Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Motor AS 150T 19A
    Alıntı asya150t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum ii akşamlar arkadaşlar bende bir asya as 150 t 19A alcam da önerirmisiniz 150 zc ile ikisi arasında bi çelişkide kaldım :S
    merhaba ben onerırırm kardess ama eger km az ısee yanıı on bının altındaysa al tabıkı ayrıcada bı bak yag akıtıyomu yada motor yag yakıyormu yanı mototr dısı fazla onemlı degıl bende kullanıyorumonerırırm tıpı cok guzel herkess o fıyata aldıgıma ınanmıyor genellıkle kızlar herhangı bı sorun olursa bana sorabılırsın saygılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:26 ----------

merhaba arkadaslar bende asya motor as 150 t 19 a kullanıcısıyım benım motorda sorun varr gaza basıp bıraktıgım zaman egzos dan cat dıye ses cıkıyorrr bu neden oluyor bı fıkrınız varmı yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar ..sımdıden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı hakan1234 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben onerırırm kardess ama eger km az ısee yanıı on bının altındaysa al tabıkı ayrıcada bı bak yag akıtıyomu yada motor yag yakıyormu yanı mototr dısı fazla onemlı degıl bende kullanıyorumonerırırm tıpı cok guzel herkess o fıyata aldıgıma ınanmıyor genellıkle kızlar herhangı bı sorun olursa bana sorabılırsın saygılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:26 ----------

merhaba arkadaslar bende asya motor as 150 t 19 a kullanıcısıyım benım motorda sorun varr gaza basıp bıraktıgım zaman egzos dan cat dıye ses cıkıyorrr bu neden oluyor bı fıkrınız varmı yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar ..sımdıden tesekkurler
    Egzozda patlama mı oluyor,gaz bırakınca?

Motosikleti
    Asya Motor AS 150T 19A
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozda patlama mı oluyor,gaz bırakınca?
    evet gaz bırakınca patlama oluyor ve bunun cok benzın yaktıracagınıda dusunuyorum :S

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı hakan1234 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gaz bırakınca patlama oluyor ve bunun cok benzın yaktıracagınıda dusunuyorum :S
    Egzozun sesinde değişim yoksa,traktör gibi ses çıkarmıyorsa pek sıkıntı yapacak bir durum değil.
    Sorun devam ederse ileriki evrelerde manifoltla alakalı problemler çıkar. Bunun da tamir maliyeti gayet ucuz sayılır.
    Servisteki usta bana sıcak havalarda benzinin içine karıştırılan su vb katkı maddelerinin buharlaşarak patlamaya yol açtığını söylemişti.
    Ne kadar doğru bende bilmiyorum

Merhaba arkadaslar bir kaç gündür motorumun direksiyonu sola dönüşlerde zorluyor. Bazende direksiyon kilitlenmiyor. Sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Motorun parçalarını bulmakta zorlanıyorum bildiğiniz yerler var mı? (İstanbul Beylikdüzü'nde oturuyorum)

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    arkadaslar yağ yakma durumu nedır bu modelın kronıkmıdır?

Motosikleti
    pulsar200ns
    Selamlar
    T19A ön far camına ihtiyacım var bulmam mümkünmüdür? Bikaç yere sordum komple far var tek cam bulamazsın dediler. Komple farın fiyatı da 100 liradan başlıyor. Fazla geldi açıkçası farda sorun yok çalışıyor sadece cam bulabilirmiyiz?

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Alıntı syhvebyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    T19A ön far camına ihtiyacım var bulmam mümkünmüdür? Bikaç yere sordum komple far var tek cam bulamazsın dediler. Komple farın fiyatı da 100 liradan başlıyor. Fazla geldi açıkçası farda sorun yok çalışıyor sadece cam bulabilirmiyiz?
    aynı dertten muzdaribim: ön far, camıyla tek parça olduğundan komple değiştirmek gerekiyor. Ya da cama bir şeyler uydurmak lazım.

Motosikleti
    KapÇık
    arkadaslar bu gun asya150 t19 a aldım.. 1850km de daha. fakat 80km ye erısınce sinme var. sanırım buji kablom sıkıntılı.. bu konu basına gelen varmı ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu gun asya150 t19 a aldım.. 1850km de daha. fakat 80km ye erısınce sinme var. sanırım buji kablom sıkıntılı.. bu konu basına gelen varmı ?
    Sinme var derken ?

80'i mi geçmiyor,80'den sonra gaz mı yemiyor?

Motosikleti
    KapÇık
    evet hafif boguluyor ses.80den sonra gaz yemıyor 80 ı gecmıyor hatta 80 e bıle o boguk sesle erısıyor. ben bujı kablosundan suphelendım. ama aklıma havafıltresı de gelıyor basına gelen varmı daha once?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hava filtresi ve karbüratör kaynaklı olabilir.

Kayışta etkiler ama 1850 km çok erken,kayış için.

Motosikleti
    KapÇık
    hava biraz ısınsa inceliycem üstat. saol yorumun için

Motosikleti
    KapÇık
    trakya bölgesinde gezilere katılabilicek arkadasla tanısmak ısterım.. mehmet aydın yaş 24 mekan tekirdağ,çorlu

Motosikleti
    KapÇık
    ne kadar aktif bir forumumuz var

2011 model asya t19a motorlarda benim motor çok yakıyo diyen var mı ne kadar yakıyo buğün servise gittim almak için arkadaş bana 26-28 kuruş arası yakıyor bunlar dedi var mı bunun aslı özellikle 2011 modelleri için soruyorum

emin20 dostum bende 2011 modeli var açıkçası çok yaktığını söyleyemem ama gazı sürekli açıyorsan yakıt tüketimi gerçekten de yükseliyor

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    s.a. beyler herkse jazasız belasız sürüşler.. ben motorumu sattım topiğin eski takipçilerindenim. eski sayfalara bakarsanız bu model hakkındaki yazılarımı ve karşılaştığım sorunların çözümlerini bulabilirsiniz.. bi kaç yazı göz gezdirdim. tipik aynı problemler. tabi eski modeller baya eskidi artık problmlerde artmıştır. bu fiyata binilicek en iyi motorlardan birisi hala söylerim.. ama tabiki 4x4 lük bi motosiklet değil sonuçta.. benim çok işime yaradı... çok anılarım oldu.. ve şu aralar yine motor düşüncesi belirdi kafamda.. işe gidip gelme artık bi çile haline geldi.. 4 tekerim var. biraz maliyet gerekiyor tabiki bakalım hayırlısı..

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    2 teker sevdası hiç bitmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler