Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    4-4.5 falan degil kardesim sallamayin, milletide yaniltmayin. Sehir ici 6.6 sehir dusi 5.5 yakiyor girin bakin yabanci forumlara atip tutmayin. Taiwan uretimi motoru yere goge sigdiramadiniz. Agir, titresimli, dusuk performansli, frenler kotu, parca ve iscilik kalitesi japon rakibi diversion f e gore daha dusuk. Honda servis ustalari bile onermiyor bu motoru. Kim aldiysa satilikta zaten. Bekleyin 1 yil daha 20 bin tl lere alan satan olmayacak bu motorlari, ayaga dusecek zaten.
    krd ve dyavol-77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki neden 600rr a gore baya az yakiyor, onun kadar hizli ani devir ceviremedigi icin mi, birde eski model 2. el olarak hangi modeli onerirsiniz 600f
    4,5lt dediysem ekonomik devirsiz kullanımdır tabiki. Devirli agresif kullanımda çoşuyordur muhakkak. Bu motora 25.000tl veren insan için 4,5 yada 6lt yakmasının pek önemli olmaması gerektiğini düşünüyorum. Zira her şey yakıtla bitmiyor. Yağı, suyu, balatası, bujisi derken görünmeyen masrafları göz ardı edecek gibi değildir. Bu arada motorum 600rr önceden bu motoru takip ettiğimden bu sorunuza cevap vermek istedim. 2007 ve üzeri modellerde 600rr da 4,5lt ye kadar düşebiliyor sakin şehirler arası kullanımda ama yüksek devirde performans egzoz ile 14lt ye kadar çıkabiliyor. Tamemen kullanıcısına bağlı yani.

http://www.yakittuketimi.net/honda-cbr-650f/

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Bu arada belirtmek isterim ki. Abs li oluşu yüzünden bu motorla ilgileniyordum ancak görüntüsü itibari ile 600rr daha çok hoşuma gittiği için 2008 600rr alıp kendim abs sistemi taktım ve öyle kullanıyorum.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4,5lt dediysem ekonomik devirsiz kullanımdır tabiki. Devirli agresif kullanımda çoşuyordur muhakkak. Bu motora 25.000tl veren insan için 4,5 yada 6lt yakmasının pek önemli olmaması gerektiğini düşünüyorum. Zira her şey yakıtla bitmiyor. Yağı, suyu, balatası, bujisi derken görünmeyen masrafları göz ardı edecek gibi değildir. Bu arada motorum 600rr önceden bu motoru takip ettiğimden bu sorunuza cevap vermek istedim. 2007 ve üzeri modellerde 600rr da 4,5lt ye kadar düşebiliyor sakin şehirler arası kullanımda ama yüksek devirde performans egzoz ile 14lt ye kadar çıkabiliyor. Tamemen kullanıcısına bağlı yani.

http://www.yakittuketimi.net/honda-cbr-650f/

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Bu arada belirtmek isterim ki. Abs li oluşu yüzünden bu motorla ilgileniyordum ancak görüntüsü itibari ile 600rr daha çok hoşuma gittiği için 2008 600rr alıp kendim abs sistemi taktım ve öyle kullanıyorum.
    Kardeşim en iyi kararı vermişsin 08 600RR'ı almakla...
    bilginozi bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

hesbup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Kullanan arkadaşlardan rica etsem, üzerinde gelen lastikler hakkında bir yorumda bulunabilirler mi ?

Motor hakkında olumsuz düşüncelere saygılıyım ama yurtdışı kişisel testlerde çoğunlukla fiyatına gore çok iyi bir motor olduğundan bahsediliyor, aşağıdaki değerlendirme çok güzel, acaba yanıldıkları nokta nedir ?

https://www.youtube.com/watch?v=mpfPVWpGQa4

Teşekkürler

Alıntı Kara35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-4.5 falan degil kardesim sallamayin, milletide yaniltmayin. Sehir ici 6.6 sehir dusi 5.5 yakiyor girin bakin yabanci forumlara atip tutmayin. Taiwan uretimi motoru yere goge sigdiramadiniz. Agir, titresimli, dusuk performansli, frenler kotu, parca ve iscilik kalitesi japon rakibi diversion f e gore daha dusuk. Honda servis ustalari bile onermiyor bu motoru. Kim aldiysa satilikta zaten. Bekleyin 1 yil daha 20 bin tl lere alan satan olmayacak bu motorlari, ayaga dusecek zaten.
    valla bende ortalama bunlarda 6 lt rr larda 8 lt diye biliyorum, ama neden bu kadar 650f i kötüledin anlamadık şimdi? sırf öğrenmek için soruyorum, 600f den neyi eksikki, bence çok hoş motor yandan duruşu falan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hic bir halta yaramayan, bir motor, görünüş desen görünüş yok,performans yok, sağlamlık yok, tarz yok, fiyat çok. Lan boyle motormu olur?
    dyavol-77 ve krd bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende ortalama bunlarda 6 lt rr larda 8 lt diye biliyorum, ama neden bu kadar 650f i kötüledin anlamadık şimdi? sırf öğrenmek için soruyorum, 600f den neyi eksikki, bence çok hoş motor yandan duruşu falan
    600RR'ın hakkını verirsen değil 8lt...12lt/100km'de geçiyor bile sen her duyduğuna inanma (8lt/100km'de yakması demek motosikletin 10.000d/dk bandını geçmemesi demek-ayarı sonuna kadar verdiğinde çok rahat 12-12,5 lt lere çıkıyo)...
    bilginozi bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Hiç mi bu motora binen yok ?
    Forumda tık yok, yukarıda yazılanlara hayrına 1-2 kullanıcı yorum yazsa... Yoksa gerçekten de arkadaşın yazdığı gibi alanlar pişman olup ayağa mı düşecek anlamadım ki, benim de kafam karıştı alalım mı almayalım ...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı hesbup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda tık yok, yukarıda yazılanlara hayrına 1-2 kullanıcı yorum yazsa... Yoksa gerçekten de arkadaşın yazdığı gibi alanlar pişman olup ayağa mı düşecek anlamadım ki, benim de kafam karıştı alalım mı almayalım ...
    Honda'nın Türkiye'de ki satış politikaları kullanıcının bu modeli algılayamamasına neden oldu.
    Bunun nedenini anladığım kadarıyla anlatmaya çalışayım.
    CBR 600 F 2003 yılına kadar hondanın stok yarış motosikletiydi.
    2003 yılında Honda büyük bir değişiklik ve ilerlemeye sahip CBR 600 RR modelini piyasaya çıkardı.
    Bu modelin piyasaya çıkmasıyla
    600 F devri kapandı ve üretimi durdu.

Fakat üretimi duran bu model, Türkiye ve belki başka bir kaç ülkede daha ufak makyaj ve değişikliklerle satılmaya devam etti.

Honda önceki yıl daha çok pist için uygun olan 600 RR modelinin yanına yol kullanımına daha uygun, daha uysal ve gücü düşürülmüş 600 F modelini çıkarttı.

Bu durum Avrupa'da neredeyse 10 yıl önce üretimi durmuş olan 600F'i yeni bir motosiklet yaparken,
    satışı devam eden Türkiye'de şaşkınlığa yol açtı.
    Nasıl şaşırtmasın?
    Her marka yeni bir model piyasaya çıkarırken eskisinden daha güçlü, daha gelişmiş ürün sunarken
    Honda eski modelden daha güçsüz bir ürün piyasaya sürmüş gibi oldu.
    Halbuki Honda tamamen yeni bir 600F üretti.

Kısacası
    600F yeni bir üründür ve eski 600F ile kıyaslanmamalıdır.
    hesbup bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

themeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Temmuz 2014 ten beri motoru kullaniyorum 6000 km yaptim ortalama her ay 1000 km ediyo motora sahip olmayanlar camur atmayi cok guzel biliyo eminin canli canli gormeden bi ton insan atip tutuyo alip bi kullanin sonradan elstirisiniz eksik yonlerini ben 6 aylik sahibi olarak bi kac bisey yazayim motor tam bir sporttouring oturus pozisyonu cok rahat yattiginda ruzgar almiyosun ve deponun ustunun genis olmasi bi agriya sebebiyet vermiyo gogsunde tork tu hizdi yavas diyenler 90 kg im 240kmh i gordum istanbul edirne arasi 0-220 arasina zorlanmadan cikiyorsunuz ondan sonrasi 2ser 3er artiyo tork olarak ferrari beni 0 dan 130 kmh a kadar gecemedi 1 ve 2. vites te oluyo bunlar... tork yeterli degil diyenlere gelsin daha baska yazacagim abs sistemi honda civic kullaniciyim ayni zamanda fren sistemi arabamdan daha guven verici o kadar soylimm oyle dusuk hizlarda abs ye girmez seni istedigin yerde durduyor 1-2 kere ani frenlemem gerekti ordan biliyorum genelde sehir ici hep atak kullaniyorum 6.6 yi hic gecmedi yakit olarak lastikler dunlop olarak geliyor arka lastik fazla asildiginizda drift yapabiliyosunz 180 le bir cok viraja girdim duble yolda bknz edirne babaeski duble yolu kesinlikle korkum olmadi demem odur ki oyle uzaktan b.k atmak kolay alin bi kullanin yada subatta fuara gidip bilgi alin...

Saygilar...

Son olarak bu motor bu kadar kotu olsa Thailand da bu kadar cok kullanicisi olmaz...
    https://www.facebook.com/groups/173077886232130/
    https://www.facebook.com/groups/CBR650.BANGKOKZONE/
    hesbup ve dreamcar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    @themeric Sahibinden'de satılık bir beyaz 650f var, sizin sanıyorum değil mi? Çok istediğim bir motor, satılmazsa düşünüyorum bu sene inşallah.

themeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @themeric Sahibinden'de satılık bir beyaz 650f var, sizin sanıyorum değil mi? Çok istediğim bir motor, satılmazsa düşünüyorum bu sene inşallah.
    Evet benim malesef satmak zorundayım eşimin dırdırları yuzunden... İlana koydum..

Umarım sahip olursunuz sizde...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Hic bir halta yaramayan, bir motor, görünüş desen görünüş yok,performans yok, sağlamlık yok, tarz yok, fiyat çok. Lan boyle motormu olur?
    Çok merak ediyorum sende ne motor var boş kafadan atıp tutmussun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Her forum da vardır böyle tipler böyle bu motorun yoksa ne diye çamur atarsın ki onu anlamam ?
    Düşük performans demişsin kaç kişi devamlı 260-300 kmh hız yapıo yada nasıl bi motor istiosun ki bu motorun torku sana yetmio 0-130 maks 4.5-5 sn
    frenlere gelelimm kendi klasmanında istediğin motorla karşılaştrıı yada al bi 200 km hıza çık ve sonra frenle bakalım noluyooo boş boş konuşup bilip bilmeden yargılama motoru... Yanlış Ypıyorsun...

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Honda amca çaktırmadan zam yaptı bu modele de vurdu 28 bin olmuş.. Galiba artık firmalar motora binmemizi istemiyorlar.. Bu modele çamur atmak değil amacım.. yamaha keza ilk sürprizi yaptı r25 muhabbeti sonrası.. suzuki zaten araba fiyatları ile yarışıyordu.. z moto dan bahsetmek istemiyorum bile.. honda amca da okeye 4. mü aranıyor deyip bastı zammı... Ya her malın bi değeri olur güzel makineye de para verilir değer be kardeşim dersin hani... Ama hangi marka olursa olsun güzel yoluyorlar bizi gına geldi artık ÖTV ve vergi sisteminden bahsetmiyorum bile.. Şimdi kur yüksek ama ondan diyenler olur belki eyvallah olabilir.. Kur düşünce fiyatları da ona göre indirdiklerini de görmedik malesef.. Neyse kısa kesiyorum Fuck the System deyip herkese iyi geceler diliyorum...
    gursus bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel söylediniz de PC 5 ' i yurt dışında temin edecem de, TR'de bunu laykiylen yapabilecek (Dyno'da uygun map'ı uyarlayabilecek) bir usta/atölye söyle bana da hakkı-ın %100'ünü teslim edeyim sana....
    Cengiz mise ile görüş istersen sana yardımcı olabilir

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mubumu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Rammlied

merhaba,

bu egzoz konusu tam muamma, twobro yoshi devil gibi markaların çıkartığı egzozlar bence çok uçuk rakamlar.
    Bu yüzden bende başka markaları araştırıyorum, ıxıl l2x yada l3x mantıklı şeçim gibi duruyor.
    Ancak montaj ve teknik konuda benimde bilgim yok.
    arkadasim, slip on gelmiyor bu motora. buyuk ihtimalle performansini dusurusun motorun yada verdigin paraya deymeyecek kadar az performans verir.
    o yuzden bilinen, 2 bros, arrow gibi gecmisi olan arastirma ve arge ye onem veren markalardan full sistem bir egsoz alirsan uzun donemde daha rahat edersin ve 5- 6 hp ekstra alirsin.
    ozellikle Arrow un full sisteminde katalitik de var opsiyonel olarak alinabiliyor boylece muayenedende rahatca gecersin sorun olmadan.
    ben standard egsozdan mutluyum su an.

cbr650f var mi sende yoksa salliyormusun?
    Benim motor 22,000 km de su anda ve tuketim hep 16 km de bir litre geliyor yani 100 km de 6 litre. sehir ici, sehir disi genellikle ayni. bazen banannem gibi surdugumde 5 , 5,5 gordugum de oldu tabiki cok nadiren cunku agresif kullanmayi sveen biriyim. Elbette piste gittigimde cok daha fazla yakiyor ama cok normal surekli yuksek devir gidiyorsun. sonuc olarak, benzin masrafi hayatimda onemli degil. benzinden korksak spor makina almaz yuruduk oraya buraya!
    agir, kotu frenler falan filan bu laflar bana sallamasyon geliyor.
    isi gucu olmayan surekli internette forumlarda onu bunu kotuleyen, b.k atan birisi gibi geliyorsunuz bana.
    Motor bir kere Tayland yapimi zaten. nasil salladiginizin kaniti olarak yuzunuze carpayim hemen. e hal boyle olunca diger soylediklerinize de inanmak mumkun degil haliyle, degil mi?

Kullanan arkadaşlardan rica etsem, üzerinde gelen lastikler hakkında bir yorumda bulunabilirler mi ?

Motor hakkında olumsuz düşüncelere saygılıyım ama yurtdışı kişisel testlerde çoğunlukla fiyatına gore çok iyi bir motor olduğundan bahsediliyor, aşağıdaki değerlendirme çok güzel, acaba yanıldıkları nokta nedir ?

https://www.youtube.com/watch?v=mpfPVWpGQa4

Teşekkürler
    vallahi guzel motor. 22 bin km oldu gayet memnunum. hic bir sorun cikmadi su zamana kadar ve bir kere bike yolda birakmadi.
    motor performansli ve sirali 4 silindir bir motora gore dusuk ve orta devirlerde cok canli. bu motoru diger sirali 4 motorlardan farkli kilan bu biraz. motoru her sekilde kullaniyorum. pist gunleri, ise gidis gelis, touring. Ayni gun icinde 950 km yaptim motorla ve titresim mitresim fazla yok bana gore yinede honda nin en titresimsiz sirali dort motor degil. hic el uyusmasi ve k.c acisi yapmadi. sele de cok rahat. oturdugum en iyilerinden biri diyebilirim uzun yolda.
    suspansiyonlar iyi ve frenler yeterli. tabiki daha iyisi olabilirdi fakat bu fiyata bi kadar ve bir cok motordan daha iyi, belki eski model cbr600f den bile.
    bence iyi motor. tavsiye ederim.

ben lastikleri degistirdim cunku bana kalirsa standard dunloplar iyi sportif surusler icin cok super degil ama normal kullanim icin yeterli. Ben Pirelli rosso 2 taktirdim once simdi Pirelli Diablo Rosso Corsa var Rosso2 nin bir ust kalitesi, daha iyi tutus, daha iyi hizlanma, frenleme, daha guvenli surus icin ve pist gunleri icin. tavsiye ederim ama 8000 km den fazla gitmez Pirelli Diablo Rosso Corsa lar. Pirelli Rosso2 ler islak zemin ve genel kullanim icin daha iyi ve 12,000 km goturuyor. direk tavsiye ederim pirelli rosso2 yi.
    lastik her zaman bir motorda degistirilecek ilk seydir. Pirelli gibi iyi bir lastin taktinmi sanki baska cok daha iyi ve pahali bir motor kullaniyormus gibi hissedersin ve cok daha hizli, kendinden emin ve guvenli surmeye baslarsin. en onemli modifikasyondur bence suspansiyonlarla birlikte, performans modlarinda once gelmelidir.
    gursus bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Herkes malini ovuyor yine, yok performans kullanirmis yok piste cikarmis , cbr650f ile pistemi cikilir o motorla varya 125 likler bile daha iyi doner pistte senden.

Senden tecrube olarak cok ustunum, iskembeden sallamiyoruz. İlla kendimizi reklammi edelim burada, 2008 de bir tam sezon yaristim. Superbike school sertifikam var,izmir, korfez, ist park her pistte döndüm. Senin normal kullanim gunun kadar benim pist gunu tecrubem var, istiyorsan iskebeden atmadan yazalim buraya kullandigimiz motorlari ve pist ve organizasyon tecrubelerimizi.
    Ben mitor nedir ne degildir, pistte napar, viraj frenaj alasiyla biliyorum. Kotu motor 650f fiyatini haketmiyor. Diversion f den daha kotu olmasina ragmen ondan daha pahali ustune.

Eziklik yapmayin, illa bilgimizle ezelimmi sizi? Kendi motorunuz diye oz elestiri yapin biraz. Ben 0 km aldigim 1000rr i yerlere vurmustum zamaninda forumlarda, begenmedigim birsey kendimde bile olsa cekinmem basarim kalayi ben.

650f e iyi motosiklet diyenin ben bilgisinden suphe ederim.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Superbike school sertifikalı kardeş ez o adamı
    Ama o dediğin school neresi kimdir necidir?
    Sen ne zaman katıldın ne sertifikası aldın onları da yaz.
    Valla ciddi soruyom dalga geçer gibi yazdığıma bakma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    California Superbike School 19-20 eylül 2007 , İzmir Pınarbaşı pisti ( ozaman pistin adı İzmir Pınarbaşı yarış pisti idi.)
    Suzuki Gsx600 'ümle katılmıştım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Ozaman pistin sahibi Erol Hülagüydü,Levent abide müdürdü, pisti Ethem genim almadan önce ismi pınarbaşı yarış pistiydi.
    ben pistle gençken tanıştım 1999 yılında 35 hp 2 zamanlı Gilera GFR ile tecrübem oldu (netten arayabilirsiniz nasıl bir motosiklet) 35 hp, 2 zamanlı 125 cc.

Ozaman Süleyman Memnun'lar dönerdi pistte süpersportta, biz o zamanlardan geldik, Sizleri tenzi ederek söylüyorum burada benim pistte çıktığım yılda doğmuş çoluk çocuk takımı, bana motosiklette ahkam kesiyor, onların hayatında yaptığı toplam yol kadar benim motosiklet ile kilometrem var, biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Sürekli yarış geçmişim olmasada 2008 de tam bir sezon yarıştım.

bu fotolar 1999 yılına ait gilera GFR ve ikinci fotoda pist için hazırladığım hali.

Ozaman fazla lastik bile yoktu piyasada Metzeler M serisi yoktu, ME-Z serisi vardı, ME-Z1 ve ME-Z3 param 3 e çıkışmadığı için ME-Z1 Racing versiyonu almıştım bilmem kaç Mark'tı fiyatı hatırlamıyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Sn Kara 35,

Motosiklet tecrübenize ya da geçmişinize kimsenin olumsuz bir söz söyleyeceğini zannetmiyorum, bence bu model hakkında yapmış olduğunuz yorumlar da bu tecrübelerinize yakışmıyor. Sizin gibi profesyonel sürücülerden daha teknik, aydınlatıcı ve seviyeli eleştiriler yapmanızı bekleriz.
    Piyasada aynı segmentde motorları çok inceledim ve er 6f ile bunun arasında kaldım, gerek Honda servis ağı ve gerek daha performanslı 4 silindir bir makine olması sebebi ile bu motora meyilim arttı, tüm yurtdışı ve içi forumları inceledim. Yurtdışı incelemelerde kötü bir yorum görmedim ama yurtiçinde de zaten bu forum dışında fazla bir değerlendirme yok...Sizler gibi bazı arkadaşların olumsuz yorumları var, bu yorumlar da eminim ki benim gibi almaya karar vermiş kişilerin aklında soru işaretleri oluşturuyordur.
    Yukarıdaki yorumunuz hakkında naçizane düşüncelerime, sahip olduğunuz birikimle aydınlatıcı bilgiler verebilrseniz hepimiz faydalanırız,

- görünüş yok demişsiniz ama bu kişiye gore değişen bir olgu değil mi ? bence tek eksiği çift far olmayışı
    - performans yok demişsiniz, neye gore yok diyorsunuz acaba ? sonuçta bu pist motoru değil, sport touring değil mi ?
    - sağlamlık yok demişsiniz, bunu neye dayanarak yazdınız ? sanıyorum 4 yıl garantiyi ilk bu modele verdiler, motor da piyasaya çıkalı daha 1
    yıl oldu, sağlamlığınıu görmek için yeterli bir sure midir ?
    - Tarz yok, bu da kişiye gore değişen bir olgu değil mi ?
    - Fiyatı belki diversion ile kıyaslanabilir, onun dışında da fiyatı yüksek denilebilecek bir model yok sanıyorum piyasada, bu modeli
    beğenmediyseniz diversion ın hiç şansı yok gibi geliyor bana

Teşekkürler
    atgatt ve Radminox bunu beğendiler.

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes malini ovuyor yine, yok performans kullanirmis yok piste cikarmis , cbr650f ile pistemi cikilir o motorla varya 125 likler bile daha iyi doner pistte senden.

Senden tecrube olarak cok ustunum, iskembeden sallamiyoruz. İlla kendimizi reklammi edelim burada, 2008 de bir tam sezon yaristim. Superbike school sertifikam var,izmir, korfez, ist park her pistte döndüm. Senin normal kullanim gunun kadar benim pist gunu tecrubem var, istiyorsan iskebeden atmadan yazalim buraya kullandigimiz motorlari ve pist ve organizasyon tecrubelerimizi.
    Ben mitor nedir ne degildir, pistte napar, viraj frenaj alasiyla biliyorum. Kotu motor 650f fiyatini haketmiyor. Diversion f den daha kotu olmasina ragmen ondan daha pahali ustune.

Eziklik yapmayin, illa bilgimizle ezelimmi sizi? Kendi motorunuz diye oz elestiri yapin biraz. Ben 0 km aldigim 1000rr i yerlere vurmustum zamaninda forumlarda, begenmedigim birsey kendimde bile olsa cekinmem basarim kalayi ben.

650f e iyi motosiklet diyenin ben bilgisinden suphe ederim.
    istersen marc marquez ol. onemli olan adam olmak.
    superbike school mus. sanki davetiye ile mi cagirdilar seni? parasini basan herkesi aliyorlar zaten bende gittim onun muadili bircok kursa. mart ayindada Max Biaggi nin katilacagi bir kursa gidiyorum. yakin zamanlarda da Don Johnson ve Nick Hayden in oldugu kurslara katilmistim, ondan oncesinde de baska kurslara. Ne olacak ki? paran varsa katilirsin! motorun yada korumalarinin bile olmasina bile gerek yok sana kiraliyorlar orada!
    arti yorumlar falan benim yollarda oldugumdan daha cok pist tecruben varmismis. sen nerden biliyorsun benim tecrubemi? senin gibi burada ovunmek icin de yazmayacagim tabiki.
    zaten adam olan boyle ovune ovune su kadar tecrubem var su kadar superim falan demez. adam olan ovunmeden anlatir kendini zaten belli olur adam olan yazdiklarindan genellikle. ama sen belli edememissinki burada kendini ovuyorsun. bilginle tecrubenle kendini belli edemiyorsun, california school falan 'ben senden daha superim daha tecrubeliyim gibi, seni ezerim' gibi laflarla karsindakini tartmadan tam gelisememis bir insan tarzinda uste cikmaya calisiyorsun. yazik.
    sen istedigin kadar bu motora iyi diyenin tecrubesinde suphe ederim de. esas ben daha bu motoru kullanmadan yorum yapan adamdan suphe ederim tecrubesinde falan degil belkide ama adamligindan

anlayamadigim sey, biz bu motorun sahipleri olarak burada yorumda bulunuyoruz. Alacak olan arkadaslara bilgimizi aktariyoruz.
    ama sen? sadece k.ctan sallamasyon, oyleymis de boyleymis. eminimki ne bu motoru surdun ne de yanindan gectin! sadece kotuleme amacli yaziyorsun burada. sana inanana kaale alana yazik be. surduysende bu motoru ki hic sanmiyorum, yazdiklarin dogru degil zaten.
    ama ben gercek 22,000 km lik tecrubemi anlatiyorum. motoru ovmuyorum. sadece kendi tecrubem. honda babamin oglu degil bana parada odemiyor burada honda motorlari hakkinda iyi seyler yazinca. daha iyi olabilicek ozelliklerinide yazdim daha once burada ayrica. kotu motor olsa degistirir burada yazardim kotu motor diye. ama degil iste. uygun fiyatli kaliteli sorunsuz bir motor. klasik honda orta sinif motor. her yola gelebilen bir motor.
    ha arti pistte de gayet iyi cikiliyor

Ego problemlerini cozmen dilegiyle arkadasim
    sen cok ezilmissin belliki. boyle k.ctan sallayip sonra soyle tecrubeliyim boyle superim dersen daha da ezilirsin. ama lutfen ezikligini baska bir forumda goster. mesela bir psikoloji forumunda, belki yardimci olan cikar
    dreamcar bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)