Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesutusem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150T 19A
    Merhaba Nitrious, haklısın bende büyütme kararını aldım bir süre önce, ilan verdim net.e ama henüz bir sonuç yok, bir an önce verip daha doyurucu birşey almak istiyorum.
    World of MesuTuseM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu topik de hala hayat varmıydıki :DD
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    oo mesutusem nerelerdesin yahu... senin ilanı gördüm nette. bizde büyütmek istiyoruz ama malesef maddi sıkıntılar boğdu bizi.. o yüzden elimizdekine bakmaya çalışıyoruz.. zaten ben fazla kullanmıyorum artık. abim işe gidip geliyor ama işe yarıyor.kymko xsiting 250 modeline takıldık bu ara 2. el uygunda fiyatı ama mani yok naparsın..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    benimkinide satsaniza

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Tamam satalımmm Satmak kolay ben sımdıye kadar 4 kısı ıle konustum...En son gecen hafta mesaj geldı nerde gorebılırım pesın kaca olur dıye ben satmaktan sımdılık vazgectım...O kadar koruma aldık bıraz kullanalım
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

mesutusem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150T 19A

:)

Merhaba abal, seni de gördüğüme sevindim. Gerçekten de motor öyle bir tutku ki; sürekli bir adım ötesini istiyor insan. Ben T19A'yıaldığımda, "tamam işte daha ne isteyeyimki basıyor 120, yolda bırakmıyor, gideceğim yere götürüyor" ama gel gör ki, şimdilerde ah bir 200gy olsa diyorum (aslında idolüm bmv f650 ama) binsem şöle uzun turlara çıksam. Olur olur, insan isteyince olur.
    World of MesuTuseM

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı mesutusem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abal, seni de gördüğüme sevindim. Gerçekten de motor öyle bir tutku ki; sürekli bir adım ötesini istiyor insan. Ben T19A'yıaldığımda, "tamam işte daha ne isteyeyimki basıyor 120, yolda bırakmıyor, gideceğim yere götürüyor" ama gel gör ki, şimdilerde ah bir 200gy olsa diyorum (aslında idolüm bmv f650 ama) binsem şöle uzun turlara çıksam. Olur olur, insan isteyince olur.
    inşallah hayırlısı olur senin içinde bizim içinde.. ama motor piyasası türkiyede acayip bi durumda araba piyasası sanki. insan bi kıyaslama yapınca araba alası geliyor bazen.
    KIRMIZI BOĞA..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Abal nerelerdesinn yaa Gorunmuyorsun bayadır...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Kanuni Strom 150
    sizce bu motorun siyahı mı yoksa grisin mi tercih etmeliyim..

kararsız kaldım

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abal nerelerdesinn yaa Gorunmuyorsun bayadır...
    Ahmetimin durumu vahim ...

Kurtaracak adam aranıyor

Yakında senin yanına gelecez bilgin ha burdan da yazayım ...
    Mangala geliyonmu :D
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Beyler bana bi akıl verin ya..
    Ben bu motorun görünümünü çok sevdim. ya da storm alacağım.
    Ama malum şu Asya'nın batma hikayesi var.
    soru çok basit ve net.. Asya battı mı tartışmalarına girmeyelim.
    Yedek parça sıkıntısı yaşıyor musunuz?

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Beyler selam Yahu siteye girmeyeli bi sene filan oldumu acaba Eski dostları tekrar burada görmek çok güzel. Buarada haftasonu Burhan Felekteki organizasyona katılan olacakmı,ben hatunu alıp gidicem heralde.
    Bizim emektar Asya uzun zaman çalışmamasına rağmen dün tek hamlede çalışınca beni acaip keyiflendirdi..Bi iki ay önce kredi çekip araba aliyim istiyodum ama kızıltoprakdaki motorculara gidip biraz vakit gecirince yine depreşti sevdamız.Bide güneş böyle cıvıl cıvıl olunca,arabadan daha ucuza bi F650 filan mı yapsak acaba diye gaza geldim yine

Niyetlendiğim F650 satılmış. Kızıltoprak da bitane DL 650 buldum( ki nası bi yavrudur bu aklım yerinden oynuyor) Bugün tekrar konuşmaya gidicem onunla,heran bi süpriz yapabilirim millet,gözüm döndü

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Arkadaşlar bahsettiğim süprizi yapmam için her bi kuruşa ihtiyacım olacak,dolayısı ile bizim asyayı da satıyorum,haberiniz olsun.Forumları filan okuyan,bu motoru düşünen arkadaşlar varsa aklında olsun. MSN: bestapo@hotmail.com 1300istiyorum,5000km de filan alet. Sahibinden'e filan ilan vermiyorum,elden soran bi iki tanıdık vardı,bakalım biyerlerde vardır kısmetlisi. Ha bu arada alacagım makinayı kaçırırsam filan da satmam tabi,bu havalarda elimizdeki yavrudanda olmayalım

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    vay sevgili motodaşlarım biz buralardayız ya bu aralar bi iş yoğunluğu koşturmaca falan akşamda nete giremiyorum malum yorgunluk falan. oturduğum yerde yığılıp kalıyorum. uzun zamandır motora binmiyordum bi kaç haftadır. geçen sana anlattığım motorun sorununu hallettik. şuan motor sıfırdan farksız.değişenleri sayayım. burdan tavsiyem motorunuzu hor kullanmayın. gaz gidonunu sürekli son haddine dayayarak gitmeyin. ama sürekli olarak yani illede yarım gazla gidecek haliniz yok. biz boluya gittiğimizde heralde pistonu şişirmişiz habeerimiz yok. yada daha sonradan burdada olmuş olabilir.gelelim sadede
    motorda piston ve yatağı gerekli ıvır zıvır takımları, karank mili, varyatör, tahrik silindir seti, kayış değişti.sabahları çalıştırmada zorlanıyorduk. aküyüde değiştirttim. oda halloldu. motor nasıl mı oldu?.............
    canavar canavar.. Allah nazardan saklasın. epey masraf ettik ama napalım belki bizim kullanıcı hatamız belki bi aksilik işte bilmiyorum ama sonuçta işimize yarıyor bakmamız lazım. düzgün bi 250 cc lik scooter almayada paramız yok. durum sıkışık. bizde elimizdekine bakmaya karar verdik. şuan sıfır gibi oldu motor. 450 ytl harcadık.araba bakımına göre kıyasladığımızda epey ucuza mal olmuş oldu üstelik herşeyin değişmesine rağmen. işte bu motorlarında bu avantajı var kardeşim. herkes bağıradursun çin malı almayın diye. niye almıyayım kardeşim. kafana takılan bi parçamı var. değiştir gitsin. honda cbf'in bi piston yatağı parasına komple motoru değişirsin garanti..

alkadras; asya yedek sorunu yaşamadık hiç. batma olayıda senden duyuyorum. hem batsa nolacak. hepsinin yedek parçası uyuyor birbirine. sana hangisi uygun geliyosa hangisi ucuzsa onu al. veya hangisinin servisini yedeğini uygun görüyorsan onual kısacası kafana yatanı al bence.
    KIRMIZI BOĞA..

Slm Motorcular

SLM ALEYKUM ARKADAŞLAR YAA BİŞEY SORACAM BEN DAHA YENİ KATILDIM BU SİTEYE BEN Bİ KAZA GEÇİRDİM VE BENİM ÖN GRANAJ KIRILDI VE BULAMIYORUM İSTANBUL KISIMINDA PARÇA SATIŞ YERİ YOKMU Bİ BİLGİLENDİRİN ARKADAŞLAR.

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    bence ise yaramaz bi motor bende var 5000 kmdeyim 3 defa yolda kaldim 5 defa kayis degistirdim yagmurlu havaya gelemiyo yari yolda birakiyo yani basima cok bela acti aylik en az 70 milyon garanti tamirci masrafi var ve yakitida cok fazla su gibi iciyo

Yaw Warya Kafayı Sıyıracam Yaa Bu Asya Motorun Parçası Satılmıyomu Serwis Noktası Yokmu Istanbulda Yaaw

Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Kardeş yetkili servislerine filan sordunmu. Anadolu yakasında Hasanpaşa/Kadıkoy de vardı servisi (o kadar uzun zaman olduki servise gitmeyeli,hala yetkililermi bilemiyorum ) Hasanpaşada eski sinemanın orada diye sorsan gösterirler. Bide pendikte vardı sahile yakın. Yada müşteri hizmetlerini ara,Damla motoru ara,bi sor bakalım

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı 34AZC11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ALEYKUM ARKADAŞLAR YAA BİŞEY SORACAM BEN DAHA YENİ KATILDIM BU SİTEYE BEN Bİ KAZA GEÇİRDİM VE BENİM ÖN GRANAJ KIRILDI VE BULAMIYORUM İSTANBUL KISIMINDA PARÇA SATIŞ YERİ YOKMU Bİ BİLGİLENDİRİN ARKADAŞLAR.
    Alıntı 34AZC11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw Warya Kafayı Sıyıracam Yaa Bu Asya Motorun Parçası Satılmıyomu Serwis Noktası Yokmu Istanbulda Yaaw
    yedek parça servsilerde vardır. nerede olduğuna bağlı. istanbulun neresindesin.
    www.asyamotor.com.tr adresinden yetkili servislerin telefonunu adresini alabilirsin. her serviste vardır yedeği

Alıntı parpiLiNe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ise yaramaz bi motor bende var 5000 kmdeyim 3 defa yolda kaldim 5 defa kayis degistirdim yagmurlu havaya gelemiyo yari yolda birakiyo yani basima cok bela acti aylik en az 70 milyon garanti tamirci masrafi var ve yakitida cok fazla su gibi iciyo
    hadi yaw.... şaka yapıyorsun
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    ASYA 19 A
    slm arkadaşlar ben asya motor alalı 1 yıldan az oldu.malesef pendık damladan aldım.motorun ufak tefek değişmesı gereken parcası var.pedıkdekı hayvanlar kadıkoyde almışlar.motor aldıgıma benı pişman ettıler slm verıyorum direk para gozlerı paradan başka bır sey gormuyolar sadece para. onlara para kaptırmak ıstemem 19 a parcası bulabılecegım bır yer varmı?(inana buna kıme damla desem asya motor kullanıcısı olan adamlar seytan gomuş gıbıler.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler