Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AS 150T 19A
    saolasın abal ilgilendigin için erzincandan katılıyorum. motoru ikinci el aldım daha 2500 km de temiz bi sorunu camı olmayışı onuda işşallah taktıracaz.kanuninin camı haha iyi durmazmı daha siyah güzel olur bana göre burda varsa kanuninin servisi taktırayım.bizim motorun cam 35 se çok pahalı.

saolasın abal ilgine erzincandan katılıyorum.motorum ikinci el ama daha 2500 km de temiz yani işte bi sorunu camo olmayışı
    onuda işallah taktıracaz.ama bulursam kanunininkini taktırırım bana göre siyah daha güzel durur ama yine bi sorıyım bizim cam ne kadarmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    aramıza hoşgeldin... motorun hayırlı olsun bu arada kazasız belasız sürüşler dilerim.. burda aradığın sorulara yanıt bulabileceğini umuyorum.. tam yerindesin.. bu arada bende sivaslıyım doğanşardan belki duymuşsundur.. yakındır erzincana..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    AS 150T 19A
    hoşbulduk abal doğanşarı duymuş gibiyim ama gitmek nasip olmadı inşallah olur birgün.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    s.a arkdaslar herkeze merhaba. Cesurtonk haklısın bıraz pahalı ama motorda ogle bınılıcek gıbı degıl ınanılmaz cırkın duruyor ve acayıp ruzgar vuruyor o sekılde gıttıgınde.Kanunı uyar hıc suphen olmasın sor daha uygunsa oradan al.Ama bence al yanı cok cırkın duruyor o sekılde motor.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    AS 150T 19A
    haklısın nitrious81 çok çirkin duruyo almam lazım

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    Ya arkadaşlar hafta sonu kadıköydebir çelik motor bayine gittim geçerken ugradık aslında
    Orda martian ı gördüm motoru tekrar inceleme fırsatı buldum şimdi yerimi diyceksiniz ama bu motoru burda konuşmanın.
    Baktım aslında martianın topic i var ama çok bişi yok hatta hiç bişi yok.
    Bende dedimki nasıl olsa bu motorlar kuzen bende buraya yazsam kimse kızmaz dedim (: .
    Öncelikle motor asyadan yada kanuniden daha bir saglam duruyo.
    Montajıyla olsun kaportasıyla olsun zaten görüntüdeki tek fark önü biliyosunuss..
    Motor olarak asya ve kanuniden daha iyi oldugu söleniyo 11 beygir ?
    Motorun üstünde uzaktan çalıştırma alarm iki tane yan çanta kask ve a2 ehliyet kursunun parasını veriyolar ama sadece kursun parası oda 150 ytl ve motoru 2.500 e veriyo ruhsat plaka dahill ve ayrıca motorda bir gösterge paneli var w.wagen lere benziyo passata falan mavi kırmızı elimde motorun resimleri var ama koymayı bilmediğimden koyamadım tam asya dan motoru alıcakken şimdi bide bu çıktı kafam karıştıı :( napıcam sölermisinizz tanıdık kullanan varmı arkadaşınız akrabanız falan bilgisi olan varmı motor haakkında
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar hafta sonu kadıköydebir çelik motor bayine gittim geçerken ugradık aslında
    Orda martian ı gördüm motoru tekrar inceleme fırsatı buldum şimdi yerimi diyceksiniz ama bu motoru burda konuşmanın.
    Baktım aslında martianın topic i var ama çok bişi yok hatta hiç bişi yok.
    Bende dedimki nasıl olsa bu motorlar kuzen bende buraya yazsam kimse kızmaz dedim (: .
    Öncelikle motor asyadan yada kanuniden daha bir saglam duruyo.
    Montajıyla olsun kaportasıyla olsun zaten görüntüdeki tek fark önü biliyosunuss..
    Motor olarak asya ve kanuniden daha iyi oldugu söleniyo 11 beygir ?
    Motorun üstünde uzaktan çalıştırma alarm iki tane yan çanta kask ve a2 ehliyet kursunun parasını veriyolar ama sadece kursun parası oda 150 ytl ve motoru 2.500 e veriyo ruhsat plaka dahill ve ayrıca motorda bir gösterge paneli var w.wagen lere benziyo passata falan mavi kırmızı elimde motorun resimleri var ama koymayı bilmediğimden koyamadım tam asya dan motoru alıcakken şimdi bide bu çıktı kafam karıştıı :( napıcam sölermisinizz tanıdık kullanan varmı arkadaşınız akrabanız falan bilgisi olan varmı motor haakkında
    valla bizdende bi asyacı martian almıştı.. performans olarak biraz daha iyi diyordu.. ben çelik motorun dağılmış halinide gördüm.. bu motorlara nasıl bakarsan öyle binersin bundan şüphen olmasın.. gösterge lambalarını mavi led lamba takarsan bizimkide wolkswagen e benziyo. ayrıca o dediğin uzaktan çalıştırmalı alarm bende var göstergelerde mavi..eksozda performans martianlarda ufak bi yere yatmada ilk kırılcak yerler aynalar...bizimkinde ise iki nokta üzerinde dikili kalıyor...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Valla hıc kullanma tecrubesı yasamadım ama aynları harıc benı cezbeden bı motor gosterge panelı sadece ısık degıl estetık olarak da bızımkınden guzel ama yan cantalrın yakıstıgnı pek soyleyemıcem.Motor bızımkınden guclu oldugu yazılıyor verılerde dogru olabılır.motor bence bızımkınden guzel ama AHmetın dedıgı gıbı bunların hepsı sıfırken magazadayken sankı MErcedes BMW gıbı gıcır gıcır tas gıgı duruyor ama sonra ogle olmuyor.Ancak çelık motor genelde parca sıkıntısı yasayan bı fırma sahsen benım burda gozlemlerım ve deneyımım oldu bu konuda ufacık parca 8 gunde gelemedı artık utandılar sıfır motordan soktuler dedıklerıde su aslında sızı bekletmezdık ama bu kadar gec gelecegını tahmın edemedık bız zaten genelde musterıyı bekletmememk ıcın sıfır motorlardan sokuyoruzz yaw bu ne rezalet yanı senın aldıgın motorda hanıg parca kım bılır kac kez sokuldu takıdı yada orjınal degıl artık.AMa dedıgım gıbı kullaan arkadasım yok bılmıyorum ama aynalar harıc bızımm motordan daha sık ve detaylı olduıgunu soyleyebılırım.Bence ıcıne sındı ıse al.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmet yarın akşam durum ne ...ne yapıyoruz ....
    Gelmiyormusun.

Motosikleti
    AS 150T 19A
    Merhaba Arkadaşlar

Aranıza Yeni katıldım motorumu yeni aldım ancak kücük değişiklikler istiyorum ilk aldıgımda neler tavsiye edersiniz? (rodaj bilgisi dışında)
    motorumun daha şık olması icin neler yapabilirim?

Motosikleti
    Octavia
    Öncelikle hoş geldin Tylin Sorunu yanıtlıyım topıcde gerıye dogru gıdersen gorursun

bu benım kı

Motosikleti
    AS 150T 19A
    Jantlar ve Egzost güzelmiş.

iyi çalışmalar yapmışsın güle güle kullan jantlar neye maloldu sana?

Motosikleti
    Octavia
    Jantlarmı 8 ytl ye mal oldu Swartzz mat Siyah sprey boya + Jantları sokmek ıcın bıraz emek o kadar

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet yarın akşam durum ne ...ne yapıyoruz ....
    Gelmiyormusun.

ya abi valla telefondada görüştük işte buaralar giremedim nete. o akşamda bi başka yerde işim vardı..kısmet olmadı yani. inşallah başka sefere..
    Alıntı Tylin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar

Aranıza Yeni katıldım motorumu yeni aldım ancak kücük değişiklikler istiyorum ilk aldıgımda neler tavsiye edersiniz? (rodaj bilgisi dışında)
    motorumun daha şık olması icin neler yapabilirim?
    aramıza hoşgeldin... ilk önce motora güzelce ısın.. çıkan eksiklikleri tamamla.. sonra kafana göre çok güzle bi modifiye yapabilirsin.. hayırlı uğurlu olsun.. güle güle kullan...

bunlar abant gezimizden görüntüler.. topic adresinide verelim tekrardan arka sayfalarda kaldı http://www.motosiklet.net/forum/gezi...nt-gezisi.html

KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    arkadaşlar.. geçen abimi işe bırakırken ömnümüze hiç olmayacak bi yerden köpek fırladı ve köpeğe çarptık.. köpek çamurluğun üstüne denk geldi fırladı havada bir iki takla attı geri yere düştü koşa koşa kaçtı..taak diye bi ses gelince dedik motorun önü dağıldı.. indik önüne bi baktık sadece çamurluk kenarından biraz çatlamış..kuvvetli bir japon yapıştırıcı idare eder heralde.. Allah daha kötüsünü göstermesin.. hiç beklemeyeceğin bi anda yol dere üstü.. sol tarafımızda dere akıyor..bizde sol şeritte ilerliyoruz.. dere ile yol bariyerleri arasında bi adam bile sığmayacak kadar yer var.. ordada yeşşillik ağağlık falan var.. o aradan fırladı..Allahdan köpek motorun altına girmedi..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Valla düşebiliridinizde Ahmet düşürebilrdide.. Bende gecen bı kedının uzerınden gectım resmen o teker uzerınden gectı arka gecmeden fırladı gectı ıste.Abı dusun ıste bos yol bıle olsa hız yaptıgında ınsanın onune cıkar dusurebılır ınsanı.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Evet haklısın bilgin.. altına girseydi düşebilirdik..fazla hızlıda değildik.. Ama Allah korudu işte..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    as t1
    kardeşim o egzostlar nekadar ve nerede bulabilirim ben çanakkale deyim motorun güzel olmuş kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    ferik eksoz
    tel:0212 481 87 59 savaş ferik kırmızı asyalı ahmet tavsiye etti dersiniz... yeri topkapıda teknik oto sanayi sitesi 4. blok no:88

150ytl kendi imalatı krom kaplama..sesi çok hoş
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    as t1
    yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim seneye yaza girerken alırım artık kış geliyor birde o egzostlar sararma yapıyormu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler