Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    AKSEKİLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [IMG]görüntü015[/IMG]

arkadaşlar bu resimleri nasıl gönderiyosunuz.tarif edermisiniz detaylı olarak imageshack diye sayfadan herhalde ama bi türlü olmuyo yaa.
    İNSANLIK ÜLDÜ; KATİLİ MENFAAT..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kastore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    Alıntı AKSEKİLİ adlı üyeden alıntı
    [IMG]görüntü015[/IMG]

arkadaşlar bu resimleri nasıl gönderiyosunuz.tarif edermisiniz detaylı olarak imageshack diye sayfadan herhalde ama bi türlü olmuyo yaa.
    Aksekili kardeş benim kendime ait bir geocities alanım var oraya atıyorum resimleri ve url olarak kopyalıyorum. img işaretine basıp içine benim resmin adresi giriyorum. imageshack'le ilgili bilgim yok.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Aksekili dostum, fotoğraf yayınlamak için önce aşağıdaki siteye giriyorsun.
    http://www.imageshack.us/
    Sonra gözat kısmına tıklayıp bilgisayarında kayıtlı olan resmi buluyor ve seçiyorsun.

resize image kısmını işaretleyip yanındaki kutudaki "640X480 (for message board)" kısmını seçiyorsun ve "host it" kutusunu tıklıyorsun

daha sonra yeni açılan sayfada koymak istediğin resmi göreceksin. burada resmin üzerine denk gelen bölgede "thumbnail for forums 2" adlı satırı seçerek kopyalayıp resmi koymak istediğin forum sayfasındaki (yani buraya) yazı yazdığımız yere yapıştırıyorsun. Böylece resim forum sayfasında görünecektir.
    Eğer birden fazla resim yapıştırmak istiyorsan yukarıdaki islemleri her bir resim için tekrarlayacaksın. Selamlar.

naci 63 yapıştırıyom ama olmuyo

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    slm millet ön amortisörlerin üstündeki yazıları söktüm ve farın hemen üstündeki yazının üstünede mt nin stickerını yapıştırdım bide parkları değiştirdim sarıydı onlara küçük bi operasyonla beyaz ışık taktırdım... bir iki güne kadar kısa farlarıda beyazları ile değiştirticem.:cool:

buda motorumun son hali..

Bacoman

Sayin Mirroside Demiri Antalyadan Aldim Ama Sonradan Kestirip Motora Uydurttum Ama çok Süper Oldu.25ytl Demire Verdim 10ytl De Taktirma Parasi Ayriyeten.okadar

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar nedir bu benim boy olayım yaa!! Zealsun 200'lük cross'a takmış durumdayım ama ürküyorum altımda çok küçük kalıcak diye.. Beni objektif bi şekilde aydınlatın lütfen yaa!!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    benim boy 1.81 kilo 72 bana Ramzey tam oluyor.. 1.85-1.90 kaldırır bence ama 1.90 üstü isen küçük kalır..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kastore adlı üyeden alıntı
    benim boy 1.81 kilo 72 bana Ramzey tam oluyor.. 1.85-1.90 kaldırır bence ama 1.90 üstü isen küçük kalır..
    çok saol dostum, illa Fazer aldırtıcaklar bana... Yada BMW GS600 falan mı alsam? Boyuma gider..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

arkadaşalar benim asya ile merdivenlerden geçiyorum çok süper oluyo ama motorun lastikleri asfalt tipi olduğundan biraz patinaj ediyo.inerken sorun yok.tabi haliyle buseferde teker firen yaparken biraz kayıyo.acaba bilgisi olan varmı bu motorlara dişli lastik takılıyomu eyer takılıyosa bile resmini gönderirmisiniz lastiğin.

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Motoyu kuyruksuz tarla faresine çevirdim.

Sonradan taktığım performans filtrenin monte edilmiş hali, olur ya benim gibi çatlağın biri yapmak ister.

Bu da filtre ile karburator arasındaki gecis parcası

Motoyu geri toplayamayacak ve montaj fazlası parça bırakana kadar sökersin.

Uygun bir alet bulamayınca testere veya bıçak alır kuyruk kısmını kesersiniz, sonra da ilave lambaları ve plakayı tıkıştıracak yer ararsınız.

Bitince de keşke oynamasaydım dersiniz.

Yinede zevkle binersiniz, çünkü benzeri yoktur.
    Free Motorcycle Team

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    Arkadaslar

Ramzey aradım bulamadım bu yakın cevremde. Zeulsun 200 gy buldum. Bayide tek bir tane vardı. Onun da km teli ve bir kaç aksamı daha takılı değildi ayrıca motorda çizik vardı. Zeulsunun üstüne oturdum. Aman Allah ım ciyir ciyir ötüyordu amortisörler. Bu böyle midir. Sizin motorlarınız da ilk aldığınızda böylemiydi. Gerçi adam alırsan o sesleri keseriz dedi ama ben güvenemedim.
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    Cartal sen nerdesin Istanbul'da..? Niye Ramzey bulamadın ? Amortisörler niye ses yaparki.. Yağlarlar geçer muhtemel ama merak ettim.. Zealsun Ramzey çok benzer ama ben sana Ramzey tavsiye ederim..devir saati ve vites göstergesi çok büyük avantaj..

Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı CartaL adlı üyeden alıntı
    Arkadaslar

Ramzey aradım bulamadım bu yakın cevremde. Zeulsun 200 gy buldum. Bayide tek bir tane vardı. Onun da km teli ve bir kaç aksamı daha takılı değildi ayrıca motorda çizik vardı. Zeulsunun üstüne oturdum. Aman Allah ım ciyir ciyir ötüyordu amortisörler. Bu böyle midir. Sizin motorlarınız da ilk aldığınızda böylemiydi. Gerçi adam alırsan o sesleri keseriz dedi ama ben güvenemedim.
    Motosiklet satılmadan bakımını yapmıyorlar, salıncak çatalında gresörlükleri var, aldıktan sonra gres basarlar hiç bir ses kalmaz.
    Free Motorcycle Team

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    usta bu perdormas filtersini nerden bulabilirm artı nasıl taktın sen onu yaaa

Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    Alıntı kastore adlı üyeden alıntı
    Cartal sen nerdesin Istanbul'da..? Niye Ramzey bulamadın ? Amortisörler niye ses yaparki.. Yağlarlar geçer muhtemel ama merak ettim.. Zealsun Ramzey çok benzer ama ben sana Ramzey tavsiye ederim..devir saati ve vites göstergesi çok büyük avantaj..
    Ben istanbuldayim bana yakın olan 4 bayiyi aradim ellerinde bu motor yok. Kimine gittim yine de yok. Sirkecide buldum orada da motora 3570 fiyat verdi bildigim kadari ile motor 3368 civari.

Ses yapma olayina gelice bir japon motor bayisine gittim ve orada da 125lik bir enduroya oturdum zerre kadar ses gicirti vs. yok. Ben suan ZAT150 kullaniyorum ve bu motordan memnunum. Ancak tarz degistirmek istiyorum. Nicin bir motorun km teli sagi solu montajlanmamis ve niye grenaji cizik olur ki ? Bu motora veya saticiya nasil guvenip de satin alabilirim ?

Şunu da ekleyeyim bayiye sordum
    - Burada kocaman RAMZEY bayisi yaziyor peki niye motor yok diye
    cevap
    - Abi Ramzey cita yukseltti. 100 motora gireceksin buraya 100 motor koyacaksin diyor ben de yapamıyorum. Sanırım bu sebeple ramzey bayileri ufaldi.

Bu söylediklerim lütfen yanlış anlaşılmasın. bana bayinin söyledigini yazdım. Eğer ki alabilirsem Ramzeyi ilk sırada tutuyorum. üstelik gecen gun garip bir sey oldu ramzey sitesinde fiyatlar vs. guncel degildi ustelik bazı modeller sitede acılmıyordu teknik ozelliklerine ulasamiyordum. Durumu kendilerine yazarak ilettim birkaçgün sonra düzeltilmişti. Ancak bana tesekkur vs. gibi herhangibir dönüş olmadı. :-(

Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    usta bu perdormas filtersini nerden bulabilirm artı nasıl taktın sen onu yaaa
    Filtre modifiye malzemesi satan aksesuarcılarda bulabilirsin. Takma olayına gelince daha önce de yazmıştım, kanuni 250 cc tiger in ara parçasını alıyosun 6 ytl filtre 30 civarında, fazla zorlanmıyosun parçalar birbirine tam uyuyor. Eski filtreyi karbüratörden itibaren komple söküyosun, sadece araya sığdırırken biraz zorlanıyosun. Ses ve performans gerçekten çok farkediyor.

Alıntı CartaL adlı üyeden alıntı
    Ben istanbuldayim bana yakın olan 4 bayiyi aradim ellerinde bu motor yok. Kimine gittim yine de yok. Sirkecide buldum orada da motora 3570 fiyat verdi bildigim kadari ile motor 3368 civari.

Ses yapma olayina gelice bir japon motor bayisine gittim ve orada da 125lik bir enduroya oturdum zerre kadar ses gicirti vs. yok. Ben suan ZAT150 kullaniyorum ve bu motordan memnunum. Ancak tarz degistirmek istiyorum. Nicin bir motorun km teli sagi solu montajlanmamis ve niye grenaji cizik olur ki ? Bu motora veya saticiya nasil guvenip de satin alabilirim ?

Şunu da ekleyeyim bayiye sordum
    - Burada kocaman RAMZEY bayisi yaziyor peki niye motor yok diye
    cevap
    - Abi Ramzey cita yukseltti. 100 motora gireceksin buraya 100 motor koyacaksin diyor ben de yapamıyorum. Sanırım bu sebeple ramzey bayileri ufaldi.

Bu söylediklerim lütfen yanlış anlaşılmasın. bana bayinin söyledigini yazdım. Eğer ki alabilirsem Ramzeyi ilk sırada tutuyorum. üstelik gecen gun garip bir sey oldu ramzey sitesinde fiyatlar vs. guncel degildi ustelik bazı modeller sitede acılmıyordu teknik ozelliklerine ulasamiyordum. Durumu kendilerine yazarak ilettim birkaçgün sonra düzeltilmişti. Ancak bana tesekkur vs. gibi herhangibir dönüş olmadı. :-(
    Ramzey olayına gelince çok iyi yapmış. Bi bakıyosun, adam 10 tane firmanın bayiliğini servisliğini yapıyor. Güven gelsin piyasaya, beyaz eşyacısı bisikletçisi, iki üç motor getirip motosiklet satıcısıyım serviscisiyim diye piyasaya çıkmasın. Herkes kendi işini yapsın, vatandaşda gönül rahatlığıyla alsın, servisini yaptırsın motosikletinin.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    [QUOTE=
    Ramzey olayına gelince çok iyi yapmış. Bi bakıyosun, adam 10 tane firmanın bayiliğini servisliğini yapıyor. Güven gelsin piyasaya, beyaz eşyacısı bisikletçisi, iki üç motor getirip motosiklet satıcısıyım serviscisiyim diye piyasaya çıkmasın. Herkes kendi işini yapsın, vatandaşda gönül rahatlığıyla alsın, servisini yaptırsın motosikletinin.[/QUOTE]

Ben de katılıyorum sana. Biz de bilelim ne almaya nereye gidiyoruz. Kimle nasıl konuşacağız. En azından güven problemi kalmaz. Ancak bence Ramzeyin eğerki bayiligini o satıcıdan geri aldı ise internet sitesinden de kaldırması gerekir.

turkishflier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dikkat ettinizmi bilmiyorum ama Ebay'de 1000 doların altında satılıyor bizim GY-200 ler.Bir de Türkiye de istedikleri fiyata bakın.

Motosikleti
    XT 660X
    Evet, otomobillerde aynı şekilde, bizim ötv miz var, stopajımız var, fonumuz var, kdv miz var, abcdefghijklmnoprstuvyzxqw, alfabetik her türlü vergimiz var, dua edelim şuanki fiyatların iki katıda olabilirdi .)
    Free Motorcycle Team

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler