Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
87. sayfa BirinciBirinci ... 37778586878889 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

120 ye kadar hiç bir titreşim hissetmiyorum ben sonrasında başlıyor.

Zincir yağı ben motuş C4 kullanıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Herkesin titreme eşiği farklı. R25 ten geçtim 2018 modeli kullanıyorum son derece memnunum.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı umtbrdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim 1. ayını doldurdu. Yavaş yavaş alıştım alete. 1k Km yaptım sanırım 120km kadar uzun yol yapayım dedim de, oturuş stiline alışkın değilim o sebepten ötürümü bilmiyorum ama baya ağrıttı belimi. Zincir yağı olarak ne kullanıyorsunuz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Duke 390 dan geçen biri olarak, gidonda rahatsız edici bir titreşim olmuyor ama belirli devirlerde özellikle sağ ayak pegi baya hissettiriyor kendini
    sağ peg sıkıntılı olmasın?
    https://bit.ly/30jiOxE

sungurmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    Slm beyler.bende bugun bi 18 model siyah 650 f le motora geri dondum.cbr250 den ve uc yil aradan sonra bana oldukca guclu ve tatminkar geldi.motorum tamamen stok halde ve egzoz taktirmak istiyrm.izmirde hangi egzozu nereden alip nerede taktirabilirim.hepinize keyifli surusler 🖖😎

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı sungurmete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm beyler.bende bugun bi 18 model siyah 650 f le motora geri dondum.cbr250 den ve uc yil aradan sonra bana oldukca guclu ve tatminkar geldi.motorum tamamen stok halde ve egzoz taktirmak istiyrm.izmirde hangi egzozu nereden alip nerede taktirabilirim.hepinize keyifli surusler ����
    https://www.gprexhaustsystems.com/de...rticolo=214051

şu egzozu kullanıyorum, sesi gayet hoş.
    susturucuyu çıkarınca ortalığı inletiyor. özellikle uzun yolda susturucusu takılı gitmek gerek.

umtbrdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağ peg sıkıntılı olmasın?
    Bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, baya kontrol ettim ama alıştım şuan titreşime o kadar da rahatsız edici değil. Sanırım 1 yıl kadar motor kullanımına ara vermekten ilk başta rahatsız edici gelmişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Slm beyler.bende bugun bi 18 model siyah 650 f le motora geri dondum.cbr250 den ve uc yil aradan sonra bana oldukca guclu ve tatminkar geldi.motorum tamamen stok halde ve egzoz taktirmak istiyrm.izmirde hangi egzozu nereden alip nerede taktirabilirim.hepinize keyifli surusler ����
    Hayırlısı olsun, izmir de bi etkinlik mi yapsak

Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    Bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, baya kontrol ettim ama alıştım şuan titreşime o kadar da rahatsız edici değil. Sanırım 1 yıl kadar motor kullanımına ara vermekten ilk başta rahatsız edici gelmişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Hayırlısı olsun, izmir de bi etkinlik mi yapsak
    Havalar bozmadan olabilir.hem tanisir hem bilgi tecrube paylasimi yapariz.uc yildir motor kullanmiyrm banada titresimli geldi motor umarim senin gibi bende alisirim zamanla.ama torkuna gidisine bayildim.😎👍

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

Nasil yapildigini bilsem bi fotograf atardim ama 🤔

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Havalar bozulmadan mı ? İşe gelene kadar sırıl sıklam oldum bugün Her haftasonu maksat yol yapmak olsun diye, foça seferihisar falan yapıyorum. Öyle mini sürüşler de yapabiliriz aslında.

Senin yerine ben ekleyeyim fotoğraf

Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    Havalar bozulmadan mı ? İşe gelene kadar sırıl sıklam oldum bugün Her haftasonu maksat yol yapmak olsun diye, foça seferihisar falan yapıyorum. Öyle mini sürüşler de yapabiliriz aslında.

Senin yerine ben ekleyeyim fotoğraf

https://i.hizliresim.com/P7W4Dv.jpg

Cbr 250 ile doluya yakalanmisligim var Allah tan optimuma yakindimda kapaliya attim kendimi 😁 ama uc yil ara verdikten sonra artik guzel hava keyifli surus arar oldum.yaslaniyrm sanirim.irtibat kuralim bi mini surus yapalim dostum.ozel mesaj atarmisin ben bulamadim.ben bu egzoz isini nasil cozucem yav ates pahasi olmus fiyatlar 😕

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Benim motorun sesten baya memnunum benden önce yapmışlar, nasıl yapılmış bilmiyorum ama orjinal egzoz duruyor içini boşaltmışlar sanırım. çok detaya girip incelemedim.

Radyatör koruma almak istiyorum. Cbr650f in ki 650r a uyar mı

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Muğla da yaşıyorum. 2018 model 5000 km ye kadar nakit satmayı düşünen varsa özelden ulaşabilir. Kaza kusur olmasın lütfen

Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    Ben hala egzoz isini cozemedim.tiger tri 780 siparisi vermeyi dusunuyrm.izmirde tiger montajini dogru duzgun yapacak usta bilen varmi

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muğla da yaşıyorum. 2018 model 5000 km ye kadar nakit satmayı düşünen varsa özelden ulaşabilir. Kaza kusur olmasın lütfen
    2017 model 19 binde var düşünürseniz. Bakımları geçen hafta yapıldı.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    tiger yerine scprojet yada m4 deneyın derım

Motosikleti
    2011 cbr 250 r siyah
    Bi Slip on egzoza 8000 vermek istemiyrm

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bi Slip on egzoza 8000 vermek istemiyrm
    Slip on alacaksanız yabancı markalara servet ödemeyin avcrom ve ferik egzozla görüşün çok uygun fiyata güzel ses veren bir egzoz alabilirsiniz

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlısı ile aldığım motor. bayıldım ivmelenmesine hele 200 lük bi makineden sonra ilk defa 650 lik kullanınca kaskın içinde kahkahalar atar oldum. sanırım tek sorunum şu titreşim olayı olacak. aldığım kişi orjinal rizoma elcikler manetler falan takmış acaba ondan mı titreşimi ellerimde hissediyorum yoksa kronik dedikleri şu titreşim olayından mı bilmiyorum tecrübeli arakdaşlar yazarsa iyi olur konunu takipcisiyim
    berk_cglr bunu beğendi.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    2 tane cbr650f kullandım, 1. Sinde titreşim hiç yok denecek kadar azdı,2. Sinde birinciye göre daha fazlaydı,artık lastiktenmidir,herhangi bi ayardan veya lastik basıncımı bilmiyorum : sürekli değil ama bazen bazen mesela 2 ayda 1 bi titriyor ama neden bilmiyorum. Sonuç olarak : özellikle titreşim konusu açıldığı için bunu söylüyorum,yoksa bu bahsettiğim titreşimler benim için çok önemsiz ve beni rahatsız etmeyen titreşimlerdir.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    beyler lütfen titriyor diyip durmayın şu motora :D ducati monster 696 var buna binip ona geçince vay arkadaş ne kadar durgun sakin çalışıyor diyorsun cbr için biraz fazla abartılıyor sanırsam bu titreşim olayı

REKLAM ALANI
87. sayfa BirinciBirinci ... 37778586878889 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)