Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    dreamcar. ben rengını soyledım sadece.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    iddealı kaçan 100km/s hıza ulaşma süreleri. dergilerde, internette genelde 3-3,5 snler konuşulurken 2,5sn rakamı iddealı kaçmış onu yazdım.
    kaldı ki neredeyse tamamında 180 ölçü arka teker takılı olduğuna göre ne kadar fark ederbilir? linke bir video vermiştim. 240bg yarış motoru 6snde 200 yaparken 160 hp modtor düz hesap 7 sn e 200 yapmaz mı? bir de bugüne kadar dikkatimi çeken birşey oldu çok güçlü makinaların 100-200 hızlanmaları genelde 0-100 hızlanmaları ile aynı. çünkü dediğim gibi lastik belli asfalt belli belirli bir sürtünmenin üzerine çıkamıyor. ama 100den sonra belki de patinaj azaldığı için aynı rakamı yakalıyorlar. Yani şunu demek istiyorum. otomobil mantığıyla düşününce 100-200ü 3,5sn olan bir araçta, 0-100ü 3,5dan az olur diye düşünürüz ama motorda yerle sürtünme otomobile göre çok daha az olduğu için bu olmuyor. bugüne kadar ulaştığım kaynakalarda bir iki istisna dışında genelde 3-3,5 saniye ile karşılaştım.

bisiklet olayı 2 teker bağlantısıdır. tam da senin söylediğin 87 bg az gibi telaffuz ediliyor ama değile katıldığım içindir. bin bugattiye Allah ne verdiyse bas ne oluyor? süper hızlanıyor niye araçta 1000000 tane emniyet sistemi var. ve 4 ayak üzerinde duruyor. ben bineyim zx1000e vitesteyken sağ bileğimi sonuna kadar çevireyim ne olur? kesin kafama geçer .
    bisikletten vakti zamanında çok düştüğüm için motora dikkatli biniyorum. ;)
    Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iddalı kaçan ne anlamadım? cbr serisinin hızlanma verileri mi? ben bu şekilde biliyorum yanlış olduğunu düşünüyorsan sen doğru değerleri ver, ben dahil herkes doğru rakamları öğrensin. Olabilir belki yanlış biliyorumdur

arabaların 4 teker motorların 2 teker olduğu ve bu yüzden bisikletten düştüğün kısmını gerçekten anlayamadım? evt aşağıda arabaların hızlanma verilerini verdim motosikletlerle kıyaslansın diye. Benim ilgimi çekmişti paylaşmak istedim ama sen bunları okuyup neden bisikletten düştüğün aklına geldi onu anlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

keşke biraz güçlü makinalarla tecrübem olsaydı talip olurdum.
    Alıntı dreamcar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoruma binmeye fırsat bulamadığımdan ve kışın kullanmadığımdan satılığa çıkaracağım, daha ilan açmadım.
    Önce buraya yazayım dedim, motor kapalı garanjda ve brandalı olarak muhafaza edilmektedir.

Temmuz 2014 çıkışlu Motorum 800Km'de olup tamamen orjinaldir, çizik leke vs yoktur.
    Düşünenler olursa PM atsın lütfen
    Kafamdaki Fiyat 25,250 TL'dir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Arkadaşım ben ihtimaller üzerine yazmadım o verileri test edilen veriler bunu gösteriyor r6 sından r1'ine gsxr600'ünden gsxr1000'ine bu segmetteki motorların hızlanma verisi bu aralıklarda. Eğer link verirsen biz de okuyalım senin olası verilerini.
    Sen neye göre bence 3-3,5 saniye diyorsun. Senin verdiğin veri benim kullandığım motor gibi gücü kısılmış kullanım amacı değiştirilmiş motorlar için geçerli bir veri.

Sağ bileğini sonuna kadar çevirmekler motor gitmiyor. 1000lik ss ile geçilmeyecek spor araba yoktur. 250 km üzeri şartlara ve motor gücüne bağlıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

1000 lik motorların hiçbirinde de 180 arka teker kullanılmaz. ölçüsü 190/50/17 dir

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı Ahmetbilici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne renk makina
    Sam@ bunu beğendi.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    ne kadar faydası olur bilmiyorum ama tanıdıklarınıza yollar ve imzalarsanız ötv konusunda belki bişiler olur...

https://www.change.org/p/t-c-maliye-...C4%B1ls%C4%B1n

Motosikleti
    Honda CB650F hayat onda
    Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar faydası olur bilmiyorum ama tanıdıklarınıza yollar ve imzalarsanız ötv konusunda belki bişiler olur...

https://www.change.org/p/t-c-maliye-...C4%B1ls%C4%B1n
    ben doldurdum. 15.000 kişiye ulaştımı tamamlanacak. lütfen yayın.

Motosikleti
    honda cbr 250 r 2014
    merhabalar ankarada oturuyorum 2014 cbr 250 r var seneye 650 f almak istiyorum ankrada oturan sesimi duyan birisi 650 f ni bana göstermesek isterse çok sevinirim teşekkür ediyorum şimdiden

Motosikleti
    Honda CB650F hayat onda
    Arkadaslar egzoz takanlar varmi. Lutfen video foto ve yorum yaziniz burdan aldim bu fiyata sesi v.b ?

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    haftasonu havanın iyi oldugu saatlerde bindim, özlemişim motosikleti
    900km oldu toplamda sanırım bu sezonu 1000km demeden kapatacağım

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    uzun suredır ugramamıstım pek bır degısım yok hala motora bok atmaya devam edenler var bıde kıldı tuydu elımızdekı eskı mal daha ıyıdı taıland uretıme laf solenıyor ya ona cok guluyorum bınlerce lıra verıdgınız ıphonelerınız acaba nerde uretılıyor nerenın markası :D:D neyse kısaca ozet gecersem 6.000km yaklastım hıc servıs arıza vs cıkmadı... benı hıc rıske atmadı hep o benı kurtardı hele kı harfıyat kamypnundan dokulen kumlu asfaltta frenaj yapmak zorunda oldugum an devreye gıren abs 255te makına kaldı daha cıkamadım :/ satıyordum vazcaydım renk degısımıne gıdıyorum bır ton aksesuar cıktı ebaydan toplayıp bır sezon daha bınıcem cunku bu makına orta nokta rahat surus guvenlı surus az yakıt asırı agresıf olmadıgı ıcınde her vıteste sarmayan teker gıbı gıbı makınayla ılgılı soru sormak ıstıyen olursa beklerım... Hala guzel uygun bır egsoz arıyorum takıpteyım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun suredır ugramamıstım pek bır degısım yok hala motora bok atmaya devam edenler var bıde kıldı tuydu elımızdekı eskı mal daha ıyıdı taıland uretıme laf solenıyor ya ona cok guluyorum bınlerce lıra verıdgınız ıphonelerınız acaba nerde uretılıyor nerenın markası :D:D neyse kısaca ozet gecersem 6.000km yaklastım hıc servıs arıza vs cıkmadı... benı hıc rıske atmadı hep o benı kurtardı hele kı harfıyat kamypnundan dokulen kumlu asfaltta frenaj yapmak zorunda oldugum an devreye gıren abs 255te makına kaldı daha cıkamadım :/ satıyordum vazcaydım renk degısımıne gıdıyorum bır ton aksesuar cıktı ebaydan toplayıp bır sezon daha bınıcem cunku bu makına orta nokta rahat surus guvenlı surus az yakıt asırı agresıf olmadıgı ıcınde her vıteste sarmayan teker gıbı gıbı makınayla ılgılı soru sormak ıstıyen olursa beklerım... Hala guzel uygun bır egsoz arıyorum takıpteyım...
    Çin motorumu bu 6 binde arıza yapacak?, Bu sene satmam seneye satarım, çok güzel motor 255 gördüm reklam kokan hareketler bunlar! neyin üzerini kapatmaya çalışıyorsunuz anlamadım? 650F sahiplerinde özellikle bu ezik davranışlar niye? hiçbiri yoğurdum ekşi demiyor, motor tecrübemiz 3-5 yıllık yaptıgımız kilometre 50 bini geçmiyor bu bizim 2-3 motorumuz demiyor ahkam kesiyorlar nedense?
    zaten gerçek motorcu adama satamazsınız bu makinayı, böyle tukaka makinayı bu fiyata kimse almaz.

