Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    ben ehliyeti pazartesi aldım arkadaşlar bugün bir baktım ruhsata fenni muayene ve sigortası bitmiş:( fenni muayeneyi otomobil ler gibimi yapıyoruz ve ücretini biliyormusunuz...

ahmet böyle tiplerle muhattap olma kardeşim,adamın işi yok girmiş foruma boş bir iki laf etmiş ,tatmin olmuş,ona neyse,gülüyorum böyle tiplere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse sıkma canını en sonunda alacaksın ya ona bak sen sabret.Bende bırazdan bi iş için Boluya gıdıcem motorla tünelden geçeyim dedım Kaynaslıdan gırıp Boluda cıkısından cıkmak ( 20 km var yok ) toplamda yol 45 km o kadarcık otoban ıcın 4 ytl alıyorlarmıs resmen soygun 20 km otoban sırf tünel var diye 4ytl.
    26-28 km lik otobana(ikitelli-hadımköy arası )1,25 ytl alıyorlar.

tünel 4 ytl azmış ...diyemiyorum çünklü bu devlet oraları zaten bizden aldığı vergilerle yaptırıyor daha ne diye yol ücreti alır aklım almaz...

Eskiden reklamlarda vardı şimdi hikaye oldu ...
    "Ödediğiniz her kuruş vergi size yol,elektirik,su,hastane olara geri dönecektir diye."

ama nerdeee varsa pulun herkes kulun yoksa pulun cehennemdir yolun...

arkadaşlar benim bir sorum olacak ben dün avcılardaki bayii ye gittim adama sorular sordum as 150 6a hakkında bunun gibi çinliler fln arıza yapmıyormu fln derken adam şöyle atladı 1 ocak 2007 den itibaren hiçbir asya motor çinli değil japon-italya fln filan parçalar geliyor nazillideki fabrikada montaj fln yapılıyor adam bir sürü şey dedi sizce doğrumu söylüyor artık türk malı mı adam ısrar ediyordu soysal grup almış asya motoru . türk malı diye ona göre asya alacağım da çünkü bide 30.000km garantide çıkmış 2 yıl yada 30.000 km. cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum . eğer doğruysa asya motor ilk 3 e girecek kaliteli mal sayesinde

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    zaten türkiye de üretiliyor diyerekten haberler yaptılar.. ama sonuçta çinde yapılıyor.. belki çindeki fabrikayı almıştır
    KIRMIZI BOĞA..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Desene Asya da Kanunı gıbı palavraya basladı he Bugun bızım yerel TV de de reklam vardı Burdakı asya motorun onlarda Nazıllıdekı fabrıkayı gosterıp yerlı uretım ve montaj dedıler Neyse Ahmet millet almıs ehlıeyetlerı oohhhooo
    Bugun boluya gıderken Tünelden gıttım 4 ytl dı ama deydı yanı super olmus hele tunel muhtesem bı gırıyosunuz gayet serın bır gazladım anlatamam yankı yapıyo bıde Aman Yarabbı superdı Motorlada gıtmek ayrı bı keyıftı
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Neyse sıkma canını en sonunda alacaksın ya ona bak sen sabret.Bende bırazdan bi iş için Boluya gıdıcem motorla tünelden geçeyim dedım Kaynaslıdan gırıp Boluda cıkısından cıkmak ( 20 km var yok ) toplamda yol 45 km o kadarcık otoban ıcın 4 ytl alıyorlarmıs resmen soygun 20 km otoban sırf tünel var diye 4ytl.
    boşver bilgin sende tırman dağa doğru hem temiz hava almış olursun..

Desene Asya da Kanunı gıbı palavraya basladı he Bugun bızım yerel TV de de reklam vardı Burdakı asya motorun onlarda Nazıllıdekı fabrıkayı gosterıp yerlı uretım ve montaj dedıler Neyse Ahmet millet almıs ehlıeyetlerı oohhhooo
    yahu sorma bu aralar zaten bunalımdayım iş güç canımı sıkıyor.. bide ehliyet... bu pazarda nöbet var...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver bilgin sende tırman dağa doğru hem temiz hava almış olursun..
    Valla Ahmet dağa degılde tunele dogru vurdum yolu
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    olsun oda güzel gaz kokusu falan.. kafa yapmaya birebir..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    olsun oda güzel gaz kokusu falan.. kafa yapmaya birebir..
    Hayır hayır ınanmazsınız havalandırma muhtesem adamlar harıka yuapmıs belkı 25 metrede bır 3 tane ucak motoru gıbı aynen turbın motorlarına benzıyo yan yana dızılmıs fanlar var kocaman Havalandırma tek kelıme ıle mukemmel havası gayet temız dıyebılırım.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    hımmm güzel diyorsun yani..

arkadaşlar kimseden ses çıkmıyor 1 temmuz nasıl iyimidir sizcede buluşma için isterseniz daha sonraya erteleyelim...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Valla Ahmet kımseden ses cıkmıyo zamanında cep tellerı alacaktık kı bırbırmızın yada msnlerı falan sımdı ulasamıyos ıste kımseye baksana kımse gırmıyo nete herhalde yada gırılorda foruma bakacak vakıtlerı yok.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Valla Ahmet kımseden ses cıkmıyo zamanında cep tellerı alacaktık kı bırbırmızın yada msnlerı falan sımdı ulasamıyos ıste kımseye baksana kımse gırmıyo nete herhalde yada gırılorda foruma bakacak vakıtlerı yok.
    evet haklısın bilgin.. napcaz bilmiyom... herkes yoğun heralde..
    KIRMIZI BOĞA..

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Arkadaşlar,tarih için şimdiden bişey söyleyemiyorum,çünkü bizim şirket pat diye eğitim var dediği zaman haftasonu iptal oluyor! O yüzden benim eğitimim filan olmadıktan sonra her pazar bana uygundur.Buarada organizasyonun şekli nasıl olacak?Toplanıp çay bahçesine mi gideceğiz,yoksa başka bi organizasyona mı 19Acılar olarak kaynayacağız? Onu bi belirlersek daha iyi olur sanki..

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    ya farketmez bence..bi yerlere gideriz heralde.. izmitte bi baraj var.. oralarda güzel balık lokantaları var manzara da harika... akan suyun üzerinde ağaçlara yapılan balkonlarda balık yiyorsun..barajın adı tam aklıma gelmiyor abime sorarım..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    KArdesler bana her yer uyar bır araya gelelımde gıdıcek bı yer buluuruz.Izmıtte Allah nasıp ederse Real ın otoparkında bulusuruz otoban cıkısınada yakın sayılır cok bı mesafe yok.

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    KArdesler bana her yer uyar bır araya gelelımde gıdıcek bı yer buluuruz.Izmıtte Allah nasıp ederse Real ın otoparkında bulusuruz otoban cıkısınada yakın sayılır cok bı mesafe yok.
    evet orayı biliyorum.. inşallah Allah nasip ederse bi aksilik çıkmazsa orda görüşürüz..

yalnız diğer arkadaşlarda gelince fikirlerini belirtirlerse bir karara varmış oluruz...nere kayboldunuz arkadaşlar..[/
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    yalnız diğer arkadaşlarda gelince fikirlerini belirtirlerse bir karara varmış oluruz...nere kayboldunuz arkadaşlar..[/
    Yaw hakket ya herkez gezı dedı su dedı bu dedı ehlıeyler yokkken herkes ıstedı sımdıde kımse yok yaw

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    arkadaşlar benim motorun arka fren kolunu sıkınca marş basmıyor,sorun nedir?bilen bir yardımcı olsun....

gezi işini aycan kardeşime söyledim,fakat tam netleştireemedik antalyaya gitmemiz gerekiyor bir emlak satışı için,o yüzden bişey diyemiyoruz...

son olarak ben motoru pazartesi satabilirim:( ama biliyosunuz bizde 2 adat t19 var biri garajda yatıyor abimin,o yüzden sorun değil t19a devam... abim zaten yılda bir biniyor

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    evren sorun fren müşüründe fren müşürün bozulmuş ayen benimde arka fren müşürüm bozuldu.. hala yaptırmadım...
    KIRMIZI BOĞA..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    gezi varmış arkadaşlar...yoksa kaçırdıkmı???
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler