Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 KT Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serdar.Suner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar,
    Bugün itibari ile 150kt almis bulunuyorum..100km yaptim bile önceden keeway speed 150, hyosung comet 250, suzuki dl650 vstrom kullanmisligim vardi..simdi kismet bu oldu..merak eden olursa yazarim deneyimlerimi..
    Iyi aksamlar
    Eskiden 125 kt modeli hoşuma giderdi ancak titreşimi gerçekten fazla olan bir modeldi,seyhan 150 de aynı şekilde..

Bayağı kullanmışsınızdır artık,titreşim durumu 150 kt de ne durumda,gerçekten halledilmişmi acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Bende merak ediyorum nasıl nasip olursa alabilirim yaza doğru vites göstergesi var mi benzin göstergesi var mı

Motosikleti
    HYOSUNG GV650
    Titreşim genel olarak yok, yerel olarak var hyosung gibi belli süratlerde titreşim yapiyor ama çok rahatsiz eden titresimler değil..100km araliksiz sürdüm artciyla sürdüm tüm yolu tam gaz gittim hemen hemen..titresim bende hiç olmadı..artcinin ayaklarini koydugu yerde titresim olmuş ama..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Vites göstergesi var, benzin göstergesi yok..350km de bir yakıt alıyorsunuz göstergeye pek gerek kalmiyor açıkçası..yedek depoyla 10-15km gidebiliyorsunuz..yolda benzinim bitti motor durmaya yeltenirken yedeğe aldım 10km sonra yakıt aldım misal..

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    bide kalıbı falan nasıl boyum 1.93 malum prince çok ufak kalıyo malzeme kalitesi falan ne kadara aldınız bunu

THE İMAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 KT
    150 kt iyi bir tercih

bende kanuni gv 170 almaya karar vermiştim bayide yokmuş mayıs sonunda gelecek dediler. baktım katolaga 150 kt almaya karar verdim bugun. siparişini geçtiler cumartesi gibi elimde olur inşallah. başlangıç motorum olacak

Motosikleti
    HYOSUNG GV650
    Hayırlısı olsun,deneyimlerini paylasirsan sevinirim.

Motosikleti
    Mondial 125-KT idi satıldı.
    Motorunuz hayırlı olsun. Ben de 125 KT kullanıyordum geçen sene sattım. Şimdi yine motor alayım dedim. Güncel bilgi verebilirmisiniz yakıt tüketimi nasıl, titreşim 125 KT ye göre nasıl vs. Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar Bende bu motoru almak istiyorum yorumlarinizi takip edeyim dedim lakin pek yazanda yok. Kullanıcı arkadaşlar motor hakkında açıklayıcı bilgiler paylasirsa sevinirim. Mesela titreşim yakıt durumu yol tutuş bakım aralıkları vs gibi. Çok şey istedim galiba şimdiden af ola. Çevremde bu motoru kullanan pek yok. Olandanda tatmin edici bir bilgi alamadım. SAYGILAR.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bu motor balansörlü. Titreşimi minumum ölçektedir. 125 kt'ye benzemez.
    Balansörlü motorlarda belli bir süratten sonra ortaya çıkan hafif titreşim genellikle zincirin ortaya çıkardığı tireşimdir. O kadar da olacak artık
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

bende 1 hafta içinde bu motordan almayı düşünüyorum arkadaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi? doğrumu karar veriyorum ,)

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı turksah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 1 hafta içinde bu motordan almayı düşünüyorum arkadaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi? doğrumu karar veriyorum ,)
    Bence doğru bir karar,sırf yeni kasa diye diğer 150cc çinli modellere 3500-4000tl gibi abuk subuk rakamlar vermektense yenilenmiş motoruyla kt almak gayet mantıklı..
    2800tl fiyat nedir ki..

evet ayrıca bu kt de bayağı değişiklik de yapmışlar motor hacmi dışında titreşimi azaltmak için bir sürü yenilik , alırsamda sıfır alacagım )

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    İlk motorsikletim olarak 0 km aldım. Motor rödajıyla ilgili klavuzda verilen bilgileri uygulamaktayım. 1500km boyunca 5000 deviri geçmeyeceğim. Ancak özellikle trafiğin hızlı aktığı yerlerde bu nedenle sorun yaşıyorum. arkamda konvoy oluşuyor Bunun dışında dip gaz yapmıyorum. Artçı zaten almıyorum. Deneyimli arkadaşların rödaj konusunda önerilerini almak isterim.

Motosikleti
    Mondial 150 KT
    Geçen cumartesi 150 KT almış bulunmaktayım okulum ve havalardan dolayı pek binemedim bugün itibariyle 85 km deyim ilk izlenimler süper diyebilirm, titreşim, el kitabında yazdığı 5000 deviri geçmediğim için hissetmedim. Vites geçişleri felan gayet iyi.Ben gibi bu tip motordan hoşlanan veya bütcesi buna yeten arkadaşlara tavsiye ederim, 125 kt ile gerçekden pek alaka yok şanzıman, tork , titreşim olsun ona bakıp bu motor için konuşmayın.İnşAllah böyle gider şuan için çok memnunum şuan 1500-2000 km kullanmış olan arkadaşlar varsa motorun bakımdan sonraki performansı hakkında bilgi verirlerse memnun olurum.

abaf11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 SFC
    easyyardır,150 kt nasıl memnunmusun?Şehir içi kullanım nasıl?Bende düşünüyorum ama daha ziyade şehir içi olur.Deneyimlerini bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Alıntı Bumlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen cumartesi 150 KT almış bulunmaktayım okulum ve havalardan dolayı pek binemedim bugün itibariyle 85 km deyim ilk izlenimler süper diyebilirm, titreşim, el kitabında yazdığı 5000 deviri geçmediğim için hissetmedim. Vites geçişleri felan gayet iyi.Ben gibi bu tip motordan hoşlanan veya bütcesi buna yeten arkadaşlara tavsiye ederim, 125 kt ile gerçekden pek alaka yok şanzıman, tork , titreşim olsun ona bakıp bu motor için konuşmayın.İnşAllah böyle gider şuan için çok memnunum şuan 1500-2000 km kullanmış olan arkadaşlar varsa motorun bakımdan sonraki performansı hakkında bilgi verirlerse memnun olurum.
    Deneyimlerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    merhaba,

foruma yeni üye oldum dostlar, ben de bu sevdaya yakalandım. başlangıç için kt150 nasıldır?
    bu makinenin 2. el piyasası da tam oluşmadı. 2250 uygun bir fiyat mıdır? motor 6 aylık, temiz ve 1500 km yol yapmış.

yorumlarınız benim için önemli. şimdiden teşekkür ederim.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ulukale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o biraz daha racing bir model. ben kt ye chopper görüntüsü vererek kullanmayı düşünüyorum zaten bunu da bir müddet kullanıp sonra chopper' a geçme düşüncem var. mesajlarınız için teşekkür ederim ancak sorduğum ana soruya pek cevap alamadım. motoru kontrol ederken nesine neyine bakayım? veya yetkili bayiiye nasıl sorular yönelteyim biraz fikir verirseniz sevinirim.
    o biraz daha racing bir model. ben kt ye chopper görüntüsü vererek kullanmayı düşünüyorum zaten bunu da bir müddet kullanıp sonra chopper' a geçme düşüncem var. mesajlarınız için teşekkür ederim ancak sorduğum ana soruya pek cevap alamadım. motoru kontrol ederken nesine neyine bakayım? veya yetkili bayiiye nasıl sorular yönelteyim biraz fikir verirseniz sevinirim.
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Lütfen beni bağışlayın, ukalalık yapmayı sevmem ama bu tür bir motor düşünenleri uyarmak istedim.
    KT150 11,5 beygir Vulture ise 14 beygir ve aralarında sadece 500 lira civarında bir fark var. Motoru uzun vadeli kullanıp keyif almak isteyenler Vulture'ye de bir bakmalılar diye düşünüyorum.
    efendy06 bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

sayın atılla bey sızı max ile ilgili yorumlarınızdan takip ediyorum sızden rıcam benım motor almaktakı isteyim orta uzun yol ve sehır ici izmir kullanımdır benım ilgilendiğim iki model var kt150 ve max dusuncelerinizi paylasırsanız sevinirim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)