Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16000 den çıkarsa deli satar bu...

Bu nedir :D
    http://k1311.hizliresim.com/1h/7/u9qyp.jpg
    Koruma takozu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma takozu
    Su tesisat borusu gibi olmuş .... neyse yinede güzel

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Başka firmalar niye kıyaslıyorsunuz ki ? Adam MT-09'u 24 bin'e satıyor, bu en fazla 18 - 20 bin TL olur ki satılabilsin. Bunun rakibi doğrudan NC700S olur. Performansı NC700'ü baya bir aşar ama yakıt tüketimi de aşar. Bu arada 24 bin'e MT-09 varken ER-6N 23 bin'e nasıl satış yapıyor onu da anlamadım. Herhalde vergisi düşük, ekonomik motor arayanlar onu tercih ediyorlar. Acayip bir makina MT-09...

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Yamaha piyasayı sallıyacak eger 16bintl olursa şu mor rengi beni cezbetti..

Kararsızım Fazerdan vaz geçip MT-07ye yönelebilirim.

Sıfır 2013 dizayn harikası ve 16bin
    kadirtprk bunu beğendi.

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Adana MT il temsilcimiz (Bora bey) aynı zamanda Yamaha nın satış Müdürü diyorki ilk ağızdan yani Firma yetkilisi ağzından 16000 TL olacak diyor herkes kendince yorum yapmış.Çok ilginç bir milletiz.
    Binmediğimiz motor hakkında yorum yapan bir millet olarak,Firma yetkilisinin söylediği fiyat üstüne baya bir yorum yapılmış, neyse İnş. herkesin gönlüne göre olur.Umarım fiyat da uygun olurda almak isyteyen arkadaşlar isteklerine kavuşurlar...
    Adana dan selamlar...
    kani2 ve kadirtprk bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı sundowner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana MT il temsilcimiz (Bora bey) aynı zamanda Yamaha nın satış Müdürü diyorki ilk ağızdan yani Firma yetkilisi ağzından 16000 TL olacak diyor herkes kendince yorum yapmış.Çok ilginç bir milletiz.
    Binmediğimiz motor hakkında yorum yapan bir millet olarak,Firma yetkilisinin söylediği fiyat üstüne baya bir yorum yapılmış, neyse İnş. herkesin gönlüne göre olur.Umarım fiyat da uygun olurda almak isyteyen arkadaşlar isteklerine kavuşurlar...
    Adana dan selamlar...
    Ninja300 ün 20000 TL! den KTM 200 ün 390 değil 200 ün 15000 Tl satıldığı ülkemizde bu makine 16000 e satılırsa gerçekten de inanılmaz fiyat derler ya işte öyle bişey olacak bizi anlayışla karşılayınız

Motosikleti
    hyperstrada
    Alıntı Jeeztro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor fiyatı 23.000 den az olsun, benden sonra mesaj atan 5 kişiye ben alıcam motoru söz Mümkün değil yahu yapmayın. Honda' nın 700lüklerine rakip işte. Honda' nın üzerine 2-3.000 TL ekleyin. Her zaman Yamaha aynı sınıftaki Honda' dan bu kadar fazla. Hiç bir zaman değişmeyecek.
    Dostum paraları hazırla, mt 09 24 bin tl. bunun silindiri daha az, frenleri daha kötü, süspansiyonu daha kötü, hacmi daha düşük, beygiri daha az, Torku daha az, arada bin tl'den daha fazla fark olur kesinlikle.

Adana dan selamlar...
    Merhaba, 16000TL olduğunu varsayalım. Peki ülkemizde satışa çıkabilecek ön görülen tarih nedir?. Malum şuan ölü sezona girmek üzereyiz ve motorunu değiştirmek isteyen arkadaşlarımız motorunu satıp ocak şubat gibi motor piyasası düşükken motor almak isteyecekler. yeni sezon başlamadan Türkiye'de satışa çıkacaksa bence beklemekte fayda olabilir... teşekkür ederim

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    harika ..

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Motor harika, fiyat konusu sadece spekülasyon. Euro 2,70 dolar 2.03 olduğu ülkede ucuza motosiklet hayali hoş seda olur...
    zerzura bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ön farını bir türlü sevemedim.

Bide bizde bu kadar naked kültürü yok, FZ6N'in de bi ara fiyatı çok iyiydi 4 silindir de mevcut ama pek satmadı.

2 silindirli ünitenin gücü ve torku muhteşem 3 silindirlisi ise dehşet ama ben bu motorun türkiyede tutacağını, müşteri profili oluşturacağını sanmıyorum.

Bizler tombiş Z1000 adamlarıyız millet olarak, bu biraz cılız göriniyi

culers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    valla 16 bin lira olursa yok satar bence..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Meğer 2014'te vergi indirimi olacakmış da Yamaha bölge müdürü ona dayanarak 16 bin diyormuş Amma güzel olur.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi ortak sayısal loto oynayalım para çıkarsa kırışırız bu makineden alırız

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Türkiye de maalesef ki motor sekterü ve kullanıcıları çok değişik geniş bir yelpazeye sahip.Hal böyle olunca motor ve çeşit konusunda sıkıntımız yok,sıkıntı bizim neyi istediğimiz konusunda gibi.Alınacak motor amaca yönelik olması gerekirken, istiyoruz her amaç için uygun olsun,vede en önemlisi beygiri (HP) güçlü olsun. yani bundan şu çıkıyorki bu tabiki benim nacizane fikrim;
    Türkiye de 100Hp altında ki motorlar nedense kötü demeyelim ama tercihen az tutluyor. Hız olarak limitleri zorlamadığı için 100Hp altındaki motorlar için bunu düşünüyorum, ekipman olarak nekadar iyi olursa olsun hep eleştirilmiş bu güne kadar.İlginç olanı ise burdan sonra başlıyor;
    Bir müddet sonra yakıt konusu gündeme gelmeye başlıyor, çünki 100Hp üzerinde limitler zorlanabiliyor hız olarak eee artık cebe dokunmaya başlayınca di,yoruz evet baba motor ama yakıyor,birde şöyle teselli cümlesi var Aslan besleyen yemine katlanır, katlanırda bir süre sonra cebe dokunuyor yani işin artislik kısmı gidiyor gerçekle yüzleşiliyor.
    Yamaha ve diğer firmalarda yakıt olarak ekonomik, fiyat olarak ekonomik ürün çıkarma çabası içerinde sürekli modeller üretiliyor.Türkiye motor kullanımı konusunda sıralamalrda baya bir geride yani bizim daha bilinçli kullanıcı olmamız lazım.
    Umutu ediyorum ki inş. fiyat konusunda uygun olur,çünki şöyle bir cümle duymuştum bir zaman,Yamaha olarak en uygun yani en ucuz orta sınıf motosikleti üreteceğiz denildiği yada buna benzer bir cümle...

Tabiki amacımız birilerini eleştirmek değil sesimizi uygun şekilde dillerdirmek.

bunun yerine bence servis fiyatlarının bu denli yüksek olması, her ilde servis imkanı olmaması ve kalifiye eleman olmaması konusunda konuşulsa yada birlik olunca veya paylaşılsa eminim ki motosiklet dünyasına hergün daha yeni kişiler eklenir diye düşünüyorum.
    Neyse konu nerden nereye geldi kusura bakmayın bende içimdekileri dökmek istedim yoksa taraf yada karşılıklı atışmak için değildi.
    Herkese Adana dan selamlar...
    xawa bunu beğendi.

mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Eğer Yamaha bu motoru, söylenen bu fiyata getirirse 2014 yılı alışılmışından çok farklı geçecek gibi gözüküyor.
    Hayırlı bakalım

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı mLh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer Yamaha bu motoru, söylenen bu fiyata getirirse 2014 yılı alışılmışından çok farklı geçecek gibi gözüküyor.
    Hayırlı bakalım
    Ortalık toz duman olacak... Spormoto ve Zmoto boşuna çıplak motor getirmesin bence MT09-Mt07 den sonra hiç bişey eskisi gibi olmayacak

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    MT 09 3 silindir 24000 olunca ... MT 07 2 silindir nasıl 16000 olabilirki ? Gerçekçi değil . Spekülasyon bu. Marttaki Fuat'a girmeden hiç bir marka fiyat konuşmuyor ve model konuşmuyor. Hatta getirilmez bile demezler. Gelirse 19000 den aşağı beklemeyin. Haaaa şu olur tanıtım amaçlı fuarda 3 veya 5 adet 16000 den zararına verebilirler ona diyecek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Adana dan selamlar...
    Adana yamaha satış müdürü ne söyleyin ben şimdiden 16000 tl yi kabul ediyorum ve motorumu 16000 tl üzerinden sipariş ediyorum. 16000 tl ise ilk sipariş benden arkadaşlar. Adana'dan İstanbul'a kargo yaparsınız artık

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Yahu Yamaha neden NC700X2e rakip motor yapmıyor? Türkiye'de X çok tuttu,ama Yamaha S 'e rakip çıkarıyor.X'e de rakip yapta Honda'nın ayağını tam kaydır

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Yamaha neden NC700X2e rakip motor yapmıyor? Türkiye'de X çok tuttu,ama Yamaha S 'e rakip çıkarıyor.X'e de rakip yapta Honda'nın ayağını tam kaydır
    Sadece türkiye değil ki tüm avrupada en çok satılan 2. motor oldu NC700X. 1. BMW1200GS

yani bu yakıt ekonomisini zengin dediğimiz avrulapılar bile çok tuttu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler