Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    beyler bence surda olay bitmistir. hem goruntu hem ses. sesi duymadik tabi daha ama goruntu cok tatli. eminim seste harika olacaktir. bi suredir takip ediyorum. buraya gelir mi bilmiyorum, gelirsen nolur ne ederiz bakariz artik. soyle buyrun,

bu malin kendisi,
    http://www.akrapovic.com/#!/motorcyc...3914&phaseId=1

bu da satilan site ve fiyati, baska sitede gormedim henuz
    https://www.omniaracing.net/akrapovi...o-p-21227.html
    porsuk80 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Forza
    HONDA CBR 650 F TIGER Gpm-3 Exhaust: https://youtu.be/nDwdZSQv_4Y
    porsuk80 ve dream_rider bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR 650F
    @Gurkan Salyangoz neden yapmadın??

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bence surda olay bitmistir. hem goruntu hem ses. sesi duymadik tabi daha ama goruntu cok tatli. eminim seste harika olacaktir. bi suredir takip ediyorum. buraya gelir mi bilmiyorum, gelirsen nolur ne ederiz bakariz artik. soyle buyrun,

bu malin kendisi,
    http://www.akrapovic.com/#!/motorcyc...3914&phaseId=1

bu da satilan site ve fiyati, baska sitede gormedim henuz
    https://www.omniaracing.net/akrapovi...o-p-21227.html
    Twobro gibi 4000 Tl nin altında olmaz buda maalesef...

herkeze selam bir arkadaşım bu motordan almak istiyor fakat 2. el hareketini bilmediği için tedirgin suan kendisinde cb 500 var ama bir türlü satamıyor onun için bundan sonraki motoru alırken biraz da 2. eline bakarak almak istiyor, Bana sordu ama bende bilemedim siz ne diyosunuz bu motor tuttumu ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cb500 gibi elinde patlar,dusunmesin bile, turkiyeye kac tane geldi zaten nasil tutacak? XJ6 diversion F alsin. Kullanipta memnun olmayan yok, ustelik arada daglar kadar kalite farki var parca ve iscilikte, boyada gitsin galeride bizzat gorsun ikisinide zaten anlayacak kalite farkini.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR 650F
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selam bir arkadaşım bu motordan almak istiyor fakat 2. el hareketini bilmediği için tedirgin suan kendisinde cb 500 var ama bir türlü satamıyor onun için bundan sonraki motoru alırken biraz da 2. eline bakarak almak istiyor, Bana sordu ama bende bilemedim siz ne diyosunuz bu motor tuttumu ?
    Boş bilgisiz ve cahil insanların sözüne bakma, git bir bayiye önce motoru tanı, forumlarda kullanan insanların yorumlarına bak ondan sonra karar ver.
    (Geçen sene ve bu sene şu ana kadar gelen motorların tamamı sattı.)

themeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Aynen oyle ben 2014 te 0 almistim 5 ay sonra ev alacagim icin sattim ve 5 ayda 7000 km yaptim seve seve bindim motora yarin allah kismet ederse 2015 model 0 yine cbr 650f alacagim...
    dream_rider bunu beğendi.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb500 gibi elinde patlar,dusunmesin bile, turkiyeye kac tane geldi zaten nasil tutacak? XJ6 diversion F alsin. Kullanipta memnun olmayan yok, ustelik arada daglar kadar kalite farki var parca ve iscilikte, boyada gitsin galeride bizzat gorsun ikisinide zaten anlayacak kalite farkini.
    sana sadece gülüyorum ne kalıtesız motorum varmıi benım yamahadan da kotuymus zaten boyaları soyuldu on lastıkle arka lastık arası 15 cm acıldı 180 gecemıyorum zaten yolda :D hıc kullandın mı acaba yada 650F sahıbınden ılanın varmı kac kısı arıyor kac kısı ne kadar para teklıf edıyor neyse motorcular ıkıye ayrılır bır uzaktan ızlıyenler bırde ustune bınenler ;) ayrıca bıde sunu dusun zekı ınsan s1000RR kactane satıldı TR kactane geldı pıyasasıda yoktur dımı satamazsın ıstedın mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Ayrıca goruntu kalıtesı ara yukseltıcı aparat yuzunden kotude olsa az cok gıttıgını anlarsınız 9 dk civarlarında....

https://www.youtube.com/watch?v=We2abOqfrXA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana sadece gülüyorum ne kalıtesız motorum varmıi benım yamahadan da kotuymus zaten boyaları soyuldu on lastıkle arka lastık arası 15 cm acıldı 180 gecemıyorum zaten yolda :D hıc kullandın mı acaba yada 650F sahıbınden ılanın varmı kac kısı arıyor kac kısı ne kadar para teklıf edıyor neyse motorcular ıkıye ayrılır bır uzaktan ızlıyenler bırde ustune bınenler ;) ayrıca bıde sunu dusun zekı ınsan s1000RR kactane satıldı TR kactane geldı pıyasasıda yoktur dımı satamazsın ıstedın mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Ayrıca goruntu kalıtesı ara yukseltıcı aparat yuzunden kotude olsa az cok gıttıgını anlarsınız 9 dk civarlarında....

https://www.youtube.com/watch?v=We2abOqfrXA

Gidişini yiyeyim herşey gidiş değil üstelik ben gidişten bahsetmedim kaliteden bahsettim, honda japonların en kötüsü malesef yıllardır böyle, Yamahada en iyisi işçilikleri parça ve boya kalitesi herşeyiyle yamaha farklı klasmanda. 0 aldıgım 2015 R6 mı ssattım, 2015 0 km 1000RR aldım arada o kadar fark varki kalite olarak, parça, boya, kaynak yerleri, kumanda aksamları plsatik aksamı aklına ne gelirse. Eşşek farkı var arada bende honda kullanıcısıyım hemde halen japonyada üretilen amiral Gemisi 1000RR, bu modelinde bile yamaha ile büyük farklar mevcut kaldıki birde taiwanda üretilenden bahsediyoruz

Yogurdum ekşi demeyi öğrenin biraz. Ben bir honda sahibi olarak kalitesini beğenmiyorum hangi modeli olursa olsun Yamaha ile kıyaslanmıyor malesef. bir XJ6 diversion F ile CBR650 f i yanyana karşılaştırın Objektif yaklaşın biraz konuya Hodri meydan
    dyavol-77 bunu beğendi.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    İyide benım yogudum eksı degıl kı 1 yıldır kullanıyorum , ne yolda kaldım ne herhangı bır plastık aksamı elımde kaldı kırıldı ne servısınde kazık yedım 110 tl bakım yaptılar... Ne boyaları dokuldu soyuldu bu soyledıklerını ben ancak cın malı motorlarda gorurum.... Dedıgın motoru kullanmadım ama gucu daha dusuk top speed berbat.... hatta naked versıonu 210 km saka gıbıydı. Fuarda ustune oturmustum hemen ındım duz gıdon bana gore Naked motor demektır cok sacmaa yanı bok atmaksa al bende bok atıyorum... Ne zaman gırsem bır kaç kısı sureklı kotulemeye calısıyor ama aksıne bu motor tuttu gelen butun hepsı satıldı showrromlarda goruyormsunuz sız ? ve fıyatıda arttı cunku emsalı yok ;) hem abs olucak hem 4 sılındır 250 gıbı hızlara cıkıcaksın basmadıgında 4.8lt gıbı yakıt tuketıceksın senı yolda yormayacak ama spor duracak kactane var bu sekılde pıyasada bu fıyat aralıgında acaba ? senın R6 1000RR kıyaslanama gelırsem ben o zmn f/p derım nerdeyse kafa kafaya takas edılecek kadar yaklastı bırbırlerıne fıyaları bırakta o kadar boyasında fln kalıte olsun... hos kalıtesız dedıgın honda da suana kadar ben bunlardan sıkayet eden gormedım oda baska konu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Elbette çin malı kotor değil, elinde dökülecek hali yok yine yanlış anlamışsın konuyu, 650F yada 1000RR a düzgün bin 10 yıl binersin sorunsuz ama olay o değil. Kalite farkı kıyaslaması. Gerçekten metal, plastik,boya,ekipman,işçilik neresinden bakarsanız bakın Yamaha bu işte 4 japon arasından tartışmasız bir numara. Hatta birçok Avrupa motosiklettende kalite olarak üstün. Motor iç aksamında bile R6 nın açılmış hali ile CBR600RR ın açılmış halini gör, parçaları eline al metal aksam, ısıl işlem, bilmeyen bile anlar elinde gezdirince metalin kalitesini, kullandıkları civatalara kadar bile farklı inanın Honda kullanıcısıyım çok farkediyor.

Şöyle örnek vereyim: Wolswogen iyidir ortalama bir insan için sorun yatarmaz kaliteli bir markadır. ama bir Mercedes herşeyiyle farklıdır , en baz modeli bile taş çıkartır diğer markalara, ortalama ile iyi arasında çok fark var. ha ortalama olan ucuz olur anlarım ama sen git bariz kalite farkı olan aynı klasmanda olan motoru daha pahalıya sat bu olmaz. Bunu yemezler. Ben çok büyük motosiklet kullandım kaliteyi bilirim mesela zamanında KTM 690SMC aldım kaliteden gebermiş bir motosikletti heryeri specialdi. Honda yamaha suzuki kawasaki bütün markaların 600 yada 1000cc lerine aşağı yukarı sahip oldum. Honda bu işi yapamıyor. Ha diyeceksin 1000RR niye aldın, hem ZX10 beklemek istemedim hemde gerçekten diğer markalarla fiyat farkı vardı arasında ciddi fiyat farkları hemde. bu arada da Kawa çok geliştirdi kendini özelllikle son 2-3 yıldır acayip kaliteli motosikletler üretiyor, parçalar işçilikler, boya, aksam herşey kalite akıyor büyük modellerinde özellikle Bir Yamaha olmasada neredeyse yetişmiş vaziyette.

Konumuza dönelim CBR650F iyidir hoştur ama aynı klasmandaki XJ6 Diversion F ve Kawa ER 6F den bariz daha kalitesiz bizzat gidip heryerini inceledim mıncıklamadığım yer kalmadı 3 modelinde. Şimdi 4 silindir 650 cc 87 beygir bunları geçelim sonuçta aynı klasmanda yer alan karşılaştırmaların aynı klasmandaki motosikletler içinde yapıldığı grupta hepsinden pahalı satıp hepsinden daha düşük kalite olamazsın( kalitesiz demiyorum, diğerlerinden düşük kalite) iş dönüyor dolaşıyor fiyata geliyor Diversionun ABS li versiyonu 26 binse sen satarsın 23-max 24 bin ozaman ses etmem, tiptir, marka fanatizmidir, biraz daha ucuzdur vs alınabilir. ama sen 28.500 dedinmi adama gülerler yok öyle bir dünya.

Senin önüne 2.0 passat koysalar birde mercedes 1.6 C serisi koysalar , passatı üstüne birde daha pahalı yapsalar hangisini alırsın?
    aynı mantık , passat biraz daha ucuz olacak motoru daha güçlü vs o yüzden alınabilir konuma gelir. Mantık budur
    dyavol-77 bunu beğendi.

hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Elbette çin malı kotor değil, elinde dökülecek hali yok yine yanlış anlamışsın konuyu, 650F yada 1000RR a düzgün bin 10 yıl binersin sorunsuz ama olay o değil. Kalite farkı kıyaslaması. Gerçekten metal, plastik,boya,ekipman,işçilik neresinden bakarsanız bakın Yamaha bu işte 4 japon arasından tartışmasız bir numara. Hatta birçok Avrupa motosiklettende kalite olarak üstün. Motor iç aksamında bile R6 nın açılmış hali ile CBR600RR ın açılmış halini gör, parçaları eline al metal aksam, ısıl işlem, bilmeyen bile anlar elinde gezdirince metalin kalitesini, kullandıkları civatalara kadar bile farklı inanın Honda kullanıcısıyım çok farkediyor.

Şöyle örnek vereyim: Wolswogen iyidir ortalama bir insan için sorun yatarmaz kaliteli bir markadır. ama bir Mercedes herşeyiyle farklıdır , en baz modeli bile taş çıkartır diğer markalara, ortalama ile iyi arasında çok fark var. ha ortalama olan ucuz olur anlarım ama sen git bariz kalite farkı olan aynı klasmanda olan motoru daha pahalıya sat bu olmaz. Bunu yemezler. Ben çok büyük motosiklet kullandım kaliteyi bilirim mesela zamanında KTM 690SMC aldım kaliteden gebermiş bir motosikletti heryeri specialdi. Honda yamaha suzuki kawasaki bütün markaların 600 yada 1000cc lerine aşağı yukarı sahip oldum. Honda bu işi yapamıyor. Ha diyeceksin 1000RR niye aldın, hem ZX10 beklemek istemedim hemde gerçekten diğer markalarla fiyat farkı vardı arasında ciddi fiyat farkları hemde. bu arada da Kawa çok geliştirdi kendini özelllikle son 2-3 yıldır acayip kaliteli motosikletler üretiyor, parçalar işçilikler, boya, aksam herşey kalite akıyor büyük modellerinde özellikle Bir Yamaha olmasada neredeyse yetişmiş vaziyette.

Konumuza dönelim CBR650F iyidir hoştur ama aynı klasmandaki XJ6 Diversion F ve Kawa ER 6F den bariz daha kalitesiz bizzat gidip heryerini inceledim mıncıklamadığım yer kalmadı 3 modelinde. Şimdi 4 silindir 650 cc 87 beygir bunları geçelim sonuçta aynı klasmanda yer alan karşılaştırmaların aynı klasmandaki motosikletler içinde yapıldığı grupta hepsinden pahalı satıp hepsinden daha düşük kalite olamazsın( kalitesiz demiyorum, diğerlerinden düşük kalite) iş dönüyor dolaşıyor fiyata geliyor Diversionun ABS li versiyonu 26 binse sen satarsın 23-max 24 bin ozaman ses etmem, tiptir, marka fanatizmidir, biraz daha ucuzdur vs alınabilir. ama sen 28.500 dedinmi adama gülerler yok öyle bir dünya.

Senin önüne 2.0 passat koysalar birde mercedes 1.6 C serisi koysalar , passatı üstüne birde daha pahalı yapsalar hangisini alırsın?
    aynı mantık , passat biraz daha ucuz olacak motoru daha güçlü vs o yüzden alınabilir konuma gelir. Mantık budur

Siz daha once de bu modeli kotulemistiniz, polemik yaratmak icin mi ya da baska sebepten mi anlayamadim, cevap vermekle amaciniza hizmet etmis olmakla beraber almayi dusunen ve benim de almadan once kafamin karistigi sekilde baska arkadaslar olacagi dusuncesiyle yazmak geregi duydum;
    Ben de 3 model arasinda kalmistim, kawasaki yi 2 silindir olusundan kaynakli ses zaafiyeti, servis agi, yedek parca maliyetleri, garanti suresi ve gucsuzlugunden elemistim, yoksa goruntu olarak en begendigim modeldi. Yamaha yi ABS olmayisindan ve goruntusunden/renk seceneginden kaynakli elemistim, Honda nin cift far olusunu ayni er 6f gibi olmasini cok isterdim ama her istedigin bir arada olmuyor iste, sonucta aklim ve mantigim cbr 650f almama sebep oldu, dusunen arkadaslar 3 modelde sonucta cok kaliteliler, arti ve eksileri tartip hangi yonu agir basiyorsa 3 modeli de gonul rahatligiyle degerlendirebilirler bence.

honda cbr 650f 28500 tl 4 yil garanti 4 silindir 87 ps ABS max hiz 240 km (+/- %5)
    yamaha xj6 div f 24500 tl 3 yil garanti 4 silindir 77 ps - max hiz 220 km (+/- %5)
    kawasaki er6f 26000 tl 2 yil garanti 2 silindir 72 ps ABS max hiz 210 km (+/- %5)

Burada yorum yapan herkeze çok teşekkur ediyorum, Artık bir cbr 650f aldık arkadaşıma kıyaslamaları yapdık aşşağı yukarı aynı işçilik aynı kalitede cbr bize gore one çıktı sebebi gücü ve abs li olması ve kullanımı alacak arkadaşıma daha rahat gelmesidir.

rabbim hepimizi kazadan beladan korusun

Motosikleti
    CB 650 F
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada yorum yapan herkeze çok teşekkur ediyorum, Artık bir cbr 650f aldık arkadaşıma kıyaslamaları yapdık aşşağı yukarı aynı işçilik aynı kalitede cbr bize gore one çıktı sebebi gücü ve abs li olması ve kullanımı alacak arkadaşıma daha rahat gelmesidir.

rabbim hepimizi kazadan beladan korusun
    Hayırlı olsun. Ben de yeni aldığım Cb650F`den çok memnunum. Boş konuşanları ben de dikkate almadım...

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Gidişini yiyeyim herşey gidiş değil üstelik ben gidişten bahsetmedim kaliteden bahsettim, honda japonların en kötüsü malesef yıllardır böyle, Yamahada en iyisi işçilikleri parça ve boya kalitesi herşeyiyle yamaha farklı klasmanda. 0 aldıgım 2015 R6 mı ssattım, 2015 0 km 1000RR aldım arada o kadar fark varki kalite olarak, parça, boya, kaynak yerleri, kumanda aksamları plsatik aksamı aklına ne gelirse. Eşşek farkı var arada bende honda kullanıcısıyım hemde halen japonyada üretilen amiral Gemisi 1000RR, bu modelinde bile yamaha ile büyük farklar mevcut kaldıki birde taiwanda üretilenden bahsediyoruz

Yogurdum ekşi demeyi öğrenin biraz. Ben bir honda sahibi olarak kalitesini beğenmiyorum hangi modeli olursa olsun Yamaha ile kıyaslanmıyor malesef. bir XJ6 diversion F ile CBR650 f i yanyana karşılaştırın Objektif yaklaşın biraz konuya Hodri meydan
    Hocam, 650F keşke Taiwan olsa daha da kötüsü Thailand...(bu ülkenin en iyi yaptığı şey...SEX ticareti),yaşlı/emekli Avrupalı ve Amerikalı turistler bu ülkeye 15-16 lık bıcırları ''bafilemek'' için giderler,yani sözün özü: SEX Turizmi...
    Shamy bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    CB650F
    Öncelikle herkese iyi günler bende 1000 km de 2.el cb650f beyaz sahibi oldum alalı 1 hafta olmadı 200 km yol yaptım çok eğlenceli,sağlam ve manevra kabiliyeti iyi olan bir motor yanlız bazı sorular sormak istiyorum motorda sanki biraz fazla titreşim var gibi sizlerinde motorunda belli bir vibrasyon varmı acaba.Birde benden önceki sahibi tarafından motorum arka jantına kurşun yapıştırılmış bunun ne olduğunu çözemedim.Bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Dostum ben motorumu 2014 senesinin başında aldım 8.000 km ye yaklaştı bu bahsettiğiniz titreşim olayını merak ediyorum Ankara'da titreşim mi var acaba diyen birinin motorunu kullanmak isterim kıyaslamak açısından. Benim aldığım motor ülkemize ilk giren seridendi. Olsa bende olurdu diye düşünüyorum ama bunca yol yaptım yok. Belli bir devir aralığında mı diye düşündüm her viteste devirleri yavaş yavaş geçtim yine yok. Hayır eski motorum harley davidson değildiki bu motor bana titreşimsizmiş gibi gelsin? Şu viteste şu devir aralığında yapıyor gibi bir tespitiniz var mı?

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben motorumu 2014 senesinin başında aldım 8.000 km ye yaklaştı bu bahsettiğiniz titreşim olayını merak ediyorum Ankara'da titreşim mi var acaba diyen birinin motorunu kullanmak isterim kıyaslamak açısından. Benim aldığım motor ülkemize ilk giren seridendi. Olsa bende olurdu diye düşünüyorum ama bunca yol yaptım yok. Belli bir devir aralığında mı diye düşündüm her viteste devirleri yavaş yavaş geçtim yine yok. Hayır eski motorum harley davidson değildiki bu motor bana titreşimsizmiş gibi gelsin? Şu viteste şu devir aralığında yapıyor gibi bir tespitiniz var mı?
    Benim motorumda ilk gelen seridenmiş daha önce sadece tek silindirli motor kullandım ilk defa 4 silindirliye biniyorum bahsettiğim titreşim belkide normaldir bilmiyorum.Titreşimden kastım motor kırmızı ışıkta dururken rölantide aynalar titriyor elimi gidona atınca titreşim kesiliyor tabi gaza yüklenincede ufakdan ufakdan titreşim artıyor heleki 1.vitesde titreşim oluyor diğer viteslerde olmuyor.birde birinci vitese takarken bi tak sesi geliyor 1 den 2 ye geçerkende o ses geliyor bunlar normalmi cahilliğimden soruyorum birazda pimpirikliyim k.bakmayın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Vitese geçerken Tak sesi normal, rodajdan sonra yağ değişince debriyaj biraz daha alışınca azalır o ses. Bir problem yaratmaz. Motosikletin titreşimi var yurtdışı forumlarda da bahsediliyor ama sonuçta bir sıralı 4 silindir. Bir çift silindir kadar titremez kesinlikle titreşimi var demeyi, zangır zangır titriyor olarak algılamayın katagorisindeki motosikletlere göre titreşimi biraz daha fazla bahsedilen o. Mesela bir XJ6 ile farkı var XJ6 resmen yağ gibi akıyor yolda jilet gibi sanki elektrikli motosiklet, durduğu yerdede motosikletin çalıştığını anlayamazsınız.

Mesela benim CBR1000RR ım tama aynı katogoride değil ama XJ6 dan daha fazla titriyor, ikisinide kullanmış birisi olarak itiraf edeyim. 1000RR dada tireşim normalde yok gibi ama birşeyin ince farkını daha iyisini bulunca anlıyorsunuz. Mesela 2015 1000RR ım, yine geçtiğimiz ay sattığım 2015 R6 danda biraz daha fazla titriyor yağ gibi akmıyor( R6 ya göre) Yani siz endurocu, yada çift silindir motor kullanmış mt07 gibi , er6 gibi yada küçük 125-400 cc tek silindir motosiklet kullanmış birisine Cıbır 650 verirseniz, bu nasıl konforlu motor dünyanın en stabil motoru hiç titremiyor demesi doğal olacaktır.

ama benim gibi 10 tane 4 silindir motosiklet sahibi olmuş en az 10 tanede güncel 4 silindiri anlayacak kadar uzun süre kullanan birisine verirseniz diğerlerine göre titriyor derim tabikide.

ne olursa olsun sonuçta spor motosiklet değil bunlar, sport touring densede aslında gündelik hayat ve tur motorları bunlar. titreşim kabul edilemez. Ben tüm gün üstünde oturacağım motosikletin en ufak bir kıpraşımından en ufak bir konfor eksikliğinden rahatsız olurum. olmazsa olmazımdır tur yada gündelik motosiklet alırsam kesinlikle yağ gibi akmalı.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorumda ilk gelen seridenmiş daha önce sadece tek silindirli motor kullandım ilk defa 4 silindirliye biniyorum bahsettiğim titreşim belkide normaldir bilmiyorum.Titreşimden kastım motor kırmızı ışıkta dururken rölantide aynalar titriyor elimi gidona atınca titreşim kesiliyor tabi gaza yüklenincede ufakdan ufakdan titreşim artıyor heleki 1.vitesde titreşim oluyor diğer viteslerde olmuyor.birde birinci vitese takarken bi tak sesi geliyor 1 den 2 ye geçerkende o ses geliyor bunlar normalmi cahilliğimden soruyorum birazda pimpirikliyim k.bakmayın.
    Anladım dostum haklı olabilirsin o zaman bende ışıklarda beklerden veya 1. viteste en ufak bir titreşim yok. Yerinde olsam 650f serisi titreşim sorunu olmayan bir motor sahibi bulup yetkili servise birlikte giderdim. Farkı gösterirdim. Sorunum hallolana kadar da adamların başının etini yerdim. 4 sene garanti kapsamında biliyorsun.

Vitesten gelen ses gayet normal her motorda olur onu sorun etme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)