Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    bilgin güngörendede varmı tanıdığın aslında böle olacağını bilseydik sertifika çıkmadan gider sıra alırdık..
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar benim bi sorunum var... arkadaşlar ben antalyada oturuyorum ve burda istediğim türden bi egzos bulamadım...birkaç arkadaş istanbuldan temin etmiş ve istediğim türden bişey..ve bende istanbuldan tanıdık vasıtasıyla getirtmeye karar verdim ..acaba bana adres verebilecek olan var mı ...yardımcı olursanız çok sevinirim...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    ABal la benım egzoza bakmadın galıba gecmıs sayfalarda he
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    ates
    ferik eksoz tel:(0212) 481 87 59
    savaş ferik
    istanbuldan kırmızı asya lı ahmet tavsiye etti dersin.. yardımcı olur...
    KIRMIZI BOĞA..

nitrious baktım aballa senin egzosa güzel ve sağlama benziyoo...umarım yakıt konusuda güzeldir

abal bide adresini verebilirmisin..çünkü istanbuldaki akrabam alıp getiricek..onada adres vermem lazım şurası burası diye..yada ben arayıp telden sorarım eksozcuya .. bilgi için saol

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    bizde dün sabah 6 da ehliyet için kadıköy şubeye gittik,geceden lisye oluşturmuşlar 114.sıraya yazıldım..günlük 110 kişiye numara veriyorlardı listeden sırayı oluşşturduk 7.30 da ...gelmeyenler olduğundan 99.sıradan numara aldım öğleden sonra evrakı teslim ettim...şubem üsküdar olduğundan 1 hafta sonra alabiliyorum ehliyeti:(aycan bugün alıyor çünkü şubesi kadıköy...

sabah kuyruğu oluşturduktan sonra 30 kişiyle tartıştık,bir sürü gerilim oldu...millet geliyor ben ismimi listeye yazdırdım,30.sıradayım yok 45.sıradayım felan diyor,bizde kabul etmiyoruz çünkü polis listeyi aldı ve yok etti...gelen kişinin gerçekten listede adı varmı yokmu belli değil...aycanla her geleni geri çevirdik bir sürü tartışma yaşadık,yani sonradan gelenlere karışmasak yine sıra alamıyorduk....

neyseki hallettik zor oldu ama....

abal ehliyeti aldıktan sonra günü birlik bir organizasyon yaparız artık...

Burda bi benim ehliyetim vardi heralde
    Dün motoruma neon takdım
    Gündüz böyle oldu
    Gece ateş topu gibi masallah

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    death sadece senin değil nitriousunda var.. daha vardır belki uğramayan armadaşlarımızında.. neonlar yakışmış güle güle kullan..
    evren sizde yine 100 kişi falan hallediyolar.. bizim memurlar keyfine düşkün 50 kişiden fazla vermiyorlar oda burda kimbilir benim emniyette kaç kişi bakıyorlar günde bir hafta sonrasına evrak teslimiiçin gün vermesine bakarsan

neden bu kadar kalabalık oluyor anlamıyorum.. halbuki boşta duran bi kaç memuru dah oturtsalar oraya olmayacak şey değil...ahh bizim memur işlerimiz yokmu...
    KIRMIZI BOĞA..

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Birisi ehliyet mi dedi? Nezaman almıştım onu bile unuttum yaauvv! Varın gerisini siz hesaplayin
    Buarada dün gece motorla dışarı çıkmam gerekti,farlardan biri patlamış değiştirmek lazım.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda bi benim ehliyetim vardi heralde
    Dün motoruma neon takdım
    Gündüz böyle oldu
    Gece ateş topu gibi masallah
    pış stromcu bizim sayfaya gel bakiim çekmiyim kulaklarını ... ehue

güzel olmuş...tebrik ederim ...

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    hanedan nerelerdesin yahu gel sen buraya niye çağırıyon stormcumuzu aaa
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Octavia
    Vay miilet gelmıs nerdesınız yahuu Ne bu yaw sızın bu ugrastıgınız sırede mıllelt ucak ehlıyetı alır egıtımını tamamlar hehehhe Valla bende alalaı cok oldu Apo ugrasıyo ıste garıpler ehhehehehh
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom

Ya bizim mesutusem nerelerde hiç haber alıyomusunuz? Eskisi kadar ben de giremiyorum,işlerim çok yoğun çünkü.Saat 6da evden çıkıyorum,tüm gün araç kullanıp eve dödüğümde ne motor kullanıcak,ne internete giricek halim kalıyor.2-3 günde bir neler yazıldığına bakıp kaçıyorum.Ama havalar böyle güzelken,ehliyetler ufaktan gelmeye başlıyorken organizasyonu şekillendirelim arkadaşlar,takipteyim

tantalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150T 19A
    arkadaşlar motorunu asyanın maslak servisine götüren varmı? varsa memnun mu değil mi yazabilir mi?

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    evet
    apo ya katılıyorum şimdiden şekillendirelim herkes ona göre ayarlar gelen gelmeyen... açık konuşmak gerekirse benim bir gün iznim oluyor..bencede ilk görüşme için bi gün yeterli sanıyorum..vede 24 haziran pazar günüde nöbetimiz var.. ehliyette haftaya çıkar inşallah işte salı gününe numara verdiler gidip evrakları teslim edicem bakalım egrisi nolucak.. bu aralar herkesin ehliye alasımı tuttu.. herkes ehliyet alıyor.. eskiden bu kadar yoğun olmazdı..

tantalis istanbulda bi servis önermem.. varsa tanıdığın sağlam bi usta hiç vakit harcama ona götür...servise vereceğin parayı onlara verirsin hiç değilse motorunun karşılığını alırsın...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    arkadaşalar organizasyon için çalışan arkadaşlar izinli günlerini söylesin,onlara göre ayarlamaya çalışalım,ortak paydada buluşalım...

Motosikleti
    Octavia
    Benım bu gunden ıtıbaren ve temmuzun 3-4 une kadar Düzce deyım ve gorevim bitti tatile gırdık ( karnelerı verdık cok sukur artık tatıl ) bu tarıhler arasında yapabılrsek ıyı he yok olmazsa temmuzun ortasında da olabılır ama yuksek ıhtımal temmuzun 2 sı ıle 15 arası ben tatile gıdıcem sımdıden solıyım de adım "bak bak caydı tırstı dondu ye cıkmasın "

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    arkadaşlar benimde pazar günleri boş oluyo ama..24 hazirandada nöbetimiz var..1 temmuz olabilir

Bestapo mesutusem kayıplara karıştı..bi alarm konusunda yardım alacaktım bi gitti gelmedi..bende başka alarm aldım taktırdım..tıkır tıkırda çalışıyo..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Arkadaşlar ben cumartesi 2ye kadar çalışıyorum, pazar zaten tatil. Onun dışında bi de oturduğumuz yerleri de yazarsak belki buluşma yeri açısındanda ortak bişeyler ayarlarız.Ben Suadiye'den katılıcam,Anadolu yakası ekibindenim
    Buarada gecen gece motoru aldim biyere gidicem,ANA!! Farımın teki patlamış.Ee ben de değiştirmemiştim zaten üstündekileri,bahaneyle şimdi değiştiricem.Ama h4 müydü 55likmiydi neydi? (eski yazılardan da bulmak zor oluyo be kardeşim bizahmet hatırlatsak garibana )

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    h4 35+35 tak bari osram kaliteli bişey olsun gayet net aydınlanır yolun vede akünde sorun çıkarmaz.. 55 lik takma aküyü bitiriyo..

ben avrupadan b.evler güngörenden gelicem... bu yakadan katılacak arkadaşlar... yerlerini belirtirse ortak biyerde buluşuruz..sonra anadoluya geçeriz ordada buluşur sonra basar gideriz.. ver elini izmit.. tabi benim bakımda geldi... bi yağ falan değişmek lazım..
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler