Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar katlanır plakalık aldım fakat uyumsuz çıktı. önerebileceğiniz bi katlanır plakalık varmı tr sitelerinde.?

Aldığım ürün bu: https://urun.n11.com/modifiye-urunler/motosiklet-katlanabilir-plakalik-P327019139?gclid=Cj0KCQjwsYb0BRCOARIsAHbLPhHhdISzA wly-8r1OKcxTzp0DS4WV7ISu8sC6Qz_SDcrsFjQyP-aKZkaAm2rEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scrambler
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar katlanır plakalık aldım fakat uyumsuz çıktı. önerebileceğiniz bi katlanır plakalık varmı tr sitelerinde.?

Aldığım ürün bu: https://urun.n11.com/modifiye-urunler/motosiklet-katlanabilir-plakalik-P327019139?gclid=Cj0KCQjwsYb0BRCOARIsAHbLPhHhdISzA wly-8r1OKcxTzp0DS4WV7ISu8sC6Qz_SDcrsFjQyP-aKZkaAm2rEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
    Hayırdır katlanır plakalık alıp, plakanımı saklayacaksın, Suç isleyeceksin yani. Plakasini normal insan saklamaz, saklayanlar ya hirsizdir ya ugursuz.

Uğursuz veya hırsız olan sensin salakmısın kardeş sen burda boş yorum yapıyorsun.?
    Seni ilgilendirmez ama ben gene söyliyim kendi kuyruğu uzun küçük birşey takmak istediğim için bunu aldım. malmısın nesin

Arkadaşlar bu honda 650r 70.000 alıp Neden 1.250 2.500 km kullanıp satarki insan, bi kullan 25 35.000 40.000 binmiycen neden aldın. Amaç ne madem 2.000 km bincen ayda 1 2 kere kirala 1 ayda 2.000 yaparsın zaten 😂 süper motor bin uzun yıllar satmasının sebebi çok titriyo kesin ondan satıyolar 😂 yoksa 70.000 alınan motor 2.500 km satılırmı Birde sıfırı 70.000 75.000 satıyolar.Kim vercek 75.000 adam gider 1000rr alır. Ömür boyu sıkıntı yaşamadan titremeden biner. 650r güzel motor ama 70e alınmaz.Bende alıcaktım ozaman 55.000 miydi neydi gine iyi fiyattı ama almadan önce her motoru test ettiğim için almadım.Almadan önce test etmek gerekiyo Çünkü motor çok titriyo bu nasıl 4 silindir 😂

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu honda 650r 70.000 alıp Neden 1.250 2.500 km kullanıp satarki insan, bi kullan 25 35.000 40.000 binmiycen neden aldın. Amaç ne madem 2.000 km bincen ayda 1 2 kere kirala 1 ayda 2.000 yaparsın zaten �� süper motor bin uzun yıllar satmasının sebebi çok titriyo kesin ondan satıyolar �� yoksa 70.000 alınan motor 2.500 km satılırmı Birde sıfırı 70.000 75.000 satıyolar.Kim vercek 75.000 adam gider 1000rr alır. Ömür boyu sıkıntı yaşamadan titremeden biner. 650r güzel motor ama 70e alınmaz.Bende alıcaktım ozaman 55.000 miydi neydi gine iyi fiyattı ama almadan önce her motoru test ettiğim için almadım.Almadan önce test etmek gerekiyo Çünkü motor çok titriyo bu nasıl 4 silindir ��
    2011 de 0km. cb600f Hornet aldım, hala (zevkle) biniyorum (47.000km).Titreme yok neden satayım, yenisi daha iyi değil ki. 102hp, ters çatallar, full ayarlanabilir ön-arka amortisör,aluminyum şase, sıfır mekanik sıkıntı.
    BoraKara bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Scrambler
    Hornet kesinlikle iyi bir motosiklet, zamaninda arkadas cevremden alip yillarca kullananlar var, 650F ile kiyaslanamaz bile.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sabah 7:30-8:00 arası Şile gözlemeciler tarafında karşı şeritte gördüğüm 650F sahibi buradan mı?

Devilstoy54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650f
    uzun zamandır girmiyordum arkadaşlar hesap kaybettim yeni açtım sonra vakit bulamadım derken topluca konuları okudum 2014 ten beri cbr650f kullanıcısıyım 3 makinem oldu 2014 2016 ve şuan 2bin km 2018 son üretim olan öncesinde 600rr vfr800 kawasaki ninjam oldu yıllardır 4 silindir üzerindeyim ss motorlarla sport touring motorun titreşimi kıyaslanmaz sport touring lerin genelin de 4 silindir olanlarda belli devir aralıklarında hep bir titreşim mevcut bir gs sahibi veya vfr 800 crossrunner gibi bir motora binmiyorsanız belli devirlerde titreşim çoğu motorda var ve bu alışılır sürüş karaterinize göre absorbe edilebilir bişey heralde 10 yıldır türkiye ve yakın sınır dışlarımızda cbr650f imle baya uzun yol yaptım günde en fazla 800 km sürdüm bizim makinayı 2016 2014- ile 2018 arasında uzun yolda hissedilir konfor farkı var bi kere showa lar hem yol tutuşa hem konfora etkili olmuş titreşim 4000 6000 arası makineden makineye değişir biraz var ama bunu kullanışınızla halledersiniz çok kötü değil daha kötü motorlarım oldu yakıtı bahsetmeye gerek yok Gpr full karbon egzoz kullanıyorum muazzam ses var arkadaşlar tek derdim var motorum ilk alındıktan sonra rodaj sonrası biraz yattığı için lastik dunloplar zaten sert birde biraz yatınca benimkiler hepten kötü oldu bu aralar abs ile aram sıkı fıkı lastik önerisi varmıdır benim gibi uzun yol yapan arkadaşlardan kullananlardan bu arada merak edilenleri seve seve cevaplarım artık daha aktif aranızda olacağım fotoğraflarlada şenlendiririz burayı arkadaşlar
    Alper600RR bunu beğendi.

Kbr_ilhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250 >MT25>CBR650F
    arkadaşlar 2015 model 650f sahibiyim

motor durduğu yerde boştayken , 1.vitese geçişte garipçe taktaktak şeklinde zor geçiyor-geçmiyor diyebilirim sanki ben 1 e indiriyorum vites pedalı ise ayağımı yukarı itiyor gibi ?

bir de sorum bakımını kendisi yapan arkadaşlar var mı yağını , hava filtresini ne önerirsiniz motor şuan 30000 de neler yapmam gerekir ?

Motosikleti
    Honda CBR650f
    ilk vites geçişinde motor soğuksa bildiğimiz tak sesi daha serttir fakat sizin dediğiniz dişlinin tam oturmaması arka arkaya sıralı ses ve itme bunun iki sebebi oluyor ya debriyağ teliniz ayarınız bozulmuş artık tam ayırmıyor dişlileri yada baskınızda sıkıntı var ilk dediğim üzerinden bir motorcuya gidip debriyaj telinizi ayarlattırın boşluğunu kontrol ettirin derim bir makinenin biraz ısınması sesleri daha yumuşatıyor 24 bin ağır bakımda filtre fren balata gibi şeyler zaten değiştiği için yağ bakımından başka bir ihtiyacınız da olamayacaktır makinede

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Kbr_ilhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2015 model 650f sahibiyim

motor durduğu yerde boştayken , 1.vitese geçişte garipçe taktaktak şeklinde zor geçiyor-geçmiyor diyebilirim sanki ben 1 e indiriyorum vites pedalı ise ayağımı yukarı itiyor gibi ?

bir de sorum bakımını kendisi yapan arkadaşlar var mı yağını , hava filtresini ne önerirsiniz motor şuan 30000 de neler yapmam gerekir ?
    hocam durduğu yerde bazen vites geçmeyebilir, normal.
    motoru biraz ileri doğru götürüp ondan sonra takmayı deneyin, yine sıkıntı oluyorsa o zaman bakmak gerekebilir.
    https://bit.ly/30jiOxE

Arkadaşlar selam. 50 bin bakımım yaklaşıyor. servisin çok yüksek meblalar istediği şu dönemde bakımını servise yaptırmak istemiyorum. parçaları internetten alıp ustaya taktırmak istiyorum. 50 bin bakımında neler değişiyor bilginiz var mı ?

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Arkadaşlar selam. 50 bin bakımım yaklaşıyor. servisin çok yüksek meblalar istediği şu dönemde bakımını servise yaptırmak istemiyorum. parçaları internetten alıp ustaya taktırmak istiyorum. 50 bin bakımında neler değişiyor bilginiz var mı ?
    ağır bakıma girmesi gerekiyor, sentil ayarı falan yapılması gerekiyor, iyi bilen bir ustanız varsa yaptırın ama "hallederiz yea" kafasında olan birine sakın bu işi yaptırmayın.
    Alper600RR bunu beğendi.

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağır bakıma girmesi gerekiyor, sentil ayarı falan yapılması gerekiyor, iyi bilen bir ustanız varsa yaptırın ama "hallederiz yea" kafasında olan birine sakın bu işi yaptırmayın.
    Merhaba. Bilgi icin tesekkur ederim bu dediginizden sonra servise gitmeyi düşünüyorum. Siz yaptirdiniz mi yaptirdiysaniz ne kadar tuttu

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Merhaba. Bilgi icin tesekkur ederim bu dediginizden sonra servise gitmeyi düşünüyorum. Siz yaptirdiniz mi yaptirdiysaniz ne kadar tuttu
    benim daha 20 binde, şu an sadece yağını suyunu değiştirip kullanıyorum. ağır bakımda sanırım ben de servise götürücem.

Motosikleti
    Honda CBR650f
    beyler yeni lastik taktıran varmı lastik önerisi olan Rosso 3 ve Michelin pilot road 5 arasındayım birde angel gt 2 var ne önerirsiniz aramızda bunlardan kullanan varmıdır ?
    Honda Cbr650F

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Devilstoy54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yeni lastik taktıran varmı lastik önerisi olan Rosso 3 ve Michelin pilot road 5 arasındayım birde angel gt 2 var ne önerirsiniz aramızda bunlardan kullanan varmıdır ?
    5 bin km dir, Rosso Corsa 2 kullanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

Merhaba herkese kolay gelsin, dün itibariyle bende 2015 model bir cbr 650 F kullanıcısıyım. Değerli bilgilerinizden faydalanıyorum bu konuda herkese teşekkür ederim. Sormak istediğim bir soru var zincir dişli yağ ve hava filtreleri vs sarf malzemelerini malum büyük sitelerden mi yapıyorsunuz mağazalardan mı? ve tavsiye edeceğiniz bir mağaza var mı? teşekkür ederim. Ayrıca bir sürü marka var filtrelerde akü de vs (performans ürünleri hariç) hangi markaları tavsiye edersiniz

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Peyk_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese kolay gelsin, dün itibariyle bende 2015 model bir cbr 650 F kullanıcısıyım. Değerli bilgilerinizden faydalanıyorum bu konuda herkese teşekkür ederim. Sormak istediğim bir soru var zincir dişli yağ ve hava filtreleri vs sarf malzemelerini malum büyük sitelerden mi yapıyorsunuz mağazalardan mı? ve tavsiye edeceğiniz bir mağaza var mı? teşekkür ederim. Ayrıca bir sürü marka var filtrelerde akü de vs (performans ürünleri hariç) hangi markaları tavsiye edersiniz
    hocam ben bayiden alıyorum, tuhaftır bazen bayi fiyatları daha uygun oluyor.
    geçen arkadaş zincir dişli seti alacaktı n11 de falan 1000 lira civarındaydı, bayiden 700 küsür liraya almıştı.
    orijinalden şaşmayın derim. özellikle bu yıkanabilir hava filtrelerini falan hiç önermem.
    Peyk_74 bunu beğendi.

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Arkadaşlar selamlar,

Geçen aylarda yetkili servis den bir geri çağrılma talebi geldi. Gidonunuz da bir hissiyat kaybı yaşıyor musunuz vb. tarzı sorular soruldu. Honda izleme geliştirme faaliyetleri kapsamında gidon ile alakalı bazı parçaların ücretsiz değiştirilmesi için servise davet edildim. Benzer şekilde aranan oldu mu? motorum 2014 model ve hep yetkili servise gitti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)