Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-07 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    merman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max İron max
    Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam ölçüsünde metal plaka kestirip yaptırmış. mantıklı geldi bana da.

http://www.motorcycle-talk.net/forum...5&d=1397822145
    Hocam çok tatlı olmuş. Kim yaptı ve malzemesi nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı merman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok tatlı olmuş. Kim yaptı ve malzemesi nedir?
    Abi bu o fotografi ben yabanci forumda gordum. Adam ölçusune gore kestirmis bauhaus gibi biyerden, sonra siyaha boyamis. Cok da yakismis bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Alıntı Kosovalī adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Grenaji kestiler mi montaj yaparken ?
    Birde cantali baska fotolari varsa ekleyebilirseniz cok sevinirim .
    Teşekkürler.
    Fotograf cektikce eklerim, gercekten pek fotografim yok, demiri takarken grenaji kesmediler sanirim, cunku artci koltugunu cikarinca takilacak yerleri belli.

elmasdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 800
    Dün sabah aramaya başladım ve sanırım şanslıyım hemen Antalyada bir tane buldum. Dün hemen kaporasını, bugün de tüm parasını yollayarak lansman rengi olan mor(deep armor) ve Abs'li modeli ile aranızdayım.
    Kısmetse önümüzdeki haftaiçi Antalya Nebioğulları'ndan İstanbul Kadıköy bayisine yollanıp montajdan sonra tarafıma teslim edilecek. Bir yığın alakasız ilgisiz İstanbul bayisine karşın, telefonda bile yanındaymışım gibi bana ilgi alaka gösteren Nebioğulları satış müdürü İsmail bey'e huzurlarınızda teşekkür ederim.
    Sizlere sormak istediğim plaka çıkartmak kaç gün sürüyor? Bir de Ocak Mtv si yatacak mı yoksa Temmuz da 2. taksiti mi yatacak?

Gzc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 (Today-Beat-YBR125-CBR250)
    Alıntı elmasdag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün sabah aramaya başladım ve sanırım şanslıyım hemen Antalyada bir tane buldum. Dün hemen kaporasını, bugün de tüm parasını yollayarak lansman rengi olan mor(deep armor) ve Abs'li modeli ile aranızdayım.
    Kısmetse önümüzdeki haftaiçi Antalya Nebioğulları'ndan İstanbul Kadıköy bayisine yollanıp montajdan sonra tarafıma teslim edilecek. Bir yığın alakasız ilgisiz İstanbul bayisine karşın, telefonda bile yanındaymışım gibi bana ilgi alaka gösteren Nebioğulları satış müdürü İsmail bey'e huzurlarınızda teşekkür ederim.
    Sizlere sormak istediğim plaka çıkartmak kaç gün sürüyor? Bir de Ocak Mtv si yatacak mı yoksa Temmuz da 2. taksiti mi yatacak?
    Eger simdi alirsaniz ocagi odeyeceksiniz. Ben sehir disinda okuyorum o yuzden motoru istanbula biraktim. Temmuzu bekleyip cikarticam plakayi.
    elmasdag bunu beğendi.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ruhsat ve plaka çıkartmak 1 gün sürüyor(eğer erken giderseniz), öğlen civarı giderseniz ertesi güne kayıyor.
    elmasdag bunu beğendi.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    ocak ayı vergisini ödeyecek miyim diye merak eden arkadaşlar için.
    tescil ve trafiğe çıkış tarihi 21-04-2014 olan mt-07 için

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    689cc motor vergisi:537tl,
    650cc olsa vergisi toplam 210tl olacaktı. 39cc ve 2 katından fazla vergi.
    Aradaki 327tl ile kaç depo dolardı diye ekleyeyim

Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı meugur74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    689cc motor vergisi:537tl,
    650cc olsa vergisi toplam 210tl olacaktı. 39cc ve 2 katından fazla vergi.
    Aradaki 327tl ile kaç depo dolardı diye ekleyeyim
    MT-6,5 vardı da biz mi almadık
    asomuncu ve marfatih bunu beğendiler.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Aynenn hesaplar matematiksel olarak yapilir artisi eksisi degerlendirilir.Ancak bu isin ekonomisi yaninda begeni ve tercihte var.O zaman 100 cclik motorda var hemde vergisiz.
    Alıntı madsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-6,5 vardı da biz mi almadık
    asomuncu bunu beğendi.

Motosikleti
    strike 150
    Tabiki mühendisler türkiye vergi sistemine göre motor yapmıyor, onu sorgulamıyorum, bu motoru avrupaya ve biçok ülkeye satıyor.
    Oralarda böyle mantıksız vergi sistemleri yok.
    Kademeli vergi sistemi olması lazım, vergiler 50cclik dilimler halinde belirlenmeli bence, olabilirmi böyle bi durum? Zor görünüyor.mt-07nin yıllık vergisi 250tl olmalıydı.
    Birde bi akıl yürütelim acaba bu motor 650cc olarak yapılsaydı,
    Ne kadar bg. ve tork kaybı olurdu?

Bu arada 1300cc. Otomobille aynı vergi diliminde!
    oto ile motoyu karıştırmayında diyebilirsiniz ama trafikte 3te 1 oranında az yer kaplayan ve daha az hava kirleten bi araç 1300cc otomobille aynı vergiyi ödemesi hiç adil bir uygulama değil.
    mertcck ve Pain bunu beğendiler.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Bence verginin CC'ye göre yapılması en büyük yanlış.

Ürettiği KW cinsinden güce göre vergilendirme olursa, işte o zaman adaletli bir sistem olur.

Ayrıca 537 TL çok para, evet. Haşırt the blackboard
    marfatih ve tinerci bunu beğendiler.

Arkadaslar delta motordan mt 07 bekleyen var mı benden baska?? salı gunu gelıcek demıslerdı salı gununden berı yarın yarın dıyorlar sinir hastası oldum burada

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Beyler bayanlar ingiltere R&G racing den sipariş ettiğim koruma takozları geldi 8 gün içinde elime ulaştı. ürün fiyatı 56 pound. kargo ile 80 pound gibi bir rakam. gümrüğe takılmıyor 56 pound üzerinden kontrol ediliyor. zira 1 tl ekstra ücret ödemedim .http://www.rg-racing.com/browseBike/...4_onwards.aspx bu linkten mt 07 için diğer ürünleri görebilirsiniz . R&G racing güvenilir kendini kanıtlamış bir marka bir çok yarışçı bu ürünleri kullanıyor naçizhane önerimi sanayide falanca ustanın biz hallederizleri ile macera aramamanız .
    http://www.rg-racing.com/Images/Prod...pdf2194_60.pdf
    saygılar
    deep_far ve merman bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Mat Gri
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bayanlar ingiltere R&G racing den sipariş ettiğim koruma takozları geldi 8 gün içinde elime ulaştı. ürün fiyatı 56 pound. kargo ile 80 pound gibi bir rakam. gümrüğe takılmıyor 56 pound üzerinden kontrol ediliyor. zira 1 tl ekstra ücret ödemedim .http://www.rg-racing.com/browseBike/...4_onwards.aspx bu linkten mt 07 için diğer ürünleri görebilirsiniz . R&G racing güvenilir kendini kanıtlamış bir marka bir çok yarışçı bu ürünleri kullanıyor naçizhane önerimi sanayide falanca ustanın biz hallederizleri ile macera aramamanız .
    saygılar
    bende veriyorum siparişi hemen. bilgi için çok teşekkür ederim.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Koruma demiri de yakında satısta olacak
    Eksozu yanmayan siyah boyayla boyatsak güzel olmaz mı acaba? Şu anda tam bir sanayici işi gibi duruyor, kaynakları falan çok belli oralara da fırça yaptırsak?
    merman bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Mat Gri
    R&g den birden fazla ürün söylesek, aynı anda hem koruma takozu, hem radyatör koruma, hem ayne yükseltici vs.. % kaç vergi ödüyoruz ve bu vergi nasıl ödenyo prosedürü zor mudur, bilen var mı?

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saygılar

Hayırlı olsun bravo bu kadar hızlı =)

nasıl taktın peki kendin takabildin mi ?

takılmış resim yüklersen çok memnun olurum

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı cocukozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R&g den birden fazla ürün söylesek, aynı anda hem koruma takozu, hem radyatör koruma, hem ayne yükseltici vs.. % kaç vergi ödüyoruz ve bu vergi nasıl ödenyo prosedürü zor mudur, bilen var mı?
    fatura bedeli 61 pound u geçtiği anda %20 vergi ödemeniz gerekiyor. gümrük ücretini ürünü teslim alırken elden veriyorsunuz vergiye girmeyeyim diye her birini ayrı ayrı sipariş ederseniz de bu kez kargo ücretinden kaçamıyorsunuz . aslında motor koruma kapağı açılır kapanır plakalık vs vs bir çok ürün sipariş edilebilir. her türlü buradan ucuza gelir üstelik kaliteli ürünler. gümrüğe takılmasının şöyle bir dezavantajı var teslimat süresi uzuyor ama 7-10 günü geçmez yine de

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

(: rodaj bitmeden siparişi vermiştim. adamlar gerçekten hızlı çalıştılar bu arada evet. resimler temsilidir . ben kendi montajımı yapınca ayrıca çekerim

Motosikleti
    strike 150
    Bu takozu taa ingilterelerdenmi getirttin?
    Valla müthiş bir icatmış imkanı yok yapılamaz komplike bi şeye benziyor!

Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı Kosovalī adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenaji kestiler mi montaj yaparken ?
    Evet granaji kesmişler biraz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler