Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı no1sy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok ayrıntılı açıklayıcı bi konu yapmışsınız tesadüfen ilanını gördüm biraz araştırayım dedim kafamda 19a almaya karşı şüphelerim wardı artık hiç yok aradıım her sorunun aklıma takılan herşeyin cevabını aldım tekrar tekrar teşekkürler ikinci el alıcam kısmet olursa biri satıo bakalım hayırlısı. herkese kazasız güvenli sürüşler dilerim.
    Şimdiden hayırlı olsun kards kazasız beleasız surusler dılerım pısman olmazsın her Çin de oldugu gıbı bu makınada da ufak tefek sorunlar cıkar ama canın hıc sıkılmasın hemen cozulur mesela baqq ben 5400 km oldum kazalarım dısında bı ılk 1000 de sorunlar oldu onlar ıcın gıttım servıse ) ama bu kılometre oldu sadece yag degısmeden degısmeye ugradım.

Bı sorum oalcak sana motor kazasız mı ? kac km ? kac aylık ? ne kadar ıstıyor ?
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Olacak İşallah :)

ikinci el

arkadaşlar sormayı unuttum sizce ikinci el alırken nelere dikkat etmeliyim ???

ya motor nette kazası war muhtemelen çizikleri fln varmış 4000km de motor laptopla takas etmeyi istiyoruz ikimizde bakalım hayırlısı işallah

bide bu motor sanki bi markanın bi modeline benzio ama çıkaramadım ben. aklına gelen warsa yada bilen yazabilirmi lütfen???
    Kazasız Belasız İşallah.

Motosikleti
    Octavia
    arkadaşlar sormayı unuttum sizce ikimci el alırken nelere dikkat etmeliyim alırken???
    Bence bakacağin ve soracağin ilk şey ;
    1. orjinallik olması lazım motorun hic kaza yapıp yapmadıgını sor olduğu yerde yere yatıp yatmadığını bile sor.

2. si motorun bakımlarını sor kac km oldugunu bilmiyorum ama 300km 1000km 3000km 6000km ..... bakımlarının yapılıp yapılmadıgını sor.Eğer yapılmadıysa motor ne durumda kontrol ettır bıde eger yapılmadıysa bu sana extra bı kulfet getırcektır.

3. Eğer mmotor tamir olduysa ne gıbı parcaların degıstıgını sor cok onemlı belkı sana ılerde motor sorun acabılır bence Servıse motoru gostermeden yada ıyı bı motosıklet ustasına satın alma.

4. motorun ruhsatını kontrol et bak bakalım uzerınde bı rehın falan varmı borcu bıtmısmı bı tedbır var mı ?Belgeler tammı sonra basın agrımasın Eger rehın varsa satıs olmaz zaten dıkkat et buna.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Octavia
    Arkadaslar nereye kayboldunuz yaa hıc gırmıyor musunuz nete ??? Valla yanlız kaldım burda 19A cılar nerdesınız yahuuu

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar nereye kayboldunuz yaa hıc gırmıyor musunuz nete ??? Valla yanlız kaldım burda 19A cılar nerdesınız yahuuu
    buralardayız,ara sıra uğruyoruz....sen bizim forumun nöbetçisi oldun artık

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Bizim motor CBR 600F in önden benzeri diyebiliriz..
    Alırken nelere dikkat etmelisin,valla zor soru,ben alıcak olsam dışarıdan bakınca öyle pek anlamam heralde,kazıklanmaktansa asya servisine(yada tanıdık bi ustaya) gösterir öyle alırdım.
    Buarada A-2 almadan 3000 küsur km kullandım motoru.Bende polislere çok dikkat ediyordum.Nerelerde çevirme var filan diye.Sonra ehliyeti aldık,bu seferde polis görmez oldum.Aman aman adamlar ceza yazmak istedikten sonra ehliyet bahane..

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motor CBR 600F in önden benzeri diyebiliriz..
    Alırken nelere dikkat etmelisin,valla zor soru,ben alıcak olsam dışarıdan bakınca öyle pek anlamam heralde,kazıklanmaktansa asya servisine(yada tanıdık bi ustaya) gösterir öyle alırdım.
    Buarada A-2 almadan 3000 küsur km kullandım motoru.Bende polislere çok dikkat ediyordum.Nerelerde çevirme var filan diye.Sonra ehliyeti aldık,bu seferde polis görmez oldum.Aman aman adamlar ceza yazmak istedikten sonra ehliyet bahane..

Dostum ona bakarsan ben 5200 km kadar ehliyetsız kullandım ve carsı polıs kaynıyo ama sana soyle bısı dıyım Düzce de o kadar cok motor varkı basa cıkamadılar Düzce emniyet müdürü de benim için kask takın kasksız gezmeyin ehliyet nasıl olsa alınır benim için önemli olan o dedi ve kask takan hiç bi motor hiç bi çevirmede hiç bi yerde durdurulmuyo tabi adam gibi gidersen... Ama sende benim gibi bi kazada haklı oldugun halde bi hak talep edemeyip ( ehliyetsiz motor kullandırana artı kullanana toplam 800 e yakın ceza kesılıyo bılıyosundur herhalde ) mecburen alttan alıp polısı cagırttırmayıp bıde kendı motorunu yaptırtıp ustune haksız oldugu halde bıde adamın zararını odedıgınde ehlıyetın ne kadar gereklı oldugunu anlarsın umarım bunu Allah yazıysa bozsun tekrar tekrar Allah korusun kaza yapmadan anlarsın(sınız).... Bugun servise gıttım sabah bıraz zor calıstı motor Aku bosalır gıbı oldu ayakjla calsıtırdım bıde farlarım bıraz ayarsızdı ve hava fıltresını sokturup temızlettım bıde onden zırıltı gelıody sokup guselce sılıkonlattım ıyı oldu dıreksıyondan zırıltı ıcın neyse goturdum soktuk kutup basları oksıt yapmıs hemen actık sarja koyacaktık sonra ordan kullanılmayan dolu yenı sayılan bı Aku cıkardı ustam onu taktı saglam bı Aku eskısınıde aldı al bu daha ıyı o Oksıtlenme yapmıs dedı ve bı ucret almadan gule gule dedı :D

Motosikleti
    Olacak İşallah :)
    malesef anlaşamadık ve alamadım motoru... arkadaşlar isteyen olursa pc war elimde motorla takaas düşünüyorum üste para verebilirim, pc 750-800 ytl bişi edio sıfır kutuları duruo ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
    Kazasız Belasız İşallah.

Motosikleti
    Octavia
    malesef anlaşamadık ve alamadım motoru... arkadaşlar isteyen olursa pc war elimde motorla takaas düşünüyorum üste para verebilirim, pc 750-800 ytl bişi edio sıfır kutuları duruo ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
    Kardes hıc uzulme vardır her seyde bı hayır belkı alsan Allah korusun bı kaza bela gelecektı bısı olacaktı Vardır bı hayır Allah sana en hayırlı oldugu zaman nasıp etsın

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    hocam sen pc yi elden satsan daha iyi olur,parayı çıktınmı bütün seçenekleri değerlendirebilirsin...

asya motorun kadıköydeki servisinde var bir tane satılık 1200 istiyorlar 1000 küsür km de,biraz kötü kullanılmış çok temiz değil....gerçi o adamlardan bişey alınmaz ama,fiyat konusundada fikir olur diye söyledim...sahibindende var 8-10 tane satılık,biride benim zaten ... ben öylesine verdim ilanı satmayı pek düşünmüyorum...1250-1700 arası istiyorlar

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    AE86LEVIN
    verseler parayı satıcanmı? Ben hiç düşünmüyorum abi.Satsam 1milyarın neye faydası olcak.Dursun evde.Babama söyledim zaten geçen akşam,baba dedim,ben yaza suzuki filan alıcam,bu motor senin dedim.Güldü bıyık altından

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AE86LEVIN
    verseler parayı satıcanmı? Ben hiç düşünmüyorum abi.Satsam 1milyarın neye faydası olcak.Dursun evde.Babama söyledim zaten geçen akşam,baba dedim,ben yaza suzuki filan alıcam,bu motor senin dedim.Güldü bıyık altından
    açıkçası satmayı düşünmüyorum ben...sahibindendeki ilanı öylesine vermiştim uzun zaman önce,1500 ytl veren olursa satarım

...sonra motorla uğraşmak zevkli,söküyorum takıyorum temizliyorum vakit geçiriyorum...T19A beykoz team olarak 3 motor geziyoruz zevkli oluyor

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı AE86LEVIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkçası satmayı düşünmüyorum ben...sahibindendeki ilanı öylesine vermiştim uzun zaman önce,1500 ytl veren olursa satarım

...sonra motorla uğraşmak zevkli,söküyorum takıyorum temizliyorum vakit geçiriyorum...T19A beykoz team olarak 3 motor geziyoruz zevkli oluyor
    Arkadaslar Suan için biziöm motorların plaka hariç resmi fiyatını acıklıyorum
    ASYAMOTOR AS 150T-19A 2.390 YTL
    1) Fiyatlarımıza Ö.T.V. (%22) ve K.D.V. (%18) dahildir.
    2) Fiyatlarımız perakende peşin fiyat olup yasal değişiklikler aynen yansıtılacaktır.
    3) ASYA DIŞ TİCARET herhangi bir uyarı ve duyuruya gerek duymaksızın her türlü fiyat değişiklik hakkına sahiptir.

Yanı plaka dahıl 2600 cıvarı :D super superrr

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    plaka dahil 2600 ise,ben ilandaki fiyatı yükselteyim çıkar birisi verir ilandaki fiyatı,satmak zorunda kalırız sonra

iyi olmuş bu artış bizim için motor alacaklar için ise kötü tabi......

Motosikleti
    Octavia
    plaka dahil 2600 ise,ben ilandaki fiyatı yükselteyim çıkar birisi verir ilandaki fiyatı,satmak zorunda kalırız sonra

iyi olmuş bu artış bizim için motor alacaklar için ise kötü tabi......
    Valla ne yalam solıyım bızım ıcın ıyı dogru dıyosun ama bunlar kafayı yemıs hanı bızım motorun bı buyugu varya hanı gemı gıbı 150 lık onun plakalı nerdeyse 3200 e gelıo delırmıs bunlar bu paraya Cın satabıleceklerını mı sanıyolar Honda CBF150 3180 tytl plaka ıle 3400 bence Honda alırım daha ıyı

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ne yalam solıyım bızım ıcın ıyı dogru dıyosun ama bunlar kafayı yemıs hanı bızım motorun bı buyugu varya hanı gemı gıbı 150 lık onun plakalı nerdeyse 3200 e gelıo delırmıs bunlar bu paraya Cın satabıleceklerını mı sanıyolar Honda CBF150 3180 tytl plaka ıle 3400 bence Honda alırım daha ıyı
    aynen katılıyorum...uçmuş bunlar...

Motosikleti
    Octavia
    aynen katılıyorum...uçmuş bunlar...
    Hemde ne uçmus ben size soyle bısı dıyım hanı su commuter tıpı motorlar varya yarı ototmatık vıteslı 110cc veya 125cc oluyoo ondan aldı arkadassatmak için aldım dedı hıc bınmıo daha naylonu duruyoo dedım kı olm çin satmak için alınır mı falan fılan kaca aldın derken baktım hım küm ediyo solemek istemedi basta ama Asya veya mondı falan degıl degısık bı Çin peşin para geliş fiyatından 870 ytl aldım dedı zaten ben bu bızım motorlarda dahıl turkıye ye gırıslerı vergıler harıc 350 dolar flan oldugunu duymustum neyse hemen dossyada faturamı cıkardım bı baktım kı dogru bızım motor 1850 ıken plaka harıc vergıler harıc bayinin KARINI ALARAK ( ki en 350 400 ytl karla satıolar) 1100 ytl oldugunu gordum dusunun yaa bızım motor bıle en fazla 800 - 900 ytl ye gırıyo Asya ya.

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş.ben.satıyorummotorumu.askere.gidicem.martta .ondan..

Ama.maalesef.peşın.para.istiyorum.cunku.hala.taksi tlerini.odüyorum.

k.kartına.yatırıp.parayı.borc.kapatıcam.

Motorum.900kmde.ve.cizik.dahi.yok.motorumu.daha.yı kamadım.bile.su.degmedi.anlayacagın.motora

eger.istersen.1800ytl.ye.satıyorum.tabi.heme.üzeri ne.almak.koşuluyla..
    Hiçbirşey imkansız değildir...

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    arakaşlar

benim motor elektrik marşıyla çalışmıyor artık. Ne kadar denesemde marş motoru dönüyor ama motoru çalıştırmıyor, 7-8 denemeden sonra akü zayıflıyor

ayak marşıyla çalıştırıyorum ama oda en 6-8 denemeden sonra, yoruluyorum

motor ısındıktan sonra elektrik marşıylada ayak marşıylada tek seferde çalışıyor.

ben Adanada olduğum için sıcaklığında sizin oralar kadar düşük olduğunu sanmıyorum. Burada sıcaklık gündüzleri 10 derece civarı

sizdeki durum nasıl acaba

yani motorlarınız elektrik marşıyla hemen çalışıyor mu ?

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    Alıntı titanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arakaşlar

benim motor elektrik marşıyla çalışmıyor artık. Ne kadar denesemde marş motoru dönüyor ama motoru çalıştırmıyor, 7-8 denemeden sonra akü zayıflıyor

ayak marşıyla çalıştırıyorum ama oda en 6-8 denemeden sonra, yoruluyorum

motor ısındıktan sonra elektrik marşıylada ayak marşıylada tek seferde çalışıyor.

ben Adanada olduğum için sıcaklığında sizin oralar kadar düşük olduğunu sanmıyorum. Burada sıcaklık gündüzleri 10 derece civarı

sizdeki durum nasıl acaba

yani motorlarınız elektrik marşıyla hemen çalışıyor mu ?
    aynı sorunu bende yaşadım,üstelik benim ayak marşımda bozuktu...ben servise getirmedim eve yakın bir motorcuya getirdim,ertesi gün aldım, marş dişlisi kırıldı onu değiştirdik dediler,ayak marşı sıyırmıştı onu yaptılar,buji felan değişti...70 ytl para verdim bu işlemlere....bence yetkili servise git ve garantiden yapmalarını sağla....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler