Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    @Naci63 metzeler enduro1 cadde olanından ilerde olabilir. Ama Hala diğer ölçüler uyarmı uymazmı bilen arkadaşlar yokmu aramızda

Harun dostum şu linkede bir bak istersen hava filitreleri için http://www.motogiyim.com/main/produc...&sub_cat_ID=54
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @bathu Ordan baktım zaten kanka... Alacamda agız genişligi ne olsun... Hangisi daha iyi olur...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Ben metzeler enduro1 kullanıyorum, ebad uyuyor, herhangi bir sorun çıkarmadı.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

kastore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @kastore dostum senin motorun arka lastiği değiştirmiştin galiba ne maeka ve ebat kaç taktın. benm motorun arka lastiği 4.10 / 18 yazıyor kafam karıştı bu ebatta yok farklı var yok 140/80-18 var 120/80-18 var 4.00-18 var bu ebatlar uyarmı acaba
    4.10 /18 lastik var 110-120 arası bi değere geliyor lastik, ben mitas taktım orjinal ebatta, michelin anakee deseninde, kaliteside iyi gayet.
    Little Caesars Pizza

Motosikleti
    var 636
    Harun nedesem bilmiyorum uyarmı uymazmı belemiyecem ama o siteden salı günü 1 mayısta kredi kartıyla alışveriş yaptım aldığım ürün daha hala elime ulaşmadı feyizoğlu olsaydı ertesi gün elime geçmişti
    kastore heralde aynı ebatta takıcaz anlaşılan bu saol
    Harun yeni buldum bu sitede güzel ön çamurluklar var bu site tam bizim motorlar için sadece cross motorları için mağzeme kafalıklar her şey var bu siteye mail attım bakalım bana dönerlerse tekrar biraz modifikasyonlara gidebilirim
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @Bathu Saol arkadasım.. O hava filtresini alacam bakalım 60 mm olanını.. Konyada Chocolateman FAZıl Abimiz var o 60 mm olanından takmıs benımkınede olur bakalım...Olmazsa da kaucukla falan uydururuz bi şeyler...

Motostyle Cok güzel bi site.. Biliyorum o siteyi on camurluklarda gayet hoş ama benım ktm (ye benzeyen) on camurluk cok güzel oldu.. Yılan dili gibi ucu

Bu arada @barisozcetin arkadasımıza binlerce teşekkürler boluda bulamadıgım 17 on dişliyi yarın bana kargoyla gönderecek ...

Yarın oldu dişlim su anda kargoda yarın ilk işim kargoyu teslim alıp gidip on dişliyi takmak olacak...

Motosikleti
    var 636
    Harun dostum dişliyi ve hava filitresini takarken resimli anlatımını bekliyoruz bide 17 dişli toryaya girecekmi merak ettim şimdi yoksa cup oturuyormu yerine. tabire bak cup oturuyormu yerine puhaha

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    dişli cup oturacak galiba daha bakmadım ama Barıs arkadasımız cup otutturmus.. Bakalım foto mak alırsam unutmazsam resimli anlatım yaparım. Hava filtresi olayı daha kesinlik kazanmadı.. Kaç agız alacagımı hala bilmiyorum...

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Bugün itibariyle 200 cc zealsun u satmış bulunmaktayım. İlerleyen günlerde inşallah daha güzel bir enduro ile beraber oluruz.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün itibariyle 200 cc zealsun u satmış bulunmaktayım. İlerleyen günlerde inşallah daha güzel bir enduro ile beraber oluruz.
    Hayırlı olsun abicim.. Alan kişi şanslıkı motorda o kadar modifiye var. Kaça gitti bu arada

bugun sabah kargom geldi on dişlim geldi... Hemen sanayiye gidip taktım 17 on dişliyi .. Su anda tork azaldı Son hız artmıstır büyük ihtimal km telim kopuk oldugu için gozlemleyemedim su anda...

Motosikleti
    var 636
    eeğ harun anlat bakalım şu ön dişlinin artılarını eksilerini taktın motora gezilere gittin okadar hocam

mkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200
    Alıntı userneym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet zealsun un 52 diş sahibi arka dişlisinde benim de gözüm var,
    fiyat soruşturdum kimi bayii 35 ytl dedi kimi 25 ytl dedi...
    ama sanırım onun geliş fiyatı 10-15 ytl civarı olması lazım...
    çok merak ediyorum nasıl olacak diye hatta kısmet olursa öne 16 arkaya 52 takıp da deneyeceğim, nasıl olacak acaba..?
    kombinasyonlar:
    15-46
    16-46
    15-52
    16-52
    zaten 15-46 std. sayılar...
    16-46 denedim tireşim azalması dışında bir avantaj vermedi...
    bende 15-46 vardı çekişte artış olsun diye arkayı büyültmek itedim 52 bulamayınca kanuni chta nın 56 sını taktım çekiş çok fazla arttı fakat motorun son hızı 120 den 80 edüştü bende eski haline getirdim

Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abicim.. Alan kişi şanslıkı motorda o kadar modifiye var. Kaça gitti bu arada

bugun sabah kargom geldi on dişlim geldi... Hemen sanayiye gidip taktım 17 on dişliyi .. Su anda tork azaldı Son hız artmıstır büyük ihtimal km telim kopuk oldugu için gozlemleyemedim su anda...
    1900 ytl ye verdim tanıdık biri. Gaz kolu değişmesi gerekiyordu, memnun alan arkadaş, haberleri geliyor senin motoru gördük diye

dur şu zzr yi de bi satıyım iyi bir enduro ile yine beraberiz inşallah.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @bathu Valla hala geziyorum... Bu on dişli olayı cok iyi oldu motora.. Motor cok rahatladı. Tek sorunu fazla yokuslarda 2 kişi tırmanırken motor ya 3. vites bagırtarak gideceksin ya da 4. vites motor bayılarak gideceksin Tek eksi yonu bu oldu...

Artıları ise Yakıt tahminimce düşmüştür... Son hız arttı daha deneyemedik cok rüzgar sebebiyle ama motor baya bi hızlandı.. Sankı 6. vites ortaya cıktı gibi. Eskiden 5. vites motor bagırarak cıktıgı hızlara su Anda 5. vitesde motor cok az bi gazla cıkıyo.. Vites aralıkları cok uzadı... Tabi tork da azaldı... Soyliyeceklerim bu kadar Sozü Sorusu olan arkadaşlara bırakıyorum

@chocolateman Hayırlısı olsun abicim.. O motoru da satar güzel bi enduro ile karsılasırız inş... Ben kafaya koydum abi tüm yorumları okudum İleride Falcon alacam

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bu haftasonu sınavlarım bi geçsin yine costurcam burayı...

Motosikleti
    var 636
    Harun ozaman ben biraz canlılık katayım

orji link:http://www.youtube.com/watch?v=PqtTeMPhIXE

Motosikleti
    vespa
    ArkadaŞlar Uzun Zamandir Forumda Sİzlerİ Takİp Edİyorum
    BugÜn 2006 700 Km De Bİr Zongshen 200gy Buldum Ve Fİyatta HayirlaŞtik Allah Nasİp Ederse Pazartesİ Alip Balikesİr'e Getİrİyorum
    Sİzlerden Benİm İstedİĞİm ; ÇekİŞ Ve Hiz İÇİn DİŞlİler KaÇa- KaÇ Olacak
    Motor 1000 Lİk Bakima Gİrmedİ Herhalde 1000 Lİk Bakimi Doldurunca Ben Yaptiracam YaĞ Ve DeĞİŞecek ParÇalar Konusunda Ne Tavsİye Edersİnİz?
    Motorda MarŞ Pedalinin KeÇe Problemİ VarmiŞ YaĞ KaÇiriyormuŞ Sanirim DİŞlİ KapaĞi YokmuŞ Bu Alinacak Ve Fren Merkez LastİĞİ DeĞİŞecekmİŞ 150-200 Cİvarinda Masrafla Motora BİneceĞİm
    Ben Motorun GerÇek Hizda 130-140 Basmasini İstİyorum Ön DİŞlİ 17 Mİ Olacak Bu Arada Arka DİŞlİ KaÇ Olmali Galİba Arkaya İyİ Bİr Yamaha DİŞlİsİ TakmiŞlar Ama KaÇ DİŞ OlduĞunu Bİlmİyorum Bana Ön Ve Arka DİŞlİnİn KaÇa KaÇ Olmasi GerektİĞİnİ Yazarsaniz Sevİnİrİm
    [COLOR="Red"][I]NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE[/I][/COLOR]

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı panternet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ArkadaŞlar Uzun Zamandir Forumda Sİzlerİ Takİp Edİyorum
    BugÜn 2006 700 Km De Bİr Zongshen 200gy Buldum Ve Fİyatta HayirlaŞtik Allah Nasİp Ederse Pazartesİ Alip Balikesİr'e Getİrİyorum
    Sİzlerden Benİm İstedİĞİm ; ÇekİŞ Ve Hiz İÇİn DİŞlİler KaÇa- KaÇ Olacak
    Motor 1000 Lİk Bakima Gİrmedİ Herhalde 1000 Lİk Bakimi Doldurunca Ben Yaptiracam YaĞ Ve DeĞİŞecek ParÇalar Konusunda Ne Tavsİye Edersİnİz?
    Motorda MarŞ Pedalinin KeÇe Problemİ VarmiŞ YaĞ KaÇiriyormuŞ Sanirim DİŞlİ KapaĞi YokmuŞ Bu Alinacak Ve Fren Merkez LastİĞİ DeĞİŞecekmİŞ 150-200 Cİvarinda Masrafla Motora BİneceĞİm
    Ben Motorun GerÇek Hizda 130-140 Basmasini İstİyorum Ön DİŞlİ 17 Mİ Olacak Bu Arada Arka DİŞlİ KaÇ Olmali Galİba Arkaya İyİ Bİr Yamaha DİŞlİsİ TakmiŞlar Ama KaÇ DİŞ OlduĞunu Bİlmİyorum Bana Ön Ve Arka DİŞlİnİn KaÇa KaÇ Olmasi GerektİĞİnİ Yazarsaniz Sevİnİrİm
    Arkadaşım, daha 700 km'de olan bir motorda neden bu kadar sorun var anlamadım. Km'sini düşürmüş olmasınlar? Bence daha bu kilometrede olan bir motosiklet bu sorunları çıkarmaz. Bence tekrar düşün derim. Selamlar.

Motosikleti
    XT 660X
    Naci bey arkadaş sorun var demememiş, modifiye yapmak için yardım istiyor sanırım.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    vespa
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım, daha 700 km'de olan bir motorda neden bu kadar sorun var anlamadım. Km'sini düşürmüş olmasınlar? Bence daha bu kilometrede olan bir motosiklet bu sorunları çıkarmaz. Bence tekrar düşün derim. Selamlar.
    motoru ilk alan sahibi dağ bayır gezmek için almış ama 300-500 km anca gitmiş ve kışın motor yatmış aldığım aracı olan arkadaş da bilmiyor dediğine göre marş pedalının ordan keçe yağ kaçırıyormuş ve fren merkezindeki pistona benzer parca lastiğiyle değişmesi gerekiyormuş ben daha motoru görmedim bu hafta sonu görüp almaya gideceğim
    biz fiyatta hayırlaştık bu dediklerimi aracı olan arkadaş sormuş 150-200 civarı masrafı olduğunu söyledi
    başka bir prb yok dedi yoksa kendisi 80-100 km yere gidip geldim bir prb olmadı diyor
    zaten motoru da piyasasının altında anlaştık sıfır motor bile yaptırsam genede piyasasını bulmaz fiyatı

benim sorduğum dişli olayı yani 130-140 a kadar cıkabilmem için ne yapmalıyım
    [COLOR="Red"][I]NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE[/I][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler