Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    lord2132 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600FA

Ses tam bir hayal kırıklığı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı bachbac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model nokta hatasiz sadece uzun yolla kullanilmis 2300 km de kirmizi beyaz 600f motorum satiliktir arkadaslar.. 1000 bakimi yetkili serviste yapilmistir.. Fiyat 24.300 tl ilgilenenler 554 862 4649 dan ulasabilir.

Ayrica telefondan ulasan arkadaslara resimlerinide atabilirim..

vale_rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 kawasaki 636
    geçen yükseliş honda (izmir) bayiine uğradım ilk satışlar haziran da olacak dedi bayi çalışanı ve benim şahsi fikrim fiyatı da 30 dan aşağı beklemiyorum diye konuştu fiyatı ne olur diye sorduğumda. bana pek gerçekçi gelmedi. zira ellerinde kalır. arkadaşlar sizlerden soranınız oldu mu hiç fiyat konusunda daha gerçekçi fiyat bilgisi alan var mı paylaşır mısınız.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı vale_rs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen yükseliş honda (izmir) bayiine uğradım ilk satışlar haziran da olacak dedi bayi çalışanı ve benim şahsi fikrim fiyatı da 30 dan aşağı beklemiyorum diye konuştu fiyatı ne olur diye sorduğumda. bana pek gerçekçi gelmedi. zira ellerinde kalır. arkadaşlar sizlerden soranınız oldu mu hiç fiyat konusunda daha gerçekçi fiyat bilgisi alan var mı paylaşır mısınız.
    Malesef yok honda ya mail attım senin de dediğin gibi haziranda tr de olacak gelmeden bi kaç hafta önce fiyatlarin belli olacağını söylediler.. Honda japonyada daha karar verememiş henüz.. Honda ıtalya ve usa yada uk sitelerinde de bu model ile ilgili fiyat ibaresi yok zaten.. Siteyi sürekli kontrol etmeni öneririm..

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Taylanda cbr 650 9000 dolar cbr500 6250 dolar arada 2750 dolar var , turkiyede cbr500 9350 dolara geliyor, tayland fiyatiyla farki 3100 dolar. 3100 + 2750 + 6250 = 12100 dolar yani yuvarlarsak cbr650f in fiyati 28000 lira olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Fuarda cok beyendim bir kac resim cekildim insallah seneye bu ay aliyorum
    kemboo ve cece89 bunu beğendiler.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Yemişim düşük devirde yüksek torku,az yakıtı.Arkadaş bu sıralı 4 silindir.Pazar payı belli amacı belli.Adam ses yapsın diye alıyor,hız yapsın diye alıyor.Bu oturuş pozisyonu bu tiple touring mi olur ? Vfr gibi kült model kaldırılıp bu kırma iğrenç modeller üretmek ne ? Kullanımı nistepen daha rahat,fiyatı nispeten daha ucuz.Oturuşu azıcık daha rahat...600f veya fa buydu işte...

Bu modeller anca fosforlu yelekler ile grup gezilerinde mangal,gözleme,akçabat köftesi peşinde koşan dayılar sever.O da forumlarda.Yoksa gidip almazlar.Ybr daha az yakıyor ya...Amaç kullanımdan zevk almak değil zaten.Det!Kurallara uy elit görün!

Honda yeni horneti ve 600fa'sıyla çayda çıra oynar anca.Yakında tek rakipleri modifiyeli bretonlar olacak.
    ea1925, barodi, dyavol-77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    CBR 650F
    Biraz genelleme olmus. Gunluk kullanim icin bence klasindaki 2 silindirlilerden cok daha iyi rakipleri ninja 650, ern6 , Suzuki SV650 , Ducati monster 696 , mt-07. Herkes motoru akcabat koftesi yemek icin almiyor. Sehir ici dur kalklarda rahat olsun , articili rahat olsun , fiyati uygun olsun , basmak istedinmi rahat basasin , yumusak bir surusu olsun , icabinda sehirler arasi gittinmi zevk versin vs. vs. ama bir cok arkadasin derdi motoru kafe onune cekip sekliyle hava atmak oldugu icin tabii onlara gore dandik motor. Ayrica ses konusunda two brothers takilmisini izledim inletiyor. Kimse zaten bu motorsiklet SS demiyor o modelleri sevenler 600rr veya R6 falan alsin.

Haa cok paran varsa basmak istiyorsan sekil istiyorsan Honda abi bunu al diyo.

[url=http://hizliresim.com/1PkgVD][/url

Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yemişim düşük devirde yüksek torku,az yakıtı.Arkadaş bu sıralı 4 silindir.Pazar payı belli amacı belli.Adam ses yapsın diye alıyor,hız yapsın diye alıyor.Bu oturuş pozisyonu bu tiple touring mi olur ? Vfr gibi kült model kaldırılıp bu kırma iğrenç modeller üretmek ne ? Kullanımı nistepen daha rahat,fiyatı nispeten daha ucuz.Oturuşu azıcık daha rahat...600f veya fa buydu işte...

Bu modeller anca fosforlu yelekler ile grup gezilerinde mangal,gözleme,akçabat köftesi peşinde koşan dayılar sever.O da forumlarda.Yoksa gidip almazlar.Ybr daha az yakıyor ya...Amaç kullanımdan zevk almak değil zaten.Det!Kurallara uy elit görün!

Honda yeni horneti ve 600fa'sıyla çayda çıra oynar anca.Yakında tek rakipleri modifiyeli bretonlar olacak.
    Ra_Messu ve OnurTr bunu beğendiler.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz genelleme olmus. Gunluk kullanim icin bence klasindaki 2 silindirlilerden cok daha iyi rakipleri ninja 650, ern6 , Suzuki SV650 , Ducati monster 696 , mt-07. Herkes motoru akcabat koftesi yemek icin almiyor. Sehir ici dur kalklarda rahat olsun , articili rahat olsun , fiyati uygun olsun , basmak istedinmi rahat basasin , yumusak bir surusu olsun , icabinda sehirler arasi gittinmi zevk versin vs. vs. ama bir cok arkadasin derdi motoru kafe onune cekip sekliyle hava atmak oldugu icin tabii onlara gore dandik motor. Ayrica ses konusunda two brothers takilmisini izledim inletiyor. Kimse zaten bu motorsiklet SS demiyor o modelleri sevenler 600rr veya R6 falan alsin.
    Dikkat ederseniz onlar var olan o amaç için üretilmiş 2 silindir.Eskiden oldukları karakterden değiştirilmiş,devşirme,kırma ne idüğü belirsiz tuhaf modeller değil.Nc700'e bile ılımlı yaklaşıyorum.Amacı az yaksın,eyvallah...

O günlük kullanım işine gelirsek; 4 silindir kapalı grenajda cayır cayır yakınca,görürüm ben mantığı

Tabi beni kafe önünde şekil yapmakla suçlayan şahıs,125cc ss görünümlü motosiklet alan birisi olursa ne kadar ciddiye alınır muamma.Şekil yapmayacaksanız ybr 125 alsaydınız? Daha az yakıyor hem daha rahat.Artçılı filan süper.

Lütfen bana laf yetiştirmeyin.Ben model hakkında görüşümü bildirdim.Şahsi alıntılarla cevap verilecek bir durum yok.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    CBR 650F
    Kardes Benim yasadigim ulkede ne ybr var ne cbf var. Motorum cbr150 sekil icin almadim , scooter lar ve cublar (debriyajsiz) vardi sadece. Tek alternatifim cbr150 cbr 250 ve ninja 250 di. Yzf125 bile yok anla yani. Bu ulkenin trafigine alismak icin gucsuz bir motor aldim, 250 lik almamamin sebebi her ikisi arasinda cok fark olmamasi ve 150 likle buralarin trafigine iyice alisabilecegimi dusunmem cok para baglamadan seneye buyuk motora update yapma istegimdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

Ayrica cbr600f de cok eski bir motordur , belli bir amac icin uretilmistir , hep 4 silindirdir eskilerin sekline bakarsan oturus yeri pozisyonu hep aynidir. Yani vfr kaldirilmisda cbr600 yana cbr650 yapilmis diye birsey yok. Vfr hala uretiliyor japon Honda sitesinde gorebilirsin. Benin gittigim fuarda 1200 yeni vfr vardi.
    flame bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 kawasaki 636
    italya sitesinde fiyat 8100euro. honda bayii çalışanı, türkiyede o fiyatı 9500euro gibi bekleyebilirsin diyordu. artık benim için bi önemi kalmadı. 28000 lira banada mantıklı geliyor. bu fiyat olur bncede. 2012 cbr600f almış bulunmaktayım.

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Arkadaşlar Selamlar

Uzun zamandır ev taşıdığımdan dolayı v.s. Forumlara giremiyorum CBR250 mi sattım Nasip olursa 650 f Alacağım + ları - leri ile sizlerle paylaşacağım.Bazı arkadaşlar Gücü düşürülmüş dedi ama Tork Artmıs son suratta aynı 600 F ile bence Pek bir düşüş olmamış ve 600 F deki Tempra Göstergeleri kalkmış Bence kasa gayet güzel olmus

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Bende Sordum Yukselişe 30 falan demedi 25 kusurdu 600 FA şimdi 27 Fln olur en fazla demıstı

Motosikleti
    2015 kawasaki 636
    [IMG][/IMG]
    cece89, deep_far, CodingFest ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR 650 F
    Bu arada Ciddi Alıcak arkadaşlar varsa Fiyatlar v.s. açıklandığında Burdan paylaşalım Hep beraber gidip tek bir bayiden Alırsak İndirimli alacağımızı Düşünüyorum Ben Kesin Alacağım....

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    f serisi candır taş gibi motor oluyor yıllarca sağ salim biniliyor bence hoş olmuş .

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GSX-R Gördüm sanki

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Esengül Honda Türkiyeye gelmiceğini söylemişti bana fuarda sordugumda ve zaten fuardada motor yoktu.

Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esengül Honda Türkiyeye gelmiceğini söylemişti bana fuarda sordugumda ve zaten fuardada motor yoktu.
    Honda Yukselişe şimdi telefon açıp Sordum Böle bişey Söz konusu olmadığını Fabrikanın Yazılı Mayıs Sonu Haziran Başında Türkiyeye getireceklerini Söyledi.Yurtdışı Hondayada Mail attım Cevap gelirse sizlerle paylaşacağım
    Benım görüşüm Gelmiyecek bir motorun reklamını Honda Türkiye sitesinde yapmazdı.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    UMARIM GELIRDE IKINCI EL PIYASASI DUSER AMA CBR500 FIYATI UCUKKEN BUNUN RAKAMI NE OLUR BILINMEZ

Motosikleti
    Honda Nc750x
    Haziran gibi denilmişti ama erken gelmiş gecen hafta içi servis için gittiğimde Pazarbaşı Honda'nın vitrininde duruyordu cbr 650f.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

Fiyatı 26.750tl imiş.

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    http://honda.com.tr/motosiklet/super-sport/cbr-650f/fiyat

Sitesinde 26.450 idi. 26.750 yapmışlar. Honda tüm modellere zam yaptı bu hafta. gelmemiş modele bile. komik bu adamlar

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)