Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    L şeklinde ucu olan sehpalardan kullananlar varmış.. onların fiyatı 140tl civarı. şimdi bu aparatlar aliexperste 22 dolar + sehpa masrafı yapmadan dierk L ucu olanlardan almak daha mantıklı gibi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    hala alışma sürecindeyim
    müsait bi ara şu motorun inciğini cıncığını konuşcak birileriyle görüşelim, çaylar benden

Motosikleti
    CBR 650F
    Aman dikkatli ve kurallara uyarak kullanalım hocam.. yıllarca paketçilik yaptım bırakalı 6 yıl oldu gerçi, ama şimdi yeni kullanıcı gibi kendimi dizginlemeye çalışıyorum.. keyfini çıkara çıkara acele etmeden ve gaza gelmeden kullanmakta fayda var.. çoluk çocuk var yada bekleyenimiz var onun için agresif kullanmamaya özen gösterelim.. çok arkadaşımızı yitirdik hatta üst seviyede motorcu arkadaşlardı çoğu ama şimdi yoklar.. demekki sen iyi olsanda hız tehlike yaratıyor.. yerinde yapılır ona birşey denmez ama kurallara uymakta fayda var şehir içinde özellikle..
    Kara45, kakare ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Dostum cok ama cok hizli gidiyorsun, Allah korusun,herkes kendi sorumlulugundadir bize laf dusmez ama, lutfen kendini ve cevrendekileri dusun.

Kazasiz belasiz..
    kakare bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Herhalde bu üstteki 2 yorum bana

Haklısınız ara ara yapıyorum zaten desem yeridir
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Pilotajiniz çok iyi, kendinize guvende var, normal kosullarda sizden kaynakli bir durum olma ihtimali dusuk, ancak malesef yollar kotu, yol kaynakli yada diger suruculerin yapacagi hatalardan dolayi bir problem yasamayin diyerekten, haddime dusmeyerek de olsa yazdim.
    Saglicakla kalin.
    kakare ve ..YaNKee.. bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Kara45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pilotajiniz çok iyi, kendinize guvende var, normal kosullarda sizden kaynakli bir durum olma ihtimali dusuk, ancak malesef yollar kotu, yol kaynakli yada diger suruculerin yapacagi hatalardan dolayi bir problem yasamayin diyerekten, haddime dusmeyerek de olsa yazdim.
    Saglicakla kalin.
    Estafurullah olur mu öyle şey,

Egolu biri hiç değilim, saygı sınırlarını yitirmedikçe herşeyi kaldırım

Teşekkürler düşünceniz için
    ..YaNKee.. bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

merhaba arkadaşlar,
    muayeneden fullsistem two brothers yüzünden çaktım. orijinal eksozum yok elinde orijinal olup kullanmayan bana 1-2 günlüğüne verecek veya satmayı düşünenler yazsın

teşekkürker

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı hizir_reis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    muayeneden fullsistem two brothers yüzünden çaktım. orijinal eksozum yok elinde orijinal olup kullanmayan bana 1-2 günlüğüne verecek veya satmayı düşünenler yazsın

teşekkürker
    sahibinden de çok var orjinal satan.

çok baktım ama 1 tane var oda sade tüp onun dışında görmedim

Motosikleti
    CBR 650F
    bende devamlı takip ediyorum egzoz fiyatları full sistem lazım diye.. 2-3 tane gördüm arama kriterlerinizi değiştirip bakın en az 2-3 tan var bizim egzozun orjinal çıkması...

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Kakare,eller çok gidio geliyor ön frene,kapiyorsun ara sıra. Bunu gerektiricek şekilde sürmemeni tavsiye ediyorum. Gereksiz agresif videodaki sürüş.
    kakare bunu beğendi.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala alışma sürecindeyim
    müsait bi ara şu motorun inciğini cıncığını konuşcak birileriyle görüşelim, çaylar benden

https://www.youtube.com/watch?v=-MA7xxx96-k
    Kardeş fren tik mi yaptı?

İzlerken kabız oldum vallahi. Böyle devam edersen ne şanzıman, zincir, dişli kalır ne debriyaj... Frene parmak uzatacağım diye vites atarken devri düşürüyorsun, hani çeşit çeşit kullananı gördüm apaçisinden, eğitimcisinden pejocusuna kadar da sen işi başka bir seviyeye taşımışsın. Egsoz güzel...

Böyle fazla da yakarsın, tutunmayı kaybettiğinde makineyi de yatırırsın.. Zaten acemimsi sürüyorsun, dikkat et...
    Salurbey, kakare ve Sokollu bunu beğendiler.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    hala alışma sürecindeyim

https://www.youtube.com/watch?v=-MA7xxx96-k
    Köprü üzerinde, sen orta şeritte bişeylerle cebelleşip gitmeye çalışırken sağdan bir motor geçiyor ya, işte onu görünce ne yapıyorum ben ya deyip takip etseydin gideceğin yere çok daha kısa sürede ve güvenli giderdin.

Elin sürekli gaz keserek ön frene gidiyor ama debriyaja gitmiyor. İlginç ve tehlikeli geldi, değişik bir sürüş tekniği herhalde.
    kakare bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kakare,eller çok gidio geliyor ön frene,kapiyorsun ara sıra. Bunu gerektiricek şekilde sürmemeni tavsiye ediyorum. Gereksiz agresif videodaki sürüş.
    ön frene elimin gitmesi refleks oldu, çok uzun zamandır bişey gördüğüm anda elim oraya nolur nolmaz gibi bi yaklaşıyor. Videolardan benimde dikkatimi çekti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş fren tik mi yaptı?

İzlerken kabız oldum vallahi. Böyle devam edersen ne şanzıman, zincir, dişli kalır ne debriyaj... Frene parmak uzatacağım diye vites atarken devri düşürüyorsun, hani çeşit çeşit kullananı gördüm apaçisinden, eğitimcisinden pejocusuna kadar da sen işi başka bir seviyeye taşımışsın. Egsoz güzel...

Böyle fazla da yakarsın, tutunmayı kaybettiğinde makineyi de yatırırsın.. Zaten acemimsi sürüyorsun, dikkat et...
    fren tik'i biraz yaptı gibi :D her elim gittiğinde sıkmıyorum tabi freni, bir nevi refleks gibi bişey oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprü üzerinde, sen orta şeritte bişeylerle cebelleşip gitmeye çalışırken sağdan bir motor geçiyor ya, işte onu görünce ne yapıyorum ben ya deyip takip etseydin gideceğin yere çok daha kısa sürede ve güvenli giderdin.

Elin sürekli gaz keserek ön frene gidiyor ama debriyaja gitmiyor. İlginç ve tehlikeli geldi, değişik bir sürüş tekniği herhalde.
    o sağdan geçen motor gibi gidiyorum bende çoğu zaman, diğer videolarda görebilirsiniz.
    Arada saçmaladığım zamanlar oluyo tabi

Bu lafım herkese, en iyi sürücü havalarında değilim yanlış anlaşılmayalım
    kadango bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Herhalde bu üstteki 2 yorum bana

Haklısınız ara ara yapıyorum zaten desem yeridir
    hocam tam benim tarzımda sürüyorsunuz ve sürüşünüz gerçekten iyi... Ama bu sürüş "patlamaya yakın" diyen bir sürüştür, aman dikkatli olalım; ön tekerin bi anda bırakabildiği havalar bu havalar. Lütfen...
    kakare bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam tam benim tarzımda sürüyorsunuz ve sürüşünüz gerçekten iyi... Ama bu sürüş "patlamaya yakın" diyen bir sürüştür, aman dikkatli olalım; ön tekerin bi anda bırakabildiği havalar bu havalar. Lütfen...
    Teşekkürler

Haklısınız biliyorum, çoğu zaman hata affetmeyecek şeyler yapıyoruz..
    ne biliyim artık ben pek takmıyorum çoğu şeyi ama göz göre göre de saçma işler yapmam gibime geliyo
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kakare imzandaki alintiyi gorunce dedim bosver bir sey yazma

Saka ediyorum, zaten guzel oneriler vermis daha deneyimli kisiler. Isi kendini aklamak boyutuna tasimayip da, elestirileri kabul etmeni takdir ettim. Benim de nacizane bir tavsiyem bakisini kaldirmak olacak. Benim de hala surekli (sanirim Istanbul icinde bir 40k cevirmisimdir) kendime bu konuda telkinlerim oluyor , bazen kafami aynalari gormeyecek sekilde (tabi arkami kolluyorum kisa araliklarla) yukariya kaldiriyorum ki gaz kolumu sadece onumde giden araclarin hareketlerine gore degil, onlarin da onunde akan yol gidisatina gore ayarliyorum. Boylece hik zuk gaz kapatip acmis olmuyorum, daha akici bir surus yakaliyorum. Acemiden acemiye notlar diyeyim.

Kazasiz belasiz surusler.
    kakare ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kakare imzandaki alintiyi gorunce dedim bosver bir sey yazma

Saka ediyorum, zaten guzel oneriler vermis daha deneyimli kisiler. Isi kendini aklamak boyutuna tasimayip da, elestirileri kabul etmeni takdir ettim. Benim de nacizane bir tavsiyem bakisini kaldirmak olacak. Benim de hala surekli (sanirim Istanbul icinde bir 40k cevirmisimdir) kendime bu konuda telkinlerim oluyor , bazen kafami aynalari gormeyecek sekilde (tabi arkami kolluyorum kisa araliklarla) yukariya kaldiriyorum ki gaz kolumu sadece onumde giden araclarin hareketlerine gore degil, onlarin da onunde akan yol gidisatina gore ayarliyorum. Boylece hik zuk gaz kapatip acmis olmuyorum, daha akici bir surus yakaliyorum. Acemiden acemiye notlar diyeyim.

Kazasiz belasiz surusler.

hahaha, imza zaten yeterince açıklayıcı herşey için

teşekkürler
    herkese kazasız belasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:25 ----------

Şimdi Ataşehir Drd ve Maltepe Konşuk Motor ile konuştum. 24bin bakımı için fiyat aldım. Drd: bujiler, fren hidrolikleri, soğutma suyu, yağ, hava filtresi dahil fiyat 700TL verdi.
    Maltepe Konşuk ise 24bin için hava filtresi, yağ gibi şeylere 200TL fiyat verdi. Gerisini saymadı açıkçası. Eskiden cbr250'de hep Konşuk'a giderdim.
    24 bin bakımı yaptıran var mı? Sizin yaptırdığınız fiyat ve bakımda değişen şeyler ne idi?

İki tarafın bu kadar farklı çıkarması biraz şaşırttı açıkçası yoksa bu iş için servisi arayıp sorar geçerdim.
    Az evvel kullanım kitapçığından baktım DRD'nin dediği parçaların değişimi gerekli imiş gerçi ama sizde durumlar ne idi

Motosikleti
    CBR 650F
    Rodajı bitiremiyorum bir türlü ankara da yağmurlar bitmedi bir türlü

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

Biraz güneş görünce ben
    kakare bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)