Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    14 CBR 250R HRC (eski) CBR 650F 2017 RED (YENİ)
    Resim isteyen arkadaşlar vardı aldım sonunda

mertcancbr, oialdemir, snappy x ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    COR72Z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı vnarmanli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta için 1040TL ödedim
    Ben geçen sene Haziranda 900 e yaptırmıştım yaş 29 1 tane spacy alpha aldım onda 1100 çıktı sigorta işi garip iş yaş motor çok fark etmiyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Hayırlı olsun kazasız belası kullanmak nasip etsin.
    Rodajdan sonra son hız denersen yazar mısın? kaç görücek çok merak ediyorum..

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Benim sigortayı bugün yaptırdım 548 tl tuttu. Tc numarasına göre değişiyor fiyat tabiki ama 1500 diyen şirketlerde oldu yani iyi bir sigortacınız varsa uygun şirketi bulabilir..
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 650F
    forum yine ölü titreşim konusu çok konuşulmuştu benim şahsi fikrim çok çok az derecede hissedilen bir titreşim var ama beni rahatsız ettimi diye düşünüyorum, açıkcası çok farkında bile değildim sırf burdan yazılanlarda aklıma geldi öyle farkettim

Motosikleti
    CBR 650F
    Bu cc de motorsiklet tecrübem yoktu ve yılların kullanıcısı olarak aklımda acaba almalımıyım diye çok düşünmüştüm ama şimdi ybr gibi geliyo rodajı tamamlayıp egzozuda yenileyince dört silindirin sesiyle beraber dahada zevkli olacak diye düşünüyorum.. bence rr almaktansa bu motoru şiddetle tavsiye ederim. Zaten şehir içinde yapabileceğim hız belli. Gazlamak işinde zırt bırt otobana çıkılmaz sanırım. Yani ideal bir motor ve oturuş pozisyonu çok rahat hemde benim gibi kısa boylu bir adam için bile
    Daha önceki yorumlarda önden zırıltı geliyo diye yazılmıştı bende dinledim evet bir zırıltı var gibi ama hiç uğraşmadım nedir neresidir diye ne olsa egzoz takılınca onları duymayacağım :D
    Salurbey bunu beğendi.

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Var mı peki yeni kasa için ufak tefek oynamalar yapan?Siyah camdır, mono kapaktır kırmızı renkte nasıl duracak merak etmiyor değilim.

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı mertcancbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var mı peki yeni kasa için ufak tefek oynamalar yapan?Siyah camdır, mono kapaktır kırmızı renkte nasıl duracak merak etmiyor değilim.
    Mono kapak bu sabah elime geçti çinden istemiştim. Yarın hava yağmurlu ankara da ama hafta sonu takar resimler buraya yüklerim. Bende renk farkı varmı diye meraktayım. Stompgrip getirttim bir iki adette sticker getirttim biraz küçük oldu ama ufak tefek şekli değişmeye başladı motorun. Rodajı bitincede güzel bir egzoz taktırabilirsem benim için yeterli olur şimdilik

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Yanlız bu kasa ve bu renkten en büyük şikayetim aşırı ilgi çekmesi oldu zırt bırt fotograf çektirmeye gelenler falan korkutmaya başladı motoru düşürecekler yada çizecekler diye işi gücü bıraktık motora bakıyoruz dükkanca kimse yaklaşmasın diye yolsan geçen ergen kızların "abi bu ne yaaa" yada "bu nasıl bişeyyy yaaa" demelerine alıştım ama resim işi biraz korkuttu geçen biri ufak çocuğunu oturttu resimini çekecek ama ayaklıktaki motoru nerdeyse üzerine düşürecekti. Birşeyde denmiyo öyle bakıyosun işte işleri birsinde gitsinler diye.. onun haricinde motorun gidişi yada duruşu yada başka birşeyi ile bir sıkıntım yok..

Tekrar söyleyim çok mesaj atan oluyor motorla ilgili.. titreşim hissedilmeyecek dercede var diyebilirim. zırıltı falanda beni rahatsız ermiyor ama ufaktan bir ses geliyo dikkatli dinlerseniz. Ben frenleri sanki biraz hissiyatsız buldum. Yada çok hızlıyımda arabadaki gibi bir frenlememi bekliyorum yani motoramı alışamadım bilemiyorum. Yada balataların alışması lazım ama ben fazla aceleci olabilirim biraz daha zaman geçsin yeniden yazarım gördüklerimi..

Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mono kapak bu sabah elime geçti çinden istemiştim. Yarın hava yağmurlu ankara da ama hafta sonu takar resimler buraya yüklerim. Bende renk farkı varmı diye meraktayım. Stompgrip getirttim bir iki adette sticker getirttim biraz küçük oldu ama ufak tefek şekli değişmeye başladı motorun. Rodajı bitincede güzel bir egzoz taktırabilirsem benim için yeterli olur şimdilik

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Yanlız bu kasa ve bu renkten en büyük şikayetim aşırı ilgi çekmesi oldu zırt bırt fotograf çektirmeye gelenler falan korkutmaya başladı motoru düşürecekler yada çizecekler diye işi gücü bıraktık motora bakıyoruz dükkanca kimse yaklaşmasın diye yolsan geçen ergen kızların "abi bu ne yaaa" yada "bu nasıl bişeyyy yaaa" demelerine alıştım ama resim işi biraz korkuttu geçen biri ufak çocuğunu oturttu resimini çekecek ama ayaklıktaki motoru nerdeyse üzerine düşürecekti. Birşeyde denmiyo öyle bakıyosun işte işleri birsinde gitsinler diye.. onun haricinde motorun gidişi yada duruşu yada başka birşeyi ile bir sıkıntım yok..

Tekrar söyleyim çok mesaj atan oluyor motorla ilgili.. titreşim hissedilmeyecek dercede var diyebilirim. zırıltı falanda beni rahatsız ermiyor ama ufaktan bir ses geliyo dikkatli dinlerseniz. Ben frenleri sanki biraz hissiyatsız buldum. Yada çok hızlıyımda arabadaki gibi bir frenlememi bekliyorum yani motoramı alışamadım bilemiyorum. Yada balataların alışması lazım ama ben fazla aceleci olabilirim biraz daha zaman geçsin yeniden yazarım gördüklerimi..
    Bu kasa da bir önceki kasanın kırmızı rengi de "Milenium Red" olarak geçiyor fakat bu kasanın tonu bariz daha farklı gibi duruyor.Yakından özellikle kırmızı gerçekten olmuş dedirtti, ilgi çekmesi doğaldırHenüz rodajı tamamlamadınız anladığım kadarıyla belki diskler alışmamış olabilir yada dediğiniz gibi siz motora alışamamış olabilirsiniz,yine de bence ani frenleme ve hızlanmalardan kaçının derim rodaj zamanı.
    Fotoları bekliyoruz hocam umarım dediğim gibi renk farkı yoktur da uyar rengi mono kapağın.Kazasız belasız, iyi sürüşler.

Motosikleti
    CBR 650F

Meraktan koşup taktım hafta sonunu bekleyemedim garajdan bile çıkarmaya vaktim yoktu sırf nesıl duracak mono kapak diye indim garaja motorun rengi karanlıktan dolayı iyi çıkmamış sanırım ama güneşli bi günde çekerim yine.. bence 75$ çok uygun malzemede kalite fena değil. Bir tek depodaki sticker küçük oldu onuda yenilerim sonraki siparişte artık..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Mono kapak görüntüyü bence çook değiştirdi

mertcancbr, Salurbey, gursus ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Evet göze batan kuyruktaki o eksiklik gitmiş gerçekten çok yakışmış hocam.Renk farkı gözükmüyor demek ki aynı renk kodu.Muz sele varsa mono kapak olmazsa olmaz çok toplamış motorun görünümünü.Stomp griplerde gayet güzel durmuş, bu motor olmuş.
    Bir de gümrük vergisi ödediniz mi acaba?Bildiğim kadarıyla sınırı çok düşürmüşlerdi.
    ..YaNKee.. bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 650F
    Gümrük ödemedim yani direk geldi kargoyla prosedürü de tam bilmiyorum sonradan çıkmıyosa bu borç ben ödemedim yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Koruma takozları gelince ödermiyim bilmiyorum
    Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Çok güzel olmuş. Nazar değmesin
    ..YaNKee.. bunu beğendi.

Gümrük ödemedim yani direk geldi kargoyla prosedürü de tam bilmiyorum sonradan çıkmıyosa bu borç ben ödemedim yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Koruma takozları gelince ödermiyim bilmiyorum
    Bildiğim kadarıyla görevli istiyor kapıdan demek ki gümrüğe takılmamış güzel olmuş.Takozlar da gelince artık pek aksesuar kalmıyor sanırım takılacak egzoz dışında
    ..YaNKee.. bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş. Nazar değmesin
    teşekkürler R25 duruyormu hala?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:20 ----------

Alıntı mertcancbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla görevli istiyor kapıdan demek ki gümrüğe takılmamış güzel olmuş.Takozlar da gelince artık pek aksesuar kalmıyor sanırım takılacak egzoz dışında
    egzozu komple akrep düşünüyorum ama bakalım rodajı bitince karar veririm.. aksesuarı seviyorum motorda daha birşeyler eklerim sanırım manet vs... ama acele etmiyorum zaten havalar çok iyi değil bu sene onun için yakışanı alıp takmak istiyorum acele karar vermeden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

egzoz konusunda çok uyarı var cezayla ilgili onun için işi garantiye alıp uzaktan kumandalı susturucu taktırmayı düşünüyorum. böylece her yerde ve her zaman bağırıpta kafa ütülemez diyorum. motora yaptıran varmı acaba onu göremedim.. dün yunuslarda görevli biriyle tanıştım sen egzozu taktır abi sıkıntı yaşamazsın dedi. kendide mt07 ye komple tiger taktırmış. bana daha birşey diyen olmadı dedi ama deseler bile yunus olduğu için onun kurtarma payı vardırda beni öperlermi acaba çevirmelerde falan bilemiyorum araçlara kesiyolar haberlerde bile çıkıyo ama motorlarda durum nedir acaba..

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    R25 duruyor geri çağırma hikayesini tamamladım. Servis beni ikna etti sıkıntı olmadığına. Bir ara çok niyetliydim,verecektim motoru,güvenlik işi devreye girince başka şey düşünemiyorum.650f e gidip 2 kere baktım. Çok güzel motor çok keyifli kullanacaksın kesinlikle Ben biraz daha devam benim r25 le.
    Akrep çok güzel olur,full sistemde power commander ve tekrar yazılımı güncelleme işleri oluyor,dynoya sokuyorlar. Çoğu kişi yaptırmıyor yeniden ayarlamayı, montaji yapıp kullanıyor.

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f

egzoz konusunda çok uyarı var cezayla ilgili onun için işi garantiye alıp uzaktan kumandalı susturucu taktırmayı düşünüyorum.

kumandali susturucu nasil oluyor?

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kumandali susturucu nasil oluyor?
    araçlarda tüpün içine bir mekanizma yerleştiriyorlar. kumandaya basınca egzoz yandan açılan ve normal ses düzeyinde olan 2. bir borudan çıkış sağlıyor. motorlara normal şartlarda yapmıyorlar sanırım sebebi 2. çıkış rahat görülebiliyor çoğu motorda. ama bizim motorlarda egzoz altta olduğu için 2. bir çıkış görülemez ve rahatça kullanılabilir.. tabi bunu yapanı görsem daha iyi olurdu ama ilk olabilirim bu konuda bir egzozcuyla konuşmam lazım öncelikle..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 duruyor geri çağırma hikayesini tamamladım. Servis beni ikna etti sıkıntı olmadığına. Bir ara çok niyetliydim,verecektim motoru,güvenlik işi devreye girince başka şey düşünemiyorum.650f e gidip 2 kere baktım. Çok güzel motor çok keyifli kullanacaksın kesinlikle Ben biraz daha devam benim r25 le.
    Akrep çok güzel olur,full sistemde power commander ve tekrar yazılımı güncelleme işleri oluyor,dynoya sokuyorlar. Çoğu kişi yaptırmıyor yeniden ayarlamayı, montaji yapıp kullanıyor.
    R25 çok güzel bencede.. genelde bir soğuma olunca o arada aklına başka birşey yapmayı koyunca genelde yapıyor insan, bende ondan sordum son durum nedir diye

Akrep en iyisi sanırım ama hep netten okuyorum yada dinliyorum canlısını bir görebilsem sonra kesin kararımı vericemde ankara da taktıran yok sanırım full sistemini..
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    araçlarda tüpün içine bir mekanizma yerleştiriyorlar. kumandaya basınca egzoz yandan açılan ve normal ses düzeyinde olan 2. bir borudan çıkış sağlıyor. motorlara normal şartlarda yapmıyorlar sanırım sebebi 2. çıkış rahat görülebiliyor çoğu motorda. ama bizim motorlarda egzoz altta olduğu için 2. bir çıkış görülemez ve rahatça kullanılabilir.. tabi bunu yapanı görsem daha iyi olurdu ama ilk olabilirim bu konuda bir egzozcuyla konuşmam lazım öncelikle..[COLOR="Silver"]

normal sartlarda yapmiyorlar 2. cikis rahat gorunebiliyor dedigin goruntu sebebiyle mi yapmiyorlar anlamadim.
    ben akrapovicin 650f icin cikardigi orj ful sistemi dusunuyorum. biraz pahali tabi. ama susturucu tak cikar uzun is, surekli ugrasmak lazim. bu sisteme uygulanir mi, nasil olur verimli olur mu bilemedim.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    araçlarda tüpün içine bir mekanizma yerleştiriyorlar. kumandaya basınca egzoz yandan açılan ve normal ses düzeyinde olan 2. bir borudan çıkış sağlıyor. motorlara normal şartlarda yapmıyorlar sanırım sebebi 2. çıkış rahat görülebiliyor çoğu motorda. ama bizim motorlarda egzoz altta olduğu için 2. bir çıkış görülemez ve rahatça kullanılabilir.. tabi bunu yapanı görsem daha iyi olurdu ama ilk olabilirim bu konuda bir egzozcuyla konuşmam lazım öncelikle..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

R25 çok güzel bencede.. genelde bir soğuma olunca o arada aklına başka birşey yapmayı koyunca genelde yapıyor insan, bende ondan sordum son durum nedir diye

Akrep en iyisi sanırım ama hep netten okuyorum yada dinliyorum canlısını bir görebilsem sonra kesin kararımı vericemde ankara da taktıran yok sanırım full sistemini..
    2016 cbr 650 f'de full system akrapoviç egzozu susturucusu üzerindeyken dinledim. şahane bir sesi var.

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 cbr 650 f'de full system akrapoviç egzozu susturucusu üzerindeyken dinledim. şahane bir sesi var.
    susturucusuz sesini duyma. uzulursun. ruyalarina girer. arkadasimda vardi. fenaaaa.

ama bazen de cikiyorsun yola. kafan sissin istemiyorsun. belli bir seste guzel guzel gidiyorsun. simdi orda akrep olacakta yok susturucu tak falan bilemedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)