Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Cbr 650 f de bazı sıkıntıların oldugu dogrumudur arkadaşlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yabancı forumları araştır yeterince bilgi bulacaksın, Japon imalat kalitesinden uzak bir makina, birçok ufak hatası mevcut, Makinasıda çok sağlıklı değil,600 ss ler gibi sıkışık, yüksek devirli,yüksek sıkıştıma oranlı, spor borexstroke lu makina kullanmamasına rağmen , hararet şehir içi kullanımlarda 600 ler gibiymiş, ayrıca titreşim problemi kronik, ne yaparsanız yapın düzelmiyor, uzun yolda çok rahatsız edici oluyormuş,
    heleki üstüne birde türkiyedeki fiyatı eklenince insanın aklı şaşıyor bu fiyata nasıl bu motoru satıyolar? diye. Hondada yetkili uzun yıllardır çalışan bir arkadaşım isim beyan etmeyeceğim kesinlikle alınacak bir motor değil dedi, aynısını CB 500 F/R modeli içinde söyledi laf aramızda.

Honda resmen bu modeliyle saçmalamış

Aynen isim vermeyeyim ama hep olunsuz yorumlar aldım.saglam kaynaklardan

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yabancı forumları araştır yeterince bilgi bulacaksın, Japon imalat kalitesinden uzak bir makina, birçok ufak hatası mevcut, Makinasıda çok sağlıklı değil,600 ss ler gibi sıkışık, yüksek devirli,yüksek sıkıştıma oranlı, spor borexstroke lu makina kullanmamasına rağmen , hararet şehir içi kullanımlarda 600 ler gibiymiş, ayrıca titreşim problemi kronik, ne yaparsanız yapın düzelmiyor, uzun yolda çok rahatsız edici oluyormuş,
    heleki üstüne birde türkiyedeki fiyatı eklenince insanın aklı şaşıyor bu fiyata nasıl bu motoru satıyolar? diye. Hondada yetkili uzun yıllardır çalışan bir arkadaşım isim beyan etmeyeceğim kesinlikle alınacak bir motor değil dedi, aynısını CB 500 F/R modeli içinde söyledi laf aramızda.

Honda resmen bu modeliyle saçmalamış
    pardon arkadasim ama siz hic surdunuzmu bu motoru?
    bu bilgileri icin br link atarmisiniz cunku bana sacmalayip, salliyormussunun gibi geliyor
    cunku 13,000 km dir kullaniyorum cbr650f i ve bircok da kullananan arkadasim var.
    arti ben spor motoru kullanirim oyle 60 - 100 km degil, pistten tutunda her sekilde, sert bir sekilde

elbette her motorda ufak tefek sorunlar olur, sorunsuz motor makina var mi su dunyada? vallahi kac degisik model motor kulladim su dunyada katirlamiyorum bile ama ben gormedim

1- Yabanci cbr650f forumunda moderatorum.
    2- Kalitesi fiyatina gore cok iyi, japonyada yapilan bir honda kadar olmasada yine de sinifinda bir cok motordan daha iyi.
    3- Eski bir cbr600rr kulacisi olarak hararet cbr600rr dan daha dusuk sehirde ve heryerde. hararet gostergesi surerken bir kere bile yanmadi.
    4- Makinasindada sorun yok bir cok ufak hata da yok titresim gayet normal. binlerce kilometre uzun yol yaptim, cbr650f bir cok kullandigim turing makinadan daha rahat ve titresimsiz. yani oyle kronik bir sey yok. sadece 5000 - 6000 devirde ekonomi devir bandininda titresim yapiyor oda cok muhim degil, rahatsiz edicide degil.
    5- Arkadasinizin da sizin de dunyada ve motorcukluktan pek haberiniz yokmus gibi geliyor

kusura bakmayin, amacin sizin kalbinizi kirmak degil ama bu tur sorunlar varsa linkleriyle buraya gelmenizi bekleriz, afedersiniz oyle ki.tan sallama sozlerle honda da calisan arkadasimdan duydumlarla degil

yani 25 yillik motor tecrubeme mi inayiyim yoksa cbr650f sahibi olarak pozitif deneyimemi yoksa sizin ve honda da calisan arakdasinizin sozlerinemi?
    yorumu size birakiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Alıntı Ahmetbilici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen isim vermeyeyim ama hep olunsuz yorumlar aldım.saglam kaynaklardan
    bize de acarmisiniz saglam kaynaklarizi?
    OnurTr ve tolgatumlu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ben de çok sağlam kaynaklardan duydum,1000 km sonra dökülüyorMUŞ,5 binde pistonlar koltuktan çıkıp merhaba diyorMUŞ,miş,mış. Ha ama motoru görmedim bile
    OnurTr bunu beğendi.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık bilgi kirliliği dolu her başlık,her konu..En sağlamı "Gerçek" kullanıcılarından dinlemek bizzat ustasından servisinden bilgi almak..-muş la- mış la..olmuyor bu işler...
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Evet 1.000 km sonra dokuluyor. Benimki 3.000 km de 3 kere motor yaptirdim

Motoru aldigimda 97 kiloydum. Oyle bir titresim varki su an 68 kiloyum

Gidecegim yere 10 dakikada varacaksam, yolda durup motorun her cukurda dokulen parcasini toplamaktan 45 dakikada zor variyorum. Gecen trafik cok yogundu duramadim. Su an sag ayna olmadan suruyorum siparis verdim gelecek

Iyi eglendim su kapali yagmurlu sikici is ortaminda sayenizde

O kadar berbat bir motosikletki bu 650f, sayfalar dolusu olumsuzluk okudum japon ingiliz peru norvec forumlarinda. Hayatta almam. Asla ismini paylasamayacagim cok onemli kaynaklarimdan bu motorun hondanin yuz karasi oldugunu ogrendim (hondanin makina muh.leri sakin kimseye soylemeyin)ama yine de motosiklet.nete uye oldum usenmedim hic begenmedigim bir motor olan 650f in 25 sayfalik forumunu okudum ve yorum yazdim.

eskiden boyle uyum problemi olan insanlar daha fazlaydi. Surekli huzursuzluk cikarirlardi millete de eglence cikardi oturur heyecanla okunurdu. Okuyanlardan biri kendini tutamaz o da yorum yazardi konunun nerden basladigi unutulur nerelere giderdi

bu shamy nickli arkadas da bu konseptte biraz anladigim kadariyla. Gecen bir konuda denk geldim bir mesajina. Burada screeen shotlar aliyormus uye profillerini kaydediyormus uygun gormedikleri hakkinda yasal islem baslatacakmis falan gibi seyler. Uzun suredir bu kadar agir durumda olan birine rastlamamistim
    Volki34, SametSenel ve OnurTr bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    600F ya da Hornet 600 kullanıcıları motorlarını 22-25bin arasında satabilmek amacıyla buraya ağ atıyor gibi geliyor bana ;)
    OnurTr bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mesajima saldiranlar hep nedense cbr650f sahipleri, kuyruk acilari var cunku, ayrica bircok yorum atandan cok daha uzun bir motosiklet tecrubem var, hem yasça, hem yaptigim kilometre, motosiklet uzerinde gecirdigim zaman, en onemliside sahibi oldugum motosiklet sayisi ve model cesitliligi bakimindan, millet mobilet super52 pejo 103 lerle 90 li yillarin basinda dolasirken ben ayni yillarda gilera gfr ve rs 125 kullanicisiydim, millet motosikletine araba yagi koyarken, ben yurt disindan yag getirtip gsx600f ime koyardim yine 90 li yillarda .

Zamanindada sifir alip kullanmis oldugum zx636, ktm690smc, cbr1000rr .. vs saymiyorum, ayrica 2008 yilinda bir sezon yaristigimida saymiyorum, benim diyen adamla, ustayla motosiklet teknik konulari, guvenli surus, motosiklet binici testleri konusunda karsilasirim, artik tek iddea edemeyecegim konu performans motosiklet surusu, oda yasimin, kilomun, eski reflexlerimin ve cesaretimin izin vermemesi yuzunden.

Cok motosiklet tecrube ettim, son donemde ozellikle hondanin iscilik ve genel sorunsuzluk yuzunden sinifta kaldigini gordum, hatta bunu 0 km almis oldugum 1000 rr imdada japon uretimi olmasina ragmen bizzat yasadim.

Bazi gercekler var
    Honda turkiyede fiyatini haketmiyor, cok kaliteli ve sorunsuz urunler eski honda sanina yakisacak bicimde sunamiyor, heleki hondanin son donemlerde japonya harici fason uretim yerlerinde yaptirdigi kucuk hacimli motosiklet ve scooter ve son donemlerde 250 cc ve ustu motosikletleri ki buna 650f de dahil, iscilik kaliteleri japon uretimlerininde altinda bariz kötü, sadece kulaktan dolma bilgilerle degil bizzat gidip buyuk kucuk japonya uretim olmayan modelleri bizzat inceledim cok bariz ve basit kusurlar var, gerci japon uretimlerindede oyle en basitinden kullandiklari boya kalitesi, ne bileyim kumanda kollari , 1000 rr i arkadaslarin diger marka ss lari ile karsilastirinca bariz siritmasi, mesela bur yamaha r6 , cbr1000rr a gore bariz ustun, iscilik, boya ve parca kalitesi sunuyordu.

Neyse konu dagilmasin, honda belli modelleri haric iyi , kaliteli, sorunsuz motorlar uretemiyor eskisi gibi, cbr650 de buna ornek fiyatina gore kalitesi cok kotu olan bir motor, problemli, makinasi efektif degil ekonomi yapicaz diye 650 cc den 87 ps cikarmislar ama bunu 11k rpm gibi yuksek bir devirde veriyor, guc,tork grafigi cok iyi degil, soyle soyleyim yamaha xj veya eski cbr600 kullanicisi degilim, olmayida dusunmuyorum, ama ozellikle bu iki makinayla yeni 650f kesinlikle kiyaslanamaz heleki xj6 gibi rustunu ispatlamis kronik 0 promlemsiz kalite akan iscilik ve parcalariyla japon uretimi bir motorla.

Alinmasin arkadaslar ama kotu motor fiyatina gore. Ha soyle denseydi fiyat 22 uretimde japon, ufak tefek kusurlari japon uretimi ve fiyati uygun deyip gormezden gelirdik.
    Ama bu nedir 27 dalga geciyorlar resmen, scooterlerin uretildigi merdiven alti fabrika uretimi motora , vallaha sahsi olarak 20 bin vermem bu motorun ikinci eline, heleki motosiklette tecrubelu olup bu motoru aldim sorunsuzmus diyen adamada inanmam yada tecrubesinden suphe ederim.

Gecmiste suzukide denedi 650 sporttouring sinifini ve cok basarili oldu gsx650 f , frenleri , yoltutusu, saglam ve 0 sorunsuz makinasi , kaliteli parca ve isciligi ile mukemmel bir motordu, hatta simdiki xj6 dan bile halen cok mukemmel bir motor, ( suzuki gsx650f sahibide degilim olmayi dusunmuyorum)

Bakalim biraz kullanin ne kronik problemler gelicek daha 650f den, illa acik verdireceksiniz ya soyleyim, kalabalik buyuk bir sehirde cok bilinen ve gidilen honda servisinin bas ustasi arkadasim, en cok soru ve sikayetin 650f den geldigini, hatta 0 alinmasina ragmen servise ufak tefek suradi boyle, burasi boyle seklinde sorunlarla en cok getirilen motosiklet oldugunu israrla soyluyor. Tesaduf olamaz bu degilmi?
    dyavol-77 ve krd bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Millet Başlamış yine Çamura, ALIN binin kardeşim motoru . Benim 4500km oldu hiçbir şey yok şükür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Kalabalik büyük bir sehirde cok bilinen ve gidilen honda servisinin bas ustasi
    kayip sehir atlantis olabilir mi? Orda bizim ustalardan kim vardi? Himmm kritias usta mi?

22.000 olsaydi alirdim falan demissin 5.000 tl mi acik var? Bu nefret bu isyan ergenlikte bile olmaz. Destek al hergun bole yasanmaz kendine yazik bu nasi zor bi hayat yahu.neyin savasi bu neden yani?
    atgatt bunu beğendi.

atgatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajima saldiranlar hep nedense cbr650f sahipleri, kuyruk acilari var cunku, ayrica bircok yorum atandan cok daha uzun bir motosiklet tecrubem var, hem yasça, hem yaptigim kilometre, motosiklet uzerinde gecirdigim zaman, en onemliside sahibi oldugum motosiklet sayisi ve model cesitliligi bakimindan, millet mobilet super52 pejo 103 lerle 90 li yillarin basinda dolasirken ben ayni yillarda gilera gfr ve rs 125 kullanicisiydim, millet motosikletine araba yagi koyarken, ben yurt disindan yag getirtip gsx600f ime koyardim yine 90 li yillarda .

Zamanindada sifir alip kullanmis oldugum zx636, ktm690smc, cbr1000rr .. vs saymiyorum, ayrica 2008 yilinda bir sezon yaristigimida saymiyorum, benim diyen adamla, ustayla motosiklet teknik konulari, guvenli surus, motosiklet binici testleri konusunda karsilasirim, artik tek iddea edemeyecegim konu performans motosiklet surusu, oda yasimin, kilomun, eski reflexlerimin ve cesaretimin izin vermemesi yuzunden.

Cok motosiklet tecrube ettim, son donemde ozellikle hondanin iscilik ve genel sorunsuzluk yuzunden sinifta kaldigini gordum, hatta bunu 0 km almis oldugum 1000 rr imdada japon uretimi olmasina ragmen bizzat yasadim.

Bazi gercekler var
    Honda turkiyede fiyatini haketmiyor, cok kaliteli ve sorunsuz urunler eski honda sanina yakisacak bicimde sunamiyor, heleki hondanin son donemlerde japonya harici fason uretim yerlerinde yaptirdigi kucuk hacimli motosiklet ve scooter ve son donemlerde 250 cc ve ustu motosikletleri ki buna 650f de dahil, iscilik kaliteleri japon uretimlerininde altinda bariz kötü, sadece kulaktan dolma bilgilerle degil bizzat gidip buyuk kucuk japonya uretim olmayan modelleri bizzat inceledim cok bariz ve basit kusurlar var, gerci japon uretimlerindede oyle en basitinden kullandiklari boya kalitesi, ne bileyim kumanda kollari , 1000 rr i arkadaslarin diger marka ss lari ile karsilastirinca bariz siritmasi, mesela bur yamaha r6 , cbr1000rr a gore bariz ustun, iscilik, boya ve parca kalitesi sunuyordu.

Neyse konu dagilmasin, honda belli modelleri haric iyi , kaliteli, sorunsuz motorlar uretemiyor eskisi gibi, cbr650 de buna ornek fiyatina gore kalitesi cok kotu olan bir motor, problemli, makinasi efektif degil ekonomi yapicaz diye 650 cc den 87 ps cikarmislar ama bunu 11k rpm gibi yuksek bir devirde veriyor, guc,tork grafigi cok iyi degil, soyle soyleyim yamaha xj veya eski cbr600 kullanicisi degilim, olmayida dusunmuyorum, ama ozellikle bu iki makinayla yeni 650f kesinlikle kiyaslanamaz heleki xj6 gibi rustunu ispatlamis kronik 0 promlemsiz kalite akan iscilik ve parcalariyla japon uretimi bir motorla.

Alinmasin arkadaslar ama kotu motor fiyatina gore. Ha soyle denseydi fiyat 22 uretimde japon, ufak tefek kusurlari japon uretimi ve fiyati uygun deyip gormezden gelirdik.
    Ama bu nedir 27 dalga geciyorlar resmen, scooterlerin uretildigi merdiven alti fabrika uretimi motora , vallaha sahsi olarak 20 bin vermem bu motorun ikinci eline, heleki motosiklette tecrubelu olup bu motoru aldim sorunsuzmus diyen adamada inanmam yada tecrubesinden suphe ederim.

Gecmiste suzukide denedi 650 sporttouring sinifini ve cok basarili oldu gsx650 f , frenleri , yoltutusu, saglam ve 0 sorunsuz makinasi , kaliteli parca ve isciligi ile mukemmel bir motordu, hatta simdiki xj6 dan bile halen cok mukemmel bir motor, ( suzuki gsx650f sahibide degilim olmayi dusunmuyorum)

Bakalim biraz kullanin ne kronik problemler gelicek daha 650f den, illa acik verdireceksiniz ya soyleyim, kalabalik buyuk bir sehirde cok bilinen ve gidilen honda servisinin bas ustasi arkadasim, en cok soru ve sikayetin 650f den geldigini, hatta 0 alinmasina ragmen servise ufak tefek suradi boyle, burasi boyle seklinde sorunlarla en cok getirilen motosiklet oldugunu israrla soyluyor. Tesaduf olamaz bu degilmi?
    vallahi arkadasim, ben diyorum ki motordan memnunum ve hiçbir sorunum yok. 13 bin km olmuş. her motorda olabileceği gibi sorun olsada sonradan, honda çözer elbette!
    ama sen hala gelmişsin bana 'yok yok, senin motor kötü, kalitesiz ben biliyorum, usta söyledi' falan beni ikna etmeyemi çalışıyorsun, napıyorsun yahu iyi motor sorunum yok, zevk alarak sürüyorum diyorum, ne kanıtlamaya çalışıyorsun bana? yoksa suzuki de, yamaha da mi çalışıyorsun, bana sevdiğim motorumu sattırmayamı çalışıyorsun anlayamadım
    birde üstüne üstlük sidik yarıştırıyorsun, çok tecrübeliyim, şu kadar motor aldım falan, ne gerek var? adam olan yazdıklarıyla belli eder kendini, kimin ne olduğu anlaşılıyor.
    eğer şikayetlerin varsa, yaz honda ya bir email rahatla ama kaale alınacağını sanmıyorum tabiki.
    burada muş lu miş li konuşmalarla komik duruma düşüyorsun ispat et söylediklerini, olsun bitsin, bizde öğrenelim.

yani hala sallıyorsun motor kalitesiz falan ama üstüne bile oturduğunu zannetmiyorum açıkçası.
    artı güç tork grafiği de iyi. neredeyse 3000 devir power bandi var makinanın. sıralı dört silindir spor makina bu tabiki maksimum hp sini yüksek devirde verir! o yüzden insanlar alıyorlar bu motorları, adam düşük devirde yüksek hp istese çift silindir makina alır veya değişik motor konfigırasyonları olan makinalara bakar yada spor 4 silindir almaz! çok met ettiğin yamaha xj6 da 10,000 devirde veriyor maksimum 77 beygirini ve r6 14,500 devirde! ve bu yorumlarınla zaten dyno grafiği okumayı bilmediğin ve motordanda öyle çok anlamadığın ortaya çıkıyor.

ve bu motoru alanın ve sorunsuz diyenin tecrübesinde süphe ederim diyorsun, insanları aldığı motora göre sınıflıyorsun, daha kimin niye, nasıl, neden böyle bir motor - yada herhangi bir motor - alabileceğini hiç düşünmeden.
    usta diyorsun, kim bilir kim ne soruyor. belki alan adam tecrübesiz, geliyor kim bilir ne soruyor.
    ama tabi çok salladığın için kredin kalmadı öyle bir usta tanıdığınada öyle seyler söylediğinede inanmıyorum, yada çarpıtıyorsun.

tek çözüm var, yazarsın ustanın, servisin numarasını, bizde bi bakarız, ha evet sorun varmış motorda deriz, çaresine baktırırız. sonrada sana gelir teşekkür ederiz. forumlarda bunun için var zaten, değil mi?
    ha yapamıyorsan bunu, daha fazla yazma buraya, yazdıkça batıyorsun çünkü arkadaşım, yapma böyle. bize\buraya katabileceğin birşey varsa yaz, yok böyle sallayacaksan yazma, yada sallamadığını kanıtla, lütfen.
    porsuk80 ve Radminox bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB650F hayat onda
    1 ay oldu CB650F alalı ve 1500 km yol yaptım. ve 23500 e aldım sıfır. CBR650F ile bire bir aynı sadece Grenaj farkı var. ve dik oturuşu
    9 yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum. Bu fiyata böyle motor YOK. Fren sisteminden tutun motor sistemine 10 numara. Yakıt tüketimi uzun yolda 4.5 litre 4 silindir 87 beygir makina çok iyi bir tüketimi var. şehir içi dur kalk ve aşırı yoğunlukta hiç stop etmiyorum. daha önceki 4 silindirli motorlarımın alayında motorun sıcağından bayılıyordum. Ama bunda sıcaklık kelimesini unutun. 2 silindirli transalp süren arkadaşımın yarım saatlik sürüş deneyiminde söylediği tek şey. tek silindirmi bu makina neden ısınmıyor... Transalp e oturduğumda bacaklarımdaki ısıyı beynimde hissediyordum. BU MOTORUN BİNİCİLERİNDEN YORUM ALIN. MOTORU YAKINDAN BİLE GÖRMEYEN ARKADAŞLARIM BOŞUNA KENDİNİZİ YORMAYIN.
    OnurTr bunu beğendi.

Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Yaklaşık 6.000 km'dir kullanıyorum. 2 ay kadar önce 0 km satın aldım. Herhangi bir mekanik sorunla karşılaşmadım. Gayet memnunum. Uzun süre de satmayı düşünmüyorum, arkadaşın söylediğinin aksine 27.000 TL gibi bir rakama muadilini göremiyorum. XJ6'yı övmekse amacınız bilemem. Gayet sorunsuz, stabil ve ihtiyaçlara karşılık veren bir model. Hararet sorunu yaşamadım. Yine takıldığınız konularda kullanıcılar olarak buradayız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    hahahha yaw 10larca adam gitmiş bu bahsi geçen 650f i almış bayıla bayıla biniyor. daha 1 tane sorun yaşayan çıkmamış ki honda üretiyor çıksa bile anında müdahale ederler. benim arka somun pulunun değişmesi gerekiyormuş servis aradı. japonyadan güncelleme geldi müsait olduğunuz zaman buyrun ücretsiz pul değişimi yapacağız diye türkiyede hangi marka yapar bunu şaka mısın sen?

kaç kere motor ürettin ne biliyorsun gelecek yıllarda sorun yaşarsınız bence falan medyumla çok mu yakınsınız aman allahım gözümün önüne geldi ıyyyy

ne sevimsiz ne antipatik çocuksun sen yaw daha altında motoru yok cbr 650f in yanından geçmemiş milletin malına dil uzatıyo. çocuk sen hiç mi ailenden terbiye görmedin? hiç mi ahlaki değerlerin yok senin sen nası bir adamsın yazık ya o şekilde ömür mü geçer? haset misin fesat mısın?

gel bi tur bindiriyim de rahatla bak nasıl bir motosikletmiş bok attığın kadar varmıymışanaaa içine ettin sohbetin şurda konuşulan şeylerin. sevgisiz mi büyüdün şiddet mi gördün git sana sorunu yaşatanlara hayatı zindan et görmek istemiyorum seninle ilgili bişey nefret ettim senden daha ne kadar açık olabilirim. motorumu satsam ne yapsam

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Tork/hp/ağırlık konusunda 25bin liraya kadar en verimli motor mt09'dur. Performansı Xj6'dan farklı olmayan cbr650f'e 27bin vermek mantıksız.

dyavol-77 bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Volki34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600F ya da Hornet 600 kullanıcıları motorlarını 22-25bin arasında satabilmek amacıyla buraya ağ atıyor gibi geliyor bana ;)
    cok yersiz bır yorum olmuş.
    porsuk80 ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    sen kimsin la otorite misin? sen git transporter kullan hahahah ne tipler varmış bu sitede ya adama bak hadsiz mantıksız

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok yersiz bır yorum olmuş.
    katılıyorum

wolrath tarafımdan takip edilen bir kullanıcıdır. güzel paylaşımları vardır

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

"ahmet abi" nickli şahıs sana yazdım bu arada

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Nolmus ya buraya yine kavga dovus hatta arada bize bile tas gelmis o ne alaka onu hic anlamadim )

Motorundan memnun olan arkadaslar hic alinmaya sinirlenmeye gerek yok umarim uzun yillar keyifle binersiniz, motor resimlerden gayet guzel gorunuyor.

Bu arada porsuk80 sen de Ankara'daymissin bi gun uygun olursan bulusalim hem tanismis oluruz hem de su motorlari bi yanya gorururz bakalim ne farklari ne benzerlikleri varmis.

Hatta oturalim bi de objektif karsilastirma yazisi yazalim hem senin hem benim gözümden, boylece hem bir cok kisinin kafasindaki soruya cevap vermis oluruz hem de bitsin su basliktaki hayasizca akin
    wolrath bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nolmus ya buraya yine kavga dovus hatta arada bize bile tas gelmis o ne alaka onu hic anlamadim )

Motorundan memnun olan arkadaslar hic alinmaya sinirlenmeye gerek yok umarim uzun yillar keyifle binersiniz, motor resimlerden gayet guzel gorunuyor.

Bu arada porsuk80 sen de Ankara'daymissin bi gun uygun olursan bulusalim hem tanismis oluruz hem de su motorlari bi yanya gorururz bakalim ne farklari ne benzerlikleri varmis.

Hatta oturalim bi de objektif karsilastirma yazisi yazalim hem senin hem benim gözümden, boylece hem bir cok kisinin kafasindaki soruya cevap vermis oluruz hem de bitsin su basliktaki hayasizca akin
    Karışıklık yok aslında dostum abuk sabuk adamların yazdığı yorumlar var sadece. Tabiki ne zaman istersen buluşalım yağmur yağmadığı her gün motorla gidiyorum işe. Bilkent holding de çalışıyorum. Haberleşelim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)