Not: milde 87 ps veren makinayla 255 vurmuşsun ya ben sana artık birşey demiyorum, demekki altında 1000RR olsa 350, ZX-14 falan olsa 400 vurucan. Palavranında bukadarı yani! Motorunu birisine yivlemek için git başka yerde reklam yap burada yemezler.
    krd ve dyavol-77 bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ben ihtimaller üzerine yazmadım o verileri test edilen veriler bunu gösteriyor r6 sından r1'ine gsxr600'ünden gsxr1000'ine bu segmetteki motorların hızlanma verisi bu aralıklarda. Eğer link verirsen biz de okuyalım senin olası verilerini.
    Sen neye göre bence 3-3,5 saniye diyorsun. Senin verdiğin veri benim kullandığım motor gibi gücü kısılmış kullanım amacı değiştirilmiş motorlar için geçerli bir veri.

Sağ bileğini sonuna kadar çevirmekler motor gitmiyor. 1000lik ss ile geçilmeyecek spor araba yoktur. 250 km üzeri şartlara ve motor gücüne bağlıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

1000 lik motorların hiçbirinde de 180 arka teker kullanılmaz. ölçüsü 190/50/17 dir
    atma recep din kardeşiyiz...cbf 1000 araştır bakalım 190 mıymış...
    forewer ve dyavol-77 bunu beğendiler.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin motorumu bu 6 binde arıza yapacak?, Bu sene satmam seneye satarım, çok güzel motor 255 gördüm reklam kokan hareketler bunlar! neyin üzerini kapatmaya çalışıyorsunuz anlamadım? 650F sahiplerinde özellikle bu ezik davranışlar niye? hiçbiri yoğurdum ekşi demiyor, motor tecrübemiz 3-5 yıllık yaptıgımız kilometre 50 bini geçmiyor bu bizim 2-3 motorumuz demiyor ahkam kesiyorlar nedense?
    zaten gerçek motorcu adama satamazsınız bu makinayı, böyle tukaka makinayı bu fiyata kimse almaz.

Not: milde 87 ps veren makinayla 255 vurmuşsun ya ben sana artık birşey demiyorum, demekki altında 1000RR olsa 350, ZX-14 falan olsa 400 vurucan. Palavranında bukadarı yani! Motorunu birisine yivlemek için git başka yerde reklam yap burada yemezler.
    bir bitmediniz be aylar önce forumu bırakmıştım geri geldım baktım yıne aynı, neyın reklamını yapıcam ne amacım var sahıbınden.comdakı ılanı kaldırdım satmıyorum dıyorum reklam dıyorsunuz mal dandık thaıland dıyorsunuz arıza vs. yok dıyorum 6.000de arızamı olur dıyorsunuz karar verın once ne ıstedıgınıze ayrıca camera bulabılrısem o kadranda 255 gosterıp buraya vıdeo koydugumda , altında varsa tabı motorumu verıceksın yoksa dıslılerle oynanmıs fake mı yazıcaksın yoksa banane yaptıysan yaptın dıyıp susucakmısınız ??? insanları yalancılıkla ıtham etmek bu kadar mı kolay anlamıyorum ve kısa bır not yaklasık 5-6 dk gazı hıc kapamadan 252-255 aralıgında yurudum duz yolda anlık falan gorme degıl yani...
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    abi tamam yeter ya, biz severek eglenerek kullaniyoruz. sikintimiz yok. sen sevme shamy. tanidigin hicbir adama da aldirma bu motoru. arada girip bakiyorum yeni yazilar var mi diye. yine kapismaya dondu olay.
    dream_rider bunu beğendi.

Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Size göre 4 silindir en ideal motorlar sıralamasısı hangisi merak ettim 650 f yı begenmiyosun ne tavsiye edersini bi fikir verin ozamn.

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    camera bulabılrısem o kadranda 255 gosterıp buraya vıdeo koydugumda..........ve kısa bır not yaklasık 5-6 dk gazı hıc kapamadan 252-255 aralıgında yurudum duz yolda anlık falan gorme degıl yani...
    iki husus yazmak istedim, youtube bulabildiğim yolda yapılmış en yüksek top speed videosu 242km bu motor için. Sen o camerayı bulursan meşhur olursun, şayet yanılıyorsam youtube linki atın.

Birde, ülkemizde gazı kapamadan 5-6dk 250ile gidilecek bir yol yok.

Forumda insanların yazdıklarına nadir cevap veririm ama böyle bağıra bağıra yalan yazanları görünce dayanamıyorum.

Birde 600RR la 4.2lt yakalayan tayfa var.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    bir bitmediniz be aylar önce forumu bırakmıştım geri geldım baktım yıne aynı, neyın reklamını yapıcam ne amacım var sahıbınden.comdakı ılanı kaldırdım satmıyorum dıyorum reklam dıyorsunuz mal dandık thaıland dıyorsunuz arıza vs. yok dıyorum 6.000de arızamı olur dıyorsunuz karar verın once ne ıstedıgınıze ayrıca camera bulabılrısem o kadranda 255 gosterıp buraya vıdeo koydugumda , altında varsa tabı motorumu verıceksın yoksa dıslılerle oynanmıs fake mı yazıcaksın yoksa banane yaptıysan yaptın dıyıp susucakmısınız ??? insanları yalancılıkla ıtham etmek bu kadar mı kolay anlamıyorum ve kısa bır not yaklasık 5-6 dk gazı hıc kapamadan 252-255 aralıgında yurudum duz yolda anlık falan gorme degıl yani...
    Dream Rider 87ps hiç bir alet 250-255 yapmaz yeme milleti...benimki 102hp artı upgrade var (tahmini +7-8hp), benim alet yapmıyor 255...hayır yapıyoRR'da israr edersen Tem'de videolu bir CHECK yaparız istersen)...Haa var mısın herkesi (ben de dahil) utandırmaya..????...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı krd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki husus yazmak istedim, youtube bulabildiğim yolda yapılmış en yüksek top speed videosu 242km bu motor için. Sen o camerayı bulursan meşhur olursun, şayet yanılıyorsam youtube linki atın.

Birde, ülkemizde gazı kapamadan 5-6dk 250ile gidilecek bir yol yok.

Forumda insanların yazdıklarına nadir cevap veririm ama böyle bağıra bağıra yalan yazanları görünce dayanamıyorum.

Birde 600RR la 4.2lt yakalayan tayfa var.
    CBR250 ile 170km/h yapan tayfa'nın devamı niteliğinde bunlar-87bg'lik le neden 255 görmesin(yavrucuğum üstünü ört-kış geldi,bir yerin açıkta kalır-hasta olursun sonra emi)...derim bu tarz'lara...
    The Power of The Dreams.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    *650f in dıslı-lastık oranları dıkkate alınırsa 9900 devirde gordugu surat 204.5 km/h .
    redlıne ı bılmıyorum lakın 11000 devırde max guc ureten bır motorun 12350 devirde 255 yapması ıcın bırazcık egıme ıhtıyacı var dıye dusunuyorum.

* 600rr la 4.6 yaktım. tek de degılım.

Bilginize 250r 178 leri gördüm istenirse bnde gelirim yapıyo abi yalan yok kavacık tan atatürk hava
    Alanına giderken.

Göstergede yazana inanma. Gps i koy motora ve gerçek hızının daha düşük olduğunu göreceksin.
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)