Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Silver Blade / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Bu RKS'nin bütün motorları 1.6 litremi yakıyor ya .. Ayrıca bu model geldi mi acaba Türkiye'ya?

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mümkün değil 1,6 litre yakması

manuel vites ıse olabilir,ama sadece denemek için. benim motora da 3.7 litre yaktırıyorum denemelerde. Ama normal kullanınca 7 litre yakıyor.

motor çok hoşuma gitti bir bayan ve bir erkeğin rahatlıkla kullanabilecği güzel bir motor

Alıntı hira63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çok hoşuma gitti bir bayan ve bir erkeğin rahatlıkla kullanabilecği güzel bir motor
    Fiyatı yüksek olacağından dolayı alternatif olarak cityblade modeli getirildi ama şuan görünen silverblade modeli Benelli'ye ait bir model Benelli markasında Zafferano modeli ile geçmektedir.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    1.6 lt mi şaka gibi kokluyor mu ne yapıyor bu yakıtı Depoyu fullesem ankaraya götürüp geri getirecek neredeyse

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.6 lt mi şaka gibi kokluyor mu ne yapıyor bu yakıtı Depoyu fullesem ankaraya götürüp geri getirecek neredeyse
    Bilmiyorum gerçekten yazıldığı gibimi yakıyo ? Bir de kullanıcıların deneyimlerini görsebilseydik iyi olurdu varmı arkadaşlar kullanıcısı olan .

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    RKS olarak 250 lik silverblade scooterin olduğunu düşünmüyorum. euro4 normlarından dolayı.
    125 lik olarak cityblade scoter ise euro 4 olarak sitelerinde görünüyor. ama silverblade yok..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ya arkadaşlar, böyle bir motor yok. Benelli daha yokken yayınlanmış bir model bu. Tarihine bakmadan hortlattılar bu gereksiz konuyu, şimdi günlerce okuruz artık.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar, böyle bir motor yok. Benelli daha yokken yayınlanmış bir model bu. Tarihine bakmadan hortlattılar bu gereksiz konuyu, şimdi günlerce okuruz artık.
    Facebook sitelerinden msj attım yeni yılda üretimi yapılacakmış.Bir de motor yokken konusu açılması bana göre daha mantıklı hiç yoktan insanlar gelmeden ön bilgi sahibi oluyor ve + motor geldiği andan itibaren konu açık olmuş olur.Atıyorum aypon x bile daha türkiye'ye gelmeden dünya kadar yorum oldu sonra lansmanı oldu vlog çektiler yutuburlar muhabbet konusu oolması iyidir iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler