Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 150t-7b
    Alıntı Automix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu motoru gozume kestirdim 1 haftadır araştırıyorum.
    toplu param olmadıgı için evkurdan taksitle alacagım 2160 lira 10 ay 210 tl şeklinde odıycem el senedi ile ötv si haric 310 milyonda ötv si var 2420 liraya gelcek baana motor plaka ruhsat bana kaca patlar bilen varmı bide bu motoru alıcam bu hafta içi ama BU ÖNEMLİ. : ALDIGIM GİBİ İSTANBULDAN AKCAYA GİDİCEM. 480 KM YOL .. BENNİ YOLDA BIRAKIRMI DEENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞTIIGINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKRLER
    selam kardes bende evkurdan asya150t-7b aldım
    aldım mootrun modelı 2006 model motoru alalı 600 km yaptım suan ıcın de memnunum yanı hos motor seklıde gayet ıyı bır motor
    ucretlere gelınce motorun ben 15 ay 127 tl aldım
    otv-315 tl odedım plaka ve ruhsatta 210 tl yanı ama senın motorun otv sı bıldıgım kadarıyla 360 tl kadar bu sebeple 580 tl exstradan verıyorsun kara senın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ASYA 150 T 19A
    Merhaba Arkadaslar ;

Sizlerin yardımına ihtiyacım var 19A nın orjinal kırmızı boyasını temin edebilecek bi arkadas varmı ? Birde Ön Far takımı ? Yardımlarınızı Bekliyorum..
    [B]İyi Gêlişmiş Rêflêkslêr Şanstan Dãhã Hızlıdır..[/B]:cat::cat:

Merhaba arkadaşlar ben daha dün aldım motorumu daha plaka çıkartamadık ama çıkartıcam. Motorla yolda giderken bir anda km ibresinin çalışmadıgını gördüm durdum sarkmış km teli bu nasıl iştir ben anlamadım daha 10 km motorun km telimi çıkarmış ya bizlerde hastalıktır km bakmadan edemeyiz daha 10 km de yapılırmı be üzüldüm bakalım bugun polislere yakalanmadan gidebilirsem servise yaptırıcam. :D

Arkadaşım benimde km teli çıktı. Şuan servise götüremeyeceğim yerdeyim. Acaba ben kendim takamazmıyım?

Motosikleti
    ASYA 150 T 19A
    Km telini baglamayı unutan mal bi firma demekki Kolay iş önündeki vidaları acın be km saatini ortasında yeri var güzelce oturtup bagalyın servise para vermeyin..
    [B]İyi Gêlişmiş Rêflêkslêr Şanstan Dãhã Hızlıdır..[/B]:cat::cat:

Motosikleti
    Yamaha Tricity

güzel motor

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    gilera nexus andırıyor
    lifan 100

asya 150t 19a çok yakıyor..

Asya motor yakıtını azaltmak için neler yapmalıyız bilen arkadaşlar paylaşırsanız çok sevinirim..

Motosikleti
    ŞU ANLIK YOOKK
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende de artık t19 var.300 km ye geldi izmir içi tanıdık bir servis varmı?varsa görüşelim.

valla ben bu motoru aldım şu an ki masrafı 1 800 e yaklaştı garanti war diyolar sadice karbrtörüni soktular garantiye motoru iyide kullanıyorum adammlar düzgün yapamıyolar galiba ?

Motosikleti
    ŞU ANLIK YOOKK
    arkadaşlar bu motora hangi motor yağını önerirsiniz(castrol marka)??

Motosikleti
    ŞU ANLIK YOOKK
    Alıntı rozdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya motor yakıtını azaltmak için neler yapmalıyız bilen arkadaşlar paylaşırsanız çok sevinirim..
    Yakını azaltmak için depo kapağı contasından bir tane daha takın yakışı düşüyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 ----------

Alıntı carcary adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu motorun markası nedir?

Motosikleti
    Yamaha Tricity
    Alıntı kontpasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun markası nedir?
    Roketa Jamaica MC-46 150

merhaba asya 150t 19 a aldım ben ama selesının altında metal bır parca gordum szde cok guzel duruo nerden bulabilirm?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    çok hoş bir motora benziyor almaya niyetlendim hadi hayırlısı :D

Motosikleti
    kymco super 8
    istanbulda nerden aldınız ,peşin veya yarısı peşin gerisi vade kaça alabilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 ----------

Alıntı eberup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bence sıfır al rodojını kendin yap zaten çin malı motor çok uzun vadede kullanamayacaksın ikinci el demek bence işe yaramayan demektir evet belki zararın olur ama sonuçta sen bunu binmek için alacaksın banada o fiyatlar dediler ama bizim eski komşumuz asya bayisi tanıdığım güvendiğim biri ben çok daha uygun fiyata aldım 0551 402 75 17 telefon numaram ara sanada yardımcı olurum ah birde servis olsa tanıdığım çok kıyak olacak geçen günde şaj konnektörü patlamış servis hemen evimin karşısında sağolsunlar garantiden değiştiriyorlar ama her seferinde 5tl işçilik alıyorlar ))
    bayi nerde acaba ? ben peşin veya yarısı peşin gerisi vade olacak şekilde kaça alabilirim

Motosikleti
    Asya 100 Turk Cub
    grisinden gördüm geçen gün bayii de , kararsız kaldım şimdi kırmızı mı alsam gri mi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36261778/detay almayı dusunen varsa o yakın sadece km var saygılarımla
    RüZgaRDa SEVisEnLER :cherry::cherry:

Motosikleti
    as150 t19
    marhaba arkadaşlar bu yandaki ayak koyma yerlerindeki gri çitalar çok güzel durmuş nerden bulabilirim yardımcı olursnız sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler