Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Gungor motora baktim da tumu satilmis, mayista gelecek diyorlar, hangi renk gelecegi de belli degilmis, gecen yil da renkten dolayi alamadim, su tricolor bir turlu bana denk gelmedi, acaba konu hakkinda arastirma yapmis ya da bilgisi olan arkadaslar var mi ? Bir de fiyat su an 28000 tl diyorlar, mayista belli degilmis ?

Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sırf bu muhabbetler ıcın actıon camera sıparıs etmıstım ama benden once arkadaslar adam gıbı gazlayanlar cekmıs koymus 251 goruyor ve hala devrı var bu konu basladıgında kadran konusuluyordu ama bakıyorum kıvırtıldı gps olcumune gelmıs sımdı bana soyleyın hangı motor kadranı gercek gps verısı verıyor 299 vuran bınlıklerın gercegı nedır ? yada busalar 340 gorurken gps nedır ? ben bu motorla 255 gordum dedım ve vıdeoda benı onaylar ama yetmedıyse actıon cam sıparıs verdım gelınce bızzat cekıcem kadranda 255 ;)

İyi seyırler sımdı cenenızı kapatabılırsınız....

https://www.youtube.com/watch?v=FydI0g2dIZ0

https://www.youtube.com/watch?v=FydI0g2dIZ0
    Gerçekten çenelerini kapattı bu video

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    bır kac sayfa okudum ama bulamadım bu forumda bırı thaılandakı forumda yonetıcılık yapıyorum demıstı kımdı kı o bana HRC nın yan stıckerları lazım dunyanın hıcbıryerınde bulamadım ....

Tricolor bildiğim kadarıyla henüz Türkiye'ye bundan önceki modelleride dahil olmak üzere giriş yapmadı fiyat evet Mayısla birlikte 500 ile 700 arası zam alacak arkadasım.
    Radminox ve hesbup bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bır kac sayfa okudum ama bulamadım bu forumda bırı thaılandakı forumda yonetıcılık yapıyorum demıstı kımdı kı o bana HRC nın yan stıckerları lazım dunyanın hıcbıryerınde bulamadım ....
    Atgatt olabilir mi? Sanki öyle kalmış aklımda. Mesaj at istersen

Motosikleti
    Forza
    YouTube'da "CBR 650F İLE MOTOVLOG 2 hükümete çağrı" videosunu izleyin - CBR 650F İLE MOTOVLOG 2 hükümete çağrı: https://youtu.be/-RuZmzMIPDk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Alıntı gurkan_k2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YouTube'da "CBR 650F İLE MOTOVLOG 2 hükümete çağrı" videosunu izleyin - CBR 650F İLE MOTOVLOG 2 hükümete çağrı: https://youtu.be/-RuZmzMIPDk
    Gürkan schuberth yerine arai alırım demişsin ama arai gayet gürültülü bir kasktır. Ben Nolan n86 kullanıyorum. Nolan kasklar arasında ses rekoru kırmaya aday bir marka malesef.

Aşağıda verdiğim linkten kaskların ses seviyesini inceleyebilirsin. "Noise level" yazan başlığa bak.

http://www.revzilla.com/motorcycle/a...v-solid-helmet

Motosikleti
    Forza
    Harikasın yorumun için çok teşekkür ederim.tavsiyen içinde. Hergün yeni bir şey ögreniyoruz hepimiz.tekerin düz bassın

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    hayırlısı honda amca yıne zam mı koydu bıde sey sormak ıstıyorum ferık egsozda ixil taktıran arkadas burdan mı

Motosikleti
    2014 Cbr 650f
    Arkadaşlar dün güneşin kendini biraz olsun göstermesi ile sezonu açtık. Rota Kızılcahamam güzel bir gündü birçok motorcu arkadaşımız yollardaydı. Piknikçilerin azlığından yararlanarak yeni taktırdığım lastiklerimi denedim oldukça güzeldi. Dunloplardan kurtulduğuma baya sevindim. Herkese kazasız belasız bol keyifli sürüşler dilerim.
    porsuk80 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı Kara35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-4.5 falan degil kardesim sallamayin, milletide yaniltmayin. Sehir ici 6.6 sehir dusi 5.5 yakiyor girin bakin yabanci forumlara atip tutmayin. Taiwan uretimi motoru yere goge sigdiramadiniz. Agir, titresimli, dusuk performansli, frenler kotu, parca ve iscilik kalitesi japon rakibi diversion f e gore daha dusuk. Honda servis ustalari bile onermiyor bu motoru. Kim aldiysa satilikta zaten. Bekleyin 1 yil daha 20 bin tl lere alan satan olmayacak bu motorlari, ayaga dusecek zaten.
    Soytarılar dadanmış, işkembeden sallıyor,
    Foruma bir sürü yakıt resmi attım
    ortalama sakin kullanımda 5LT altı agresif kullanımda 5.5 - 5.8 arasında yaktım hep
    6lt hiç görmedim.
    Performansı 600RR'a göre düşük zaten alırken bunu herkes bilinçli olarak alıyor. Şehire en uygun süperspor
    Önceki araçların 600f ve 600rr, ben bundan cok memnunum yormuyor, bastıgımda da gıdıyor, daha fazla gıdenı ıstmeıorum
    Frenler ABS
    Parça ve işçilik kalitesi demiş ama 4 yıl garantiyi veren tek firma HONDA

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gungor motora baktim da tumu satilmis, mayista gelecek diyorlar, hangi renk gelecegi de belli degilmis, gecen yil da renkten dolayi alamadim, su tricolor bir turlu bana denk gelmedi, acaba konu hakkinda arastirma yapmis ya da bilgisi olan arkadaslar var mi ? Bir de fiyat su an 28000 tl diyorlar, mayista belli degilmis ?

Tesekkurler
    Plaka,ruhsat Her sey dahil 25.500 almıstım, gecen sene de dedık, seneye sezonda 28-30'u bulur diye sımdıden 28 demıs bile.
    porsuk80 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Arkadaslar, tricolor nihayet geldi ve ben de aldim, pazartesi ya da sali teslim alacagim insallah. Rengi merak edenler icin iki de fotograf ekliyorum ( Kurulum yapilir yapilmaz cektim fotograflari ) Ilgilenenler icin Maltepe mutluhan da da 1 tane var.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Hayırlı olsun, daha güzel olan tri-colour modelini kasıtlı olarak lansmandan bir sonraki seneye bıraktıklarını tahmin etmiştim. Bu motoru da diversionla karşılaştırmışlarya daha denecek bişey yok. 600rr da bile 5lt nin altına düşübiliyorken bunda neden düşülmesin.

Motosikleti
    Honda CB500F
    Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, tricolor nihayet geldi ve ben de aldim, pazartesi ya da sali teslim alacagim insallah. Rengi merak edenler icin iki de fotograf ekliyorum ( Kurulum yapilir yapilmaz cektim fotograflari ) Ilgilenenler icin Maltepe mutluhan da da 1 tane var.

http://imageshack.com/a/img901/8589/3osNgI.jpg

http://imageshack.com/a/img913/582/aP2Gtw.jpg
    Motorun çok güzel, hayırlı olsun. Aklımda benimkini satıp cbr650f almak var, bakalım.

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin İnş.

Mat siyahı gelicek mi acaba bilen varmı?
    Ben beyazını yakından gördüm beğenmedim.Bende biraz siyah hastalığı varda.Aslında siyahını da yakından göremedim birde gri var oda hoş duruyor.Bakalım bende arayışlar içindeyim.600rr da satıldı motorsuz kaldık bekliyoruz.

Adana dan selamlar...

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    arkadaslar birsey sorucam , CBR650f'i ilk surdugunuzde arka fren nasildi? Dun ilk surusumde arka freni zayif buldum acaba rodaj doneminde oldugu icinmi? Ilerde duzelirmi? On fren iyi hicbir problem yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Frenlerin geneli zayıf o motosiklette, eleştirilen bir yönüde frenleri, ABS biraz; kaygan yollarda fren açığını kapatsada kuru havalarda ve normal yol şartlarında fren mesefesini uzatacağı için frenlere katkıda bulunmuyor. Herşeyden önce kullanmadan yorum yapmak boş muhabbet. Aynı yolda bir CBR600RR kullanın birde 650F fren testi yapın aradaki afaki farkı görün alakası bile yok frenlerin racing makinalarla, güvenli değil malesef.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frenlerin geneli zayıf o motosiklette, eleştirilen bir yönüde frenleri, ABS biraz; kaygan yollarda fren açığını kapatsada kuru havalarda ve normal yol şartlarında fren mesefesini uzatacağı için frenlere katkıda bulunmuyor. Herşeyden önce kullanmadan yorum yapmak boş muhabbet. Aynı yolda bir CBR600RR kullanın birde 650F fren testi yapın aradaki afaki farkı görün alakası bile yok frenlerin racing makinalarla, güvenli değil malesef.
    Yıl olmuş 2015 hala ABS nin fren mesafesini kısalttığını düşünen var ya... Arkadaşım abs fren mesafesini kısaltmak için değil ani frenlemelerde vs.tekerleğin kitlenmesini engellemek içindir.

Santo78 kardeşim; motosikletinin hem balataları hemde lastiklerin yeni olmasından dolayı frenleme zayıf gelebilir. Rodaj döneminde lastiğinde rodajını yapmış olacaksın. Lastiklerin üzerindeki mumlar geçince daha iyi yol tutuşu ve daha kısa fren mesafesine kavuşacaksındır
    santo78 bunu beğendi.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Tesekkurler arkadaslar, hepimize kazasiz belasiz surusler insallah.
    Kullanan arkadaslara birkac sorum olacakti, yardimci olabilirlerse sevinirim;
    - Lastiklerin guvensiz oldugunu duymustum, acaba cok mu guvensizdiler, rodaj suresince sakin kullanim oldugunda bir sorun yasattilar mi, kisacasi hemen degistirmeye gerek var mi acaba ?
    - Degistiren arkadaslar tam olarak hangi lastikleri taktirdilar, fiyat ve aldiklari yeri belirtebilirlerse cok makbule gececek.
    - Koruma takozu ve motor koruma demiri taktirdiniz mi, marka, fiyat ve yer konusunda yardimci olursaniz cok sevinirim.

Tesekkurler

Arkadaşlar merhaba, bu başlık altındaki tüm yorumları okudum, paylaşımlar için teşekkür ederim, çok faydalı oldu. Ben de satın almak üzereyim CBR650F inşallah, ancak beyaz ve tricolor arasında fena halde kaldım.. Beyaz geçen seneden beri satılıyor, tricolor daha yeni gelmiş, Mutluhandaki tricoloru ben ayırttım gibi oldu, bugün kararımı vereceğim.. Beyazını kullanan arkadaşlar ne diyorsunuz? Ben çok asil buluyorum beyazı ama tricolor da bi başka, hırçın duruyor.. Tavsiyelerinizi, görüşlerinizi aciliyetle rica ederim..
    Not: tricolor bana bazen eski uzaktan kumandalı dandik arabaları hatırlatıyor biraz ama baktıkça çekici gelmeye başladı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)