Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Selamlar..
    Bayadır..Giremiyorum siteye ve topaça..Gçrdüğüm gibi kimsede girmiyo
    Bizim motorların hava filtre fiyatını bilen varmı..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya 150t 19a
    sLm . . . arkadşLar bnm kırmızı tazye ne modifiye yapabiliriz . . .

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar..
    Bayadır..Giremiyorum siteye ve topaça..Gçrdüğüm gibi kimsede girmiyo
    Bizim motorların hava filtre fiyatını bilen varmı..
    5-10 tl arası bişeydi..ben de yeni filtre alıcam yine su doldu, motor gaz yemiyor hava filtersi 1-2 cm su dolmuş delik açtık alttan ama hala kurumadı filtre..artık yağmurda kullanmıyorum bende...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-10 tl arası bişeydi..ben de yeni filtre alıcam yine su doldu, motor gaz yemiyor hava filtersi 1-2 cm su dolmuş delik açtık alttan ama hala kurumadı filtre..artık yağmurda kullanmıyorum bende...
    ben 15 günde 1 filtreyi çıkarıp bi güzel kutuyu temizliyorum.Filtreyide saç kurutma makinasıyla güzelce kurutuyorum

Ama filtreyi arkaya aldırmam lazım böylede olmuyo..

Motosikleti
    evet bende arka tarafa aldıracam.ustanın biri olur diyor biri olmaz diyor..
    aynı motorun 2009 modelinde oluyorsa 2006 sına da uyar kasa aynı zaten...bende akşam söküp sobanın yanında kurutucam filtreyi...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    evet bende arka tarafa aldıracam.ustanın biri olur diyor biri olmaz diyor..
    aynı motorun 2009 modelinde oluyorsa 2006 sına da uyar kasa aynı zaten...bende akşam söküp sobanın yanında kurutucam filtreyi...
    Bal gibi olur dikkat ettiysen arkada vida yerleri bile mevcut sadece boğazdan bi hortumla yeni kutuyu oraya takıcaklar

Motosikleti
    evet emrah yeri hazır sadece hortum arkaya doğru uzayacak başka bi zorluğu yok...ben alıcam kendim takmaya çalışcam takamassam götürcem ustaya..adamlar en ufak bişeye para istiorlar...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    evet emrah yeri hazır sadece hortum arkaya doğru uzayacak başka bi zorluğu yok...ben alıcam kendim takmaya çalışcam takamassam götürcem ustaya..adamlar en ufak bişeye para istiorlar...
    Bende aynı şekilde düşünüyorum.Gitmiorum artık zaten ne olursa kendim yapmaya çalışıyorum

Yakında bende bi tamirane açicam

Motosikleti
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı şekilde düşünüyorum.Gitmiorum artık zaten ne olursa kendim yapmaya çalışıyorum

Yakında bende bi tamirane açicam
    aç valla bende getiririm motoru sana...katkımız olur değil mi..

2 ay önce sibop ayarı için bırakmıştım ön siperlik camının tırnaklarını kırmışlar bişey demedim...sonra baktım arka çamurluğuda çatlatmışlar..iyice sinir oldum...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    aç valla bende getiririm motoru sana...katkımız olur değil mi..

2 ay önce sibop ayarı için bırakmıştım ön siperlik camının tırnaklarını kırmışlar bişey demedim...sonra baktım arka çamurluğuda çatlatmışlar..iyice sinir oldum...
    Bizim burdada öyle vallahi..Servisindeki eleman arkadaşım ve eskiden bisiklet tamircisiydi
    Anasını ağlatti benim motorun

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    lanet olsun ya arka stopumun sağ tarafından yaklaşık 5 sntm çapında kırıldı kaç paradır arkadşlar bilgisi olan varmı komple stopu değişmeye kalksak
    ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol !

Motosikleti
    ASYA / 150T 19A

Bende geldim :)

Merhaba arkadaşlar bugün as 150 t-19a model motosikletimi almış bulunmaktayım uzun süren bir araştırma neticesinde en doğru kararı aldığımı düşünüyorum pazartesi ruhsat işlemleri bitecek teslim alacam olumlu ve olumsuz yorumlarımı sizinle paylaşacağım yanlız şunu belirtmek isterim arka frenin kampana olması çok çoook daha iyi bu üründe disk değil diye takılmayın arka disk fren olduğu zaman bu tür scooter motorlarda klitler ve motoru savurur büyük motorlarda bile herzaman kampanadır disk frene güvenmeyin derim onun haricinde motor zaten ortada tabiki italyan motorları ile kıyaslamayada kalkmayın sakın ama türkiye şartlarında alabileceğiniz parçası ucuz yakıtı ekonomik ve gösterişli aynı zamandada fiyatı ideal olsun diyorsanız doğru ürün derim...! bu arada ürünü sıkı bir pazarlık ile 1900 tl civarında aldım almak isteyenlere yardımcı olurum...!

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    Alıntı eberup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün as 150 t-19a model motosikletimi almış bulunmaktayım uzun süren bir araştırma neticesinde en doğru kararı aldığımı düşünüyorum pazartesi ruhsat işlemleri bitecek teslim alacam olumlu ve olumsuz yorumlarımı sizinle paylaşacağım yanlız şunu belirtmek isterim arka frenin kampana olması çok çoook daha iyi bu üründe disk değil diye takılmayın arka disk fren olduğu zaman bu tür scooter motorlarda klitler ve motoru savurur büyük motorlarda bile herzaman kampanadır disk frene güvenmeyin derim onun haricinde motor zaten ortada tabiki italyan motorları ile kıyaslamayada kalkmayın sakın ama türkiye şartlarında alabileceğiniz parçası ucuz yakıtı ekonomik ve gösterişli aynı zamandada fiyatı ideal olsun diyorsanız doğru ürün derim...! bu arada ürünü sıkı bir pazarlık ile 1900 tl civarında aldım almak isteyenlere yardımcı olurum...!
    hayırlı olsun doğru seçim ben 4 bin 200 km deyim ve daha tık demedi bi kere yolda kalmadım ufak eksesuarlar dan başka sorun çıkarmadı motorun yürür kısmı hiç üzmedi beni rodaj zamanında biraz fazla yakar ve 50 ile 60 km lerde gez 2 kişi gezmemeye dikat et ani kalkış yama motoru bayıra sürme yorma 1000 km ye kadar gözün gibi bak motorun ömrünün yani insanın bebeklik zamanı motorunda rodaj kısmı önemlidir ne verirsen onu alırsın güle güle kullan bebek gibi bak kazasız sürüşler
    ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol !

Motosikleti
    ASYA / 150T 19A
    sağol chopper_77 teşekkür ederim rodaj zamanını en kısa süre içinde bitirmek istiyorum 60 km bu zamandaki max hızım olacak ancak rodaj km sini bilmiyordum yarın servisten teslim alacam motorumu ozaman soracaktım yazmışsın sanırım 1000 km imiş rodaj zamanında yaksın önemli değil peki şuan ne kadar yakıyor motor km de? birde modifiye yaptırmak istiyorum ön farın üst kısmındaki rüzgarlığın altına bir xneon far koymayı düşünüyorum iç gözükmeyen kısma oldukça yakışacağını düşündüm birde ses sitemi kuracam bu konularda bildiğin bir yer varmı? birde uzun yola gittinmi hiç en fazla kaç km yapabiliriz sonuçta su soğutmalı değil hava soğutmalı gün içinde kaç km gider? bu konularda bilgi verirsen sevinirim yarın akşam inş resimlerimi ekleyeceğim bu arada geleneksel bir buluşma yapalım istanbuldakilerle TÜM AS 150T 19A KULLANICILARI İLE?

Motosikleti
    hayırlı olsun arkadaşım....rodajını iyi yaparsan fazla da motoru zorlamadan kullanırsan sorun çıkarmaz...xenon fara gelince, akü kaldırmıyor diye biliyorum ama sen bilirsin ses sistemi içinde pek uygun biyer yok sanırsam...birde senin motorda hava filtresi arkada mı? eğer değilse su birikintilerine ve yağmurda fazla gezme hava filtersi su alıyor...şuan benim hava filtersi su dolduğu için değiştiricem motor boğuluyor.malum kış ayındayız motoru en az 5 dakika ısıtmadan yürütme...tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    ASYA / 150T 19A
    sağol teşekkür ederim arkadaşım aküyü değiştirecem zaten mecbur ama modifiye çok fazla yapmam çünkü gerek yok zaten yeterince gösterişli bir kasası var ancak xneon far ve ses sitemi çok daha güzel hale getirir diye düşünüyorum hava filtresindeki o sorunu okudum hatta ilk sayfalarda 2006 yıllarında bile geçmiş tam detaylı inceleme imkanım olmadı ama önde ise eğer arkaya taktırırım bakalım heycan git gide artıyor yarın bu saatlerde motoruma kavuşmuş olacam inş

Motosikleti
    AS 150T 19A

bugün

Merhaba Arkadaşlar bugün asya motor 150t 19a aldım,hayırlısıyla bineriz inş.

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lanet olsun ya arka stopumun sağ tarafından yaklaşık 5 sntm çapında kırıldı kaç paradır arkadşlar bilgisi olan varmı komple stopu değişmeye kalksak
    kopmle satılıyor 25 lira plakalık - sinyallar falan birleşik ama sade satan yerlerde vardır tabi oda sade kapağı 5 veya 10 liraya alırsın çünkü bir arkadasa aldık
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    ASYA / 150T 19A
    Hayırlı olsun bolubeyli bende bugün akşam teslim aldım inş kazasız belasız kullanırız bu arada 5-6 km lik bir ısınma turları attım hemen izlenimlerimi paylaşmak istiyoruz sizlerle öncelikle motor beklediğimden çooook çoooook daha muhteşem çıktı ağarlığı oturaklığı muhteşem motoru süper ve konforu harika verdiğim paraya değecek bir motor aldığım için çok sevinçliyim 60km yi geçmedim ilk 1000 dede geçmeyi düşünmüyorum 15-20 arası deposu doluyor sanırım attığınız benzinin oktanına göre değişiyor yanlız aldığım servise güvenmiyor karşıda asya yakasında tanıdık bir servis var oraya gidecem biraz uzak ama idare edicez motor boşta giderken hafif bir cıslama sesi geliyor ve göstergede sağ altta kırmızı bir ışık yanıp sönüyor ara sıra o ne anlama geliyor bilmiyorum arka frende biraz zayıf gibi geldi bunları serviste dile getirecem ve hava filtresinide arkaya takdığımız zaman çok daha süper olacak ama motor gerçekten mükemmel 2tane daha arkadaşım aynısından alacak

Motosikleti
    AS 150T 19A
    Alıntı eberup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun bolubeyli bende bugün akşam teslim aldım inş kazasız belasız kullanırız bu arada 5-6 km lik bir ısınma turları attım hemen izlenimlerimi paylaşmak istiyoruz sizlerle öncelikle motor beklediğimden çooook çoooook daha muhteşem çıktı ağarlığı oturaklığı muhteşem motoru süper ve konforu harika verdiğim paraya değecek bir motor aldığım için çok sevinçliyim 60km yi geçmedim ilk 1000 dede geçmeyi düşünmüyorum 15-20 arası deposu doluyor sanırım attığınız benzinin oktanına göre değişiyor yanlız aldığım servise güvenmiyor karşıda asya yakasında tanıdık bir servis var oraya gidecem biraz uzak ama idare edicez motor boşta giderken hafif bir cıslama sesi geliyor ve göstergede sağ altta kırmızı bir ışık yanıp sönüyor ara sıra o ne anlama geliyor bilmiyorum arka frende biraz zayıf gibi geldi bunları serviste dile getirecem ve hava filtresinide arkaya takdığımız zaman çok daha süper olacak ama motor gerçekten mükemmel 2tane daha arkadaşım aynısından alacak
    Sağol kardeş sana da hayırlı olsun. Bahsettiğin kırmızı ışık telefon çalınca yanıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler