar motosikletimi, Malum sitede 295676470 numarası ile satıyorum. bi ihtiyacı olan vardır belki

sonofcrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davıdson xl1200x Forty Eıght
    Uygun fiyatlı egzoz önerisi ??

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Alıntı sonofcrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygun fiyatlı egzoz önerisi ??
    Tiger en uygunu ve en beğenileni ucuzlar arasında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler