Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    19A
    Alıntı avc-happy05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yha bu motor 150 cc mi ?
    ewet 151 cc motoru var. 950 tl ye aldım benden herşeyi dahil 1100 tl para çıktı (emniyet,aracı ve trafik sigortası dahil) 2007 model 2100 km de aldım.garantisi devam ediyor.valla benim şansım çok temiz ve sorunsuz çıktı.düşmesi ve kazasıda yok. motorda beğenmediğim aynaları vardı rüzgarında etkisi ile dansöz gibi oynuyordu onları değiştirdim. canavar gibi yamaha veya honda almaya bütçen ytersiz kalıyorsa al 19A bin çokta yakışıklı bi motor. Tüm arkadaşlara kazasız sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

KUTLAY006 sanada hayırlı uğurlu olsun kardeşim motorun inş bende yaza doğru ikinci el bu motordan almak istiyorum inş banada nasip olur kullanmak.

Motosikleti
    19A
    ya arkadaşlar kanımı emdi bu motor şahin arabası gibimi yakıyo ne , niye bu kadar çok yakıyo , benim motordamı var bi anormallik yoksa geneli bu şekildemi yakıt tüketimini tam ölçemedim ama tahmini 15 - 17 krş falan yakıyo km ye , 8 silindirli chevrolet gibi maşallah

Motosikleti
    ASYA 150 T 19A
    S.a arkadaslar Yeni arkadaslar gelmiş galıba bende gezmekten vakit bulup giremiorum gruba nasılsınız bakalım ))

[B]İyi Gêlişmiş Rêflêkslêr Şanstan Dãhã Hızlıdır..[/B]:cat::cat:

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    Alıntı kutlay006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar kanımı emdi bu motor şahin arabası gibimi yakıyo ne , niye bu kadar çok yakıyo , benim motordamı var bi anormallik yoksa geneli bu şekildemi yakıt tüketimini tam ölçemedim ama tahmini 15 - 17 krş falan yakıyo km ye , 8 silindirli chevrolet gibi maşallah

arkadaşım bu motorun yakıtşı fazla....hava filtresine baktır o çok fark ediyor..geçen hava filtresini değiştirdim yakıt bya bi düştü...benim motor ortalama 10-12 arası yakıyor bazen 1-2 kurş fark ediyor....

yha bende motor ehliyeti yok yaza doğru bende motor almak istiyorum acaba ehliyet yüzünden polisler sorun olurmu. Çevirme felan olduğu zaman.

ah ulan ah bakalım ne zaman benım olcak bu motordan. Öğrenci olmakta ne zor yha en iisi çalışıp kendi paranı kazanmak

Motosikleti
    yha bende motor ehliyeti yok yaza doğru bende motor almak istiyorum acaba ehliyet yüzünden polisler sorun olurmu. Çevirme felan olduğu zaman.

ah ulan ah bakalım ne zaman benım olcak bu motordan. Öğrenci olmakta ne zor yha en iisi çalışıp kendi paranı kazanmak

arkadaşım sıfır mı alacaksın...bence sıfır alma...temiz ikinci el bak derim..ben geçen sene bu zamanlarda 2500 tl ye aldım...valla pişman oldum...çünki 4-5 aydaha taksit ödeyim cbf 150 alacak ken çinli aldık....bile bile lades yaptım...ama ozaman motor alamsam bidaha alamazdım..görüntüsü çok güzel her baktığımda hoşuma gidiyor...ucuz ve dandik işçiliği olmasa süper olacak...

evt zaten bende yaz tatilinde çalışıp almayı düşünüyorum bi tane ikinci el asya motor. bu motor çok arıza çıkarıyomu ?

ama şekli on numara bu motorun çok hoşuma gidiyo arkadaşlar alamazsın diyolar ama nasipse bende alıcam inş

Motosikleti
    evt zaten bende yaz tatilinde çalışıp almayı düşünüyorum bi tane ikinci el asya motor. bu motor çok arıza çıkarıyomu ?

ama şekli on numara bu motorun çok hoşuma gidiyo arkadaşlar alamazsın diyolar ama nasipse bende alıcam inş

eğer bakımlarını düzenli yaptırırsan ve özenerek kullanırsan çok sorun çıkarmaz...ama en büyük sorunu hava filtresi hemen su alıyyor..bi çözüm bulman gerekiyor...birazda zırıltı var...ama benim 3400 km oldu zırıltı çok az...

Motosikleti
    19A
    alix kardeş ben servise sordum hava filitresinin su alması mümkün değil dedi. sebebide ön tekerin arkasındaki ızgaraların altı boş su burda zaten durmaz diyorlar. ben arka tekerin oraya taktırdım hava filitresini.zırıltı benim motorda da var rüzgarlık camına bastırdığım zaman kesiyo ama orayada sürekli basılı tutamam ki . yani kısaca özetlersem zırıltı yapmasının haricinde hiçbir sorunu yok şu an 2200 km de bakımları düzenli olarak yetkili serviste yapılıyor.(yakıtı için hava filitresini değiştirip deneyeceğim)

Motosikleti
    Alıntı kutlay006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alix kardeş ben servise sordum hava filitresinin su alması mümkün değil dedi. sebebide ön tekerin arkasındaki ızgaraların altı boş su burda zaten durmaz diyorlar. ben arka tekerin oraya taktırdım hava filitresini.zırıltı benim motorda da var rüzgarlık camına bastırdığım zaman kesiyo ama orayada sürekli basılı tutamam ki . yani kısaca özetlersem zırıltı yapmasının haricinde hiçbir sorunu yok şu an 2200 km de bakımları düzenli olarak yetkili serviste yapılıyor.(yakıtı için hava filitresini değiştirip deneyeceğim)
    hava filtresini oraya almak benimde aklımda...ne kadara mal oldu sana...çünki yağmurda su alıyor şimdiki yerinde...vı zırıltı olayıda titreşim çok motorda heryeri sallanıyor..sırf oyüzden aynalrı değiştirdim....

peki hava filtresine su kaçırmamak için ne yapılması gerekiyo

yha arkadaşlar bana önereceğiniz bie yer varmı motor satın almak için

yha foruma bi as150 resim galerisi açsanız olurmu bu motordan olan arkadaşlar resimlerini yayınlasalar ii olur aslında

Motosikleti
    19A
    peki hava filtresine su kaçırmamak için ne yapılması gerekiyo

yha arkadaşlar bana önereceğiniz bie yer varmı motor satın almak için

yha foruma bi as150 resim galerisi açsanız olurmu bu motordan olan arkadaşlar resimlerini yayınlasalar ii olur aslında
    hava filtresine su kaçırmamak için arka tekerin oraya aldırabilirsin bu şekilde su kaçma ihtimali sıfır.

Şayet ANKARA da isen sana yardımcı olmaya çalışırım

hayır ben istanbuldayım ama pederde şimdilik motor almaya izin vermiyo ama ben yinede almayı kafaya koydum

Motosikleti
    arkadaşım foto istemişsin şimdilik bitane koyuyorum...kota doldu upload edemiyorum....

hava filteresi ni arka tekerin oraya almak kaça mal oldu arkadışım onuda bizahmet söylesen..

güzel motor

peki arkadaşlar kanuni racer 200 marka motorsiklet nasıl 2, el fiyatlarıda uygun bu motoru önerirmisiniz? sizce asya as150 t19a mı iidiryoksa kanuni racer200mü?

Motosikleti
    19A
    Arkadaşlar korna çalmıyor elimde yedek korna var bunun içinde servise götürmek istemiyorum adamlar cellat gibi bi götürdüğümde rüzgarlık camının tırnağını kırmışlar değişik bi madde sürerek yapıştırmaya çalışmışlar ama olmamış acayip derecede zırıltı var sinir etti beni.ön granajı kendim sökmek istiyorum ama nasıl söküldüğünü bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı.bilmeden yapmaya çalışmak istemedim neticede çin malı elimizde kalmasın granaj

mrhb

selam arkadaşlar bende forumu 4-5 gündür sıkı bir şekilde takip ediyordum ARKADAŞLAR bir çok kıyaslama yapılmış ama ben birkez daha soracam yarın kısmetse bir motor alacagım ama hangsi ni almayım bir türlü karar veremedim ASYA MI YOKSA MONDİALMİ??? Şimdi okudugum diğer yorumlarda ki cevapları hatırlayacak olursak fark yok denecek ama illaki bir farkları vardır bana bunları avantaj dezavantaj ları yazarsanız inanın ÇOOKK makbule geçecektir.... ben şimdiden zaman ayırıp okuyan ve cevaplayan arkadaşlara çoook teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyor olacagım.....

açık konuşuyorum beyler bir as 150 t 19 a alsam sizce memnun kalırmıyım.

Motosikleti
    Bmw F650
    bakimi yaptiktan sonra memnun kalirsin

(bakarsan bag bakmazsan dag olur)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler