Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı gurkan_k2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun sol gidonun en altında bir kumanda var duran araçların yanından geçerken onu kullan bir zahmet geldiğini görsünler ve duysunlar
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Forza
    https://youtu.be/EaSfT6HV-Lk

kazadan sonra değer kaybı nasıl talep edilir
    hesbup bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    650f in ağır ve sıkışık trafikte sorun yarattığı konusuna katılmıyorum. Bu sizin tecrübeniz ile alakalı.

650f in ağırlık merkezi aşağıdadır. Motora alışırsanız 125 lik gibi kullanabilirsiniz. Bunu sizin tecrübe eksikliğinize bağlıyorum kusura bakmayın.

Benim ilk motorum ybr 125 di. Şu an an 650fi sıkışık trafikte ybr 125 imi nasıl kullanıyorsam o kadar rahat kullanıyorum. Ve sadece hafta sonları keyfe keder kullanmıyorum. Her gün işe gidip gelirken o sıkışık trafikte kullanıyorum.

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    arka sehpa için bobin almayı düşünüyorum. 1-2 yerde bişeyler gördüm ama direk 650f için demiyor. motorla gidip bakacağım. var mı bobin alan eden. arka sehpa kullanan var mı aranızda?

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Selamlar 1. Vites ilk kalkışta debriyajı yavaşça salarken 2-3k devirde gaz veriyorum çıtır çıtır ses geliyor.. Motor fan açtığı zaman yani baya ısınınca 30dk yol yaptıktan sonra kesiliyor yapmıyor.. İlk çalıştırmada 5dk bekliyorum ısınması için böyle bir şey yaşayan var mı acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka sehpa için bobin almayı düşünüyorum. 1-2 yerde bişeyler gördüm ama direk 650f için demiyor. motorla gidip bakacağım. var mı bobin alan eden. arka sehpa kullanan var mı aranızda?
    "

"atgatt" a özel mesaj atabilirsin o kullanıyor hatırladığım kadarıyla. Ya da görürse yazacaktır

Motosikleti
    CB 650 F
    Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben universal arka sehba kullanıyorum, sorunsuz. Arka maşayı tutan u profillerin içine de kauçuk yaptırdım, maşanın çizilme riski de kalmadı.

ebay veya aliexpress de bi dünya sehba mobini var,

örnek; http://www.ebay.com/itm/Swingarm-Spo...Xd6GOKXFRm9OCA

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiden alirken bilgi vermis olmalari gerekiyordu, 6 ayda bir bakima gidiliyor ki 4 yil bu sekilde garanti veriyor... Ben de Honda ya konu hakkindaki tepkimi satistan hemen sonra arayan honda cagri merkezi ne ' 6 ayda bir servise geldikten sonra motorun ekonomik omru olan 10 yil boyunca garanti vermeniz mantikli olandir' seklinde iletmistim

Servis bakim kayitlarinin tutuldugu kirmizi 'Standart ve Uzatilmis Garanti Kitapcigi' da sayfa 38 de servisin doldurdugu kutucuklarda her 6000 km yada 6 ay olarak belirtilmis, buna uyulmadigi takdirde 4 yil garanti gecersiz sayiliyormus.

Bence de cok kisa sure az km yapanlar icin ama 4 yil garanti de bu sekilde rahatlikla veriliyor iste ...
    Konu önemli..

Dün Ankara Honda Boraya, Kitapçıkta yazan 6 ay konusunu sordum.

Aldığım cevap aynen şu ; Motorunuz için sistemimizde görünen bakım aralıkları 6 bin km veya Yılda bir (hangisi önce dolarsa). Kitapçıkta farklı yazdığını söyleyince - Kitapçığın güncel olmayabileceğini, Hondanın resmi servis bilgi sisteminde garanti şartının 1 olarak göründüğünü söyledi. Normalde randevu alıp 6 aylık bakıma görürecektim ama servis elemanı ısrarla aynı şeyi tekrar edince vazgeçtim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Sabit Usta ile mi görüştün? Güvenirim önerilerine hiç şaşmadı şu ana kadar

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı btayyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben universal arka sehba kullanıyorum, sorunsuz. Arka maşayı tutan u profillerin içine de kauçuk yaptırdım, maşanın çizilme riski de kalmadı.

ebay veya aliexpress de bi dünya sehba mobini var,

örnek; http://www.ebay.com/itm/Swingarm-Spo...Xd6GOKXFRm9OCA

yani sen kendi sehpanı kullanırken bobin de kullanıyor musun yoksa bobinsiz mi kaldırıyorsun motoru? çok zor olmazsa bi foto koyabilir misin? ben sehpayı alalı oldu biraz. arka maşanın orda zinciri gerdiğin yer sanırım, sol sağdan tutturup direk kaldırıyorum ama hafif yamuk duruyor çok güvenmiyorum. bobin alırsam daha dengeli olacak gibi geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "

"atgatt" a özel mesaj atabilirsin o kullanıyor hatırladığım kadarıyla. Ya da görürse yazacaktır

ona da bi sorayım. teşekkür.

Motosikleti
    CB650F
    Arkadaşlar "abba Superbike Stand" diye bir sehpa var. Ben üniversal arka sehpa kullanıyorum ama çokta güven vermiyor.

hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Mars rolesinin degisimi icin honda cagri yapmis, giden ya da bilgisi olan var mi ?

Motosikleti
    CB650F
    Ben Honda-Bora dan Sabit Bey le görüştüm. Röleler kargolanmamış daha pazartesi 12.0000 bakımı var eğer kargo gelirse değiştirecekler. Herhangi bir sorun yok ama fabrika değişim yapmaya karar vermiş CB650 de bu arıza ile gelen olmamış ama bir iki farklı modelde olmuş o nedenle işi şansa bırakmadan değiştircekmiş firma.

themeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    bugun bana da msj geldi pzt 6000 bakiminda degistireceklermis...kisa ve basit bir islemmis..

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı themeric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun bana da msj geldi pzt 6000 bakiminda degistireceklermis...kisa ve basit bir islemmis..
    bana iki saat kadar sürüyor denildi. servisi arayıp sordum. ama konustugum eleman orda yeni biriydi sanırım. sesi tanıdık gelmedi.

hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    sizler, 6 ayda bir mi yoksa yilda bir yada km dolunca mi gidiyorsunuz servise, bir arkadas yazmisti en son garanyi icin 6 ayda bir gitmaye gerek yok diye, simdi hangi servist araliginda degistirelim acaba ?

tesekkurler

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    marş rölesini bugün değiştirtdim. motorum 14 model cbr 650f. bugun sabaha esengüle randevu almıştım. 5 dakikada değiştirildi. erişimi kolay yerde olduğu için kısa sürdü. bazı motorlarda 2-3 saat sürebiliyormuş bu işlem.

bu işte aradan çıktı.

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    millet, elcik ısıtma düşünüyorum. var mı fikri olan gören eden?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Hazır kitler var. Hatta kendiniz bile yapabilirsiniz. Direnç kablosu ile.

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır kitler var. Hatta kendiniz bile yapabilirsiniz. Direnç kablosu ile.
    hondanın orijinaller çok pahalı. dolar yüzünden tabi o da. 250 dolar civarlarında.
    1-2 hazır bişey daha gördüm ama yorumlarda ısısı yeterli değil gibi bişey yazmış biri. onu gördükten sonra emin olamadım. 33 pound gibi bi fiyatı vardı.
    kendim pek yapabileceğimi sanmıyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Bu 180w civarı, zaten bunun da fazlasına alternatör yetiştiremez.

http://www.ebay.com/itm/HYspeed-Grip...5TY~a5&vxp=mtr

REKLAM ALANI
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)