Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    çok şükür vardık eve beyler... evet yoğun ve yorucu bi geziyide yapmış bulunmanın sevinci içersinde emeği geçen arkadaşlaraa burdan teşekkürler ayrıntılar önümüzdeki günlerde gelecektir...

arkadaşlar benim motorun altından yağ geldi bissürü yağ ekledik öyle geldim çok şükür.. heralde keçesi falan yırtıldı..yağ tankının ordan gelmiyor üstünden geliyor..motorun hertarafı yağ oldu..bilgin motorun arka lastiği komple yağ.. şimdi 360 derece iyi döner haa..çok şükürki sağ salim ulaştık.. benim motor 10.8 kuruş yaktı.. ismail abininki 0.86 kuruş falan yaktı heralde gelince ayrıntıları alırsınız.. tabiki önümüzdeki günler.. ama yolda baya basmamız gerekti... akşam kamyon trafiği işte..

Alıntı cesurtonk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım artık benimde bir motorum var motor harika bişey güç ve kalkışları güzel artık aranızdayım yalnız ön camı yok taktırsam kaça mal olur cevaplarınızı bekliyorum işte motorum.....
    http://img452.imageshack.us/img452/5459/dsc00843qq8.jpg
    http://img452.imageshack.us/img452/6994/dsc00845ys0.jpg
    http://img452.imageshack.us/img452/6994/dsc00845ys0.jpg
    http://img297.imageshack.us/img297/8467/dsc00841oo1.jpg
    aramıza hoşgeldin.. kalıcı olman dileğiyle.. nereden katılıyorsun..motor ikinci elmi..biraz bahsedersen.. bizde yeni geziden geldik yorgunluktan ölüyorum..
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

milletinki 86 kurus yakiyor
    bizimki 10 ytl lik benzinle 90 km sonra yolda kaliyor
    ehahah
    Abal yasiyon mu bilader
    Son durumlarin ne alemde.
    Düzce den z.dak a 2 saatte vardim ben.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Teliii hosgeldın Benım dıyecegım ve hıssettıklerımı soruyorum bence Storm al bu motor bızım Asya larla aynı gorulebılr ama hıc alakası yok Amortısorunden tut koltuguna Gıdısıne Motoruna bazı ayrıntılarına.... vs vs vs yanı bızım motorla sadece goruntusu aynı gıbı ama bambaska

Şiişştt gezginler su bızım resımlerı bı yerde toplayalım yawww
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

ismail abi işdedir heralde.
    akşama toplayıp bi baslık atalım

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açalım da bakacaz artık

Abanttan bir görüntü olsun ısınma turlarında

İşte bu da Düzce'den bir Enstantane

güneş doğmayınca photoshop ile bu kadar aydınlanıyor ...

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    yaw millet ne iş fotolar nerde şuna bi topic açında havamız olsun.. ismail abi bu kadarmı çektin yahu.. bu arada yağ akıtma olayı motor sıkıştırınca olmuş heralde.bugun sordum ustaya hem akıtmayıda durdurmuştu sabah. abi arkandan yetişemiyoz motor benden bu kadar dedi bıraktı oraya yağını şimdi motoru yıkattım.. bakalım yine akıtcakmı..
    bu arada bilgin yahu sen bi topic açta şu resimlere bi el at yahu.. ismail abide gerisi getirir...
    KIRMIZI BOĞA..

iki adet resim yeter size

Stormun topiğide heyecanlı durumda anlayan anladı

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    yahu abi bi topic aç şöle 19.08.2007 kanuni storm ve asya19a ile abant gezisi diye ben açacamda elimde hiç resim yok..
    KIRMIZI BOĞA..

Şimdide Ahmetin ilk halleri

Biraz sarhoş gibi Ama taş gibi maşallah,

Bunlarda Asya'nın yakışıklıları "Dönüşte ayna almak zorunda kaldılar , Aynaları çatlamıştı"

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    bu da videomuz..
    http://youtube.com/watch?v=_BtDj5wvNGo[MEDIA]http://youtube.com/watch?v=_BtDj5wvNGo[/MEDIA]

işte buda meşhur hanedan ismail abi ne o gece 00:00 da yola çıkınca böle serilirsin yerlere işte.

Shot at 2007-08-20
    KIRMIZI BOĞA..

One breh nede uyurmuşum güneşin ortasında

Ahmetim Fotoğrafları bir yerde toplayacağız da .
    Diğer personel sanırım hala uyumakta

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    ismail abi dün geldi bilgin tam açıyordu topiği explorer hata vermiş gitti hepsi.. tekrardan açcak ya abi sen geziyi baştan sona resimlerle bi topicte toplasana..ama vaktin yoktur heralde..
    KIRMIZI BOĞA..

Akşama ancak

Akşama hallederriz merak etme sen...

Motosikleti
    Octavia
    Mıllet topıc acıldıııııı
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    ASYA 150T 19A

Asya 19a ve Kanuni Storm ile İstanbul-Abant Gezimiz

buda topiğin linki buyrun istanbul abant gezimiz asya 19a ve kanuni storm ile

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...nt-gezisi.html
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Arkdaslar bugun notebook umu garantıye gonderıyorum sanoırım yaklasık 1 ay bilgisayarsız kalıcam belkıde daha kısa olabılır.Ama artık ara ara gırebılecem artık ara ara gorusmek uzere.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaslar bugun notebook umu garantıye gonderıyorum sanoırım yaklasık 1 ay bilgisayarsız kalıcam belkıde daha kısa olabılır.Ama artık ara ara gırebılecem artık ara ara gorusmek uzere.
    görüşrüz bilgin herzaman merak etme..

bu arada motorla uzun yıldan gelince bi bakım yaptırdım.. maşallah bişey çıkmadı..
    KIRMIZI BOĞA..

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    ya arkadaşlar öncelikle selam
    bu motoru inceledim bu motor kanuni storm yada çelik martines miydi neydi onunla aynı degilmi yawww
    ama görüntü gerçekten çok hoş bu motor için görüşebilecegim kimse varmı varsa müsait olan biri bana msn den ulaşabilirmi acaba
    erdincpolat@gmail.com saygılar
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    kanuni ve asya model olarak aynı ama sürüş biraz farklı.. bizzat test edilmiştir.. martines şekil olarak bazı yerleri benziyor.. o farklı...
    burda herkse yardımcı olmaya çalışır.. yeni başlamak için çok ideal bi motor elbette eksikleri olur ama yapılamayacak şeyler değildir.. tabiki parasına göre kalitesi vardır.. bazı arkadaşlar aldığı motordan süper güç bekliyor... o zaman bütçenide ona göre ayarlaman gerekiyor.. benimde ilk motorum şuana kadar sorun olmadı değil ama çok şükür hellettim.. uzun yol yaptım rahat gidip geldim.. ne büyük ne küçük bi maxi scooter..şekil olarak bir numara zaten..
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...nt-gezisi.html adresindende resimleri görebilirsin..biraz modifiye lidir.. bu arada modifiye de güzel yakışıyor.. benimki performans eksozludur.. ses mükemmel..
    KIRMIZI BOĞA..

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    evet gezi olayına baktım orayada yorumda bulundum zaten cvp için çok teşekkürler ben motoru çok begendim süper hoş bi motor ama gel görki kuzenime söz geçiremiyorum o illa caracal alalım diyo ama hiç vitesli motor kullanmadık ikimizde ben scooter çok kullandım ama o hiç kullanmadı onu bekliyorum bu hafta sonu kesin kararını vericek bende ona göre motor alıcam eger alırsak kesin aranızdayız merak etmeyin bu arada ben ümraniyeden sen nerden ? abal
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler