Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    bahtu hayırlı olsun güle güle kullan.
    Free Motorcycle Team

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    saol saol artık bende burdayım
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    kanka hayırlı olsun bakalım senide aramıza almamız güzel oldu artık bol bol haberleşiriz motorlar hakkında...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    var 636
    saol harun ne diycem bu topik neden bukadar yavaşlamış ölü gibi. motorlarda problem yok ondanmı acaba
    bu arada cantların yanlarına fosforlu bant çektim ama kırış kırış oluyor esnemiyor bant uyuz oldum geri söktüm aslında gece güzel oluyor ama gündüz çok kötüü sırıtır kırışıklar görünür bende plakanın altına çektim gece rekleftör görevi görsün diye
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol harun ne diycem bu topik neden bukadar yavaşlamış ölü gibi. motorlarda problem yok ondanmı acaba
    bu arada cantların yanlarına fosforlu bant çektim ama kırış kırış oluyor esnemiyor bant uyuz oldum geri söktüm aslında gece güzel oluyor ama gündüz çok kötüü sırıtır kırışıklar görünür bende plakanın altına çektim gece rekleftör görevi görsün diye
    İyi yapmıssın kanka.. Bizim elemanların motorlar 5000 km yi geçti sanırım motorlar sorun vermez oldu o yuzden fazla bakan olmuyo galiba

Ben sana demiştim demi o lastıklere esnek olması lazım sen en iyisi gece fosfor gorevi gorecek bi yerler yapıstır onları tekerleklerede ben gibi elektrik bantı çek. Tanzikli suyla yıkatsam bile cıkmıyo...

Bak resimlere süper duruyo..

Motosikleti
    var 636
    doğru diyorsun bi bakalım harun elektrik bandında kırışma olmuyor dimi

kastore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    Arkadaşlar sarı kızımı satıyorum ne yazık ki;

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3934235
    Little Caesars Pizza

Motosikleti
    SKGO GY 200
    selam arkadaşlar bendede SKYGO 200 var vibrasyon var yani kırank ama sorun giderebilir ben tamirciyim onun için motoru kompile dagıttım sorunu giderince bilgi veririm bu arada 200 gy tam 160 km hız yopıyo herkese selam:

batu kanka bu pazar kumsalda yarışalımmı nedersin

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru diyorsun bi bakalım harun elektrik bandında kırışma olmuyor dimi
    Yok bathucum olmuyo kırısma falan ama hafif gerdirerek çekmen lazım...

Alıntı crayz57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bendede SKYGO 200 var vibrasyon var yani kırank ama sorun giderebilir ben tamirciyim onun için motoru kompile dagıttım sorunu giderince bilgi veririm bu arada 200 gy tam 160 km hız yopıyo herkese selam:

Kanka senin gosterge yanlıstır be bizim arkadaştada aynı motor varda o da oyle diyo ama gostergeler yanlıs gosteriyo otobanda bi honda yamahayla yanyana bi git istersenn oyle bi dene Hoşgeldin Bu arada

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    Alıntı crayz57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

4 gozle bekliyorum valla :D
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    arkadaşlar ben arka dişliyi değiştirmek istiyorum daha büyük bir dişliyle sizce nasıl bi değişme olur son hız güc hasmet Bi deneyen arkadaş var mı aramızda açıklayıcı bi bilgi verirseniz sevinirim???

Motosikleti
    var 636
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben arka dişliyi değiştirmek istiyorum daha büyük bir dişliyle sizce nasıl bi değişme olur son hız güc hasmet Bi deneyen arkadaş var mı aramızda açıklayıcı bi bilgi verirseniz sevinirim???
    harun dostum arka dişliyi büyültürsen daha rahat tek tekere çıkabilirsin kalkış hızın artar son hızın düşer motorun gücünde artış olur ağni ivmelenme arazide gidiş ama son hızın düşer sana söyleyim iyi düşün taşın mesela eski model ramzey crossların arka dişlileri büyük bizim crosslara göre

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    valla uzun yola kırk yılın basında cıkıyoruz zaten grup sürüşlerinde de 90 km hızla gidiyoruz ortalama. o hız bana yeter ama yeterki yokuslarda yamalarda motor bayılmasın ya. Adi kanunı bile beni geçiyo bayırlarda yokuslar

Motosikleti
    var 636
    Geçen pazar 390km yol yaptım sinoptan samsuna gittim hiç problem çıkarmadı 30 ytl benzin ya yaktım ya yakmadım o aralar bişey

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    benzin sarfiyatın su an için güzel benım motorda o zamanlar oyle yakıodu ama simdi ne yakıyo bilmiyorum.. Bi depoyu fulleyip de olcmeye vaktım olmadı yaa...

Motosikleti
    yok
    bendede yuan 150gy var parçalarının zealsunla hiç bir farkı yok hatta üzerindeki uyarı yapıştırmaları bile aynı sanki hepsi aynı fabrikanın malı yuanda jikle kontak anahtarının yanında o yönden rahat şunu eklemek istiyorum jikle ile çalıştırırken motor çalışır çalışmaz jikleyi yarım pozisyona getirmek gerekiyormuş kitapçıkta öyle yazıyor

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bu bilgiyi bildigim iyi oldu arkadasım yarın deneyecem ben tam yukarı kaldırıyorum motoru calısıtırıyorum ve sonra 1 dk bekledikde sonra son kademeye getiriyorum cikleyi.. Dedigini en kısa zamanda deniyecem.. Teşlekkürler...

Motosikleti
    var 636
    bugün akılsız başın cezasını çekiyorum mobil zincir yağı internetten siparişle almıştım deneyeyim dedim . zinciri gaz yağıyla yada benzinle silmeden temizlemeden üzerindeki pis yağın üstüne sıktım bayagı bii torpilli sıkınca sabah işe geldiğimde bide ne göreyem her yer yağ arka teker cant simsiyah. gittim benzinliğe gaz yağı alayım bitmiş bende benzin aldım zincire yağ olan heryere giriştim tertemiz oldu benimde şaftım kaydı bayağı yoruldum

Motosikleti
    şimdi yok
    PUHAHHAAA ula batu sen bu işi öğrenecen kanka
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

Motosikleti
    var 636
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PUHAHHAAA ula batu sen bu işi öğrenecen kanka
    hiç sorma ati homurdanıp duruyorum hala nasıl böyle bişey yaptım diyee puhahaha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler