Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    yeni gelen arkadaşlarımız oluyor ama maşallah hiç yazı yok..
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet katılıyorum sana ahmetim ...
    Bilginim nerelerdesiniz....

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    evet beyler toplanın bi sorunları paylaşalım naptınız nettiniz motorlar nasıl gidiyormu...
    KIRMIZI BOĞA..

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    arkadaş bendede bir adet asya 150t 6a mevcut onuda yakın yerlere gezmek için almıştım asyadan memnun degilim tavsıye etmem mondial al en azından yer yerde parcası mevcut.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı deli mavili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bendede bir adet asya 150t 6a mevcut onuda yakın yerlere gezmek için almıştım asyadan memnun degilim tavsıye etmem mondial al en azından yer yerde parcası mevcut.
    üstad burası asya 19a topiği hem almak isteyen şimdilik bi mesaj atan yok.. birde asyanın bulunmayan parçası yok servisten istediğin parçayı temin edebiliyorsun. Mondialleride görüyoruz.
    KIRMIZI BOĞA..

asya servis

selam 19-a..asya ve mondial motoru olanlar.problemleriniz için bende varım.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı mehmetay-78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam 19-a..asya ve mondial motoru olanlar.problemleriniz için bende varım.
    hoşgeldin.. asya servismisin nerde yeriniz.. ben büyük bi servis maduru olarak sormak istedim.
    KIRMIZI BOĞA..

sorunlarını bilmek isterim...

batı karadenizdeyim,kaç km de ne gibi sorunların var,detaylı anlatırsan memnun olurum.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    valla bundan çok önceki sayfalarda anlamıştık bol bol servis sorunlarını.. zaten artık gitmiyorum servise. götürdüğüm işinin ehli ustada sorunumu 1/3 fiyatına hallediyorum. hemde başında oluyorum motorumdan emin oluyorum.
    KIRMIZI BOĞA..

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    la ahmet nerelerdesin bakiim sen
    sesin soluğun kesildi
    bir görüşelim denk gelirse bayramda...

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    arkadaşlar öncelikle hepinize iyi bayramlar.. yaw bişy sorcm bndede kanuni strom var şuan 450km de
    bunların ömrü ne kdr.___????.şimdi diceksiniz ki kullanıcıya göre değişir..ewt öle doğru..
    ama motorumun bakımını aksatmıorum aşırı hız yoq en fzla şehr içinde 50-60 km ..vs vs ..
    bilinçlii bi kullanıcıyım yane :d

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    keşke asya 150 t 6a alsan daha iyi olur büyük tekerlek avantajı var
    bende var memnunun 6a dan
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı deli mavili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke asya 150 t 6a alsan daha iyi olur büyük tekerlek avantajı var
    bende var memnunun 6a dan
    yaw arkadaş motorundan şikayetmi etmiş ki sen öle demişin. asya 150t 6a ile kapıştık bir keresinde malesef geride kaldı..
    ismail abi ben buralardayım yahu işler var onlarla uğraşıyorum bu arada uzun aradan sonra bir video yakaldım.. bir zamanlar topiğimizde yazan evren arkadaşımızın bi videosu ve modifie ettiği asya 150t 19a sı

http://www.youtube.com/watch?v=ZT-ZwcB5jEU
    http://www.youtube.com/watch?v=GMrvnh2FYKQ&feature=user
    Alıntı mr_muzip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle hepinize iyi bayramlar.. yaw bişy sorcm bndede kanuni strom var şuan 450km de
    bunların ömrü ne kdr.___????.şimdi diceksiniz ki kullanıcıya göre değişir..ewt öle doğru..
    ama motorumun bakımını aksatmıorum aşırı hız yoq en fzla şehr içinde 50-60 km ..vs vs ..
    bilinçlii bi kullanıcıyım yane :d
    sizede hayırlı bayramlar... şuan ömrünü dolduran olmamıştır heralde daha belki vardır ama bi fikrim yok. bi arkadaş motorun ömrünün uzun olduğunu söylemişti bi ara burdaki geçmiş sayfalardada yazıyordu. motorunu temiz kullan. düzgünce gidip gelirsin.. motorun ömrü ne zaman dolar belli olmazki.
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Burgman UH 150
    arkadaslar hekese selamlar aranıza yeni katıldım
    2 gündür sizim topiği okuyarak geçiriyorum daha 55 sayfadayım.
    şu an As 125 T motorum var ve değiştiricem yılbaşından sonra ama karar veremiyorum hangi motoru alayım diye
    topiğin başında tamam T19 aalıyorum diye düşündüm sonra AS150T19 arkadaş martian almıştı ve bayagı memnundu (çelik servisinden bana alma dediler bu motoru ) ve kafamda AS 150 7B var sizler daha tecrübeli oldugunuzdan size danışmayı uygun gördüm
    As 150 T19 mu
    Çelik Martian mı
    As 150 T 7B mi

yardımcı olursanız sevinirim

Asya alma derim

Barsgamze kardeşim. Asya motor alma bence. Gerçi önceden almışsın denemişsin ama yine de başka bi motor al. Bende Asya 150 T6a var Ağustos'ta aldım. O gün bugündür sinirlerim iyice tahrip oldu. En adi parçalardan yapılmış. Sürekli sorun çıkartıyor. Hiç de rahat değil amortisörleri falan çok sert. Sorunları burada yazsam çok uzun sürer.

Motosikleti
    Burgman UH 150
    umut dostum asya 125 t şu an 14500km de sadece servisden servise gidiyorum hiç sorun çıkarmadı sadece işe gidip gelmek için düşünüyorum
    ama kafamda T19 vardı sonra biri 7B yi tavsiye etti zaten bana 6A alma dediler sorunlu diye evet sende sorun yaşıyormuşsun
    2 kişi için ufak motor hanımla sıgamıyoruz

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı barsgamze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umut dostum asya 125 t şu an 14500km de sadece servisden servise gidiyorum hiç sorun çıkarmadı sadece işe gidip gelmek için düşünüyorum
    ama kafamda T19 vardı sonra biri 7B yi tavsiye etti zaten bana 6A alma dediler sorunlu diye evet sende sorun yaşıyormuşsun
    2 kişi için ufak motor hanımla sıgamıyoruz
    tam yerine gelmişsin. ama burası sadece 150t 19A topiği olduğu için seni sadece bu konuda aydınlatabiliriz..
    150t 19A çok güzel yakışıklı aynı zamanda diğerlerine göre gayet sağlam bi motordur. 1,5 sene oldu aldığımızdan beri sorun çıkartmadı değil. yalnız bazı arkadaşları anlamıyorum. bu kadar ucuza motosiklet sahibi olmuşlar acaba negibi bişey bekliyorlar.. şöyle honda kalitesinde bişeymi. tabiki parana kıyıp daha iyi bi motosiklet alabilirsin ama onlarında dez avantajını unutmamak gerekir. motosiklete nasıl bakarsan öyle kullanırsın. sorun binicidedir bence motosiklet bu sonuçta kul yapısı bozulmayacak diye bir kaide yoktur. biz bunu daha önce çok konuştuk.. arkadaşın yeni olmasındanda belli zaten.
    gelelim 19a modeline şekil olarak scooter lar arasında bence bir numara. sağlamlık konusundada benim gittiğim motosiklet ustasının yorumuna göre diğerlerinden gayet sağlam bir motor. Doğruluğunuda ben yaşadım. iki kere düştüm ikisindede motosikletin yan grenajları yere çok kötü şekilde yere çarptı. ben dedim kesin dağıldı önü. bir baktım yere gelen uç kısmı epey aşınmış ama kırık yok. motor kısmına gelince bvakımını düzgünce yapıp çıkardığı ufak tefek sorunları zamanında hallettikten sonra bir problem yaşatmıyor. uzun yolda yaptım gayet rahat gittim geldim. burdada mevcuttur istanbul abant gezisi olarak. servis kimi yerde gayet güzel ilgileniyorlar fakatr bizim burdaki servis biraz para düşkünü olduğu için vede acemi oldukları için ben işinin ehli motosiklet ustasıne gidiyorum Allaha şükür oraya verdiğimin hem 1/3 ini verip hemde motosikletin hakkını alıyorum. ben sana 19A yı öneririm tabiki karar senin. sen yinede araştırmalarını yap kafana hangisi yatarsa onu alırsın.. toipiğimizdede yardımcı olmaya devam ederiz...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Burgman UH 150
    abal dostum sagol vallahi kadıköy deki damla servis ile konuştum fakat fiyat konusunda hiç bişey yapmıyorlar alımsatım dahil 2200 istiyor bende dedim senesi gecti ona göre indirim yapın ama yapmadılar bende acıkcası o kadar para vermek istemedim en son mondial 150 zat da karar kıldım
    verdigin bilgiler için çok sagol

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Valla ben nerdeyse 14.000 km deyım ve memnunum daha motor hıc acılmadı subap ayarı bıle yapılmadı.Mekanık kısmından cok memnunum bence motor kısmı yeterı kadar saglam.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    CBR 125R REPSOL
    abi biz sakaryada hem satış hem servisiyiz

motrdaki beklentilere göre deyişir ama genelde iyi

abal nerelisin ona göre yönledirme ihtimalim var

bi gir bak istersen

www.cenkmotor.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler