Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Birde 1000 cc lik makinaya binsen senin 19a ya bisiklet dicen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    1000 cc boru değil tabi motor...

bilgin valla orası ölede işte.. bide bunun parası falan... ayrıyetten riskide çok..
    KIRMIZI BOĞA..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Dogru soluyorsun ahmet ama Cıdden aklım uctu Valla bı Kawasakı En500 Bı CBR600F eve gıdınce nasıl bıncem 150cc ye
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Binersin yaw.. 10512 km binmişsin.. 20000 de binersin..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Artık para bulana kadar bınces yada ıyı bı ıs bulup saglam maas alana kadar ( hehe bu bıraz uzun surebılır ).Geldım bende dun ıste bugun 1 takım vıraj lastıgı tıpınde lastık aldım bıde Jantları Mat siyaha boyattık cok guzel oldu.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık para bulana kadar bınces yada ıyı bı ıs bulup saglam maas alana kadar ( hehe bu bıraz uzun surebılır ).Geldım bende dun ıste bugun 1 takım vıraj lastıgı tıpınde lastık aldım bıde Jantları Mat siyaha boyattık cok guzel oldu.
    hadi hayırlı uğurlu olsun bakalım.. bende kaç gündür giremiyordum nete.. bu aralar bi hastalandım yine klima dehşet çarptı bu sefer.. hala toparlıyamadım.. ilaç fayda etmiyor..

motora gelince valla maşallah süper gidiyo..geçen epey bi işimize yaradı...sultançifliğine gittik geldik abimle.. birde sıcak anlatamam..yol kavruluyor resmen.. osıcakta iki kişi ne yokuşlara dayadım ama tık demedi maşallah.. egzozun faydasınıda açık şekilde gördüm...
    bilgin youtube da gezinirken senin makinanın videosunuda yakaladım güzel çıkmış görüntü ses falan...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    abal geçmiş olsun kardeş.....

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmetim Geçmiş olsun ...
    Klimalara dikkat etmek gerekiyor ...
    Bizim ofiste de var çok kısmıyorum bende.

Motosikleti
    Octavia
    Gecmıs olsun Ahmet bende otobusle eve donerken massalah adam 10 saat hıc kapatmadı klımayı bıde ustumede kalın bısı almadım baya usudum ama sukur hasta olmadım.

Cok oldu o vıdeoyu koyalı sagol ahmetcım.

Motosikleti
    ASYA 150T-19A
    Gecmıs olsun Ahmet bende otobusle eve donerken massalah adam 10 saat hıc kapatmadı klımayı bıde ustumede kalın bısı almadım baya usudum ama sukur hasta olmadım.

Ahmetim Geçmiş olsun ...
    [GV][/GV]

Selamlar;

Bu modeli denedim oturma konumu bence çok rahatsız ve göstergeler çok fazla gömülmüş ön tarafın dizaynı hoş ancak arka için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kasa bence ufak kalmış ve tek renk olması bence dezavantaj. Fiyat uygun.

Motosikleti
    Octavia
    Arkadaslar resimlerinide koyayım dedım buyrun yenı lastık ve Jant gorunumu

Jantların süper olmuş
    Bende motorumu satıyorum arkadaslar..
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4467901
    1600 e vermeyi düşünüyorum son fiyat olarak

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Bilgin güzel yakışmış eline sağlık...
    ama şu lastikleri bi yakından gösterseydin... nasıl rahatmı..
    mesela ben storma bindim.. onunkiler biraz sert dönüşler çok riskli oluyor.. performansı nasıl iyimi... bu arada motor git gide siyaha dönüüyo hadi bakalım..
    KIRMIZI BOĞA..

Bir soru

Arkadaşlar siteyi daha dün keşfettim ve hemen hemen 73 sayfanın yarısını okudum ve hemen üye oldum bende bir tane motor almak istiyorum ama iki seçenek arasında kaldım asya 19a mı yoksa mondial 150 zc mi sizce hangisi hada iyidir mondial 1950 asya ise 2100 e bıraktılar bana tabi ruhsat masrafları hariç siz hangisini önerirsizin şimdiden teşekkürler

Birde death arkadaşımızın sattığı kanuni storm var oda çok güzel belki onun motorunuda alabilirim siz bu üç motoru nasıl sıralarsınız almak isteseniz?

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abal geçmiş olsun kardeş.....
    eyvallah sağolasın...

Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmetim Geçmiş olsun ...
    valla sağol ismail abi.. ama 2 senedir klimanın altında yatıyordum. evde işte arabada hep kilma vardı dokunmuyordu.. bu sene dokunuverdi.. bi sabah kalktım boğazım kurumuş.. sonra şişiverdi yavaş yavaş.. kaç tane iğne yedim bi kutu antibiyotik hap bitirdim fayda etmedi.. işin aksi yanı bu sene bana ilaçta fayda etmiyor..

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cok oldu o vıdeoyu koyalı sagol ahmetcım.
    eyvallah sağolasın bilgin...

Alıntı MotorSportgool adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ahmetim Geçmiş olsun ...
    sende sağol kardeş ama bu yazılar tanıdık geliyor bi yanlışlık oldu heralde..

Alıntı Virgil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Bu modeli denedim oturma konumu bence çok rahatsız ve göstergeler çok fazla gömülmüş ön tarafın dizaynı hoş ancak arka için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kasa bence ufak kalmış ve tek renk olması bence dezavantaj. Fiyat uygun.
    üstad sen ne diyorsun yahu bu konular kaç sene önce tartışılmış alan almış... satan satmış.. herkesin bi bütcesi vardır... ona göre beğendiğini alır..bu motorda diğerlerine kıyaslayacak olursak benim gözüme en güzeli bu geldi.. göstergede hiç bi sorun yok senin boyunda problem olabilir...

Alıntı ozborme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siteyi daha dün keşfettim ve hemen hemen 73 sayfanın yarısını okudum ve hemen üye oldum bende bir tane motor almak istiyorum ama iki seçenek arasında kaldım asya 19a mı yoksa mondial 150 zc mi sizce hangisi hada iyidir mondial 1950 asya ise 2100 e bıraktılar bana tabi ruhsat masrafları hariç siz hangisini önerirsizin şimdiden teşekkürler

Birde death arkadaşımızın sattığı kanuni storm var oda çok güzel belki onun motorunuda alabilirim siz bu üç motoru nasıl sıralarsınız almak isteseniz?
    kardeş içine hangisi sinerse onu al.. bizim motorumuzu biz aldık belki beğenmeyip daha iyilerine geçenler vardır ama.. bize göre gayet güzel ve şekilli bi motor... bakımını düzgün yapıp fazla hor kullanmadıkça canavar gibi motor..mondialin hiç bi modeli hoşuma gitmiyor..
    KIRMIZI BOĞA..

Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeş içine hangisi sinerse onu al.. bizim motorumuzu biz aldık belki beğenmeyip daha iyilerine geçenler vardır ama.. bize göre gayet güzel ve şekilli bi motor... bakımını düzgün yapıp fazla hor kullanmadıkça canavar gibi motor..mondialin hiç bi modeli hoşuma gitmiyor..

Ya walla bide mondial 150 zc için aynen böle bi topic var onlarda kendi motorlarından memnunlar karasız kaldım açıkcası aradaki fark onun iki frende disk sizdeki arka fren kampana hangisi daha iyi oluyor?Birde motorun son hızı nedir?teşekkrler

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    son 120 zaten bu motorlarda hızı fazla düşünme.. sağlamlığa bak... karar senin..sonuçta ikiside çin malı bi motor.. çok fazla bişey bekleyemessin.. ama benim ustamın bana dediği.. servis ustası değil dışarda bi ustaya götürüyorum.. bu motor lar mondiallerden daha sağlam.. aynen böyle diyor.. kendisi yılların honda ustası..
    KIRMIZI BOĞA..

Teşekkürler cevabın için şimdi asya 19a ya daha yatkınım

Motosikleti
    Octavia
    Ahmet en kısa zamanda cekıp gosterırım lastıklerden memnunum baya yumusak zaten frene sert basarsam Cıyak cıyak ötüyo baya yumusak Eskısne gore motoru daha fazla yatırabılıyorum sımdılık memnunum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler