Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mt 07 abs race blu
    Cami Gp Kompozit diye bir firmadan aldim. Kendi web sitelerinde pek fazla resim yok acikcasi fakat iletisim kismindaki numarayi ararsan yardimci oluyorlar. Fiyatida piyasadaki camlara gore cok uygundu. Farkli boyutlarida var ellerinde. Cokda iyi esnaflar. Cami montaj ederken vidayi cok sıktığım için kırıldı aradım ellerinde varmı diye saolsunlar benim hatam olmasına rağmen hiçbir ücret talep etmeden yenisini yolladılar Kaç kişi yaparki bunu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Arkdaslar motorum ilandadir almak isteyenlere ulaştırırsaniz sevinirim.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...21675716/detay

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Motor 100 km/h kaç devir çeviriyor.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaslar motorum ilandadir almak isteyenlere ulaştırırsaniz sevinirim.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...21675716/detay
    Hayırlısı olsun. Severek kullanıyordun, neden küçültüyorsun?

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmış zaten ilanda supersport bir aletten sonra mt'den istediği hazzı alamamış.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Arkadaşlar almayı düşündüğüm motorlar arasında bu motor da var. Ancak kle-650 de 2000-4000 devir civarında hep bir silkeleme sorunu olduğundan bahsediyolar(6. viteste dahi 100'den 90'a düşerken vites beni düşür yoksa silkelerim modundaymış okuduklarıma göre). bu motorda da aynı şekilde o devirlerde silkeleme yapıyor mu bilgilendirirseniz sevinirim kafama takılan bi durum oldu benim için...

Motosikleti
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmış zaten ilanda supersport bir aletten sonra mt'den istediği hazzı alamamış.
    Dostum ilanın neresinde yazıyor bu?

https://www.youtube.com/watch?v=8iS_fw2Q83I
    beyler merhaba;trafikte böyle yapan arkadaşlar var.Bence hiç sağlıklı değil.İş değil zaten.motorcuya olan saygıyıda sıfırlıyor.
    yapan arkadaşlar varsa yapmasın diye koydum videoyu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Evet cok seviyorum mt07yi ama hem farkli motorlar kullanmak istiyorum.hemde gezilere daha rahat çıkabileceğim bir motorsiklet almak istiyorum.

Motosikleti
    O halde istediğin motora sahip olmanı ve kazasız kullanmanı dilerim. Hayırlısı olsun tekrar.

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Merhaba mt07 ailesi, bu motoru torku, gücü, tipi, fiyatı ve "rüzgarı" nedeni ile çok beğeniyorum, sizlere de çok imreniyorum kısmet olursa okul bittikten sonra işi gücü ayarlayıp bende aranıza katılmak niyetindeyim.

Benim merak ettiğim şey bu motora pireli mt rs dual sport lastikleri takıp hafif hafif dağ bayırda da gezebilir miyiz, motorun şasi ve amörtisörleri buna izin verir mi, yani aradığım şey dl650 v-strom tadında ne kadar araziye girilirse bununla da o kadar girebilmek. Saygılar

Motosikleti
    Alıntı CT.ATC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba mt07 ailesi, bu motoru torku, gücü, tipi, fiyatı ve "rüzgarı" nedeni ile çok beğeniyorum, sizlere de çok imreniyorum kısmet olursa okul bittikten sonra işi gücü ayarlayıp bende aranıza katılmak niyetindeyim.

Benim merak ettiğim şey bu motora pireli mt rs dual sport lastikleri takıp hafif hafif dağ bayırda da gezebilir miyiz, motorun şasi ve amörtisörleri buna izin verir mi, yani aradığım şey dl650 v-strom tadında ne kadar araziye girilirse bununla da o kadar girebilmek. Saygılar
    Merhabalar.. Lastikler olur olmasına ama motora kıyıp araziye sokabileceğini sanmıyorum. Ayrıca gazı kaçırıp tepetaklak olma ihtimali çok yüksek. Arazide küçük viteslerle yüksek devirde kullanacağını düşünürsek soğutma sisteminin yeterli olmayabileceğini düşünüyorum. Süspansiyonu konusunda daha bilgili arkadaşların yorum yapabileceğini düşünüyorum ama bence araziye vurulacak bir motorsiklet değil.

Motosikleti
    Araziye vurmadan kastım ağır enduro değil, bir sedan arabanın gidebileceği noktadan bir tık yukarı, stabilize yol denilen yollarda da gidebilmek, doğa için de kamp alanları vs vs.
    Şimdi benim hava soğutmalı Çinli de var bu da götürüyor her yere ama bildiğin cross gibi sürüyorum motorun tepesindeyim sürekli, amörtisörler leş çünkü oturulmuyor, yerde yaprak kabuğu görse al şunu da kıçına bir yerde dursun lazım olur gibi hareketlere giriyor benim kullanmak istediğim tarzda kullanan var mı,ne gibi tepkiler veriyor motor onu merak ediyorum.
    tinerci bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba. Lastik ihtiyacı olan varsa bakabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...1993157/detay/

Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    O halde istediğin motora sahip olmanı ve kazasız kullanmanı dilerim. Hayırlısı olsun tekrar.
    Tesskurler saolun.inşallah

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Arkadaşlar almayı düşündüğüm motorlar arasında bu motor da var. Ancak kle-650 de 2000-4000 devir civarında hep bir silkeleme sorunu olduğundan bahsediyolar(6. viteste dahi 100'den 90'a düşerken vites beni düşür yoksa silkelerim modundaymış okuduklarıma göre). bu motorda da aynı şekilde o devirlerde silkeleme yapıyor mu bilgilendirirseniz sevinirim kafama takılan bi durum oldu benim için...

Motosikleti
    Alıntı CT.ATC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araziye vurmadan kastım ağır enduro değil, bir sedan arabanın gidebileceği noktadan bir tık yukarı, stabilize yol denilen yollarda da gidebilmek, doğa için de kamp alanları vs vs.
    Şimdi benim hava soğutmalı Çinli de var bu da götürüyor her yere ama bildiğin cross gibi sürüyorum motorun tepesindeyim sürekli, amörtisörler leş çünkü oturulmuyor, yerde yaprak kabuğu görse al şunu da kıçına bir yerde dursun lazım olur gibi hareketlere giriyor benim kullanmak istediğim tarzda kullanan var mı,ne gibi tepkiler veriyor motor onu merak ediyorum.
    Bugün Foça'ya gidip geldim. Kaymak asfaltı da, dişlisini de stabilizeyi de gördü motor. Hiç bir sorunum yok..

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Arkadaslar motorumda zincir boslugu var,seyir aninda zincirimden şıkır şıkır ses geliyor.servis sanırım bayram dolayisiyla kapali ve pazartesi acilacak.yarin manisadan kusadasina gitme planim var.toplamda 250 _ 300 km yol yapicam.sizce sorun yaratirmi yolda

Motosikleti
    Alıntı zamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motorumda zincir boslugu var,seyir aninda zincirimden şıkır şıkır ses geliyor.servis sanırım bayram dolayisiyla kapali ve pazartesi acilacak.yarin manisadan kusadasina gitme planim var.toplamda 250 _ 300 km yol yapicam.sizce sorun yaratirmi yolda
    Ani tam gaz açmalardan sakındığın sürece sorun yaratacağını sanmıyorum. Sadece müzik gibi dinlersin yol boyunca..

Motosikleti
    Bugün Foça'ya gidip geldim. Kaymak asfaltı da, dişlisini de stabilizeyi de gördü motor. Hiç bir sorunum yok..
    maşallah ne diyelim ideal motor gibi duruyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler